KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2020-2021
Dospělí
3. třída
3. třída B
Zápasy
2020-2021
3. třída B
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Břežany II
Český Brod C
Chotutice
Dobré Pole
Dobřichov
Kouřim B
Kozojedy
Liblice B
Radim
Rostoklaty
Svojšice
Tismice
Třebovle
Zásmuky
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Břežany II
Český Brod C
Chotutice
Dobré Pole
Dobřichov
Kouřim B
Kozojedy
Liblice B
Radim
Rostoklaty
Svojšice
Tismice
Třebovle
Zásmuky
1. kolo
22.08.2020 14:00
Český Brod C
3:0
(1:0)
Tismice
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
22.08.2020 17:00
Zásmuky
4:2
(2:1)
Liblice B
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
22.08.2020 17:00
Chotutice
0:4
(0:4)
Třebovle
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
22.08.2020 17:00
Radim
3:0
(1:0)
Dobré Pole
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
22.08.2020 17:00
Břežany II
2:3
(1:3)
Kouřim B
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
22.08.2020 17:00
Svojšice
1:2
(1:2)
Dobřichov
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
23.08.2020 17:00
Rostoklaty
2:3
(2:2)
Kozojedy
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
2. kolo
29.08.2020 13:30
Třebovle
4:3p
(2:1)
pen 4:2
Radim
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
29.08.2020 17:00
Liblice B
9:2
(4:0)
Tismice
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
29.08.2020 17:00
Kouřim B
3:2
(3:2)
Svojšice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
29.08.2020 17:00
Dobré Pole
1:0
(0:0)
Břežany II
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
29.08.2020 17:00
Zásmuky
1:0
(1:0)
Rostoklaty
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
30.08.2020 17:00
Dobřichov
2:4
(1:2)
Český Brod C
Více (27)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (27)
30.08.2020 17:00
Kozojedy
4:1
(3:0)
Chotutice
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
3. kolo
05.09.2020 14:00
Český Brod C
3:0
(0:0)
Kouřim B
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
05.09.2020 17:00
Rostoklaty
2:1
(2:0)
Liblice B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
05.09.2020 17:00
Chotutice
2:6
(0:4)
Zásmuky
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
05.09.2020 17:00
Radim
4:3p
(1:3)
pen 21:20
Kozojedy
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
05.09.2020 17:00
Břežany II
1:0
(0:0)
Třebovle
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
05.09.2020 17:00
Svojšice
1:3
(0:1)
Dobré Pole
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
06.09.2020 14:00
Tismice
1:2
(0:0)
Dobřichov
Více (32)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (32)
4. kolo
12.09.2020 17:00
Kouřim B
0:5
(0:2)
Tismice
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
12.09.2020 17:00
Dobré Pole
1:4
(1:1)
Český Brod C
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
12.09.2020 17:00
Třebovle
5:0
(4:0)
Svojšice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
12.09.2020 17:00
Zásmuky
7:1
(5:0)
Radim
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
12.09.2020 17:00
Rostoklaty
4:2
(1:2)
Chotutice
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
13.09.2020 17:00
Liblice B
2:0
(0:0)
Dobřichov
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
13.09.2020 17:00
Kozojedy
8:4
(4:2)
Břežany II
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
5. kolo
19.09.2020 13:00
Český Brod C
0:2
(0:0)
Třebovle
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
19.09.2020 16:30
Chotutice
3:4p
(1:2)
pen 1:4
Liblice B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
19.09.2020 16:30
Radim
2:0
(0:0)
Rostoklaty
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
19.09.2020 16:30
Břežany II
1:2p
(1:0)
pen 6:7
Zásmuky
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
19.09.2020 16:30
Svojšice
0:2
(0:1)
Kozojedy
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
20.09.2020 14:00
Tismice
3:2
(1:2)
Dobré Pole
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
20.09.2020 16:30
Dobřichov
2:1p
(0:1)
pen 4:2
Kouřim B
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
6. kolo
26.09.2020 16:30
Dobré Pole
2:1p
(1:0)
pen 8:7
Dobřichov
Více (33)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (33)
26.09.2020 16:30
Třebovle
1:3
(0:1)
Tismice
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
26.09.2020 16:30
Zásmuky
14:0
(6:0)
Svojšice
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
26.09.2020 16:30
Rostoklaty
2:1
(0:1)
Břežany II
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
26.09.2020 16:30
Chotutice
1:3
(0:2)
Radim
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
27.09.2020 16:30
Liblice B
7:1
(5:1)
Kouřim B
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
27.09.2020 16:30
Kozojedy
0:3
(0:2)
Český Brod C
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
7. kolo
03.10.2020 12:00
Český Brod C
3:2
(2:1)
Zásmuky
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
03.10.2020 16:00
Radim
3:5
(0:3)
Liblice B
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
03.10.2020 16:00
Břežany II
7:2
(3:1)
Chotutice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
03.10.2020 16:00
Svojšice
0:4
(0:0)
Rostoklaty
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
03.10.2020 16:00
Kouřim B
5:1
(3:0)
Dobré Pole
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
04.10.2020 14:00
Tismice
1:4
(0:2)
Kozojedy
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
04.10.2020 16:00
Dobřichov
5:1
(3:1)
Třebovle
Více (29)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (29)
8. kolo
10.10.2020 16:00
Třebovle
2:1p
(0:0)
pen 3:1
Kouřim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2020 16:00
Zásmuky
9:1
(7:1)
Tismice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2020 16:00
Rostoklaty
0:3
(0:2)
Český Brod C
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2020 16:00
Chotutice
3:2
(1:1)
Svojšice
Více (1)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (1)
10.10.2020 16:00
Radim
2:1
(0:0)
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2020 16:00
Liblice B
2:1p
(1:1)
pen 4:2
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2020 16:00
Kozojedy
1:5
(1:2)
Dobřichov
Více (31)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (31)
9. kolo
17.10.2020 12:30
Český Brod C
odloženo
Chotutice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2020 15:30
Břežany II
odloženo
Liblice B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2020 15:30
Svojšice
odloženo
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2020 15:30
Kouřim B
odloženo
Kozojedy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2020 15:30
Dobré Pole
odloženo
Třebovle
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2020 14:00
Tismice
odloženo
Rostoklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2020 15:30
Dobřichov
odloženo
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
24.10.2020 14:30
Zásmuky
odloženo
Kouřim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2020 14:30
Rostoklaty
odloženo
Dobřichov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2020 14:30
Chotutice
odloženo
Tismice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2020 14:30
Radim
odloženo
Český Brod C
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2020 14:30
Břežany II
odloženo
Svojšice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2020 14:30
Liblice B
odloženo
Třebovle
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2020 14:30
Kozojedy
odloženo
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
31.10.2020 11:00
Český Brod C
odloženo
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2020 14:00
Svojšice
odloženo
Liblice B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2020 14:00
Kouřim B
odloženo
Rostoklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2020 14:00
Dobré Pole
odloženo
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2020 14:00
Třebovle
odloženo
Kozojedy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2020 14:00
Tismice
odloženo
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2020 14:00
Dobřichov
odloženo
Chotutice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
07.11.2020 14:00
Zásmuky
odloženo
Třebovle
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2020 14:00
Rostoklaty
odloženo
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2020 14:00
Chotutice
odloženo
Kouřim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2020 14:00
Radim
odloženo
Dobřichov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2020 14:00
Břežany II
odloženo
Tismice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2020 14:00
Svojšice
odloženo
Český Brod C
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2020 14:00
Liblice B
odloženo
Kozojedy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
14.11.2020 10:30
Český Brod C
odloženo
Liblice B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2020 13:30
Kouřim B
odloženo
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2020 13:30
Dobré Pole
odloženo
Chotutice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2020 13:30
Třebovle
odloženo
Rostoklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2020 13:30
Dobřichov
odloženo
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2020 13:30
Kozojedy
odloženo
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2020 14:00
Tismice
odloženo
Svojšice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)