Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Novinky

Nášup nových funkčností

09.03.2024 18:24 (sterbik)

Jarní část sezóny se pomalu rozbíhá a na našich stránkách můžete zaznamenat nová vylepšení. Snad se vám budou líbit a už pomalu připravujeme další várku, která by měla vyjít v létě.

V ligové tabulce jsou nově zobrazeny následující zápasy - až 3 pro každý tým.

V seznamu zápasů jsou nově zobrazeny i minuty vstřelených branek bez uvedeného střelce.

Na stránce lig (přes všechny skupiny stejné úrovně) jsou nyní k dispozici i statistiky (včetně rozšířených), střelci i hráči - podobné jako u jednotlivých skupin.

Na hlavní stránce ligy s rozšířenými statistikami můžete vidět TOP10 střelců a nejtrestanějších hráčů.

V soutěžích, kde se střídá hokejově, nyní není rozlišována lavička a základní sestava - platí pro výpisy a statistiky hráčů. Editace zůstává stejná.

Na stránce statistik hráčů v soutěži je možné statistiky třídít, totéž hodnoty v historické tabulce. Navíc střelce a hráče je možné filtrovat po týmech.

Rozšířené statistiky v okresním přeboru

28.05.2023 17:41 (sterbik)

Během této končící sezóny jsme doplňovali nejdříve střelce a posléze i celé sestavy zápasů okresního přeboru. To nám umožňuje počítat různé zajímavé statistiky. A první várku si právě můžete vychutnat.

V záložce Statistiky přibylo hned 10 nových statistik (označeny slovem Nové), mimo jiné výsledky týmů, pokud vstřelil/inkasoval první/poslední gól v zápase, kolik minut tým vedl, prohrával, kolik jakých událostí nastalo v jednotlivých minutách, který tým/hráč je nejtrestanější, či kolikrát se tým dostal do vedení, vyrovnal, kdy dal vítězné góly apod.

V příští sezóně plánujeme rozšíření o 3., možná i 4. třídy, a doplnění dalších statistik, víc zaměřených na jednotlivé hráče. Budeme rádi, když nám nahlásíte případné chyby, nebo nápady na další statistiky.

Aktuální postupy a sestupy

13.05.2023 08:54 (sterbik)

Rozšířili jsme označení aktuálně postupujících a sestupujících týmů v soutěžích dospělých. Zvlášť u víceskupinových soutěží (např. 1. B třída) můžeme doporučit společnou tabulku (nejlépe ji najdete po kliku na Všechny skupiny u jednotlivých skupin)

Zvlášť v případě sestupů je zde silná závislost na sestupech klubů z vyšších soutěží a (doufejme, že dočasně) je nutné tuto informaci aktualizovat ručně. Proto to berte jako velmi orientační, nemluvě o tom, že ani na konci sezony to nebude přesně odpovídat. Tím, jak řídící komise omezují možné postupy na nejhůře druhé nebo čtvrté týmy v tabulce, se snadno může stát, že sestupujících bude méně, ale také jich může být víc. Ve výše zmíněné společné tabulce tedy je např. vidět i to, kdo (by) se sice zachránil, ale je přesto první v ohrožení.

Momentálně je zobrazen stav k pátku 12.5., tj. 1 sestupující do ČFL, 4 do krajského přeboru a žádný do kolínského okresu.

Facebook

23.03.2023 19:53 (sterbik)

Se začínající jarní částí sezóny se pokouším rozjet facebookovou skupinu. Odkaz na ní najdete v pravé horní části stránky.

Plánem je pokusit se psát nějaké příspěvky o ligách, primárně o okresních soutěžích dospělých.

Uvidím, jak se to bude dařit, jestli to bude vůbec někdo sledovat. Samozřejmě ocením jakoukoli reakci (sledování, like, komentáře, příspěvky atd.)

Odkaz: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090288220084

Nová stránka s přehledem přes všechny skupiny lig

12.02.2023 15:08 (sterbik)

Přidali jsme novou stránku, kde můžete získat celkový přehled o ligách s více skupinami.

Platí to jak pro rovnocenné skupiny (např. 3. třídy skupiny A a B), tak pro navazující (např. Okresní přebor A a B a Finále OP).

Zobrazit si to můžete z drobečkové navigace, nebo odkazem Všechny skupiny v nabídce u ligy.

V tabulce je zohledněno jako první pořadí ve skupině, následně průměr bodů na zápas, skóre a počet vstřelených gólů.

Také je možné zobrazit si historickou tabulku přes tyto skupiny (bez zápasů z nastaveb) - což byla jedna z nejvíce vyžadovaných funkčností. Týmy pendlující mezi více skupinami stejné soutěže teď tedy nejsou znevýhodněny.

Zatím nejsou implementovány statistiky, střelci, ani seznam hráčů.

V případě chyb, či nápadů nás neváhejte kontaktovat.

Bilance klub vs. klub

16.10.2022 12:42 (sterbik)

Vrátili jsme funkčnost, kdy si můžete zobrazit bilanci mezi dvěma kluby.

Je dostupná na stránce daného klubu - záložka Bilance. Zůstává i možnost vybrat si v nich jednotlivé týmy. Zároveň byla opravena chyba, kdy se výhry a prohry po penaltovém rozstřelu započítávaly jako remízy.

Kromě toho jsme během posledního měsíce opravili několik menších i větších chyb.

Vítejte na zbrusu novém KFISu

31.08.2022 18:08 (sterbik)

Doufáme, že se vám zde bude líbit

Po mnohaletém snažení se nám úspěšně podařilo přepracovat témeř celé stránky. V příštích dnech budeme ještě opravovat nějaké (snad drobné) chyby, nicméně bude rádi, pokud nám nahlásíte problémy, připomínky, nápady atd. Prozatím na emailové adrese sterbik@seznam.cz

Některé vlastnosti systému byly přidány, ale některé také zrušeny, více se lze dočíst na stránce "O nové verzi"


Záznamy 1 - 7 z 7