3. třída A dospělí 2018-2019

Tabulka střelců

Jaroslav Svoboda Červené Pečky-Pašinka 30 (2)
Viliam Bayer Velký Osek 27 (2)
Tomáš Mihovský Velký Osek 21 (1)
Lukáš Polák Hradištko I 21 (3)
Lukáš Kulich Týnec nad Labem 20 (3)
Ivan Pokorný Tři Dvory B 19
Michal Rýdl Ovčáry 18 (2)
Jiří Homba Týnec nad Labem 15
Radek Pokorný Konárovice 15 (1)
David Vitáček Sendražice 14
Samuel Uman Štítary 14
Michal Kesner Ratboř 13
Adam Darebný Týnec nad Labem 13
Ondřej Sodoma Velký Osek 13 (2)
Lukáš Kahoun Konárovice 12 (2)
Jan Černý Cerhenice 11 (1)
Jakub Čerych Cerhenice 10
Tomáš Opolzer Štítary 10
Petr Linart Nová Ves 10
Filip Krajíček Jestřabí Lhota B 10
Miroslav Hrubeš Ovčáry 10
Tomáš Milichovský Sendražice 10 (2)
Jiří Hampl Veltruby 9
Martin Havlíček Konárovice 9 (1)
Karel Suchý Červené Pečky-Pašinka 8
Michal Kopecký Ratboř 8
Taras Basarab Cerhenice 8
Taras Basarab Ratboř 8
Pavel Wolfram Týnec nad Labem 8 (1)
Kamil Horňáček Štítary 8 (1)
Jakub Čech Nová Ves 7
Jan Rychlík Nová Ves 7
Marcel Nesládek Týnec nad Labem 7
Joël Mbemba Ratboř 7
Michal Mastný Cerhenice 7
Jakub Krupička Červené Pečky-Pašinka 7
Tomáš Grubr Týnec nad Labem 7 (1)
David Zdeněk Červené Pečky-Pašinka 6
David Sixta Cerhenice 6
Jakub Miškovský Štítary 6
Zbyněk Gembiczki Ratboř 6
Tomáš Cupák Nová Ves 6
Jan Březina Nová Ves 6
David Bareš Ovčáry 6
Stanislav Teplý Veltruby 6 (1)
Lukáš Fedor Červené Pečky-Pašinka 6 (2)
Jiří Zábraha Veltruby 5
Petr Stempák Tři Dvory B 5
Miroslav Rauch Červené Pečky-Pašinka 5
Petr Pohl Ovčáry 5
Jiří Pechar Ratboř 5
Roman Hošek Ratboř 5
Marek Benko Ovčáry 5
Kamil Šmejkal Nová Ves 4
Petr Škopek Cerhenice 4
Jan Šedina Veltruby 4
Roman Zmátlo Konárovice 4
Martin Vokoun Konárovice 4
Josef Vodička Ratboř 4
Josef Spitzer Štítary 4
Miroslav Němec Sendražice 4
Dušan Michalko Hradištko I 4
Pavel Mašek Velký Osek 4
Václav Lískovec Týnec nad Labem 4
Jakub Kovařík Ratboř 4
David Kmoch Veltruby 4
Matěj Hanousek Červené Pečky-Pašinka 4
Matěj Bílý Červené Pečky-Pašinka 4
Jan Adámek Ratboř 4
Ivan Pavlov Jestřabí Lhota B 4 (1)
Tomáš Vlasák Veltruby 4 (2)
Jan Pfeifer Hradištko I 4 (2)
František Čáslavský Jestřabí Lhota B 3
Lukáš Černý Velký Osek 3
Miloš Černík Konárovice 3
Benjamin Uman Štítary 3
David Teplý Červené Pečky-Pašinka 3
Jiří Sýkora Týnec nad Labem 3
Daniel Stojka Tři Dvory B 3
Jakub Příhoda Hradištko I 3
Tomáš Podnecký Červené Pečky-Pašinka 3
Miroslav Petržela Cerhenice 3
Marek Patočka Konárovice 3
Martin Nikles Veltruby 3
Jan Mikita Ovčáry 3
Tomáš Michalko Hradištko I 3
Zdeněk Král Veltruby 3
Marek Kaše Cerhenice 3
Petr Gacka Cerhenice 3
Jan Belza Velký Osek 3
Radek Zelenka Štítary 3 (1)
Ondřej Bašista Tři Dvory B 3 (1)
František Žídek Konárovice 2
Martin Žižka Cerhenice 2
Jan Žilka Velký Osek 2
Martin Špírek Veltruby 2
Michal Čup Cerhenice 2
Zbyněk Černovský Sendražice 2
Jakub Zápotocký Hradištko I 2
Lukáš Vokřál Nová Ves 2
Martin Vinš Tři Dvory B 2
Jaroslav Vik Cerhenice 2
Matěj Trojan Jestřabí Lhota B 2
Vojtěch Teplý Velký Osek 2
Jiří Svoboda Sendražice 2
Jiří Straka Veltruby 2
Jiří Přiklopil Červené Pečky-Pašinka 2
Jakub Procházka Veltruby 2
David Plachý Konárovice 2
Zdeněk Novák Velký Osek 2
Ondřej Novák Tři Dvory B 2
Jiří Nouzák Jestřabí Lhota B 2
Dominik Marek Ovčáry 2
Kamil Machurka Štítary 2
Patrik Lambert Velký Osek 2
Antonín Kubát Sendražice 2
David Kubánek Jestřabí Lhota B 2
Kamil Kubera Tři Dvory B 2
Martin Koška Velký Osek 2
David Kopecký Nová Ves 2
Jakub Kalfiřt Týnec nad Labem 2
Mikuláš Jandák Štítary 2
Radek Hájek Jestřabí Lhota B 2
Petr Homoky Sendražice 2
David Brunclík Tři Dvory B 2
Marek Adámek Ratboř 2
Michal Váša Týnec nad Labem 2
Martin Zach Jestřabí Lhota B 2
Jan Poláček Veltruby 2 (1)
Tomáš Mojko Cerhenice 2 (1)
Matěj Linhart Tři Dvory B 2 (1)
Libor Dvořák Ratboř 2 (1)
Vítek Švarc Ratboř 1
Šimon Šmiřák Velký Osek 1
Václav Šindelář Jestřabí Lhota B 1
Jaromír Čerych Cerhenice 1
Petr Volný Ovčáry 1
Jakub Vinduška Hradištko I 1
Vladimír Vedral Tři Dvory B 1
Zdeněk Týma Jestřabí Lhota B 1
Dominik Tichý Ratboř 1
Marek Svoboda Tři Dvory B 1
Ludvík Svoboda Sendražice 1
Jindřich Stuchlík Nová Ves 1
Patrik Stráník Ovčáry 1
Patrik Stempák Konárovice 1
David Starý Nová Ves 1
Petr Skořepa Veltruby 1
Matyáš Sixta Sendražice 1
Václav Senohrábek Sendražice 1
Jakub Semirád Štítary 1
Martin Sejpal Štítary 1
Miroslav Reichl Tři Dvory B 1
Milan Pýcha Štítary 1
Tomáš Procházka Jestřabí Lhota B 1
Pavel Pfeifer Hradištko I 1
Ondřej Pavelka Jestřabí Lhota B 1
David Nykodym Cerhenice 1
Martin Nikles Velký Osek 1
David Müllner Tři Dvory B 1
Miroslav Müller Tři Dvory B 1
Martin Mikeš Jestřabí Lhota B 1
Kryštof Michálek Cerhenice 1
Vít Melichar Velký Osek 1
Jan Malý Tři Dvory B 1
Roman Link Cerhenice 1
Tomáš Kratochvíl Ratboř 1
Patrik Kovářík Nová Ves 1
Milan Kovařík Štítary 1
Petr Kopecký Konárovice 1
Lukáš Kmoch Tři Dvory B 1
Daniel Kmoch Štítary 1
Petr Kesner Jestřabí Lhota B 1
Miroslav Karban Velký Osek 1
Jan Karban Velký Osek 1
Matěj Juřica Štítary 1
Martin Ježek Štítary 1
David Jensen Štítary 1
Michal Javůrek Týnec nad Labem 1
Jiří Hanuš Velký Osek 1
Vlastimil Halma Hradištko I 1
Marek Franc Sendražice 1
Vít Dvořák Tři Dvory B 1
Robert Dunka Jestřabí Lhota B 1
Martin Dohanič Jestřabí Lhota B 1
Jan Buňata Tři Dvory B 1
Tomáš Brtek Velký Osek 1
Adam Brant Ratboř 1
Martin Babický Nová Ves 1
Martin Adámek Nová Ves 1
Pavel Urbánek Nová Ves 1
Matěj Brunclík Konárovice 1
Ondřej Pšenský Štítary 1 (1)
Jan Pecha Nová Ves 1 (1)
vlastní góly 11

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde