3. třída A dospělí 2016-2017

Tabulka střelců

Lukáš Polák Hradištko I 38
Martin Novotný Cerhenice 23
Jakub Kasal Velim B 17
Jan Trojan Ratboř 15
Ivan Pokorný Tři Dvory 15
Suchý Nebovidy/Pašinka 13
Petr Skořepa Štítary 13
David Vitáček Sendražice 13 (1)
Jan Pfeifer Hradištko I 13 (1)
Novotný Týnec nad Labem 12 (1)
Lukáš Kulich Týnec nad Labem 12 (2)
Jiří Zábraha Veltruby 12 (4)
Štěpán Vána Týnec nad Labem 11
Jakub Krupička Nebovidy/Pašinka 11
Josef Klucska Cerhenice 11
Taras Basarab Cerhenice 11
Jan Adámek Ratboř 11
Lukáš Vohnický Ratboř 10
Josef Vodička Veletov/Starý Kolín 10
Roman Hošek Ratboř 10
Tomáš Gruber Týnec nad Labem 10 (1)
Tomáš Vlasák Veltruby 9
Luboš Sýkora Veletov/Starý Kolín 9
Jaroslav Slavík Velim B 9
Luděk Kostka Velim B 9
Aleš Jehlička Velim B 9
Zbyněk Gembiczki Ratboř 9
Pavel Šorm Veltruby 9 (1)
Václav Šindelář Volárna 8
Jakub Čerych Cerhenice 8
Jiří Nedbal Velim B 8
Jiří Vlk Velim B 8 (5)
Kamil Šmejkal Nová Ves 7
Matěj Šafranko Týnec nad Labem 7
Antonín Srp Velim B 7
Michal Kopecký Ratboř 7
Petr Klucska Cerhenice 7
Jiří Klingr Velim B 7
Ondřej Dvořák Velim B 7
Stanislav Teplý Veltruby 6
Tomáš Michalko Hradištko I 6
Filip Krajíček Jestřabí Lhota B 6
Ladislav Hájek Velim B 6
Daniel Kmoch Štítary 6 (3)
Michal Kesner Ratboř 6 (3)
Libor Dvořák Ratboř 6 (4)
Jan Šedina Veletov/Starý Kolín 5
Lukáš Veselý Veletov/Starý Kolín 5
David Sixta Cerhenice 5
Marek Ramšák Velim B 5
Adam Přibyl Štítary 5
Jiří Puk Cerhenice 5
Ondřej Kosina Velim B 5
Lukáš Kofroň Veletov/Starý Kolín 5
Lukáš Kmoch Štítary 5
David Kmoch Veltruby 5
Roman Link Cerhenice 5 (1)
Michal Škvor Štítary 4
Daniel Záhora Jestřabí Lhota B 4
Lukáš Vokřál Nová Ves 4
Jaroslav Vik Cerhenice 4
Josef Sixta Sendražice 4
Matěj Přibyl Štítary 4
Jan Pelikán Volárna 4
Jakub Miškovský Štítary 4
Lukáš Luťha Volárna 4
Kamil Kubera Tři Dvory 4
Aleš Krupka Jestřabí Lhota B 4
Tomáš Jelínek Nebovidy/Pašinka 4
Samuel Uman Tři Dvory 3
Ladislav Týma ml. Jestřabí Lhota B 3
Filip Tichý Štítary 3
Jiří Sýkora Týnec nad Labem 3
Pavel Pfeifer Hradištko I 3
Jiří Pechar Ratboř 3
Petr Nožička Ratboř 3
Lukáš Mládek Nebovidy/Pašinka 3
Ondřej Martikán Velim B 3
Josef Malý Tři Dvory 3
Štěpán Kunášek Štítary 3
Marek Kosina Velim B 3
Michael Jandák Štítary 3
Martin Holeček Nová Ves 3
Lukáš Fligr Nová Ves 3
Jiří Fila Tři Dvory 3
Lukáš Fedor Nebovidy/Pašinka 3
Pavel Bělina Nebovidy/Pašinka 3
Ladislav Brůna Volárna 3
Petr Linart Nová Ves 3 (1)
Lukáš Karkoš Nebovidy/Pašinka 3 (1)
Václav Dohanič Tři Dvory 3 (1)
Bláha L. Nebovidy/Pašinka 3 (1)
Vratislav Soukup Jestřabí Lhota B 3 (2)
Michal Šudoma Veletov/Starý Kolín 2
Kamil Šmejkal Nová Ves 2
František Čáslavský Jestřabí Lhota B 2
Jakub Čihák Volárna 2
Jaromír Čerych Cerhenice 2
Jan Zajíc Velim B 2
Martin Vitáček Sendražice 2
Tomáš Urban Nová Ves 2
Jan Svoboda Velim B 2
Lukáš Poula Nová Ves 2
Václav Pešek Nebovidy/Pašinka 2
Ivan Pavlov Jestřabí Lhota B 2
Ondřej Pavelka Jestřabí Lhota B 2
Miroslav Němec Sendražice 2
Pavel Mokrý Veltruby 2
Radovan Mlika Týnec nad Labem 2
Jan Malý Tři Dvory 2
Jan Malý Veltruby 2
Petr Kureš ml. Jestřabí Lhota B 2
Jan Kukal Velim B 2
Michal Kubera Tři Dvory 2
Lukáš Konývka Nebovidy/Pašinka 2
Jakub Kalfiřt Týnec nad Labem 2
Roman Kadečka Nová Ves 2
Jiří Jelínek Velim B 2
Filip Jakubal Volárna 2
Martin Horník Hradištko I 2
Jirka Homba Týnec nad Labem 2
Jindřich Eszenyi Nebovidy/Pašinka 2
Robert Dunka Jestřabí Lhota B 2
Jan Březina Nová Ves 2
Adam Brant Veltruby 2
Vratislav Baláček Sendražice 2
Martin Babický Nová Ves 2
Ondrej Vajda Cerhenice 2 (1)
Benjamin Mbemba Ratboř 2 (1)
Petr Jirsa Tři Dvory 2 (1)
Zdeněk Řehák Veletov/Starý Kolín 2 (2)
Lukáš Žiga Týnec nad Labem 1
Vítek Švarc Ratboř 1
Milan Šourek Týnec nad Labem 1
Jakub Škarka Hradištko I 1
Jaroslav Řehák Nebovidy/Pašinka 1
Jakub Čopjak Týnec nad Labem 1
Radek Čepelák Velim B 1
Petr Čapek Volárna 1
Karel Wiedermann Sendražice 1
David Vitáček Sendražice 1
Petr Vaško Nová Ves 1
Jan Urban Velim B 1
Jan Ulrych Týnec nad Labem 1
Petr Týma Jestřabí Lhota B 1
David Sýkora Týnec nad Labem 1
Petr Suchánek Štítary 1
Patrik Stránik Ratboř 1
Jiří Straka Veltruby 1
David Starý Veletov/Starý Kolín 1
Luboš Soukup Jestřabí Lhota B 1
Jan Smolík Volárna 1
Petr Sixta Sendražice 1
Petr Pýcha Štítary 1
Daniel Pych Velim B 1
Jan Poláček Veltruby 1
Martin Piler Cerhenice 1
Miroslav Petržela Cerhenice 1
Domenico Palermo Ratboř 1
Marcel Nesládek Týnec nad Labem 1
Rudolf Mottajčík Veltruby 1
Jan Morkes Nebovidy/Pašinka 1
Stanislav Mojžíš Jestřabí Lhota B 1
David Miška Štítary 1
Jan Minařík Nebovidy/Pašinka 1
Dušan Michalko Hradištko I 1
Joël Mbemba Ratboř 1
Michal Lepší Štítary 1
Jan Lapšanský Volárna 1
Vítězslav Ladýř Hradištko I 1
Tomáš Kubíček Jestřabí Lhota B 1
Matěj Kasal Velim B 1
Michal Karban Veltruby 1
Michal Javůrek Týnec nad Labem 1
Dan Hutla Štítary 1
Martin Hrodek Hradištko I 1
Luboš Herman Hradištko I 1
Jiří Hampl Veltruby 1
Lukáš Chábera Hradištko I 1
Miroslav Březina Nová Ves 1
Jan Buňata Veletov/Starý Kolín 1
Libor Bláha Nebovidy/Pašinka 1
Barva Veltruby 1
Dušan Sýkora Veletov/Starý Kolín 1 (1)
Tomáš Novák Velim B 1 (1)
Pavel Kubka Veletov/Starý Kolín 1 (1)
David Kemza Ratboř 1 (1)
vlastní góly 11

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde