3. třída A dospělí 2018-2019

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 25.08.2018 14:15 Jestřabí Lhota B Nová Ves 1:4 (0:2) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Cerhenice Velký Osek 2:7 (1:3) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Týnec nad Labem Ratboř 2:0 (1:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Konárovice Veltruby 2:1p (1:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Č. Pečky-Pašinka Štítary 3:1 (1:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Sendražice Tři Dvory B 5:0 (2:0) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Ovčáry Hradištko I 3:0 (0:0) Editovat zápas
2. kolo 01.09.2018 17:00 Sendražice Velký Osek 1:2p (0:1)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Cerhenice Týnec nad Labem 1:5 (0:2) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Ratboř Konárovice 1:3 (1:1) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Hradištko I Jestřabí Lhota B 0:1p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Veltruby Č. Pečky-Pašinka 4:2 (0:1) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Štítary Ovčáry 0:2 (0:1) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Tři Dvory B Nová Ves 2:3p (1:2)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
3. kolo 08.09.2018 14:15 Jestřabí Lhota B Štítary 2:1 (1:1) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Ovčáry Veltruby 2:0 (0:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Č. Pečky-Pašinka Ratboř 1:5 (0:2) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Konárovice Cerhenice 3:2 (1:2) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Týnec nad Labem Sendražice 4:1 (3:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Velký Osek Tři Dvory B 7:1 (3:1) Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Nová Ves Hradištko I 4:3p (2:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
4. kolo 15.09.2018 17:00 Velký Osek Týnec nad Labem 3:1 (1:1) Editovat zápas
15.09.2018 17:00 Sendražice Konárovice 2:1 (1:0) Editovat zápas
15.09.2018 17:00 Cerhenice Č. Pečky-Pašinka 0:7 (0:3) Editovat zápas
15.09.2018 17:00 Ratboř Ovčáry 3:2 (1:2) Editovat zápas
16.09.2018 17:00 Veltruby Jestřabí Lhota B 4:2 (1:0) Editovat zápas
16.09.2018 17:00 Štítary Nová Ves 1:0 (1:0) Editovat zápas
16.09.2018 17:00 Tři Dvory B Hradištko I 4:3 (1:1) Editovat zápas
5. kolo 22.09.2018 13:45 Jestřabí Lhota B Ratboř 1:0p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Týnec nad Labem Tři Dvory B 4:1 (4:0) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Konárovice Velký Osek 0:1 (0:0) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Č. Pečky-Pašinka Sendražice 2:1 (2:1) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Ovčáry Cerhenice 7:0 (4:0) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Hradištko I Štítary 3:2 (1:1) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Nová Ves Veltruby 4:3p (2:3)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
6. kolo 29.09.2018 16:00 Týnec nad Labem Konárovice 5:0 (2:0) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Ratboř Nová Ves 2:1 (1:0) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Cerhenice Jestřabí Lhota B 4:1 (2:1) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Sendražice Ovčáry 2:1 (1:0) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Velký Osek Č. Pečky-Pašinka 1:3 (0:2) Editovat zápas
30.09.2018 16:00 Tři Dvory B Štítary 1:0 (0:0) Editovat zápas
30.09.2018 16:00 Veltruby Hradištko I 4:2 (1:0) Editovat zápas
7. kolo 06.10.2018 13:15 Jestřabí Lhota B Sendražice 4:2 (1:1) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Konárovice Tři Dvory B 5:0 (3:0) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Č. Pečky-Pašinka Týnec nad Labem 4:2 (0:1) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Ovčáry Velký Osek 0:6 (0:3) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Hradištko I Ratboř 1:4 (1:3) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Štítary Veltruby 5:1 (1:0) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Nová Ves Cerhenice 1:2 (0:2) Editovat zápas
8. kolo 13.10.2018 15:30 Konárovice Č. Pečky-Pašinka 0:4 (0:2) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Týnec nad Labem Ovčáry 0:1 (0:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Velký Osek Jestřabí Lhota B 7:4 (3:1) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Sendražice Nová Ves 2:3 (1:1) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Cerhenice Hradištko I 8:2 (6:1) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Ratboř Štítary 5:0 (2:0) Editovat zápas
14.10.2018 15:30 Tři Dvory B Veltruby 2:0 (1:0) Editovat zápas
9. kolo 20.10.2018 12:45 Jestřabí Lhota B Týnec nad Labem 3:0 (1:0) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Č. Pečky-Pašinka Tři Dvory B 1:0 (0:0) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Ovčáry Konárovice 1:2 (1:1) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Hradištko I Sendražice 1:2 (1:1) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Veltruby Ratboř 4:3 (2:1) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Štítary Cerhenice 3:1 (2:1) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Nová Ves Velký Osek 1:2p (1:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
10. kolo 27.10.2018 14:30 Č. Pečky-Pašinka Ovčáry 3:1 (1:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Konárovice Jestřabí Lhota B 4:0 (2:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Týnec nad Labem Nová Ves 5:1 (3:1) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Velký Osek Hradištko I 4:0 (2:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Sendražice Štítary 2:1 (1:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Cerhenice Veltruby 3:4p (0:1)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
28.10.2018 14:30 Tři Dvory B Ratboř 0:5 (0:2) Editovat zápas
11. kolo 03.11.2018 11:15 Jestřabí Lhota B Č. Pečky-Pašinka 3:0 (2:0) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Ovčáry Tři Dvory B 5:2 (3:0) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Ratboř Cerhenice 4:2 (2:1) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Hradištko I Týnec nad Labem 1:7 (0:3) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Veltruby Sendražice 3:1 (2:1) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Štítary Velký Osek 3:1 (2:0) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Nová Ves Konárovice 2:3 (2:2) Editovat zápas
12. kolo 10.11.2018 14:00 Ovčáry Jestřabí Lhota B 0:3 (0:2) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Č. Pečky-Pašinka Nová Ves 0:1 (0:0) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Konárovice Hradištko I 2:1 (1:1) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Týnec nad Labem Štítary 4:1 (1:1) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Velký Osek Veltruby 3:2 (1:1) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Sendražice Ratboř 2:4 (1:1) Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Tři Dvory B Cerhenice 1:6 (0:3) Editovat zápas
13. kolo 17.11.2018 10:45 Jestřabí Lhota B Tři Dvory B 1:2p (0:1)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Cerhenice Sendražice 5:3 (2:1) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Hradištko I Č. Pečky-Pašinka 2:5 (0:1) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Ratboř Velký Osek 2:1 (1:1) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Veltruby Týnec nad Labem 1:2 (0:0) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Štítary Konárovice 3:5 (1:2) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Nová Ves Ovčáry 2:3 (1:0) Editovat zápas
14. kolo Editovat výsledky 23.03.2019 15:00 Velký Osek Cerhenice 6:0 (1:0) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Ratboř Týnec nad Labem 2:0 (0:0) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Veltruby Konárovice 3:1 (3:1) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Hradištko I Ovčáry 5:3 (3:0) Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Nová Ves Jestřabí Lhota B 4:1 (3:1) Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Štítary Č. Pečky-Pašinka 1:2p (1:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Tři Dvory B Sendražice 2:3 (1:0) Editovat zápas
15. kolo 30.03.2019 12:15 Jestřabí Lhota B Hradištko I -:- Editovat zápas
30.03.2019 15:00 Velký Osek Sendražice -:- Editovat zápas
30.03.2019 15:00 Týnec nad Labem Cerhenice -:- Editovat zápas
30.03.2019 15:00 Konárovice Ratboř -:- Editovat zápas
30.03.2019 15:00 Č. Pečky-Pašinka Veltruby -:- Editovat zápas
30.03.2019 15:00 Ovčáry Štítary -:- Editovat zápas
31.03.2019 15:00 Nová Ves Tři Dvory B -:- Editovat zápas
16. kolo 06.04.2019 16:30 Hradištko I Nová Ves -:- Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Ratboř Č. Pečky-Pašinka -:- Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Cerhenice Konárovice -:- Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Sendražice Týnec nad Labem -:- Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Veltruby Ovčáry -:- Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Štítary Jestřabí Lhota B -:- Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Tři Dvory B Velký Osek -:- Editovat zápas
17. kolo 13.04.2019 13:45 Jestřabí Lhota B Veltruby -:- Editovat zápas
13.04.2019 16:30 Týnec nad Labem Velký Osek -:- Editovat zápas
13.04.2019 16:30 Konárovice Sendražice -:- Editovat zápas
13.04.2019 16:30 Č. Pečky-Pašinka Cerhenice -:- Editovat zápas
13.04.2019 16:30 Ovčáry Ratboř -:- Editovat zápas
13.04.2019 16:30 Hradištko I Tři Dvory B -:- Editovat zápas
14.04.2019 16:30 Nová Ves Štítary -:- Editovat zápas
18. kolo 20.04.2019 17:00 Ratboř Jestřabí Lhota B -:- Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Cerhenice Ovčáry -:- Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Sendražice Č. Pečky-Pašinka -:- Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Velký Osek Konárovice -:- Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Tři Dvory B Týnec nad Labem -:- Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Veltruby Nová Ves -:- Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Štítary Hradištko I -:- Editovat zápas
19. kolo 27.04.2019 14:15 Jestřabí Lhota B Cerhenice -:- Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Konárovice Týnec nad Labem -:- Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Č. Pečky-Pašinka Velký Osek -:- Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Ovčáry Sendražice -:- Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Hradištko I Veltruby -:- Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Nová Ves Ratboř -:- Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Štítary Tři Dvory B -:- Editovat zápas
20. kolo 04.05.2019 17:00 Ratboř Hradištko I -:- Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Týnec nad Labem Č. Pečky-Pašinka -:- Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Velký Osek Ovčáry -:- Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Sendražice Jestřabí Lhota B -:- Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Cerhenice Nová Ves -:- Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Veltruby Štítary -:- Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Tři Dvory B Konárovice -:- Editovat zápas
21. kolo 11.05.2019 14:15 Jestřabí Lhota B Velký Osek -:- Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Hradištko I Cerhenice -:- Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Ovčáry Týnec nad Labem -:- Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Č. Pečky-Pašinka Konárovice -:- Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Štítary Ratboř -:- Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Nová Ves Sendražice -:- Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Veltruby Tři Dvory B -:- Editovat zápas
22. kolo 18.05.2019 17:00 Ratboř Veltruby -:- Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Cerhenice Štítary -:- Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Sendražice Hradištko I -:- Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Velký Osek Nová Ves -:- Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Týnec nad Labem Jestřabí Lhota B -:- Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Konárovice Ovčáry -:- Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Tři Dvory B Č. Pečky-Pašinka -:- Editovat zápas
23. kolo 25.05.2019 14:15 Jestřabí Lhota B Konárovice -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Ratboř Tři Dvory B -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Ovčáry Č. Pečky-Pašinka -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Hradištko I Velký Osek -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Veltruby Cerhenice -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Nová Ves Týnec nad Labem -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Štítary Sendražice -:- Editovat zápas
24. kolo 01.06.2019 17:00 Cerhenice Ratboř -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Sendražice Veltruby -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Velký Osek Štítary -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Týnec nad Labem Hradištko I -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Konárovice Nová Ves -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Č. Pečky-Pašinka Jestřabí Lhota B -:- Editovat zápas
02.06.2019 17:00 Tři Dvory B Ovčáry -:- Editovat zápas
25. kolo 08.06.2019 14:15 Jestřabí Lhota B Ovčáry -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Cerhenice Tři Dvory B -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Ratboř Sendražice -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Hradištko I Konárovice -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Nová Ves Č. Pečky-Pašinka -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Štítary Týnec nad Labem -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Veltruby Velký Osek -:- Editovat zápas
26. kolo 15.06.2019 17:00 Ovčáry Nová Ves -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Č. Pečky-Pašinka Hradištko I -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Konárovice Štítary -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Týnec nad Labem Veltruby -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Velký Osek Ratboř -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Sendražice Cerhenice -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Tři Dvory B Jestřabí Lhota B -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 75 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde