KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (2)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2018-2019
Dospělí
3. třída
3. třída A
Zápasy
2018-2019
3. třída A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
Tři Dvory B
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky/Pašinka
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nová Ves
Ovčáry
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory B
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
doma i venku
doma i venku
doma
venku
všechny výsledky
všechny výsledky
výhry
výhry pen.
remízy
prohry pen.
prohry
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
Tři Dvory B
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky/Pašinka
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Nová Ves
Ovčáry
Ratboř
Sendražice
Štítary
Tři Dvory B
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
doma i venku
doma i venku
doma
venku
všechny výsledky
všechny výsledky
výhry
výhry pen.
remízy
prohry pen.
prohry
1. kolo
25.08.2018 17:00
Sendražice
5:0
(2:0)
Tři Dvory B
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
David Vitáček
2x
,
Tomáš Milichovský
2x
,
Marek Franc
2. kolo
02.09.2018 17:00
Tři Dvory B
2:3p
(1:2)
pen 4:5
Nová Ves
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Daniel Stojka
,
Matěj Linhart
(pen.)
Jan Březina
2x
3. kolo
08.09.2018 17:00
Velký Osek
7:1
(3:1)
Tři Dvory B
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Viliam Bayer
4x
,
Jan Žilka
,
Jiří Hanuš
,
Zdeněk Novák
Ivan Pokorný
4. kolo
16.09.2018 17:00
Tři Dvory B
4:3
(1:1)
Hradištko I
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
Daniel Stojka
2x
,
Kamil Kubera
,
Ondřej Bašista
Jakub Příhoda
,
Jan Pfeifer
,
Lukáš Polák
5. kolo
22.09.2018 16:30
Týnec nad Labem
4:1
(4:0)
Tři Dvory B
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Adam Darebný
2x
,
Jakub Kalfiřt
,
Jiří Homba
Vít Dvořák
6. kolo
30.09.2018 16:00
Tři Dvory B
1:0
(0:0)
Štítary
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Ondřej Bašista
(pen.)
7. kolo
06.10.2018 16:00
Konárovice
5:0
(3:0)
Tři Dvory B
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Martin Havlíček
3x
,
David Plachý
,
Roman Zmátlo
8. kolo
14.10.2018 15:30
Tři Dvory B
2:0
(1:0)
Veltruby
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Ivan Pokorný
,
Petr Stempák
9. kolo
20.10.2018 15:30
Červené Pečky/Pašinka
1:0
(0:0)
Tři Dvory B
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
50.
Matěj Hanousek
10. kolo
28.10.2018 14:30
Tři Dvory B
0:5
(0:2)
Ratboř
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Josef Vodička
2x
,
Roman Hošek
2x
,
Libor Dvořák
11. kolo
03.11.2018 14:00
Ovčáry
5:2
(3:0)
Tři Dvory B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Petr Pohl
2x
,
David Bareš
,
Jan Mikita
,
Michal Rýdl
Ivan Pokorný
2x
12. kolo
11.11.2018 14:00
Tři Dvory B
1:6
(0:3)
Cerhenice
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Ivan Pokorný
Jan Černý
3x
,
Taras Basarab
2x
,
David Sixta
13. kolo
17.11.2018 10:45
Jestřabí Lhota B
1:2p
(0:1)
pen 1:4
Tři Dvory B
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
František Čáslavský
Kamil Kubera
14. kolo
24.03.2019 15:00
Tři Dvory B
2:3
(1:0)
Sendražice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Jan Buňata
,
Jan Malý
Antonín Kubát
,
David Vitáček
,
Miroslav Němec
15. kolo
31.03.2019 16:30
Nová Ves
5:1
(2:1)
Tři Dvory B
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Jan Rychlík
,
Lukáš Vokřál
,
Petr Linart
,
Tomáš Cupák
Ivan Pokorný
16. kolo
07.04.2019 16:30
Tři Dvory B
2:8
(2:2)
Velký Osek
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
Ivan Pokorný
,
Martin Vinš
Ondřej Sodoma
3x (1x pen.)
,
Viliam Bayer
2x
,
Jan Karban
,
Lukáš Černý
,
Zdeněk Novák
17. kolo
13.04.2019 16:30
Hradištko I
3:2
(1:0)
Tři Dvory B
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Lukáš Polák
2x (1x pen.)
,
Dušan Michalko
Ivan Pokorný
2x
18. kolo
21.04.2019 17:00
Tři Dvory B
5:2
(4:2)
Týnec nad Labem
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
Ivan Pokorný
2x
,
David Brunclík
,
Miroslav Reichl
,
Petr Stempák
Jiří Homba
,
Tomáš Grubr
19. kolo
28.04.2019 17:00
Štítary
5:2
(1:1)
Tři Dvory B
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Tomáš Opolzer
2x
,
Jakub Miškovský
,
Josef Spitzer
,
Martin Sejpal
Marek Svoboda
,
Ondřej Bašista
20. kolo
05.05.2019 17:00
Tři Dvory B
4:2
(2:1)
Konárovice
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Ivan Pokorný
,
Matěj Linhart
,
Miroslav Müller
,
Petr Stempák
Martin Havlíček
,
Kamil Kubera
vl.
21. kolo
12.05.2019 17:00
Veltruby
0:4
(0:1)
Tři Dvory B
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Petr Stempák
2x
,
Ivan Pokorný
,
Lukáš Kmoch
22. kolo
19.05.2019 17:00
Tři Dvory B
1:5
(0:3)
Červené Pečky/Pašinka
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
David Brunclík
Jaroslav Svoboda
2x
,
Miroslav Rauch
2x
,
David Zdeněk
23. kolo
25.05.2019 17:00
Ratboř
2:1p
(1:1)
pen 3:2
Tři Dvory B
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Zbyněk Gembiczki
Vladimír Vedral
24. kolo
02.06.2019 17:00
Tři Dvory B
8:3
(5:1)
Ovčáry
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Ivan Pokorný
5x
,
Ondřej Novák
2x
,
Martin Vinš
Michal Rýdl
2x
,
Miroslav Hrubeš
25. kolo
08.06.2019 17:00
Cerhenice
11:1
(7:0)
Tři Dvory B
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Petr Škopek
4x
,
Jakub Čerych
2x
,
Martin Žižka
,
Miroslav Petržela
,
Roman Link
,
Tomáš Mojko
,
Lukáš Smetana
vl.
David Müllner
26. kolo
15.06.2019 10:30
Tři Dvory B
1:3
(1:0)
Jestřabí Lhota B
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
Ivan Pokorný
David Kubánek
,
Filip Krajíček
,
Martin Zach