3. třída B dospělí 2018-2019

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 25.08.2018 17:00 Břežany II Kozojedy 1:2 (0:1) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Radim Liblice B 1:2p (1:1)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Třebovle Tismice 5:3 (2:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Kouřim B Dolní Chvatliny 3:0 (0:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Rostoklaty Plaňany 1:2 (1:1) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Dobřichov Svojšice 3:2p (2:1)
(pen. 8:7)
Editovat zápas
28.09.2018 13:30 Zásmuky Pečky B 1:0 (1:0) Editovat zápas
2. kolo 01.09.2018 17:00 Zásmuky Dobřichov 4:0 (3:0) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Kozojedy Rostoklaty 4:0 (1:0) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Dolní Chvatliny Břežany II 4:3p (1:2)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Svojšice Radim 3:6 (1:2) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Liblice B Třebovle 3:0 (1:0) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Tismice Kouřim B 5:3 (2:2) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Plaňany Pečky B 4:0 (3:0) Editovat zápas
3. kolo 08.09.2018 17:00 Rostoklaty Dolní Chvatliny 5:0 (3:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Břežany II Tismice 6:4 (2:2) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Kouřim B Liblice B 1:3 (1:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Třebovle Svojšice 0:1 (0:1) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Radim Zásmuky 1:0p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Dobřichov Pečky B 2:3p (0:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Plaňany Kozojedy 4:1 (2:1) Editovat zápas
4. kolo 15.09.2018 17:00 Zásmuky Třebovle 1:3 (1:2) Editovat zápas
15.09.2018 17:00 Svojšice Kouřim B 3:2p (0:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
15.09.2018 17:00 Dolní Chvatliny Plaňany 2:9 (0:4) Editovat zápas
16.09.2018 17:00 Tismice Rostoklaty 0:3 (0:0) Editovat zápas
16.09.2018 17:00 Liblice B Břežany II 13:1 (8:0) Editovat zápas
16.09.2018 17:00 Pečky B Kozojedy 7:2 (5:1) Editovat zápas
16.09.2018 17:00 Dobřichov Radim 0:4 (0:2) Editovat zápas
5. kolo 22.09.2018 16:30 Kozojedy Dolní Chvatliny 9:0 (3:0) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Rostoklaty Liblice B 2:1 (1:0) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Břežany II Svojšice 1:4 (1:3) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Kouřim B Zásmuky 2:5 (0:3) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Třebovle Dobřichov 5:1 (1:0) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Radim Pečky B 3:1 (1:1) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Plaňany Tismice 3:1 (1:0) Editovat zápas
6. kolo 29.09.2018 16:00 Radim Třebovle 2:1 (2:1) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Zásmuky Břežany II 9:0 (5:0) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Svojšice Rostoklaty 0:2 (0:0) Editovat zápas
30.09.2018 16:00 Liblice B Plaňany 4:2 (2:0) Editovat zápas
30.09.2018 16:00 Tismice Kozojedy 2:3 (1:1) Editovat zápas
30.09.2018 16:00 Dobřichov Kouřim B 4:1 (3:0) Editovat zápas
30.09.2018 16:00 Pečky B Dolní Chvatliny 8:2 (1:0) Editovat zápas
7. kolo 06.10.2018 16:00 Dolní Chvatliny Tismice 3:10 (1:4) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Kozojedy Liblice B 1:3 (0:1) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Rostoklaty Zásmuky 4:2 (3:0) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Břežany II Dobřichov 0:2 (0:0) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Kouřim B Radim 0:1 (0:0) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Třebovle Pečky B 3:1 (2:1) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Plaňany Svojšice 3:2 (2:1) Editovat zápas
8. kolo 13.10.2018 15:30 Třebovle Kouřim B 3:0 (2:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Radim Břežany II 14:0 (9:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Zásmuky Plaňany 0:1 (0:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Svojšice Kozojedy 0:3 (0:2) Editovat zápas
14.10.2018 15:30 Dobřichov Rostoklaty 0:1 (0:1) Editovat zápas
14.10.2018 15:30 Liblice B Dolní Chvatliny 15:2 (8:0) Editovat zápas
14.10.2018 15:30 Pečky B Tismice 6:5 (5:1) Editovat zápas
9. kolo 20.10.2018 15:30 Dolní Chvatliny Svojšice 1:4 (0:2) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Kozojedy Zásmuky 5:1 (1:1) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Rostoklaty Radim 1:0 (0:0) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Břežany II Třebovle 2:0 (2:0) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Kouřim B Pečky B 2:1 (1:1) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Plaňany Dobřichov 5:0 (1:0) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Tismice Liblice B 3:5 (2:3) Editovat zápas
10. kolo 27.10.2018 14:30 Kouřim B Břežany II 8:1 (4:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Třebovle Rostoklaty 2:0 (1:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Radim Plaňany 1:2 (0:1) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Zásmuky Dolní Chvatliny 10:1 (7:1) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Svojšice Tismice 1:2 (0:2) Editovat zápas
28.10.2018 14:30 Dobřichov Kozojedy 1:2 (0:1) Editovat zápas
28.10.2018 14:30 Pečky B Liblice B 4:3p (2:1)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
11. kolo 03.11.2018 14:00 Dolní Chvatliny Dobřichov 0:3 (0:1) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Kozojedy Radim 2:1 (0:0) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Rostoklaty Kouřim B 3:1 (1:0) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Břežany II Pečky B 1:10 (0:5) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Plaňany Třebovle 1:2 (1:1) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Tismice Zásmuky 3:1 (2:1) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Liblice B Svojšice 9:1 (5:0) Editovat zápas
12. kolo 10.11.2018 14:00 Břežany II Rostoklaty 1:7 (1:3) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Kouřim B Plaňany 1:3 (1:1) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Třebovle Kozojedy 3:2 (0:1) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Radim Dolní Chvatliny 11:1 (8:0) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Zásmuky Liblice B 2:3p (0:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Dobřichov Tismice 2:4 (1:1) Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Pečky B Svojšice 2:3 (1:2) Editovat zápas
13. kolo Editovat výsledky 17.11.2018 10:15 Liblice B Dobřichov 1:0 (1:0) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Rostoklaty Pečky B 2:0 (1:0) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Svojšice Zásmuky 1:3 (0:2) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Kozojedy Kouřim B 2:3 (1:1) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Dolní Chvatliny Třebovle 0:7 (0:2) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Tismice Radim 5:3 (3:2) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Plaňany Břežany II 3:0 kont. Editovat zápas
14. kolo Editovat výsledky 23.03.2019 15:00 Svojšice Dobřichov 1:2 (1:0) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Kozojedy Břežany II 11:3 (6:1) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Dolní Chvatliny Kouřim B 2:5 (1:3) Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Plaňany Rostoklaty -:- Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Tismice Třebovle -:- Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Liblice B Radim -:- Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Pečky B Zásmuky -:- Editovat zápas
15. kolo 30.03.2019 15:00 Radim Svojšice -:- Editovat zápas
30.03.2019 15:00 Třebovle Liblice B -:- Editovat zápas
30.03.2019 15:00 Kouřim B Tismice -:- Editovat zápas
30.03.2019 15:00 Břežany II Dolní Chvatliny -:- Editovat zápas
30.03.2019 15:00 Rostoklaty Kozojedy -:- Editovat zápas
31.03.2019 15:00 Plaňany Pečky B -:- Editovat zápas
31.03.2019 15:00 Dobřichov Zásmuky -:- Editovat zápas
16. kolo 06.04.2019 16:30 Kozojedy Plaňany -:- Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Zásmuky Radim -:- Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Svojšice Třebovle -:- Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Dolní Chvatliny Rostoklaty -:- Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Tismice Břežany II -:- Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Liblice B Kouřim B -:- Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Pečky B Dobřichov -:- Editovat zápas
17. kolo 13.04.2019 16:30 Radim Dobřichov -:- Editovat zápas
13.04.2019 16:30 Třebovle Zásmuky -:- Editovat zápas
13.04.2019 16:30 Kouřim B Svojšice -:- Editovat zápas
13.04.2019 16:30 Břežany II Liblice B -:- Editovat zápas
13.04.2019 16:30 Rostoklaty Tismice -:- Editovat zápas
13.04.2019 16:30 Kozojedy Pečky B -:- Editovat zápas
14.04.2019 16:30 Plaňany Dolní Chvatliny -:- Editovat zápas
18. kolo 20.04.2019 17:00 Dolní Chvatliny Kozojedy -:- Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Svojšice Břežany II -:- Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Zásmuky Kouřim B -:- Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Dobřichov Třebovle -:- Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Liblice B Rostoklaty -:- Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Tismice Plaňany -:- Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Pečky B Radim -:- Editovat zápas
19. kolo 27.04.2019 17:00 Třebovle Radim -:- Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Kouřim B Dobřichov -:- Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Břežany II Zásmuky -:- Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Rostoklaty Svojšice -:- Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Kozojedy Tismice -:- Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Dolní Chvatliny Pečky B -:- Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Plaňany Liblice B -:- Editovat zápas
20. kolo 04.05.2019 17:00 Radim Kouřim B -:- Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Zásmuky Rostoklaty -:- Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Svojšice Plaňany -:- Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Tismice Dolní Chvatliny -:- Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Liblice B Kozojedy -:- Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Dobřichov Břežany II -:- Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Pečky B Třebovle -:- Editovat zápas
21. kolo 11.05.2019 17:00 Kouřim B Třebovle -:- Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Dolní Chvatliny Liblice B -:- Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Kozojedy Svojšice -:- Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Břežany II Radim -:- Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Rostoklaty Dobřichov -:- Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Plaňany Zásmuky -:- Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Tismice Pečky B -:- Editovat zápas
22. kolo 18.05.2019 17:00 Svojšice Dolní Chvatliny -:- Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Zásmuky Kozojedy -:- Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Radim Rostoklaty -:- Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Třebovle Břežany II -:- Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Dobřichov Plaňany -:- Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Pečky B Kouřim B -:- Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Liblice B Tismice -:- Editovat zápas
23. kolo 25.05.2019 17:00 Břežany II Kouřim B -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Dolní Chvatliny Zásmuky -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Kozojedy Dobřichov -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Rostoklaty Třebovle -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Tismice Svojšice -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Plaňany Radim -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Liblice B Pečky B -:- Editovat zápas
24. kolo 01.06.2019 17:00 Svojšice Liblice B -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Zásmuky Tismice -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Radim Kozojedy -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Třebovle Plaňany -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Kouřim B Rostoklaty -:- Editovat zápas
02.06.2019 17:00 Dobřichov Dolní Chvatliny -:- Editovat zápas
02.06.2019 17:00 Pečky B Břežany II -:- Editovat zápas
25. kolo 08.06.2019 17:00 Svojšice Pečky B -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Rostoklaty Břežany II -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Dolní Chvatliny Radim -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Kozojedy Třebovle -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Plaňany Kouřim B -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Tismice Dobřichov -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Liblice B Zásmuky -:- Editovat zápas
26. kolo 15.06.2019 17:00 Břežany II Plaňany -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Kouřim B Kozojedy -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Třebovle Dolní Chvatliny -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Radim Tismice -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Zásmuky Svojšice -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Pečky B Rostoklaty -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Dobřichov Liblice B -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 75 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 167 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde