KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2020-2021
Dospělí
3. třída
3. třída B
Střelci
2020-2021
3. třída B
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Střelci
všechny týmy
všechny týmy
Břežany II
Český Brod C
Chotutice
Dobré Pole
Dobřichov
Kouřim B
Kozojedy
Liblice B
Radim
Rostoklaty
Svojšice
Tismice
Třebovle
Zásmuky
všechny týmy
všechny týmy
Břežany II
Český Brod C
Chotutice
Dobré Pole
Dobřichov
Kouřim B
Kozojedy
Liblice B
Radim
Rostoklaty
Svojšice
Tismice
Třebovle
Zásmuky
Pořadí
Hráč
Týmy
Góly
Góly pen.
1.
Filip Jonáš
Zásmuky
10
1
2.
Tomáš Bárta
Kozojedy
7
0
2.
Michal Pikner
Břežany II
7
0
4.
Jiří Hampl
Rostoklaty
6
0
4.
Petr Bláža
Rostoklaty
6
1
6.
Martin Čapek
Zásmuky
5
0
6.
Ondřej Chábera
Zásmuky
5
0
6.
Michal Ontl
Třebovle
5
0
6.
Jan Rychlík
Tismice
5
0
6.
Jan Sýkora
Liblice B
5
0
6.
Jan Jelínek
Dobřichov
5
3
12.
Dominik Borovička
Liblice B
4
0
12.
Tomáš Borovička
Zásmuky
4
0
12.
Vojtěch Keltner
Kouřim B
4
0
12.
Patrik Pokorný
Kozojedy
4
0
12.
Jakub Teuber
Chotutice
4
0
12.
Václav Tříska
Český Brod C
4
0
12.
Martin Varyš
Kouřim B
4
0
19.
Lukáš Beneš
Kozojedy
3
0
19.
Jakub Hejda
Tismice
3
0
19.
Lukáš Homolka
Radim
3
0
19.
Petr Sedláček
Český Brod C
3
0
19.
Luboš Sobotka
Zásmuky
3
0
19.
Jaroslav Hampl
Dobré Pole
3
1
19.
Matyáš Schovanec
Liblice B
3
1
19.
Jan Slavík
Břežany II
3
1
19.
Jiří Hanuš
Radim
3
2
19.
Jan Kafka
Tismice
3
2
19.
Michal Šimon
Kozojedy
3
2
19.
Pavel Štěpán
Chotutice
3
3
31.
Jan Brdíčko
Dobřichov
2
0
31.
Jan Čermák
Kozojedy
2
0
31.
Ondřej Doležal
Radim
2
0
31.
Igor Fusek
Liblice B
2
0
31.
Jan Hanzl
Zásmuky
2
0
31.
Dušan Hrabal
Radim
2
0
31.
Daniel Kopecký
Kozojedy
2
0
31.
Jan Kratochvíl
Tismice
2
0
31.
Adam Krutský
Radim
2
0
31.
Yevhenii Lipiei
Dobřichov
2
0
31.
Jakub Nouzák
Liblice B
2
0
31.
Petr Nouzák
Liblice B
2
0
31.
Jaroslav Novák
Kozojedy
2
0
31.
Petr Pačes
Liblice B
2
0
31.
Adam Procházka
Dobřichov
2
0
31.
David Rohn
Liblice B
2
0
31.
Miloš Ružinský
Radim
2
0
31.
Petr Šafránek
Třebovle
2
0
31.
Marek Vedral
Liblice B
2
0
31.
Jan Veselý
Český Brod C
2
0
31.
Jan Vondrášek
Liblice B
2
0
31.
Josef Vosecký
Dobřichov
2
0
31.
Tomáš Vymazal
Český Brod C
2
0
31.
Michal Kratochvíl
Český Brod C
2
1
31.
Pavel Polanecký
Svojšice
2
1
31.
Michal Vymazal
Český Brod C
2
1
31.
Ladislav Pokorný
Třebovle
2
2
58.
Sasho Belovski
Rostoklaty
1
0
58.
Pavel Bobek
Třebovle
1
0
58.
Dominik Bolčo
Kouřim B
1
0
58.
Filip Čabrádek
Rostoklaty
1
0
58.
Milan Čáslava
Třebovle
1
0
58.
Pavel Chábera
Třebovle
1
0
58.
Libor Chmel
Kouřim B
1
0
58.
Devanil Dos Santos
Radim
1
0
58.
Pavel Drahota
Kouřim B
1
0
58.
Radoslav Erhart
Svojšice
1
0
58.
Ondřej Exner
Radim
1
0
58.
Jaroslav Flieger
Dobré Pole
1
0
58.
Diyan Georgiev
Kozojedy
1
0
58.
Jakub Hanzl
Český Brod C
1
0
58.
Martin Hladík
Břežany II
1
0
58.
Jakub Hrdinka
Liblice B
1
0
58.
František Huc
Břežany II
1
0
58.
Jaroslav Jedlička
Břežany II
1
0
58.
Tomáš Jícha
Dobré Pole
1
0
58.
Tomáš Karafiát
Dobřichov
1
0
58.
Martin Kosmata
Dobré Pole
1
0
58.
Tomáš Kronowetter
Chotutice
1
0
58.
Lukáš Kuchař
Český Brod C
1
0
58.
Radek Lanc
Liblice B
1
0
58.
Ladislav Líbal
Třebovle
1
0
58.
Daniel Mach
Dobřichov
1
0
58.
Radek Michálek
Dobřichov
1
0
58.
Tomáš Miňovský
Český Brod C
1
0
58.
Vojtěch Mišák
Břežany II
1
0
58.
Jaroslav Němec
Třebovle
1
0
58.
Petr Pavlík
Zásmuky
1
0
58.
Jiří Pivoňka
Kouřim B
1
0
58.
Jakub Polanecký
Svojšice
1
0
58.
Ivo Procházka
Radim
1
0
58.
Matěj Řezníček
Zásmuky
1
0
58.
Daniel Richter
Třebovle
1
0
58.
Jiří Roth
Zásmuky
1
0
58.
Ondřej Rychlík
Tismice
1
0
58.
Dmytro Saianov
Dobřichov
1
0
58.
Filip Saska
Český Brod C
1
0
58.
Václav Schnurifeil
Chotutice
1
0
58.
Petr Slabina ml.
Chotutice
1
0
58.
Jindřich Stejskal
Český Brod C
1
0
58.
Jiří Straňák
Dobré Pole
1
0
58.
Dušan Šuška
Kozojedy
1
0
58.
Jiří Svoboda
Zásmuky
1
0
58.
Lukáš Synek
Radim
1
0
58.
Radek Valenta
Dobré Pole
1
0
58.
Petr Vavera
Kouřim B
1
0
58.
Aleš Vavřík
Dobré Pole
1
0
58.
Zdeněk Vokáček
Zásmuky
1
0
58.
Josef Vondrášek
Chotutice
1
0
58.
Jan Vontszemü
Břežany II
1
0
58.
Viktor Zikmund
Zásmuky
1
0
58.
Jiří Zubík
Tismice
1
0
vlastní góly
3
-