3. třída B dospělí 2018-2019

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Tomáš Panýrek Tismice 18 0 0 0 0 1 0 26 3 0
Pavel Bobek Třebovle 15 0 0 0 0 5 0 17 0 0
Michal Polanecký Svojšice 14 13 0 0 0 3 0 0 0 0
Petr Michálek Radim 14 0 0 0 0 11 0 6 0 0
Oleh Lazaryev Plaňany 14 0 0 0 0 2 0 23 3 0
Petr Klucska Plaňany 14 0 0 0 0 8 1 8 0 0
Jan Kafka Tismice 14 0 0 0 0 7 0 10 0 0
Filip Jonáš Zásmuky 13 0 0 0 0 2 1 16 1 0
Martin Bug Svojšice 13 0 0 0 0 6 1 16 0 0
Petr Bláža Rostoklaty 13 0 0 0 0 5 0 14 4 0
Pavel Batelka Třebovle 13 0 0 0 0 3 1 13 0 0
Dominik Arnold Dolní Chvatliny 13 0 0 0 0 9 1 7 0 0
Luboš Holub Pečky B 12 0 0 0 0 7 0 16 3 0
Dominik Žemba Plaňany 11 0 0 0 0 2 0 13 0 0
Martin Varyš Kouřim B 11 0 0 0 0 3 0 11 0 0
Jan Kratochvíl Tismice 11 0 0 0 0 1 0 17 0 0
Dominik Bolčo Kouřim B 11 0 0 0 0 3 0 9 1 0
Radek Bayer Tismice 11 0 0 0 0 6 1 14 0 0
Jan Sýkora Liblice B 10 0 0 0 0 1 0 18 0 0
Ladislav Skočdopole Dolní Chvatliny 10 0 0 0 0 7 0 5 0 0
Daniel Richter Třebovle 10 0 0 0 0 4 0 10 0 0
Ondřej Doležal Radim 10 0 0 0 0 2 0 10 0 0
Dominik Borovička Kozojedy 10 0 0 0 0 1 0 15 1 0
Petr Šafránek Třebovle 9 0 0 0 0 6 0 5 0 0
Michal Černík Zásmuky 9 0 0 0 0 2 0 7 3 0
Martin Valeš Dobřichov 9 0 0 0 0 6 1 1 0 2
Adam Procházka Dobřichov 9 0 0 0 0 3 0 7 1 0
Radek Lanc Liblice B 9 0 0 0 0 1 0 12 0 0
Karel Karban Břežany II 9 0 0 0 0 6 0 4 0 0
Filip Bortlík Pečky B 9 0 0 0 0 2 0 16 1 0
Lukáš Beneš Kozojedy 9 0 0 0 0 5 1 4 0 0
Karel Šíma Liblice B 8 0 0 0 0 3 0 8 1 0
Lukáš Synek Radim 8 0 0 0 0 5 0 5 0 0
Luboš Sobotka Zásmuky 8 0 0 0 0 1 0 7 1 0
Jiří Pospíchal Liblice B 8 0 0 0 0 3 0 6 0 0
Vojtěch Keltner Kouřim B 8 0 0 0 0 3 0 8 1 0
Matěj Fuchs Rostoklaty 8 0 0 0 0 2 0 7 1 0
Jan Jelínek Dobřichov 8 0 0 0 0 6 0 4 2 0
Pavel Polanecký Svojšice 7 0 0 0 0 4 1 5 0 0
Jakub Polanecký Svojšice 7 0 0 0 0 2 0 6 0 1
Ladislav Pokorný Třebovle 7 0 0 0 0 1 0 10 7 0
Lukáš Plachý Liblice B 7 0 0 0 0 1 0 8 2 0
Jaroslav Novák Kozojedy 7 0 0 0 0 1 0 10 0 0
Petr Machata Dobřichov 7 0 0 0 0 4 0 2 0 1
Petr Král Radim 7 0 0 0 0 6 0 1 0 0
Daniel Kopecký Kozojedy 7 0 0 0 0 4 0 3 0 0
Tomáš Karafiat Dobřichov 7 0 0 0 0 3 0 5 0 0
Lukáš Janeba Pečky B 7 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Tomáš Formánek Kozojedy 7 0 0 0 0 3 0 6 0 0
Ondřej Exner Radim 7 0 0 0 0 2 0 10 1 0
Jan Čermák Kozojedy 6 0 0 0 0 0 0 6 1 0
Pavel Vrátný Dobřichov 6 0 0 0 0 4 0 2 0 0
Marek Vondráček Zásmuky 6 0 0 0 0 2 0 9 0 0
Jaroslav Vojtek Tismice 6 0 0 0 0 1 0 7 0 0
Jan Vaníček Radim 6 0 0 0 0 1 0 8 0 0
Pavel Skala Zásmuky 6 0 0 0 0 5 0 1 0 1
Miloš Ružinský Radim 6 0 0 0 0 3 1 4 0 0
Patrik Pokorný Kozojedy 6 0 0 0 0 1 0 7 0 0
Michal Pikner Břežany II 6 0 0 0 0 3 0 4 0 0
Vladimír Petránek Dolní Chvatliny 6 0 0 0 0 6 0 0 0 0
Dominik Olišar Tismice 6 0 0 0 0 3 0 4 0 0
Vojtěch Olah Plaňany 6 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Jaroslav Němec Třebovle 6 0 0 0 0 2 0 6 0 0
Jakub Novotný Kozojedy 6 0 0 0 0 4 0 2 0 1
Vojtěch Mišák Břežany II 6 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Jan Malý Pečky B 6 0 0 0 0 5 0 1 0 0
Miroslav Láska Dobřichov 6 0 0 0 0 4 0 5 0 0
Marek Jansta Břežany II 6 0 0 0 0 4 0 3 0 0
František Huc Břežany II 6 0 0 0 0 2 0 7 0 0
Pavel Drahota Kouřim B 6 0 0 0 0 4 0 2 0 0
Ondřej Chábera Zásmuky 6 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Michal Šíma Pečky B 5 0 0 0 0 5 1 0 0 0
Viktor Zikmund Zásmuky 5 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Jan Vontszemü Rostoklaty 5 0 0 0 0 1 0 9 0 0
Zdeněk Vokáček Zásmuky 5 0 0 0 0 3 0 3 0 0
František Tesař Tismice 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Viktor Schejbal Kozojedy 5 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Jiří Roth Zásmuky 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
David Rohn Liblice B 5 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Daniel Rejhon Kouřim B 5 0 0 0 0 3 1 2 0 0
Lukáš Píša Dolní Chvatliny 5 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Jiří Pivoňka Kouřim B 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Michal Pilař Kouřim B 5 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Petr Nekolný Liblice B 5 0 0 0 0 3 0 5 0 0
Petr Málek Plaňany 5 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Jakub Kutnohorský Třebovle 5 0 0 0 0 2 0 6 0 0
Václav Kuchař Svojšice 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
David Konůpek Pečky B 5 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Lukáš Klucska Plaňany 5 0 0 0 0 3 1 1 0 0
Jiří Hanuš Radim 5 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Tomáš Freund Plaňany 5 0 0 0 0 4 2 1 0 0
Vojtěch Bug Svojšice 5 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Tomáš Borovička Zásmuky 5 0 0 0 0 1 0 5 0 1
Igor Fusek Liblice B 5 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Jaroslav Ontl Třebovle 5 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Milan Štégl Pečky B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Radek Štika Dolní Chvatliny 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Petr Šteffen Dobřichov 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Michal Šimon Kozojedy 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Matěj Řezníček Svojšice 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Marian Češner Plaňany 4 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Ivan Zápotocký Svojšice 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Marek Vostrovský Kozojedy 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Josef Vosecký Dobřichov 4 0 0 0 0 2 0 2 1 0
Jan Vondrášek Liblice B 4 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Tomáš Soukal Radim 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Martin Růžek Třebovle 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Vojtěch Pošík Pečky B 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Milan Moravec Pečky B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Radek Michálek Dobřichov 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Karel Mesároš Svojšice 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Tomáš Menšík Rostoklaty 4 0 0 0 0 2 0 4 0 0
Štěpán Kára Dobřichov 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Josef Kára Radim 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Milan Kubelka Rostoklaty 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Zdeněk Kropáček Dolní Chvatliny 4 0 0 0 0 2 0 1 0 1
Miloslav Kraus Zásmuky 4 0 0 0 0 1 0 3 1 0
Michal Klégr Kouřim B 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Josef Klucska Plaňany 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Miroslav Kadeřábek Liblice B 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Jiří Hozman Zásmuky 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Aleš Houska Tismice 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Lukáš Homolka Radim 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Tomáš Holub Pečky B 4 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Martin Hladík Břežany II 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Petr Heverle Svojšice 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Tomáš Dušek Třebovle 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Tomáš Dejl Radim 4 0 0 0 0 2 0 4 0 0
Petr Břichnáč Plaňany 4 0 0 0 0 3 0 0 0 1
Michal Borovička Břežany II 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Václav Arnold Radim 4 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Tomáš Čadina Kozojedy 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Vladimír Ženíšek Břežany II 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jiří Šrail Rostoklaty 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Martin Šmejkal Tismice 3 0 0 0 0 1 1 1 0 0
Milan Čáslava Třebovle 3 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Filip Čabrádek Rostoklaty 3 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Michal Zábraha Zásmuky 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Vojtěch Votava Radim 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Marek Vedral Liblice B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jan Valový Svojšice 3 0 0 0 0 0 1 2 0 0
Petr Touš Rostoklaty 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jiří Svoboda Zásmuky 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Miloš Starý Svojšice 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jan Slavík Břežany II 3 0 0 0 0 1 0 2 1 0
Daniel Siruček Plaňany 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Devanil Dos Santos Radim 3 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Jan Rychlík Tismice 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Václav Pála Tismice 3 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Ivo Procházka Radim 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jaroslav Patočka Dobřichov 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Jaroslav Olah Plaňany 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jakub Nedvědil Plaňany 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jan Mašín Radim 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Ondřej Machů Rostoklaty 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Michal Kuchař Svojšice 3 0 0 0 0 2 1 1 0 0
Leoš Krejčík Svojšice 3 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Lukáš Kmoch Rostoklaty 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Jaroslav Jedlička Břežany II 3 0 0 0 0 1 0 2 1 0
Jiří Janoušek Třebovle 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Petr Galčík Dolní Chvatliny 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Lukáš Cenigr Rostoklaty 3 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Vojtěch Buřič Pečky B 3 0 0 0 0 0 1 3 0 0
Zdeněk Blecha Tismice 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jan Andrašik Třebovle 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Michal Řípa Liblice B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Michal Hervert Kozojedy 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Tomáš Švára Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Švarc Zásmuky 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Vojtěch Šmejkal Dolní Chvatliny 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Michal Vinš Plaňany 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Strnad Rostoklaty 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Pavel Rubeš Dobřichov 2 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Jaroslav Pošík Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Josef Postelt Radim 2 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Daniel Peřestý Rostoklaty 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Petr Pačes Liblice B 2 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Josef Paluska Liblice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Novák Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jakub Nouzák Liblice B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Lukáš Mučka Kozojedy 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dominik Mašín Radim 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Daniel Mach Dobřichov 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Ladislav Líbal Třebovle 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Petr Kozel Dolní Chvatliny 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Radek Jaroš Dolní Chvatliny 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Patrik Jaroš Dolní Chvatliny 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Václav Hubený Dobřichov 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Vladimír Hons Dolní Chvatliny 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Jakub Hejda Liblice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Hampl Kouřim B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Martin Felix Pečky B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Kundrum David Tismice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Libor Chmel Kouřim B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Tomáš Bánský Kozojedy 2 0 0 0 0 1 0 2 1 0
Václav Burián Kouřim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Sasho Belovski Rostoklaty 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Josef Baudiš Tismice 2 0 0 0 0 1 0 1 1 0
Ivo Štolc Břežany II 2 0 0 0 0 1 0 1 0 1
Jan Žoudlík Radim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Štěpán Radim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zdeněk Štika Dolní Chvatliny 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Škréta Rostoklaty 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Josef Šedivý Dolní Chvatliny 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Daniel Čihák Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dominik Zahradníček Dolní Chvatliny 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Vízek Dobřichov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Vít Václahovský Liblice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Marek Vosecký Liblice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Vlasák Kozojedy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Ozren Vlahov Břežany II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Vavera Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Trnka Rostoklaty 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Karel Svobodník Pečky B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Svoboda Břežany II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Matěj Soukup Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Filip Sosvor Pečky B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Soročin Tismice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Štěpán Růžička Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jaroslav Rytina Dolní Chvatliny 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Matěj Rak Plaňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Daniel Procházka Kouřim B 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Tomáš Pouznar Břežany II 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Libor Peška Pečky B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Petrásek Kouřim B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Ontl Třebovle 1 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Michal Ontl Radim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Nouzák Liblice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Nouzák Liblice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Daniel Nanár Liblice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Matěj Moravec Rostoklaty 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Matoušek Liblice B 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Adam Matouš Radim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kamil Maixner Břežany II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Líbal Liblice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Ludík Břežany II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Kravec Svojšice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Kratochvíl Dolní Chvatliny 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Kozdera Plaňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Štefan Kováč Liblice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jiří Kovačka Liblice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jaroslav Kohout Břežany II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vít Kašpárek Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Denis Jurka Kozojedy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Miroslav Jirsa Kouřim B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Jedlička Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jan Hrstka Liblice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dušan Hrabal Radim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Hovorka Dobřichov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Havránek Kouřim B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Diyan Georgiev Kozojedy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Roman Dvořák Kouřim B 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Tomáš Dufek Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Marian Dobromysl Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dan Dobiáš Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Dlesk Kouřim B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Bříza Radim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Marek Buček Liblice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Baier Břežany II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vladimír Čepička Rostoklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Marek Šperlich Rostoklaty 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Josef Jáchym Liblice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Karel Holub Pečky B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde