3. třída A dospělí 2016-2017

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 27.08.2016 10:00 Volárna Nebovidy/Pašinka 4:1 (3:1) Editovat zápas
27.08.2016 17:00 Sendražice Štítary 0:7 (0:4) Editovat zápas
27.08.2016 17:00 Velim B Veletov/St. Kolín 6:4 (3:2) Editovat zápas
27.08.2016 17:00 Hradištko I Tři Dvory 4:2 (2:0) Editovat zápas
27.08.2016 17:00 Týnec nad Labem Cerhenice 4:2 (1:0) Editovat zápas
28.08.2016 17:00 Veltruby Jestřabí Lhota B 2:0 (1:0) Editovat zápas
28.08.2016 17:00 Nová Ves Ratboř 1:4 (1:3) Editovat zápas
2. kolo 03.09.2016 17:00 Sendražice Týnec nad Labem 1:5 (0:1) Editovat zápas
03.09.2016 17:00 Cerhenice Nová Ves 1:2 (1:0) Editovat zápas
03.09.2016 17:00 Ratboř Veltruby 1:0 (0:0) Editovat zápas
04.09.2016 14:00 Veletov/St. Kolín Volárna 3:2 (1:0) Editovat zápas
04.09.2016 17:00 Jestřabí Lhota B Hradištko I 1:2 (0:2) Editovat zápas
04.09.2016 17:00 Tři Dvory Velim B 2:3p (0:1)
(pen. 0:2)
Editovat zápas
04.09.2016 17:00 Štítary Nebovidy/Pašinka 1:2 (0:1) Editovat zápas
3. kolo 10.09.2016 17:00 Nebovidy/Pašinka Veletov/St. Kolín 2:1 (1:0) Editovat zápas
10.09.2016 17:00 Velim B Jestřabí Lhota B 7:0 (2:0) Editovat zápas
10.09.2016 17:00 Hradištko I Ratboř 5:4p (2:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
10.09.2016 17:00 Nová Ves Sendražice 2:0 (0:0) Editovat zápas
10.09.2016 17:00 Týnec nad Labem Štítary 4:2 (2:0) Editovat zápas
11.09.2016 17:00 Veltruby Cerhenice 2:3p (2:0)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
11.09.2016 17:00 Volárna Tři Dvory 1:0p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
4. kolo 17.09.2016 17:00 Sendražice Veltruby 2:1p (1:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
17.09.2016 17:00 Cerhenice Hradištko I 4:2 (1:1) Editovat zápas
17.09.2016 17:00 Ratboř Velim B 1:2 (1:1) Editovat zápas
17.09.2016 17:00 Týnec nad Labem Nová Ves 2:1p (1:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
18.09.2016 17:00 Jestřabí Lhota B Volárna 8:0 (6:0) Editovat zápas
18.09.2016 17:00 Štítary Veletov/St. Kolín 2:1 (1:0) Editovat zápas
18.09.2016 17:00 Tři Dvory Nebovidy/Pašinka 2:3p (0:0)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
5. kolo 24.09.2016 16:30 Nová Ves Štítary 0:2 (0:0) Editovat zápas
24.09.2016 16:30 Hradištko I Sendražice 6:0 (2:0) Editovat zápas
24.09.2016 16:30 Velim B Cerhenice 0:4 (0:3) Editovat zápas
24.09.2016 16:30 Nebovidy/Pašinka Jestřabí Lhota B 1:0 (1:0) Editovat zápas
25.09.2016 14:00 Veletov/St. Kolín Tři Dvory 3:0 (1:0) Editovat zápas
25.09.2016 16:30 Volárna Ratboř 1:7 (0:5) Editovat zápas
25.09.2016 16:30 Veltruby Týnec nad Labem 2:1 (1:0) Editovat zápas
6. kolo 01.10.2016 16:30 Nová Ves Veltruby 0:1p (0:0)
(pen. 0:2)
Editovat zápas
01.10.2016 16:30 Týnec nad Labem Hradištko I 3:2p (1:1)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
01.10.2016 16:30 Sendražice Velim B 0:8 (0:4) Editovat zápas
01.10.2016 16:30 Cerhenice Volárna 6:1 (3:1) Editovat zápas
01.10.2016 16:30 Ratboř Nebovidy/Pašinka 4:5 (4:1) Editovat zápas
02.10.2016 16:30 Jestřabí Lhota B Veletov/St. Kolín 2:1 (0:0) Editovat zápas
02.10.2016 16:30 Štítary Tři Dvory 1:0p (0:0)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
7. kolo 08.10.2016 16:00 Hradištko I Nová Ves 3:2p (2:2)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
08.10.2016 16:00 Velim B Týnec nad Labem 3:2p (1:0)
(pen. 8:7)
Editovat zápas
09.10.2016 14:00 Veletov/St. Kolín Ratboř 2:5 (0:3) Editovat zápas
09.10.2016 16:00 Volárna Sendražice 3:1 (2:0) Editovat zápas
09.10.2016 16:00 Nebovidy/Pašinka Cerhenice 1:6 (0:4) Editovat zápas
09.10.2016 16:00 Veltruby Štítary 3:4p (2:2)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
09.10.2016 16:00 Tři Dvory Jestřabí Lhota B 2:1 (1:0) Editovat zápas
8. kolo 15.10.2016 16:00 Velim B Nová Ves 2:1 (0:0) Editovat zápas
15.10.2016 16:00 Týnec nad Labem Volárna 6:0 (1:0) Editovat zápas
15.10.2016 16:00 Sendražice Nebovidy/Pašinka 3:1 (2:0) Editovat zápas
15.10.2016 16:00 Cerhenice Veletov/St. Kolín 9:0 (4:0) Editovat zápas
15.10.2016 16:00 Ratboř Tři Dvory 4:0 (1:0) Editovat zápas
16.10.2016 16:00 Štítary Jestřabí Lhota B 2:0 (0:0) Editovat zápas
16.10.2016 16:00 Veltruby Hradištko I 3:1 (0:1) Editovat zápas
9. kolo 22.10.2016 15:30 Hradištko I Štítary 3:2p (1:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
22.10.2016 15:30 Velim B Veltruby 6:1 (4:1) Editovat zápas
22.10.2016 15:30 Nebovidy/Pašinka Týnec nad Labem 3:2 (1:2) Editovat zápas
23.10.2016 14:00 Veletov/St. Kolín Sendražice 1:2 (1:1) Editovat zápas
23.10.2016 15:30 Jestřabí Lhota B Ratboř 1:2 (1:1) Editovat zápas
23.10.2016 15:30 Tři Dvory Cerhenice 1:4 (1:1) Editovat zápas
23.10.2016 15:30 Volárna Nová Ves 1:2 (0:0) Editovat zápas
10. kolo 29.10.2016 14:30 Hradištko I Velim B 1:2 (0:0) Editovat zápas
29.10.2016 14:30 Nová Ves Nebovidy/Pašinka 1:2 (1:2) Editovat zápas
29.10.2016 14:30 Týnec nad Labem Veletov/St. Kolín 3:1 (1:1) Editovat zápas
29.10.2016 14:30 Sendražice Tři Dvory 4:2 (3:0) Editovat zápas
29.10.2016 14:30 Cerhenice Jestřabí Lhota B 6:0 (1:0) Editovat zápas
30.10.2016 14:30 Veltruby Volárna 7:0 (4:0) Editovat zápas
30.10.2016 14:30 Štítary Ratboř 0:3 (0:1) Editovat zápas
11. kolo 05.11.2016 14:00 Ratboř Cerhenice 3:2 (2:0) Editovat zápas
05.11.2016 14:00 Nebovidy/Pašinka Veltruby 7:3 (4:1) Editovat zápas
05.11.2016 14:00 Velim B Štítary 4:1 (1:0) Editovat zápas
06.11.2016 14:00 Volárna Hradištko I 4:3 (2:1) Editovat zápas
06.11.2016 14:00 Veletov/St. Kolín Nová Ves 1:4 (1:1) Editovat zápas
06.11.2016 14:00 Tři Dvory Týnec nad Labem 0:5 (0:2) Editovat zápas
06.11.2016 14:00 Jestřabí Lhota B Sendražice 2:4 (2:3) Editovat zápas
12. kolo 12.11.2016 14:00 Velim B Volárna 13:0 (5:0) Editovat zápas
12.11.2016 14:00 Hradištko I Nebovidy/Pašinka 1:2 (0:1) Editovat zápas
12.11.2016 14:00 Nová Ves Tři Dvory 1:2 (1:0) Editovat zápas
12.11.2016 14:00 Týnec nad Labem Jestřabí Lhota B 5:0 (5:0) Editovat zápas
12.11.2016 14:00 Sendražice Ratboř 0:7 (0:6) Editovat zápas
13.11.2016 14:00 Veltruby Veletov/St. Kolín 4:3p (3:1)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
13.11.2016 14:00 Štítary Cerhenice 2:3 (1:2) Editovat zápas
13. kolo 19.11.2016 13:30 Cerhenice Sendražice 6:2 kont. Editovat zápas
19.11.2016 13:30 Nebovidy/Pašinka Velim B 1:5 (1:3) Editovat zápas
19.11.2016 13:30 Ratboř Týnec nad Labem 1:0 (1:0) Editovat zápas
20.11.2016 13:30 Jestřabí Lhota B Nová Ves 4:2 (3:1) Editovat zápas
20.11.2016 13:30 Tři Dvory Veltruby 2:0 (0:0) Editovat zápas
20.11.2016 13:30 Volárna Štítary 1:2 (0:1) Editovat zápas
20.11.2016 14:00 Veletov/St. Kolín Hradištko I 4:3p (1:2)
(pen. 7:6)
Editovat zápas
14. kolo 25.03.2017 15:00 Nebovidy/Pašinka Volárna 4:1 (4:0) Editovat zápas
25.03.2017 15:00 Cerhenice Týnec nad Labem 4:3p (0:1)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
25.03.2017 15:00 Ratboř Nová Ves 4:0 (1:0) Editovat zápas
26.03.2017 14:00 Veletov/St. Kolín Velim B 1:2p (0:0)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
26.03.2017 15:00 Tři Dvory Hradištko I 0:6 (0:2) Editovat zápas
26.03.2017 15:00 Jestřabí Lhota B Veltruby 3:1 (0:1) Editovat zápas
26.03.2017 15:00 Štítary Sendražice 3:0 (2:0) Editovat zápas
15. kolo 01.04.2017 16:30 Týnec nad Labem Sendražice 3:2 (1:2) Editovat zápas
01.04.2017 16:30 Nová Ves Cerhenice 2:3 (0:1) Editovat zápas
01.04.2017 16:30 Hradištko I Jestřabí Lhota B 1:0p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
01.04.2017 16:30 Velim B Tři Dvory 7:1 (3:0) Editovat zápas
01.04.2017 16:30 Nebovidy/Pašinka Štítary 3:1 (2:0) Editovat zápas
02.04.2017 16:30 Veltruby Ratboř 0:3 (0:0) Editovat zápas
02.04.2017 16:30 Volárna Veletov/St. Kolín 0:2 (0:1) Editovat zápas
16. kolo 08.04.2017 16:30 Ratboř Hradištko I 5:2 (2:1) Editovat zápas
08.04.2017 16:30 Cerhenice Veltruby 2:3 (2:2) Editovat zápas
08.04.2017 16:30 Sendražice Nová Ves 3:2 (0:1) Editovat zápas
09.04.2017 14:00 Veletov/St. Kolín Nebovidy/Pašinka 2:0 (1:0) Editovat zápas
09.04.2017 16:30 Štítary Týnec nad Labem 1:2p (1:1)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
09.04.2017 16:30 Tři Dvory Volárna 3:0 (2:0) Editovat zápas
19.04.2017 17:00 Jestřabí Lhota B Velim B 0:5 (0:4) Editovat zápas
17. kolo 15.04.2017 17:00 Velim B Ratboř 5:2 (1:0) Editovat zápas
15.04.2017 17:00 Nová Ves Týnec nad Labem 1:4 (0:3) Editovat zápas
15.04.2017 17:00 Nebovidy/Pašinka Tři Dvory 3:4 (0:0) Editovat zápas
15.04.2017 17:00 Hradištko I Cerhenice 2:1 (1:1) Editovat zápas
16.04.2017 14:00 Veletov/St. Kolín Štítary 0:2 (0:1) Editovat zápas
16.04.2017 17:00 Veltruby Sendražice 8:0 (4:0) Editovat zápas
16.04.2017 17:00 Volárna Jestřabí Lhota B 2:0 (1:0) Editovat zápas
18. kolo 22.04.2017 17:00 Ratboř Volárna 5:0 (3:0) Editovat zápas
22.04.2017 17:00 Cerhenice Velim B 1:5 (1:3) Editovat zápas
22.04.2017 17:00 Sendražice Hradištko I 4:1 (0:0) Editovat zápas
22.04.2017 17:00 Týnec nad Labem Veltruby 3:0 (3:0) Editovat zápas
23.04.2017 17:00 Štítary Nová Ves 2:0 (1:0) Editovat zápas
23.04.2017 17:00 Jestřabí Lhota B Nebovidy/Pašinka 0:2 (0:1) Editovat zápas
23.04.2017 17:00 Tři Dvory Veletov/St. Kolín 4:1 (2:1) Editovat zápas
19. kolo 29.04.2017 17:00 Hradištko I Týnec nad Labem 1:0 (0:0) Editovat zápas
29.04.2017 17:00 Velim B Sendražice 7:0 (3:0) Editovat zápas
29.04.2017 17:00 Nebovidy/Pašinka Ratboř 1:4 (0:3) Editovat zápas
30.04.2017 14:00 Veletov/St. Kolín Jestřabí Lhota B 1:0 (0:0) Editovat zápas
30.04.2017 17:00 Volárna Cerhenice 2:7 (2:4) Editovat zápas
30.04.2017 17:00 Tři Dvory Štítary 1:0 (1:0) Editovat zápas
30.04.2017 17:00 Veltruby Nová Ves 5:2 (1:2) Editovat zápas
20. kolo 06.05.2017 17:00 Nová Ves Hradištko I 1:2 (1:1) Editovat zápas
06.05.2017 17:00 Týnec nad Labem Velim B 3:2 (1:0) Editovat zápas
06.05.2017 17:00 Ratboř Veletov/St. Kolín 7:0 (4:0) Editovat zápas
06.05.2017 17:00 Cerhenice Nebovidy/Pašinka 5:2 (1:0) Editovat zápas
07.05.2017 17:00 Jestřabí Lhota B Tři Dvory 4:2 (3:1) Editovat zápas
07.05.2017 17:00 Sendražice Volárna 1:3 (1:2) Editovat zápas
07.05.2017 17:00 Štítary Veltruby 2:1 (0:0) Editovat zápas
21. kolo 13.05.2017 17:00 Hradištko I Veltruby 1:4 (1:2) Editovat zápas
13.05.2017 17:00 Nová Ves Velim B 0:4 (0:2) Editovat zápas
13.05.2017 17:00 Nebovidy/Pašinka Sendražice 4:3p (3:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
14.05.2017 14:00 Veletov/St. Kolín Cerhenice 2:3p (1:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
14.05.2017 17:00 Volárna Týnec nad Labem 1:6 (0:1) Editovat zápas
14.05.2017 17:00 Tři Dvory Ratboř 1:3 (0:0) Editovat zápas
14.05.2017 17:00 Jestřabí Lhota B Štítary 2:1p (1:1)
(pen. 9:8)
Editovat zápas
22. kolo 20.05.2017 17:00 Ratboř Jestřabí Lhota B 3:0 (2:0) Editovat zápas
20.05.2017 17:00 Cerhenice Tři Dvory 2:1p (1:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
20.05.2017 17:00 Nová Ves Volárna 5:1 (0:1) Editovat zápas
20.05.2017 17:00 Týnec nad Labem Nebovidy/Pašinka 2:0 (1:0) Editovat zápas
21.05.2017 17:00 Sendražice Veletov/St. Kolín 0:4 (0:1) Editovat zápas
21.05.2017 17:00 Veltruby Velim B 1:3 (1:2) Editovat zápas
21.05.2017 17:00 Štítary Hradištko I 3:5 (0:1) Editovat zápas
23. kolo 27.05.2017 17:00 Ratboř Štítary 2:3p (1:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
27.05.2017 17:00 Velim B Hradištko I 8:0 (4:0) Editovat zápas
28.05.2017 14:00 Veletov/St. Kolín Týnec nad Labem 1:4 (0:2) Editovat zápas
28.05.2017 17:00 Jestřabí Lhota B Cerhenice 2:0 (0:0) Editovat zápas
28.05.2017 17:00 Volárna Veltruby 0:1p (0:0)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
28.05.2017 17:00 Nebovidy/Pašinka Nová Ves 1:3 (1:1) Editovat zápas
28.05.2017 17:00 Tři Dvory Sendražice 3:1 (1:1) Editovat zápas
24. kolo Editovat výsledky 03.06.2017 17:00 Cerhenice Ratboř 4:0 (1:0) Editovat zápas
03.06.2017 17:00 Sendražice Jestřabí Lhota B 1:0p (0:0)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
03.06.2017 17:00 Týnec nad Labem Tři Dvory 0:3 (0:2) Editovat zápas
03.06.2017 17:00 Nová Ves Veletov/St. Kolín 3:0 kont. Editovat zápas
03.06.2017 17:00 Hradištko I Volárna 8:0 (4:0) Editovat zápas
04.06.2017 17:00 Veltruby Nebovidy/Pašinka 0:1 (0:0) Editovat zápas
04.06.2017 17:00 Štítary Velim B 0:5 (0:4) Editovat zápas
25. kolo 10.06.2017 17:00 Cerhenice Štítary 1:2p (1:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
10.06.2017 17:00 Ratboř Sendražice 4:0 (2:0) Editovat zápas
10.06.2017 17:00 Nebovidy/Pašinka Hradištko I 0:4 (0:0) Editovat zápas
11.06.2017 14:00 Veletov/St. Kolín Veltruby 5:3 (2:1) Editovat zápas
11.06.2017 17:00 Volárna Velim B 0:10 (0:3) Editovat zápas
11.06.2017 17:00 Tři Dvory Nová Ves 0:1p (0:0)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
11.06.2017 17:00 Jestřabí Lhota B Týnec nad Labem 1:0 (0:0) Editovat zápas
26. kolo 17.06.2017 14:00 Štítary Volárna 11:1 (3:0) Editovat zápas
17.06.2017 14:00 Velim B Nebovidy/Pašinka 4:5 (2:2) Editovat zápas
17.06.2017 14:00 Týnec nad Labem Ratboř 0:1 (0:0) Editovat zápas
17.06.2017 17:00 Hradištko I Veletov/St. Kolín 4:1 (3:0) Editovat zápas
17.06.2017 17:00 Nová Ves Jestřabí Lhota B 1:4 (0:2) Editovat zápas
17.06.2017 17:00 Sendražice Cerhenice 2:3 (1:1) Editovat zápas
18.06.2017 17:00 Veltruby Tři Dvory 2:1 (0:0) Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde