3. třída A dospělí 2018-2019

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
David Vitáček Sendražice 16 0 0 0 0 11 0 13 0 0
Viliam Bayer Velký Osek 16 0 0 0 0 8 1 23 2 0
Jaroslav Svoboda Červené Pečky-Pašinka 15 1 0 0 0 4 0 22 0 0
Michal Rýdl Ovčáry 14 0 0 0 0 7 0 15 2 0
Lukáš Kulich Týnec nad Labem 14 0 0 0 0 5 0 16 3 0
Petr Skořepa Veltruby 12 0 0 0 0 11 0 1 0 0
Ivan Pokorný Tři Dvory B 12 0 0 0 0 4 0 13 0 0
Samuel Uman Štítary 11 0 0 0 0 4 0 14 0 0
Jiří Homba Týnec nad Labem 11 0 0 0 0 3 0 10 0 0
Pavel Šíma Ovčáry 10 0 0 0 0 9 0 0 0 1
Kamil Šmejkal Nová Ves 10 0 0 0 0 8 4 3 0 0
Tomáš Vlasák Veltruby 10 0 0 0 0 10 0 4 2 0
Lukáš Polák Hradištko I 10 0 0 0 0 3 0 19 3 0
Petr Linart Nová Ves 10 0 0 0 0 4 1 8 0 0
Antonín Kubát Sendražice 10 0 0 0 0 9 1 2 0 0
David Kmoch Veltruby 10 0 0 0 0 7 1 3 0 0
Adam Darebný Týnec nad Labem 10 0 0 0 0 3 0 11 0 0
Radek Pokorný Konárovice 9 0 0 0 0 2 0 12 1 0
Tomáš Milichovský Sendražice 9 0 0 0 0 5 1 9 2 0
Tomáš Mihovský Velký Osek 9 0 0 0 0 1 0 18 1 0
Jan Šedina Veltruby 8 0 0 0 0 4 0 4 0 0
Jan Černý Cerhenice 8 0 0 0 0 3 0 11 1 0
Jiří Zábraha Veltruby 8 0 0 0 0 6 2 5 0 0
Marcel Nesládek Týnec nad Labem 8 0 0 0 0 4 1 6 0 0
Joël Mbemba Ratboř 8 0 0 0 0 5 0 7 0 0
Lukáš Kahoun Konárovice 8 0 0 0 0 4 0 7 0 0
Miroslav Hrubeš Ovčáry 8 0 0 0 0 1 0 9 0 0
Jakub Čech Nová Ves 7 0 0 0 0 3 0 4 0 0
Lukáš Vokřál Nová Ves 7 0 0 0 0 4 0 2 0 1
Jiří Svoboda Sendražice 7 0 0 0 0 4 1 2 0 1
Karel Suchý Červené Pečky-Pašinka 7 1 0 1 0 0 0 8 0 0
David Starý Nová Ves 7 0 0 0 0 6 0 1 0 0
Jan Rychlík Nová Ves 7 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Patrik Lambert Velký Osek 7 0 0 0 0 6 0 2 0 0
Kamil Kubera Tři Dvory B 7 0 0 0 0 6 0 2 0 1
Jakub Krupička Červené Pečky-Pašinka 7 1 0 0 0 0 0 7 0 0
Filip Krajíček Jestřabí Lhota B 7 0 0 0 0 3 0 8 0 0
Jakub Kovařík Ratboř 7 0 0 0 0 3 0 4 0 0
David Kopecký Nová Ves 7 0 0 0 0 5 0 2 0 0
Michal Kesner Ratboř 7 0 0 0 0 1 0 8 0 0
Kamil Horňáček Štítary 7 0 0 0 0 2 0 7 0 0
Jiří Hampl Veltruby 7 0 0 0 0 1 0 8 0 0
Tomáš Grubr Týnec nad Labem 7 0 0 0 0 1 1 6 1 0
Tomáš Cupák Nová Ves 7 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Marek Benko Ovčáry 7 0 0 0 0 4 0 4 0 0
David Bareš Ovčáry 7 0 0 0 0 3 0 6 0 0
Lukáš Černý Velký Osek 6 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Martin Vokoun Konárovice 6 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Stanislav Teplý Veltruby 6 0 0 0 0 3 0 4 1 0
Petr Stempák Tři Dvory B 6 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Ondřej Sodoma Velký Osek 6 0 0 0 0 0 1 12 2 0
Zdeněk Novák Velký Osek 6 0 0 0 0 4 0 2 0 0
Jakub Miškovský Štítary 6 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Michal Mastný Cerhenice 6 0 0 0 0 2 0 6 0 0
Martin Havlíček Konárovice 6 0 0 0 0 1 0 9 1 0
Lukáš Fedor Červené Pečky-Pašinka 6 0 0 0 0 2 0 4 2 1
Taras Basarab Cerhenice 6 0 0 0 0 1 0 8 0 0
Roman Zmátlo Konárovice 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
David Zdeněk Červené Pečky-Pašinka 5 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Pavel Wolfram Týnec nad Labem 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Tomáš Podnecký Červené Pečky-Pašinka 5 1 0 0 0 2 0 3 0 0
Jan Pfeifer Hradištko I 5 0 0 0 0 1 0 4 2 0
Jiří Pechar Ratboř 5 0 0 0 0 2 1 4 0 0
Tomáš Opolzer Štítary 5 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Miroslav Němec Sendražice 5 0 0 0 0 3 0 4 0 0
Tomáš Mojko Cerhenice 5 0 0 0 0 3 1 1 1 0
Pavel Mašek Velký Osek 5 0 0 0 0 3 0 2 0 0
Václav Lískovec Týnec nad Labem 5 0 0 0 0 3 0 4 0 0
Michal Kopecký Ratboř 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Jakub Kalfiřt Týnec nad Labem 5 0 0 0 0 5 1 2 0 0
Libor Dvořák Ratboř 5 0 0 0 0 4 0 2 1 0
Martin Dohanič Jestřabí Lhota B 5 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Jan Belza Velký Osek 5 0 0 0 0 3 0 2 0 0
Ondřej Bašista Tři Dvory B 5 0 0 0 0 2 0 3 1 0
Taras Basarab Ratboř 5 0 0 0 0 1 1 8 0 0
Jan Adámek Ratboř 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Martin Žižka Cerhenice 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
František Čáslavský Jestřabí Lhota B 4 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Jakub Čerych Cerhenice 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Jiří Sýkora Týnec nad Labem 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Ludvík Svoboda Sendražice 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
David Sixta Cerhenice 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Miroslav Rauch Červené Pečky-Pašinka 4 1 0 1 0 0 0 5 0 0
Jakub Příhoda Hradištko I 4 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Jakub Procházka Veltruby 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Petr Pohl Ovčáry 4 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Marek Patočka Konárovice 4 0 0 0 0 2 1 2 0 0
Roman Panic Červené Pečky-Pašinka 4 1 0 0 0 3 0 0 0 0
Jan Mikita Ovčáry 4 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Tomáš Michalko Hradištko I 4 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Jan Malý Tři Dvory B 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Petr Kesner Nová Ves 4 0 0 0 0 3 2 0 0 0
Marek Kaše Cerhenice 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Radek Hájek Jestřabí Lhota B 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Roman Hošek Ratboř 4 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Václav Hanuš Cerhenice 4 0 0 0 0 3 0 0 0 1
Vlastimil Halma Hradištko I 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Jan Březina Nová Ves 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Matěj Brunclík Konárovice 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Martin Špírek Veltruby 3 0 0 0 0 0 1 2 0 0
Miloš Černík Konárovice 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jakub Zápotocký Hradištko I 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Josef Vodička Ratboř 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Benjamin Uman Štítary 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
David Teplý Červené Pečky-Pašinka 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
David Sýkora Týnec nad Labem 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Marek Svoboda Tři Dvory B 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Josef Svoboda Červené Pečky-Pašinka 3 1 0 1 0 2 0 0 0 0
Jiří Straka Veltruby 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Petr Sixta Sendražice 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jiří Přiklopil Červené Pečky-Pašinka 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
David Plachý Konárovice 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Lukáš Pejřimovský Sendražice 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Ivan Pavlov Jestřabí Lhota B 3 0 0 0 0 0 0 4 1 0
Jiří Nouzák Jestřabí Lhota B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
David Kubánek Jestřabí Lhota B 3 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Martin Koška Velký Osek 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
David Kemza Ratboř 3 0 0 0 0 2 0 0 0 1
Jan Karban Velký Osek 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Petr Homoky Sendražice 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Matěj Hanousek Červené Pečky-Pašinka 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0
Zbyněk Gembiczki Ratboř 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Jindřich Ezsenyi Červené Pečky-Pašinka 3 0 1 0 0 2 0 0 0 0
Martin Březina Ovčáry 3 0 0 0 0 3 1 0 0 0
Radek Bilik Jestřabí Lhota B 3 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Marek Adámek Ratboř 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Pavel Urbánek Nová Ves 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Martin Slavík Hradištko I 3 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Petr Škopek Cerhenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Jakub Škarka Hradištko I 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Václav Šindelář Jestřabí Lhota B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Michal Čup Cerhenice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Zbyněk Černovský Sendražice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Radek Zelenka Štítary 2 0 0 0 0 1 0 3 1 0
Zdeněk Týma Jestřabí Lhota B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Matěj Trojan Jestřabí Lhota B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Daniel Stojka Tři Dvory B 2 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Josef Spitzer Štítary 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Luboš Soukup Jestřabí Lhota B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Martin Slepička Týnec nad Labem 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Ondřej Pšenský Štítary 2 0 0 0 0 1 1 1 1 0
Milan Pýcha Štítary 2 0 0 0 0 1 0 1 0 1
Jan Poláček Veltruby 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0
Martin Paďouk Tři Dvory B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Kryštof Michálek Cerhenice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Dušan Michalko Hradištko I 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Kamil Machurka Štítary 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Roman Link Cerhenice 2 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Matěj Linhart Tři Dvory B 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0
Ivan Linhart Červené Pečky-Pašinka 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Lepší Štítary 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Zdeněk Král Veltruby 2 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Daniel Kmoch Štítary 2 0 0 0 0 1 1 1 0 0
Denis Jeřábek Ratboř 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Petr Gacka Cerhenice 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Ladislav Doležal Tři Dvory B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Matěj Bílý Červené Pečky-Pašinka 2 0 0 0 0 0 0 4 0 0
David Brunclík Tři Dvory B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Brtek Velký Osek 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Adam Brant Ratboř 2 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Michal Váša Týnec nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Martin Zach Jestřabí Lhota B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
František Žídek Konárovice 1 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jan Žilka Velký Osek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kryštof Šín Štítary 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Vítek Švarc Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
David Šopor Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Šimon Šmiřák Velký Osek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Václav Šauer Hradištko I 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jaromír Čerych Cerhenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Rostislav Černík Konárovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Volný Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Vitáček Sendražice 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Martin Vinš Tři Dvory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jaroslav Vik Cerhenice 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Daniel Týma Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Tichý Ovčáry 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dominik Tichý Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vojtěch Teplý Velký Osek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Luboš Sýkora Tři Dvory B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jaroslav Svoboda Konárovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jindřich Stuchlík Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Patrik Stráník Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Sova Červené Pečky-Pašinka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Luboš Sojka Konárovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Matyáš Sixta Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Václav Senohrábek Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Semirád Štítary 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Sejpal Štítary 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
David Saifert Tři Dvory B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Miroslav Reichl Tři Dvory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Adam Přibyl Štítary 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Procházka Ovčáry 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Pfeifer Hradištko I 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Pfeifer Hradištko I 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Miroslav Petržela Cerhenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Pecha Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Ondřej Pavelka Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
David Oliva Tři Dvory B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Nykodym Cerhenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Nikles Velký Osek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Nikles Veltruby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
David Müllner Tři Dvory B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Miroslav Müller Tři Dvory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Myška Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Mokrý Veltruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Radovan Mlika Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Miška Štítary 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Patrik Mihál Ovčáry 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Vít Melichar Velký Osek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Rastislav Masarovič Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dominik Marek Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Malý Veltruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jiří Láznička Červené Pečky-Pašinka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Michal Kudrna Hradištko I 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jaroslav Kuch Sendražice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Krutský Tři Dvory B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Kratochvíl Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Patrik Kovářík Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Kovařík Štítary 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Koubský Červené Pečky-Pašinka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Kopecký Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Kmoch Tři Dvory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Bohumil Klečák Hradištko I 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Kesner Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Miroslav Karban Velký Osek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vojtěch Jón Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Jirsa Tři Dvory B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Jensen Štítary 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Javůrek Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Petr Jandák Konárovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Mikuláš Jandák Štítary 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Martin Horník Hradištko I 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Hendrych Červené Pečky-Pašinka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Hanuš Velký Osek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Marek Franc Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Fligr Nová Ves 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jiří Fila Tři Dvory B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Feodor Červené Pečky-Pašinka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Vít Dvořák Tři Dvory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Robert Dunka Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Douša Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Jiří Chochola Červené Pečky-Pašinka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Charouzd Červené Pečky-Pašinka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Miroslav Březina Nová Ves 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Jan Buňata Tři Dvory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zdeněk Bulíř Červené Pečky-Pašinka 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Lukáš Bláža Veltruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Adam Bezucha Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Babický Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vratislav Mlika Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Karban Veltruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Bajtler Hradištko I 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde