KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (2)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2018-2019
Dospělí
3. třída
3. třída B
Zápasy
2018-2019
3. třída B
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Břežany II
Dobřichov
Dolní Chvatliny
Kouřim B
Kozojedy
Liblice B
Pečky B
Plaňany
Radim
Rostoklaty
Svojšice
Tismice
Třebovle
Zásmuky
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Břežany II
Dobřichov
Dolní Chvatliny
Kouřim B
Kozojedy
Liblice B
Pečky B
Plaňany
Radim
Rostoklaty
Svojšice
Tismice
Třebovle
Zásmuky
1. kolo
25.08.2018 17:00
Radim
1:2p
(1:1)
pen 2:3
Liblice B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Lukáš Homolka
Lukáš Plachý
25.08.2018 17:00
Třebovle
5:3
(2:0)
Tismice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Daniel Richter
2x
,
Milan Čáslava
,
Petr Šafránek
,
Tomáš Dušek
Jan Kafka
2x
,
Radek Bayer
25.08.2018 17:00
Kouřim B
3:0
(0:0)
Dolní Chvatliny
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Jiří Pivoňka
,
Libor Chmel
,
Martin Varyš
25.08.2018 17:00
Břežany II
1:2
(0:1)
Kozojedy
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Martin Hladík
Daniel Kopecký
,
Jaroslav Novák
25.08.2018 17:00
Rostoklaty
1:2
(1:1)
Plaňany
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Ondřej Machů
Petr Klucska
,
Tomáš Freund
26.08.2018 17:00
Dobřichov
3:2p
(2:1)
pen 8:7
Svojšice
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
2x (1x pen.)
Pavel Polanecký
,
Petr Heverle
28.09.2018 13:30
Zásmuky
1:0
(1:0)
Pečky B
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
Jiří Roth
2. kolo
01.09.2018 17:00
Kozojedy
4:0
(1:0)
Rostoklaty
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Dominik Borovička
2x
,
Marek Vostrovský
,
Tomáš Formánek
01.09.2018 17:00
Dolní Chvatliny
4:3p
(1:2)
pen 4:2
Břežany II
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Josef Šedivý
,
Ladislav Skočdopole
,
Lukáš Píša
Kamil Maixner
,
Karel Karban
,
Vladimír Hons
vl.
01.09.2018 17:00
Svojšice
3:6
(1:2)
Radim
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
Martin Bug
3x
Jan Vaníček
2x
,
Lukáš Homolka
,
Ondřej Exner
,
Pavel Štěpán
,
Tomáš Soukal
01.09.2018 17:00
Zásmuky
4:0
(3:0)
Dobřichov
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Tomáš Borovička
3x
,
Filip Jonáš
02.09.2018 17:00
Plaňany
4:0
(3:0)
Pečky B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Oleh Lazaryev
3x
,
Petr Klucska
02.09.2018 17:00
Tismice
5:3
(2:2)
Kouřim B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Jan Kratochvíl
2x
,
Aleš Houska
,
Martin Šmejkal
,
Václav Pála
Jiří Pivoňka
2x
,
Martin Varyš
02.09.2018 17:00
Liblice B
3:0
(1:0)
Třebovle
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Marek Vedral
2x
,
Radek Lanc
3. kolo
08.09.2018 17:00
Radim
1:0p
(0:0)
pen 5:4
Zásmuky
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
08.09.2018 17:00
Třebovle
0:1
(0:1)
Svojšice
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Jakub Polanecký
08.09.2018 17:00
Kouřim B
1:3
(1:0)
Liblice B
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Vojtěch Keltner
David Rohn
2x
,
Petr Nekolný
08.09.2018 17:00
Břežany II
6:4
(2:2)
Tismice
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
František Huc
3x
,
Marek Jansta
2x
,
Karel Karban
Jaroslav Vojtek
2x
,
David Kundrum
,
Zdeněk Blecha
08.09.2018 17:00
Rostoklaty
5:0
(3:0)
Dolní Chvatliny
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Ondřej Machů
2x
,
Petr Bláža
2x
,
Tomáš Menšík
09.09.2018 17:00
Dobřichov
2:3p
(0:1)
pen 3:4
Pečky B
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Josef Vosecký
,
Petr Šteffen
Luboš Holub
2x
09.09.2018 17:00
Plaňany
4:1
(2:1)
Kozojedy
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
Oleh Lazaryev
3x
,
Marian Češner
Lukáš Beneš
4. kolo
15.09.2018 17:00
Dolní Chvatliny
2:9
(0:4)
Plaňany
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
Ladislav Skočdopole
,
Petr Břichnáč
vl.
Dominik Žemba
2x
,
Marian Češner
2x
,
Matěj Rak
,
Oleh Lazaryev
,
Petr Klucska
,
Petr Málek
,
Vojtěch Olah
15.09.2018 17:00
Svojšice
3:2p
(0:1)
pen 4:3
Kouřim B
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Pavel Polanecký
2x
Dominik Bolčo
,
Martin Varyš
15.09.2018 17:00
Zásmuky
1:3
(1:2)
Třebovle
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Ondřej Chábera
Petr Šafránek
2x
,
Pavel Batelka
16.09.2018 17:00
Pečky B
7:2
(5:1)
Kozojedy
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Luboš Holub
3x
,
Tomáš Jedlička
3x
,
Lukáš Janeba
Jaroslav Novák
2x
16.09.2018 17:00
Tismice
0:3
(0:0)
Rostoklaty
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Filip Čabrádek
,
Jan Vontszemü
,
Lukáš Cenigr
16.09.2018 17:00
Liblice B
13:1
(8:0)
Břežany II
Více (30)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (30)
Petr Nekolný
3x
,
David Rohn
2x
,
Jakub Hejda
,
Jan Sýkora
,
Jiří Kovačka
,
Jiří Pospíchal
,
Karel Šíma
,
Marek Vosecký
,
Miroslav Kadeřábek
,
Radek Lanc
David Svoboda
16.09.2018 17:00
Dobřichov
0:4
(0:2)
Radim
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Jan Vaníček
2x
,
Ondřej Doležal
,
vl.
5. kolo
22.09.2018 16:30
Radim
3:1
(1:1)
Pečky B
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Josef Postelt
,
Petr Michálek
,
Tomáš Dejl
Luboš Holub
22.09.2018 16:30
Třebovle
5:1
(1:0)
Dobřichov
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Pavel Bobek
4x
,
Petr Šafránek
22.09.2018 16:30
Kouřim B
2:5
(0:3)
Zásmuky
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Jiří Hampl
,
Marian Dobromysl
Marek Vondráček
2x
,
Luboš Sobotka
,
Michal Zábraha
,
Miloslav Kraus
22.09.2018 16:30
Břežany II
1:4
(1:3)
Svojšice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Jan Slavík
(pen.)
Jakub Polanecký
,
Jan Valový
,
Martin Bug
,
Vojtěch Bug
22.09.2018 16:30
Rostoklaty
2:1
(1:0)
Liblice B
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Matěj Fuchs
,
Petr Bláža
Jakub Nouzák
22.09.2018 16:30
Kozojedy
9:0
(3:0)
Dolní Chvatliny
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
Jaroslav Novák
3x
,
Marek Vostrovský
2x
,
Daniel Kopecký
,
Lukáš Beneš
,
Patrik Pokorný
,
Tomáš Formánek
23.09.2018 16:30
Plaňany
3:1
(1:0)
Tismice
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Oleh Lazaryev
2x
,
Jakub Nedvědil
Tomáš Panýrek
6. kolo
29.09.2018 16:00
Svojšice
0:2
(0:0)
Rostoklaty
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Petr Bláža
2x
29.09.2018 16:00
Zásmuky
9:0
(5:0)
Břežany II
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Marek Vondráček
2x
,
Filip Jonáš
,
Luboš Sobotka
,
Michal Zábraha
,
Ondřej Chábera
,
Tomáš Borovička
,
Viktor Zikmund
,
Zdeněk Vokáček
29.09.2018 16:00
Radim
2:1
(2:1)
Třebovle
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Ondřej Doležal
,
Petr Michálek
Tomáš Dušek
30.09.2018 16:00
Pečky B
8:2
(1:0)
Dolní Chvatliny
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
Filip Bortlík
2x
,
Luboš Holub
2x (1x pen.)
,
Jan Malý
,
Lukáš Janeba
,
Vojtěch Pošík
,
Zdeněk Kropáček
vl.
Dominik Arnold
,
Petr Galčík
30.09.2018 16:00
Tismice
2:3
(1:1)
Kozojedy
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Jaroslav Vojtek
,
Tomáš Panýrek
Dominik Borovička
,
Jaroslav Novák
,
Viktor Schejbal
30.09.2018 16:00
Liblice B
4:2
(2:0)
Plaňany
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Igor Fusek
2x
,
David Rohn
,
Radek Lanc
Dominik Žemba
,
Oleh Lazaryev
30.09.2018 16:00
Dobřichov
4:1
(3:0)
Kouřim B
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
2x
,
,
Dominik Bolčo
7. kolo
06.10.2018 16:00
Třebovle
3:1
(2:1)
Pečky B
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Daniel Richter
,
Pavel Batelka
,
Pavel Bobek
Štěpán Růžička
06.10.2018 16:00
Kouřim B
0:1
(0:0)
Radim
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Jan Vaníček
06.10.2018 16:00
Břežany II
0:2
(0:0)
Dobřichov
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
,
06.10.2018 16:00
Rostoklaty
4:2
(3:0)
Zásmuky
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Tomáš Menšík
2x
,
Jan Vontszemü
,
Pavel Skala
vl.
Michal Černík
(pen.)
,
Miloslav Kraus
(pen.)
06.10.2018 16:00
Kozojedy
1:3
(0:1)
Liblice B
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Dominik Borovička
(pen.)
Karel Šíma
(pen.)
,
Marek Vedral
,
Petr Líbal
06.10.2018 16:00
Dolní Chvatliny
3:10
(1:4)
Tismice
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
Dominik Arnold
,
Ladislav Skočdopole
,
Radek Štika
Jan Kratochvíl
2x
,
Jaroslav Vojtek
2x
,
Tomáš Panýrek
2x
,
Aleš Houska
,
František Tesař
,
Jan Kafka
,
Jan Rychlík
07.10.2018 16:00
Plaňany
3:2
(2:1)
Svojšice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Dominik Žemba
,
Josef Klucska
,
Oleh Lazaryev
Martin Bug
2x
8. kolo
13.10.2018 15:30
Svojšice
0:3
(0:2)
Kozojedy
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Jakub Novotný
,
Jan Čermák
,
Patrik Pokorný
13.10.2018 15:30
Zásmuky
0:1
(0:0)
Plaňany
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Dominik Žemba
13.10.2018 15:30
Radim
14:0
(9:0)
Břežany II
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
Ondřej Exner
3x
,
Lukáš Synek
2x
,
Miloš Ružinský
2x
,
Ondřej Doležal
2x
,
Vojtěch Votava
2x
,
Adam Matouš
,
Josef Kára
,
Václav Arnold
13.10.2018 15:30
Třebovle
3:0
(2:0)
Kouřim B
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Pavel Batelka
,
Petr Šafránek
,
Tomáš Dušek
14.10.2018 15:30
Pečky B
6:5
(5:1)
Tismice
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
Filip Bortlík
3x
,
Lukáš Novák
,
Milan Moravec
,
Tomáš Švára
Aleš Houska
,
Jan Kafka
,
Jan Kratochvíl
,
Radek Bayer
,
Tomáš Panýrek
(pen.)
14.10.2018 15:30
Liblice B
15:2
(8:0)
Dolní Chvatliny
Více (31)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (31)
Jan Sýkora
4x
,
Radek Lanc
4x
,
Jan Vondrášek
2x
,
David Rohn
,
Jiří Pospíchal
,
Karel Šíma
,
Lukáš Plachý
,
Petr Nouzák
David Kratochvíl
,
Dominik Arnold
14.10.2018 15:30
Dobřichov
0:1
(0:1)
Rostoklaty
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Sasho Belovski
9. kolo
20.10.2018 15:30
Kouřim B
2:1
(1:1)
Pečky B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Martin Varyš
,
Roman Dvořák
Luboš Holub
20.10.2018 15:30
Břežany II
2:0
(2:0)
Třebovle
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Michal Pikner
,
Pavel Baier
20.10.2018 15:30
Rostoklaty
1:0
(0:0)
Radim
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Sasho Belovski
20.10.2018 15:30
Kozojedy
5:1
(1:1)
Zásmuky
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Patrik Pokorný
2x
,
Jaroslav Novák
,
Marek Vostrovský
,
Tomáš Borovička
vl.
Pavel Skala
20.10.2018 15:30
Dolní Chvatliny
1:4
(0:2)
Svojšice
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
Radek Štika
Martin Bug
,
Michal Kuchař
,
Pavel Polanecký
,
Vojtěch Bug
21.10.2018 15:30
Plaňany
5:0
(1:0)
Dobřichov
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Oleh Lazaryev
2x
,
Dominik Žemba
,
Jaroslav Olah
,
Petr Klucska
21.10.2018 15:30
Tismice
3:5
(2:3)
Liblice B
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
František Tesař
,
Radek Bayer
,
Tomáš Panýrek
Jan Sýkora
2x
,
Jan Hrstka
,
Petr Nekolný
,
Radek Lanc
10. kolo
27.10.2018 14:30
Svojšice
1:2
(0:2)
Tismice
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Petr Heverle
Tomáš Panýrek
2x (1x pen.)
27.10.2018 14:30
Zásmuky
10:1
(7:1)
Dolní Chvatliny
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Filip Jonáš
4x (1x pen.)
,
Marek Vondráček
3x
,
Jiří Hozman
,
Jiří Roth
,
Luboš Sobotka
Zdeněk Kropáček
27.10.2018 14:30
Radim
1:2
(0:1)
Plaňany
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Ondřej Exner
Daniel Siruček
2x
27.10.2018 14:30
Třebovle
2:0
(1:0)
Rostoklaty
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Jakub Kutnohorský
,
Pavel Bobek
27.10.2018 14:30
Kouřim B
8:1
(4:0)
Břežany II
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Martin Varyš
3x
,
Daniel Rejhon
,
Dominik Bolčo
(pen.)
,
Pavel Drahota
,
Vojtěch Keltner
Jan Slavík
28.10.2018 14:30
Pečky B
4:3p
(2:1)
pen 3:2
Liblice B
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Luboš Holub
2x
,
Vojtěch Pošík
David Rohn
2x
,
Jan Vondrášek
28.10.2018 14:30
Dobřichov
1:2
(0:1)
Kozojedy
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Jan Čermák
(pen.)
,
Tomáš Formánek
11. kolo
03.11.2018 14:00
Břežany II
1:10
(0:5)
Pečky B
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Jaroslav Jedlička
(pen.)
Luboš Holub
3x (1x pen.)
,
David Konůpek
2x
,
Filip Bortlík
2x
,
Milan Moravec
,
Vojtěch Buřič
,
Vojtěch Pošík
03.11.2018 14:00
Rostoklaty
3:1
(1:0)
Kouřim B
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Petr Bláža
2x (1x pen.)
,
Matěj Fuchs
Martin Varyš
03.11.2018 14:00
Kozojedy
2:1
(0:0)
Radim
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Marek Vostrovský
,
Michal Šimon
Jan Vaníček
03.11.2018 14:00
Dolní Chvatliny
0:3
(0:1)
Dobřichov
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
,
,
Josef Vosecký
(pen.)
04.11.2018 14:00
Plaňany
1:2
(1:1)
Třebovle
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Petr Klucska
Daniel Richter
,
Pavel Batelka
04.11.2018 14:00
Tismice
3:1
(2:1)
Zásmuky
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Jan Kafka
,
Jaroslav Vojtek
,
Tomáš Panýrek
Zdeněk Vokáček
04.11.2018 14:00
Liblice B
9:1
(5:0)
Svojšice
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
Jan Sýkora
3x
,
Lukáš Plachý
2x (1x pen.)
,
Petr Pačes
2x
,
Igor Fusek
,
Jakub Polanecký
vl.
Martin Bug
12. kolo
10.11.2018 14:00
Zásmuky
2:3p
(0:1)
pen 3:4
Liblice B
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Viktor Zikmund
2x
Jiří Pospíchal
,
Josef Paluska
10.11.2018 14:00
Radim
11:1
(8:0)
Dolní Chvatliny
Více (27)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (27)
Tomáš Dejl
3x
,
Jan Vaníček
2x
,
Jan Žoudlík
,
Jiří Hanuš
,
Ondřej Doležal
,
Ondřej Exner
(pen.)
,
Petr Král
,
Vojtěch Votava
Petr Galčík
10.11.2018 14:00
Třebovle
3:2
(0:1)
Kozojedy
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
Milan Čáslava
2x
,
Pavel Batelka
Jan Čermák
,
Jaroslav Novák
10.11.2018 14:00
Kouřim B
1:3
(1:1)
Plaňany
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Martin Varyš
Oleh Lazaryev
2x (1x pen.)
,
Jaroslav Olah
10.11.2018 14:00
Břežany II
1:7
(1:3)
Rostoklaty
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
František Huc
Jan Vontszemü
4x
,
Lukáš Kmoch
2x
,
Vladimír Čepička
11.11.2018 14:00
Pečky B
2:3
(1:2)
Svojšice
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
Luboš Holub
(pen.)
,
Lukáš Janeba
Martin Bug
,
Pavel Polanecký
,
Petr Heverle
11.11.2018 14:00
Dobřichov
2:4
(1:1)
Tismice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
,
Tomáš Panýrek
2x
,
František Tesař
,
vl.
13. kolo
17.11.2018 10:15
Liblice B
1:0
(1:0)
Dobřichov
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Radek Lanc
17.11.2018 13:30
Rostoklaty
2:0
(1:0)
Pečky B
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Jan Vontszemü
,
Matěj Fuchs
17.11.2018 13:30
Kozojedy
2:3
(1:1)
Kouřim B
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Dominik Borovička
2x
Martin Varyš
2x
,
Jiří Pivoňka
17.11.2018 13:30
Dolní Chvatliny
0:7
(0:2)
Třebovle
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Pavel Batelka
3x
,
Ladislav Pokorný
2x (1x pen.)
,
Jiří Janoušek
,
Pavel Bobek
17.11.2018 13:30
Svojšice
1:3
(0:2)
Zásmuky
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
Jan Valový
Jiří Hozman
,
Ondřej Chábera
,
Viktor Zikmund
18.11.2018 13:30
Plaňany
3:0k
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 13:30
Tismice
5:3
(3:2)
Radim
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Jan Kratochvíl
3x
,
František Tesař
,
Jan Kafka
Dušan Hrabal
,
Lukáš Homolka
,
Petr Michálek
14. kolo
23.03.2019 15:00
Svojšice
1:2
(1:0)
Dobřichov
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Martin Bug
,
Jan Jelínek
23.03.2019 15:00
Dolní Chvatliny
2:5
(1:3)
Kouřim B
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
Dominik Arnold
,
Ladislav Skočdopole
Michal Pilař
2x
,
Dominik Bolčo
,
Václav Burián
,
Vojtěch Keltner
23.03.2019 15:00
Kozojedy
11:3
(6:1)
Břežany II
Více (33)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (33)
Dominik Borovička
5x
,
Patrik Pokorný
2x
,
Tomáš Bánský
2x (1x pen.)
,
Tomáš Formánek
,
Ivo Štolc
vl.
Martin Hladík
,
Michal Pikner
,
Vojtěch Mišák
24.03.2019 15:00
Pečky B
2:1
(0:0)
Zásmuky
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Milan Štégl
,
Vít Kašpárek
24.03.2019 15:00
Liblice B
1:0p
(0:0)
pen 3:2
Radim
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
24.03.2019 15:00
Tismice
1:3
(1:0)
Třebovle
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Pavel Bobek
2x
,
Pavel Batelka
24.03.2019 15:00
Plaňany
2:1
(1:0)
Rostoklaty
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Dominik Žemba
,
Vojtěch Olah
Petr Touš
15. kolo
30.03.2019 15:00
Pečky B
2:0
(0:0)
Plaňany
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
David Konůpek
2x
30.03.2019 15:00
Rostoklaty
2:1
(1:0)
Kozojedy
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Jiří Šrail
,
Matěj Fuchs
Dominik Borovička
30.03.2019 15:00
Břežany II
3:0
(2:0)
Dolní Chvatliny
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Marek Jansta
,
Michal Pikner
,
Vojtěch Mišák
30.03.2019 15:00
Kouřim B
1:4
(0:3)
Tismice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Petr Vavera
Tomáš Panýrek
2x
,
Dominik Olišar
,
Jan Kratochvíl
30.03.2019 15:00
Třebovle
2:1p
(0:1)
pen 3:1
Liblice B
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Jiří Janoušek
Igor Fusek
30.03.2019 15:00
Radim
4:1
(2:0)
Svojšice
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Ondřej Exner
2x
,
Ondřej Doležal
,
Tomáš Soukal
Václav Kuchař
31.03.2019 16:30
Dobřichov
3:1
(2:1)
Zásmuky
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
,
,
Petr Šteffen
Marek Vondráček
16. kolo
06.04.2019 16:30
Zásmuky
2:0
(0:0)
Radim
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
Jiří Svoboda
,
Tomáš Borovička
06.04.2019 16:30
Svojšice
1:4
(1:3)
Třebovle
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Jakub Polanecký
Ladislav Pokorný
3x (3x pen.)
,
Pavel Bobek
06.04.2019 16:30
Dolní Chvatliny
0:2
(0:0)
Rostoklaty
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Milan Kubelka
,
Petr Bláža
(pen.)
06.04.2019 16:30
Kozojedy
2:3
(1:2)
Plaňany
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
Dominik Borovička
,
Jan Čermák
Dominik Žemba
,
Oleh Lazaryev
,
Vojtěch Olah
07.04.2019 16:30
Pečky B
4:1
(1:0)
Dobřichov
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
David Konůpek
,
Filip Bortlík
,
Martin Felix
,
Milan Štégl
Jan Jelínek
07.04.2019 16:30
Liblice B
2:1p
(1:0)
pen 6:5
Kouřim B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Karel Šíma
Dominik Bolčo
07.04.2019 16:30
Tismice
3:1
(1:0)
Břežany II
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Jan Kratochvíl
2x
,
Tomáš Panýrek
Karel Karban
17. kolo
13.04.2019 16:30
Kozojedy
2:4
(1:3)
Pečky B
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Dominik Borovička
,
Viktor Schejbal
Lukáš Novák
2x
,
Matěj Soukup
,
Vojtěch Buřič
13.04.2019 16:30
Rostoklaty
2:1
(1:1)
Tismice
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Matěj Fuchs
,
Petr Bláža
13.04.2019 16:30
Břežany II
2:3p
(1:1)
pen 3:5
Liblice B
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Josef Ludík
,
Vojtěch Mišák
Igor Fusek
,
Marek Vedral
13.04.2019 16:30
Kouřim B
0:1
(0:1)
Svojšice
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Václav Kuchař
13.04.2019 16:30
Třebovle
4:0
(3:0)
Zásmuky
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Daniel Richter
,
Jaroslav Němec
,
Jaroslav Ontl
,
Milan Čáslava
13.04.2019 16:30
Radim
2:1p
(0:0)
pen 2:1
Dobřichov
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Václav Arnold
14.04.2019 16:30
Plaňany
6:0
(4:0)
Dolní Chvatliny
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Daniel Siruček
,
Jakub Nedvědil
,
Jaroslav Olah
,
Josef Kozdera
,
Lukáš Klucska
,
Vojtěch Olah
18. kolo
20.04.2019 17:00
Zásmuky
3:1
(2:1)
Kouřim B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Filip Jonáš
,
Michal Černík
(pen.)
,
Zdeněk Vokáček
Vojtěch Keltner
20.04.2019 17:00
Svojšice
3:1
(0:1)
Břežany II
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Martin Bug
3x
Karel Karban
20.04.2019 17:00
Dolní Chvatliny
2:4
(1:2)
Kozojedy
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Dominik Arnold
,
Radek Štika
Michal Šimon
,
Patrik Pokorný
,
Viktor Schejbal
,
Radek Jaroš
vl.
21.04.2019 17:00
Pečky B
2:6
(1:1)
Radim
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
David Konůpek
,
Filip Bortlík
Petr Michálek
3x
,
Devanil Dos Santos
,
Lukáš Synek
,
Ondřej Exner
21.04.2019 17:00
Dobřichov
0:2
(0:2)
Třebovle
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Jaroslav Ontl
21.04.2019 17:00
Liblice B
4:1
(1:0)
Rostoklaty
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Jan Sýkora
3x
,
Jakub Hejda
Tomáš Menšík
21.04.2019 17:00
Tismice
1:0
(1:0)
Plaňany
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Tomáš Panýrek
19. kolo
27.04.2019 17:00
Dolní Chvatliny
0:4
(0:3)
Pečky B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Filip Bortlík
3x
,
Tomáš Holub
27.04.2019 17:00
Kozojedy
1:2
(0:1)
Tismice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Tomáš Formánek
Radek Bayer
,
Tomáš Panýrek
27.04.2019 17:00
Rostoklaty
3:1
(1:0)
Svojšice
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Petr Bláža
2x (1x pen.)
,
Milan Kubelka
Karel Mesároš
27.04.2019 17:00
Břežany II
0:2
(0:1)
Zásmuky
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Filip Jonáš
,
Jiří Roth
27.04.2019 17:00
Kouřim B
4:2
(3:0)
Dobřichov
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Vojtěch Keltner
3x (1x pen.)
,
Dominik Bolčo
,
Jan Jelínek
(pen.)
27.04.2019 17:00
Třebovle
7:0
(4:0)
Radim
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Michal Ontl
4x
,
Pavel Bobek
2x
,
Ladislav Pokorný
(pen.)
28.04.2019 17:00
Plaňany
1:0p
(0:0)
pen 4:1
Liblice B
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
20. kolo
04.05.2019 17:00
Radim
1:2
(0:0)
Kouřim B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Devanil Dos Santos
(pen.)
Daniel Rejhon
,
Jiří Pivoňka
04.05.2019 17:00
Zásmuky
6:1
(4:1)
Rostoklaty
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Filip Jonáš
3x
,
Jiří Roth
,
Michal Černík
,
Viktor Zikmund
Petr Bláža
(pen.)
04.05.2019 17:00
Svojšice
0:4
(0:1)
Plaňany
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Daniel Siruček
,
Josef Klucska
,
Petr Klucska
,
Petr Málek
05.05.2019 17:00
Pečky B
4:2
(3:1)
Třebovle
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Tomáš Holub
2x
,
Jaroslav Pošík
,
Vojtěch Buřič
Daniel Richter
,
Jaroslav Ontl
05.05.2019 17:00
Dobřichov
8:3
(5:0)
Břežany II
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
2x
,
2x
,
2x
,
,
František Huc
2x
,
vl.
05.05.2019 17:00
Liblice B
5:0
(3:0)
Kozojedy
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Igor Fusek
2x
,
Jan Sýkora
2x
,
Radek Lanc
05.05.2019 17:00
Tismice
11:0
(5:0)
Dolní Chvatliny
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Jan Kratochvíl
3x
,
Tomáš Panýrek
3x
,
Dominik Olišar
,
Jaroslav Vojtek
,
Josef Baudiš
(pen.)
,
Radek Bayer
,
Zdeněk Blecha
21. kolo
11.05.2019 17:00
Dolní Chvatliny
1:4
(0:2)
Liblice B
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Dominik Arnold
Karel Šíma
2x
,
Jan Sýkora
,
Miroslav Kadeřábek
11.05.2019 17:00
Kozojedy
3:2p
(0:1)
pen 5:4
Svojšice
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Daniel Kopecký
,
Jan Čermák
Jakub Polanecký
,
Vojtěch Bug
11.05.2019 17:00
Rostoklaty
0:3
(0:1)
Dobřichov
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
2x
,
11.05.2019 17:00
Břežany II
2:3p
(2:2)
pen 2:3
Radim
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Vojtěch Mišák
2x
Ivo Procházka
,
Miloš Ružinský
11.05.2019 17:00
Kouřim B
3:2p
(0:2)
pen 5:3
Třebovle
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Jiří Pivoňka
,
Michal Pilař
Pavel Batelka
,
Pavel Bobek
12.05.2019 17:00
Tismice
2:1
(1:1)
Pečky B
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Radek Bayer
2x
Luboš Holub
12.05.2019 17:00
Plaňany
3:2p
(0:1)
pen 4:3
Zásmuky
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
Oleh Lazaryev
(pen.)
,
Vojtěch Olah
Luboš Sobotka
,
Michal Černík
22. kolo
18.05.2019 17:00
Třebovle
10:0
(1:0)
Břežany II
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Pavel Bobek
3x
,
Daniel Richter
2x
,
Jaroslav Němec
2x
,
Jakub Kutnohorský
,
Ladislav Pokorný
(pen.)
,
Pavel Batelka
18.05.2019 17:00
Radim
4:2
(1:1)
Rostoklaty
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
Václav Arnold
2x
,
Lukáš Synek
,
Ondřej Exner
Matěj Fuchs
,
Petr Strnad
18.05.2019 17:00
Zásmuky
2:3
(1:1)
Kozojedy
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Filip Jonáš
,
Michal Černík
Dominik Borovička
,
Jaroslav Novák
,
Lukáš Beneš
18.05.2019 17:00
Svojšice
5:0
(4:0)
Dolní Chvatliny
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Jakub Polanecký
2x
,
Martin Bug
2x
,
Václav Kuchař
19.05.2019 17:00
Pečky B
3:2p
(1:1)
pen 5:4
Kouřim B
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Lukáš Janeba
,
Milan Moravec
Daniel Čihák
,
Vojtěch Keltner
19.05.2019 17:00
Dobřichov
0:4
(0:1)
Plaňany
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Josef Klucska
,
Oleh Lazaryev
,
Petr Klucska
,
Vojtěch Olah
19.05.2019 17:00
Liblice B
2:7
(1:3)
Tismice
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Jan Sýkora
,
Lukáš Plachý
(pen.)
Radek Bayer
3x
,
Tomáš Panýrek
2x
,
Jan Kafka
,
Jan Kratochvíl
23. kolo
25.05.2019 17:00
Dolní Chvatliny
2:5
(1:1)
Zásmuky
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Dominik Arnold
,
Zdeněk Štika
Filip Jonáš
,
Jiří Hozman
,
Luboš Sobotka
(pen.)
,
Michal Černík
,
Ondřej Chábera
25.05.2019 17:00
Kozojedy
3:2p
(1:0)
pen 3:1
Dobřichov
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Lukáš Beneš
,
Tomáš Formánek
,
25.05.2019 17:00
Rostoklaty
0:1p
(0:0)
pen 2:4
Třebovle
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Břežany II
3:5
(1:4)
Kouřim B
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
František Huc
,
Jaroslav Jedlička
,
Michal Pikner
Dominik Bolčo
2x
,
Michal Pilař
,
Pavel Drahota
,
Václav Burián
26.05.2019 17:00
Liblice B
7:1
(3:1)
Pečky B
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Karel Šíma
2x
,
Jan Matoušek
(pen.)
,
Jiří Pospíchal
,
Josef Paluska
,
Lukáš Plachý
,
Radek Lanc
Lukáš Janeba
26.05.2019 17:00
Tismice
3:0
(1:0)
Svojšice
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Jan Kratochvíl
,
Radek Bayer
,
Tomáš Panýrek
26.05.2019 17:00
Plaňany
4:2
(1:1)
Radim
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Dominik Žemba
3x
,
Oleh Lazaryev
(pen.)
Ondřej Doležal
2x
24. kolo
01.06.2019 17:00
Kouřim B
2:3p
(2:1)
pen 9:10
Rostoklaty
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Dominik Bolčo
,
Michal Pilař
Petr Bláža
,
Petr Touš
01.06.2019 17:00
Třebovle
2:1p
(0:0)
pen 5:4
Plaňany
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Ladislav Pokorný
(pen.)
Dominik Žemba
01.06.2019 17:00
Radim
2:1p
(0:1)
pen 5:4
Kozojedy
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Jakub Novotný
vl.
Jakub Novotný
01.06.2019 17:00
Zásmuky
6:5p
(2:3)
pen 4:2
Tismice
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
Filip Jonáš
2x
,
Jiří Roth
,
Luboš Sobotka
,
Marek Vondráček
Radek Bayer
3x
,
Jan Kafka
,
Tomáš Panýrek
01.06.2019 17:00
Svojšice
1:3
(1:3)
Liblice B
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Václav Kuchař
Petr Pačes
2x
,
Jan Sýkora
02.06.2019 17:00
Pečky B
9:2
(4:0)
Břežany II
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
Filip Bortlík
3x
,
Vojtěch Pošík
2x
,
Jaroslav Pošík
,
Lukáš Janeba
,
Milan Štégl
,
Tomáš Švára
Ozren Vlahov
,
Vojtěch Mišák
02.06.2019 17:00
Dobřichov
2:1
(2:1)
Dolní Chvatliny
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
,
Vojtěch Šmejkal
25. kolo
08.06.2019 17:00
Svojšice
1:2p
(1:1)
pen 1:3
Pečky B
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Martin Bug
Filip Bortlík
(pen.)
08.06.2019 17:00
Dolní Chvatliny
1:6
(1:2)
Radim
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Ladislav Skočdopole
Ivo Procházka
,
Josef Kára
,
Lukáš Synek
,
Ondřej Doležal
,
Tomáš Soukal
,
Vojtěch Votava
08.06.2019 17:00
Kozojedy
2:4
(1:3)
Třebovle
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
Diyan Georgiev
,
Jan Čermák
Jakub Kutnohorský
2x
,
Jaroslav Němec
,
Pavel Bobek
08.06.2019 17:00
Rostoklaty
4:1
(2:0)
Břežany II
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Jan Vontszemü
2x
,
Lukáš Kmoch
,
Petr Bláža
Martin Hladík
09.06.2019 17:00
Liblice B
4:2
(1:0)
Zásmuky
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Lukáš Plachý
2x
,
Jiří Pospíchal
,
Radek Lanc
Viktor Zikmund
2x
09.06.2019 17:00
Tismice
7:2
(4:1)
Dobřichov
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Dominik Olišar
2x
,
Jan Kafka
2x
,
Tomáš Panýrek
2x (1x pen.)
,
Jan Kratochvíl
,
Jan Jelínek
(pen.)
09.06.2019 17:00
Plaňany
5:0
(4:0)
Kouřim B
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Oleh Lazaryev
2x
,
Jakub Nedvědil
,
Michal Vinš
,
Petr Málek
26. kolo
15.06.2019 10:15
Břežany II
2:4
(0:3)
Plaňany
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Ivo Štolc
,
Jaroslav Kohout
Oleh Lazaryev
2x
,
Dominik Žemba
,
Petr Klucska
15.06.2019 10:15
Dobřichov
2:1
(0:0)
Liblice B
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
,
Jiří Pospíchal
15.06.2019 14:00
Třebovle
10:0
(3:0)
Dolní Chvatliny
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Daniel Richter
2x
,
Jakub Kutnohorský
2x
,
Jaroslav Němec
2x
,
Ladislav Pokorný
2x
,
Pavel Batelka
2x
15.06.2019 14:00
Zásmuky
6:0
(4:0)
Svojšice
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Filip Jonáš
,
Jiří Svoboda
,
Luboš Sobotka
,
Michal Černík
(pen.)
,
Miloslav Kraus
,
Ondřej Chábera
15.06.2019 17:00
Kouřim B
3:0
(0:0)
Kozojedy
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Tomáš Dufek
2x
,
Daniel Procházka
15.06.2019 17:00
Radim
4:1
(2:0)
Tismice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Devanil Dos Santos
,
Ivo Procházka
,
Miloš Ružinský
,
Ondřej Doležal
Tomáš Panýrek
16.06.2019 17:00
Pečky B
3:1
(0:1)
Rostoklaty
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Dan Dobiáš
,
Milan Moravec
,
Milan Štégl
Matěj Fuchs
(pen.)