3. třída B dospělí 2018-2019

Tabulka střelců

Tomáš Panýrek Tismice 26 (3)
Oleh Lazaryev Plaňany 23 (3)
Jan Sýkora Liblice B 18
Jan Kratochvíl Tismice 17
Pavel Bobek Třebovle 17
Martin Bug Svojšice 16
Filip Jonáš Zásmuky 16 (1)
Filip Bortlík Pečky B 16 (1)
Luboš Holub Pečky B 16 (3)
Dominik Borovička Kozojedy 15 (1)
Radek Bayer Tismice 14
Petr Bláža Rostoklaty 14 (4)
Dominik Žemba Plaňany 13
Pavel Batelka Třebovle 13
Radek Lanc Liblice B 12
Martin Varyš Kouřim B 11
Daniel Richter Třebovle 10
Jaroslav Novák Kozojedy 10
Jan Kafka Tismice 10
Ondřej Doležal Radim 10
Ondřej Exner Radim 10 (1)
Ladislav Pokorný Třebovle 10 (7)
Jan Vontszemü Rostoklaty 9
Marek Vondráček Zásmuky 9
Dominik Bolčo Kouřim B 9 (1)
Jan Vaníček Radim 8
David Rohn Liblice B 8
Petr Klucska Plaňany 8
Karel Šíma Liblice B 8 (1)
Vojtěch Keltner Kouřim B 8 (1)
Lukáš Plachý Liblice B 8 (2)
Viktor Zikmund Zásmuky 7
Jaroslav Vojtek Tismice 7
Patrik Pokorný Kozojedy 7
František Huc Břežany II 7
Dominik Arnold Dolní Chvatliny 7
Igor Fusek Liblice B 7
Luboš Sobotka Zásmuky 7 (1)
Adam Procházka Dobřichov 7 (1)
Matěj Fuchs Rostoklaty 7 (1)
Michal Černík Zásmuky 7 (3)
Jiří Pospíchal Liblice B 6
Jakub Polanecký Svojšice 6
Jiří Pivoňka Kouřim B 6
Vojtěch Olah Plaňany 6
Jaroslav Němec Třebovle 6
Vojtěch Mišák Břežany II 6
Radek Michálek Dobřichov 6
Petr Michálek Radim 6
Jakub Kutnohorský Třebovle 6
David Konůpek Pečky B 6
Lukáš Janeba Pečky B 6
Tomáš Formánek Kozojedy 6
Jan Čermák Kozojedy 6 (1)
Petr Šafránek Třebovle 5
Marek Vostrovský Kozojedy 5
Lukáš Synek Radim 5
Ladislav Skočdopole Dolní Chvatliny 5
Jiří Roth Zásmuky 5
Vojtěch Pošík Pečky B 5
Pavel Polanecký Svojšice 5
Michal Pilař Kouřim B 5
Petr Nekolný Liblice B 5
Miroslav Láska Dobřichov 5
Tomáš Karafiat Dobřichov 5
Ondřej Chábera Zásmuky 5
Tomáš Borovička Zásmuky 5
Milan Štégl Pečky B 4
Milan Čáslava Třebovle 4
Vojtěch Votava Radim 4
Marek Vedral Liblice B 4
František Tesař Tismice 4
Daniel Siruček Plaňany 4
Miloš Ružinský Radim 4
Michal Pikner Břežany II 4
Petr Pačes Liblice B 4
Michal Ontl Třebovle 4
Dominik Olišar Tismice 4
Milan Moravec Pečky B 4
Tomáš Menšík Rostoklaty 4
Václav Kuchař Svojšice 4
Karel Karban Břežany II 4
Tomáš Dejl Radim 4
Lukáš Beneš Kozojedy 4
Václav Arnold Radim 4
Jan Jelínek Dobřichov 4 (2)
Radek Štika Dolní Chvatliny 3
Marian Češner Plaňany 3
Jan Vondrášek Liblice B 3
Zdeněk Vokáček Zásmuky 3
Tomáš Soukal Radim 3
Viktor Schejbal Kozojedy 3
Ivo Procházka Radim 3
Jaroslav Olah Plaňany 3
Lukáš Novák Pečky B 3
Jakub Nedvědil Plaňany 3
Petr Málek Plaňany 3
Ondřej Machů Rostoklaty 3
Daniel Mach Dobřichov 3
Daniel Kopecký Kozojedy 3
Lukáš Kmoch Rostoklaty 3
Josef Klucska Plaňany 3
Tomáš Jedlička Pečky B 3
Marek Jansta Břežany II 3
Jiří Hozman Zásmuky 3
Aleš Houska Tismice 3
Lukáš Homolka Radim 3
Tomáš Holub Pečky B 3
Martin Hladík Břežany II 3
Petr Heverle Svojšice 3
Tomáš Dušek Třebovle 3
Vojtěch Buřič Pečky B 3
Vojtěch Bug Svojšice 3
Jaroslav Ontl Třebovle 3
Devanil Dos Santos Radim 3 (1)
Miloslav Kraus Zásmuky 3 (1)
Tomáš Švára Pečky B 2
Petr Šteffen Dobřichov 2
Michal Šimon Kozojedy 2
Michal Zábraha Zásmuky 2
Pavel Vrátný Dobřichov 2
Jan Valový Svojšice 2
Petr Touš Rostoklaty 2
Jiří Svoboda Zásmuky 2
Daniel Rejhon Kouřim B 2
Jaroslav Pošík Pečky B 2
Jaroslav Patočka Dobřichov 2
Josef Paluska Liblice B 2
Jakub Novotný Kozojedy 2
Petr Machata Dobřichov 2
Štěpán Kára Dobřichov 2
Josef Kára Radim 2
Milan Kubelka Rostoklaty 2
Miroslav Kadeřábek Liblice B 2
Jiří Janoušek Třebovle 2
Václav Hubený Dobřichov 2
Jakub Hejda Liblice B 2
Petr Galčík Dolní Chvatliny 2
Tomáš Dufek Kouřim B 2
Pavel Drahota Kouřim B 2
Václav Burián Kouřim B 2
Zdeněk Blecha Tismice 2
Sasho Belovski Rostoklaty 2
Josef Vosecký Dobřichov 2 (1)
Jan Slavík Břežany II 2 (1)
Jaroslav Jedlička Břežany II 2 (1)
Tomáš Bánský Kozojedy 2 (1)
Jan Žoudlík Radim 1
Pavel Štěpán Radim 1
Zdeněk Štika Dolní Chvatliny 1
Jiří Šrail Rostoklaty 1
Vojtěch Šmejkal Dolní Chvatliny 1
Martin Šmejkal Tismice 1
Josef Šedivý Dolní Chvatliny 1
Daniel Čihák Kouřim B 1
Filip Čabrádek Rostoklaty 1
Marek Vosecký Liblice B 1
Ozren Vlahov Břežany II 1
Michal Vinš Plaňany 1
Petr Vavera Kouřim B 1
Martin Valeš Dobřichov 1
David Svoboda Břežany II 1
Petr Strnad Rostoklaty 1
Matěj Soukup Pečky B 1
Pavel Skala Zásmuky 1
Štěpán Růžička Pečky B 1
Jan Rychlík Tismice 1
Matěj Rak Plaňany 1
Lukáš Píša Dolní Chvatliny 1
Václav Pála Tismice 1
Daniel Procházka Kouřim B 1
Josef Postelt Radim 1
Jakub Nouzák Liblice B 1
Petr Nouzák Liblice B 1
Karel Mesároš Svojšice 1
Adam Matouš Radim 1
Jan Malý Pečky B 1
Kamil Maixner Břežany II 1
Petr Líbal Liblice B 1
Josef Ludík Břežany II 1
Michal Kuchař Svojšice 1
Petr Král Radim 1
Zdeněk Kropáček Dolní Chvatliny 1
David Kratochvíl Dolní Chvatliny 1
Josef Kozdera Plaňany 1
Jiří Kovačka Liblice B 1
Jaroslav Kohout Břežany II 1
Lukáš Klucska Plaňany 1
Vít Kašpárek Pečky B 1
Jan Hrstka Liblice B 1
Dušan Hrabal Radim 1
Jiří Hanuš Radim 1
Jiří Hampl Kouřim B 1
Diyan Georgiev Kozojedy 1
Tomáš Freund Plaňany 1
Martin Felix Pečky B 1
Roman Dvořák Kouřim B 1
Marian Dobromysl Kouřim B 1
Dan Dobiáš Pečky B 1
Kundrum David Tismice 1
Libor Chmel Kouřim B 1
Lukáš Cenigr Rostoklaty 1
Pavel Baier Břežany II 1
Ivo Štolc Břežany II 1
Vladimír Čepička Rostoklaty 1
Jan Matoušek Liblice B 1 (1)
Josef Baudiš Tismice 1 (1)
vlastní góly 12

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde