3. třída A dospělí 2018-2019

Tabulka střelců

Viliam Bayer Velký Osek 12
Jaroslav Svoboda Červené Pečky-Pašinka 11
Lukáš Polák Hradištko I 10
Karel Suchý Červené Pečky-Pašinka 8
David Vitáček Sendražice 5
Michal Rýdl Ovčáry 5
Radek Pokorný Konárovice 5
Tomáš Mihovský Velký Osek 5
Filip Krajíček Jestřabí Lhota B 5
David Vitáček Sendražice 4
Tomáš Milichovský Sendražice 4
Petr Linart Nová Ves 4
Jakub Krupička Červené Pečky-Pašinka 4
Michal Kesner Ratboř 4
Miroslav Hrubeš Ovčáry 4
Jiří Homba Týnec nad Labem 4
Tomáš Grubr Týnec nad Labem 4
Matěj Bílý Červené Pečky-Pašinka 4
Jiří Zábraha Veltruby 3
David Sixta Cerhenice 3
Petr Pohl Ovčáry 3
Joël Mbemba Ratboř 3
Lukáš Kulich Týnec nad Labem 3
Martin Havlíček Konárovice 3
Jiří Hampl Veltruby 3
Adam Darebný Týnec nad Labem 3
Jan Šedina Veltruby 2
Pavel Wolfram Týnec nad Labem 2
Jaroslav Vik Cerhenice 2
Samuel Uman Štítary 2
Stanislav Teplý Veltruby 2
Daniel Stojka Tři Dvory B 2
Miroslav Rauch Červené Pečky-Pašinka 2
Jakub Procházka Veltruby 2
David Plachý Konárovice 2
Michal Mastný Cerhenice 2
Dominik Marek Ovčáry 2
Václav Lískovec Týnec nad Labem 2
Kamil Horňáček Štítary 2
Matěj Hanousek Červené Pečky-Pašinka 2
Tomáš Cupák Nová Ves 2
Jan Březina Nová Ves 2
David Bareš Ovčáry 2
Jan Žilka Velký Osek 1
Martin Špírek Veltruby 1
Kamil Šmejkal Nová Ves 1
Michal Čup Cerhenice 1
Zbyněk Černovský Sendražice 1
Jakub Čech Nová Ves 1
Jakub Zápotocký Hradištko I 1
Roman Zmátlo Konárovice 1
Lukáš Vokřál Nová Ves 1
David Teplý Červené Pečky-Pašinka 1
Jindřich Stuchlík Nová Ves 1
Patrik Stráník Ovčáry 1
Jiří Straka Veltruby 1
Daniel Stojka Tři Dvory B 1
Petr Skořepa Veltruby 1
Václav Senohrábek Sendražice 1
Jakub Příhoda Hradištko I 1
Jakub Příhoda Hradištko I 1
Jiří Přiklopil Červené Pečky-Pašinka 1
Jan Poláček Veltruby 1
Ivan Pokorný Tři Dvory B 1
Tomáš Podnecký Červené Pečky-Pašinka 1
Jan Pfeifer Hradištko I 1
Jan Pecha Nová Ves 1
Ivan Pavlov Jestřabí Lhota B 1
Zdeněk Novák Velký Osek 1
Martin Nikles Velký Osek 1
Tomáš Michalko Hradištko I 1
Joël Mbemba Ratboř 1
Matěj Linhart Tři Dvory B 1
Antonín Kubát Sendražice 1
David Kubánek Jestřabí Lhota B 1
Kamil Kubera Tři Dvory B 1
Martin Koška Velký Osek 1
Jakub Kovařík Ratboř 1
David Kmoch Veltruby 1
David Kmoch Veltruby 1
Daniel Kmoch Štítary 1
Petr Kesner Jestřabí Lhota B 1
Miroslav Karban Velký Osek 1
Jakub Kalfiřt Týnec nad Labem 1
Lukáš Kahoun Konárovice 1
Roman Hošek Ratboř 1
Petr Homoky Sendražice 1
Martin Havlíček Konárovice 1
Jiří Hanuš Velký Osek 1
Jiří Hampl Veltruby 1
Zbyněk Gembiczki Ratboř 1
Marek Franc Sendražice 1
Lukáš Fedor Červené Pečky-Pašinka 1
Vít Dvořák Tři Dvory B 1
Robert Dunka Jestřabí Lhota B 1
Martin Dohanič Jestřabí Lhota B 1
Tomáš Brtek Velký Osek 1
Adam Brant Ratboř 1
Ondřej Bašista Tři Dvory B 1
Ondřej Bašista Tři Dvory B 1
Taras Basarab Cerhenice 1
Marek Adámek Ratboř 1
Jan Adámek Ratboř 1
Jan Adámek Ratboř 1

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde