3. třída A dospělí 2016-2017

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Adam Přibyl Štítary 26 26 0 0 0 3 0 5 0 0
Matěj Přibyl Štítary 25 25 0 0 0 9 0 4 0 0
Petr Týma Jestřabí Lhota B 24 24 0 1 0 0 0 1 0 0
Luboš Soukup Jestřabí Lhota B 24 22 2 4 0 0 0 1 0 0
Ondřej Pšenský Štítary 24 24 0 6 0 4 0 0 0 2
Robert Dunka Jestřabí Lhota B 24 20 4 8 0 0 0 2 0 0
Josef Vodička Veletov/Starý Kolín 23 23 0 2 0 2 0 10 0 0
Petr Skořepa Štítary 23 23 0 0 0 10 1 13 0 0
Zdeněk Řehák Veletov/Starý Kolín 22 22 0 0 0 1 0 2 2 0
František Čáslavský Jestřabí Lhota B 22 22 0 10 0 0 0 2 0 0
Daniel Týma Jestřabí Lhota B 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Lepší Štítary 21 17 4 7 0 2 0 1 0 0
Lukáš Kofroň Veletov/Starý Kolín 21 21 0 0 0 0 0 5 0 0
Vratislav Soukup Jestřabí Lhota B 20 20 0 3 0 0 0 3 2 0
David Ježek Veletov/Starý Kolín 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0
Michael Jandák Štítary 20 18 2 3 0 3 0 3 0 0
Michal Šudoma Veletov/Starý Kolín 19 18 0 2 0 3 0 2 0 0
Dušan Sýkora Veletov/Starý Kolín 19 19 0 0 0 6 0 1 1 1
David Starý Veletov/Starý Kolín 19 19 0 5 0 3 0 1 0 1
Jan Šedina Veletov/Starý Kolín 18 18 0 3 0 2 0 5 0 0
Vít Dvořák Veletov/Starý Kolín 18 15 2 2 0 6 0 0 0 0
Radek Bilik Jestřabí Lhota B 18 11 7 6 0 0 0 0 0 0
Michal Škvor Štítary 17 17 0 1 0 3 0 4 0 0
Lukáš Polák Hradištko I 17 2 0 0 0 0 0 38 0 0
Pavel Kubka Veletov/Starý Kolín 17 17 0 0 0 4 0 1 1 0
Jan Buňata Veletov/Starý Kolín 17 17 0 2 0 0 0 1 0 0
Filip Tichý Štítary 16 11 5 7 0 1 0 3 0 0
Luboš Sýkora Veletov/Starý Kolín 16 8 5 1 0 1 0 9 0 0
Dan Hutla Štítary 16 15 1 2 0 0 0 1 0 0
Lukáš Málek Jestřabí Lhota B 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Kmoch Štítary 15 15 0 7 0 5 0 6 3 0
Mikuláš Jandák Štítary 14 12 1 4 0 0 0 0 0 0
Jakub Čerych Cerhenice 13 4 0 0 0 0 0 8 0 0
Martin Novotný Cerhenice 13 6 0 0 0 0 0 23 0 0
Jakub Miškovský Štítary 13 8 5 1 0 1 0 4 0 0
Taras Basarab Cerhenice 13 1 2 1 0 0 0 11 0 0
Tomáš Vokál Veletov/Starý Kolín 12 7 2 0 0 0 0 0 0 0
Suchý Nebovidy/Pašinka 12 6 0 0 0 0 0 13 0 0
Ivan Pokorný Tři Dvory 12 1 0 0 0 1 0 15 0 0
Jan Pfeifer Hradištko I 12 2 0 0 0 0 0 13 1 0
Štěpán Kunášek Štítary 12 7 4 6 0 1 0 3 0 0
Jakub Kasal Velim B 12 1 0 1 0 0 0 17 0 0
Jan Chobot Štítary 12 11 0 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Zábraha Veltruby 11 1 0 0 0 0 0 12 4 0
Jiří Vlk Velim B 11 4 0 1 0 1 0 8 5 0
David Vitáček Sendražice 11 3 0 0 0 0 0 13 1 0
Vladimír Vedral Veletov/Starý Kolín 11 10 1 1 0 0 0 0 0 0
Jan Trojan Ratboř 11 0 0 0 0 1 0 15 0 0
Ondřej Pavelka Jestřabí Lhota B 11 11 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Kubíček Jestřabí Lhota B 11 1 10 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Kmoch Štítary 11 11 0 1 0 0 0 5 0 0
Ondřej Heres Jestřabí Lhota B 11 10 1 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Záhora Jestřabí Lhota B 10 7 3 2 0 0 0 4 0 0
Richard Zelený Štítary 10 4 6 1 0 1 0 0 0 0
David Sixta Cerhenice 10 6 0 1 0 1 0 5 0 1
Jiří ml. Ryšávka Veletov/Starý Kolín 10 3 6 1 1 0 0 0 0 0
Lukáš Kulich Týnec nad Labem 10 1 0 0 0 0 0 12 2 0
Jakub Krupička Nebovidy/Pašinka 10 4 0 0 0 0 0 11 0 0
Kryštof Šín Štítary 9 4 5 2 0 0 0 0 0 0
Pavel Šorm Veltruby 9 2 0 0 0 0 0 9 1 0
Tomáš Procházka Jestřabí Lhota B 9 9 0 2 0 0 1 0 0 0
Ivan Pavlov Jestřabí Lhota B 9 2 7 0 0 0 0 2 0 0
Roman Link Cerhenice 9 4 0 3 0 0 0 5 1 0
David Kuta Jestřabí Lhota B 9 3 6 1 0 0 0 0 0 0
Ondřej Karkoš Štítary 9 4 4 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Karkoš Nebovidy/Pašinka 9 5 0 0 0 1 0 3 1 0
Roman Hošek Ratboř 9 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Jaromír Čerych Cerhenice 8 6 0 4 0 0 0 2 0 0
Jiří Puk Cerhenice 8 4 0 1 0 0 0 5 0 0
Pavel Paleček Jestřabí Lhota B 8 7 1 6 0 0 0 0 0 0
Novotný Týnec nad Labem 8 0 0 0 0 0 0 12 1 0
Stanislav Mojžíš Jestřabí Lhota B 8 8 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Lepší Štítary 8 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Luděk Kostka Velim B 8 0 1 0 0 0 0 9 0 0
Aleš Jehlička Velim B 8 2 0 0 0 1 0 9 0 0
Radek Hájek Jestřabí Lhota B 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Gruber Týnec nad Labem 8 0 0 0 0 0 0 10 1 0
Zbyněk Gembiczki Ratboř 8 0 0 0 0 0 0 9 0 0
Martin Dohanič Jestřabí Lhota B 8 5 3 3 0 0 0 0 0 0
Jan Adámek Ratboř 8 0 0 0 0 0 0 11 0 0
Radek Zelenka Štítary 7 3 3 3 0 0 0 0 0 0
Lukáš Vohnický Ratboř 7 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Lukáš Veselý Veletov/Starý Kolín 7 6 1 1 0 1 0 5 0 0
Ondrej Vajda Cerhenice 7 4 0 2 0 0 0 2 1 0
Antonín Srp Velim B 7 3 0 3 0 0 0 7 0 0
Jaroslav Slavík Velim B 7 2 1 1 0 0 0 9 0 0
Petr Pýcha Štítary 7 7 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Procházka Jestřabí Lhota B 7 5 2 1 0 0 0 0 0 0
Martin Piler Cerhenice 7 5 0 1 0 0 0 1 0 0
Jan Pelikán Volárna 7 2 1 0 0 0 0 4 0 1
Lukáš Mládek Nebovidy/Pašinka 7 2 1 1 0 0 0 3 0 0
Petr Kureš ml. Jestřabí Lhota B 7 6 1 3 0 0 0 2 0 0
David Kubánek Jestřabí Lhota B 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Josef Klucska Cerhenice 7 1 1 0 0 0 0 11 0 0
Vojtěch Jelínek Jestřabí Lhota B 7 3 4 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Jelínek Nebovidy/Pašinka 7 4 0 0 0 0 0 4 0 1
Ladislav Hájek Velim B 7 2 1 0 0 0 0 6 0 0
Jakub Hlaváč Jestřabí Lhota B 7 3 4 2 0 0 0 0 0 0
Roman Hetcl Štítary 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Libor Dvořák Ratboř 7 0 0 0 0 0 0 6 4 0
Bláha P. Nebovidy/Pašinka 7 4 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Žižka Cerhenice 6 1 2 0 1 1 0 0 0 0
Kamil Šmejkal Nová Ves 6 1 0 0 0 1 0 7 0 0
Václav Šindelář Volárna 6 1 0 0 0 0 0 8 0 0
Michal Čup Cerhenice 6 6 0 0 0 1 0 0 0 0
Štěpán Vána Týnec nad Labem 6 0 0 0 0 0 0 11 0 0
Jaroslav Vik Cerhenice 6 3 0 0 0 0 0 4 0 0
Josef Sixta Sendražice 6 2 0 0 0 0 0 4 0 0
Petr Procházka Nebovidy/Pašinka 6 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Pfeifer Hradištko I 6 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Milan Moravec Veletov/Starý Kolín 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Mojko Cerhenice 6 5 0 1 0 0 1 0 0 0
Martin Mikeš Jestřabí Lhota B 6 6 0 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Michalko Hradištko I 6 1 0 1 0 0 0 6 0 0
Ivan Linhart Nebovidy/Pašinka 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Kosina Velim B 6 1 0 1 0 0 0 5 0 0
Petr Klucska Cerhenice 6 0 1 0 0 0 0 7 0 0
Radek Hána Veletov/Starý Kolín 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Radek Holoubek Nebovidy/Pašinka 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Lukáš Chalupník Cerhenice 6 5 0 1 0 1 0 0 0 0
Bláha L. Nebovidy/Pašinka 6 2 0 0 0 0 0 3 1 0
Matěj Šafranko Týnec nad Labem 5 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Tomáš Vlasák Veltruby 5 1 0 0 0 0 0 9 0 0
Martin Uher Štítary 5 0 4 0 1 0 0 0 0 0
Ladislav Týma ml. Jestřabí Lhota B 5 4 1 1 0 0 0 3 0 0
Jan Smolík Volárna 5 3 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Novák Velim B 5 0 2 0 0 0 0 1 1 0
Jiří Nedbal Velim B 5 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Rastislav Masarovič Jestřabí Lhota B 5 2 3 2 0 0 0 0 0 0
Lukáš Luťha Volárna 5 3 0 1 0 0 0 4 0 0
Aleš Krupka Jestřabí Lhota B 5 4 1 2 0 0 0 4 0 0
Michal Kopecký Ratboř 5 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Jiří Jelínek Velim B 5 1 2 1 0 0 0 2 0 0
Aleš Hanek Volárna 5 5 0 1 0 3 0 0 0 0
Jan Hamrník Štítary 5 2 1 1 0 0 0 0 0 0
Jindřich Eszenyi Nebovidy/Pašinka 5 3 0 1 0 1 0 2 0 0
Ondřej Dvořák Velim B 5 2 0 2 0 1 0 7 0 0
Ladislav Brůna Volárna 5 2 0 0 0 0 0 3 0 0
Adam Brant Veltruby 5 2 0 1 0 0 0 2 0 0
Michal Šálek Volárna 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Řehák Nebovidy/Pašinka 4 2 0 1 0 0 0 1 0 0
Petr Čapek Volárna 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Vokřál Nová Ves 4 1 0 0 0 1 0 4 0 0
Martin Veselý Veletov/Starý Kolín 4 4 0 1 0 1 0 0 0 0
Samuel Uman Tři Dvory 4 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Stanislav Teplý Veltruby 4 1 0 0 0 0 0 6 0 0
Petr Suchánek Štítary 4 4 0 2 0 0 0 1 0 0
Lukáš Pěkný Jestřabí Lhota B 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0
Martin Polák Velim B 4 4 0 1 0 0 1 0 0 0
Václav Pešek Nebovidy/Pašinka 4 0 1 0 0 0 0 2 0 0
Miroslav Petržela Cerhenice 4 2 1 0 0 0 0 1 0 0
Jan Morkes Nebovidy/Pašinka 4 3 0 0 0 0 0 1 0 0
David Mlýnek Volárna 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Benjamin Mbemba Ratboř 4 0 0 0 0 1 0 2 1 0
Michal Mastný Cerhenice 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Petr Linart Nová Ves 4 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Marek Kosina Velim B 4 1 0 0 0 1 0 3 0 0
Lukáš Konývka Nebovidy/Pašinka 4 0 1 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Klingr Velim B 4 1 0 1 0 0 0 7 0 0
Michal Kesner Ratboř 4 0 0 0 0 0 0 6 3 0
Vojtěch Jón Jestřabí Lhota B 4 2 2 2 0 0 0 0 0 0
Vojtěch Jehlička Jestřabí Lhota B 4 4 0 1 0 0 0 0 0 0
Václav Jankovský Veletov/Starý Kolín 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Filip Jakubal Volárna 4 2 0 1 0 1 0 2 0 0
Martin Horník Hradištko I 4 2 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Holeček Nová Ves 4 1 0 0 0 1 0 3 0 0
Jiří Fila Tři Dvory 4 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Václav Dohanič Tři Dvory 4 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Miloslav Šindelář Volárna 3 3 0 0 0 1 1 0 0 0
Jakub Čopjak Týnec nad Labem 3 1 0 0 0 0 0 1 0 1
Jakub Čihák Volárna 3 1 0 1 0 0 0 2 0 0
Pavel Wolfram ml. Volárna 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
David Vitáček Sendražice 3 1 0 0 0 1 0 1 0 0
Jan Urban Velim B 3 1 1 0 0 1 0 1 0 0
Jiří Sýkora Týnec nad Labem 3 1 0 1 0 0 0 3 0 0
Jan Svoboda Velim B 3 2 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Stempák Tři Dvory 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Jiří Ryšávka st. Veletov/Starý Kolín 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Marek Ramšák Velim B 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Václav Pelikán Jestřabí Lhota B 3 3 0 2 0 0 0 0 0 0
Jiří Pechar Ratboř 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Tomáš Opolzer Štítary 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Nymš Sendražice 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Nožička Ratboř 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Pavel Mokrý Veltruby 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Dušan Michalko Hradištko I 3 0 2 0 0 0 0 1 0 0
Jan Malý Tři Dvory 3 1 0 0 0 1 0 2 0 0
Lukáš Láznička Nebovidy/Pašinka 3 1 0 1 0 1 0 0 0 2
Vítězslav Ladýř Hradištko I 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Roman Labai Sendražice 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Kamil Kubera Tři Dvory 3 1 0 0 0 0 0 4 0 0
Filip Krajíček Jestřabí Lhota B 3 3 0 3 0 0 0 6 0 0
David Kmoch Veltruby 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Jan Hron Jestřabí Lhota B 3 3 0 2 0 0 0 0 0 0
Martin Hrodek Hradištko I 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Hrabal Velim B 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Vladimír Hloucal Volárna 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Hartman Volárna 3 2 0 1 0 1 0 0 0 0
Jiří Hampl Veltruby 3 1 1 0 0 0 0 1 0 0
Marek Franc Sendražice 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Fligr Nová Ves 3 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Lukáš Fedor Nebovidy/Pašinka 3 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Pavel Bělina Nebovidy/Pašinka 3 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Libor Bláha Nebovidy/Pašinka 3 2 0 0 0 1 0 1 0 0
Vratislav Baláček Sendražice 3 2 0 0 0 1 0 2 0 0
Jiří Škopek Cerhenice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Škarka Hradištko I 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Vaclav Šindelář Volárna 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Radek Čepelák Velim B 2 1 1 1 0 1 0 1 0 0
Jiří Zábraha Veltruby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Zajíc Velim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Wolfram Volárna 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Martin Vitáček Sendražice 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Vitáček Sendražice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Vencovský Štítary 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Urban Nová Ves 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jan Ulrych Týnec nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
David Sýkora Týnec nad Labem 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0
Jan Svoboda Velim B 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0
Jiří Straka Veltruby 2 0 1 0 0 1 0 1 0 0
Martin Souček Velim B 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Skoták Veletov/Starý Kolín 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Sixta Sendražice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Libor Sixta Velim B 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Václav Senohrábek Sendražice 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Zdeněk Pospíšil Jestřabí Lhota B 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Miroslav Němec Sendražice 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Miroslav Němec Sendražice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Radovan Mlika Týnec nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Ondřej Martikán Velim B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Josef Malý Tři Dvory 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jan Malý Veltruby 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Kukal Velim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Kubát Veletov/Starý Kolín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Kubát Veletov/Starý Kolín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Kubera Tři Dvory 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Kubera Tři Dvory 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Kosina Velim B 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Kalfiřt Týnec nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Jirsa Tři Dvory 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0
Filip Jakubál Volárna 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0
Jirka Homba Týnec nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Heřmánek Štítary 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Dvořák Velim B 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Chábera Hradištko I 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Charouzek Cerhenice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Karel Charouzek Cerhenice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Miroslav Březina Nová Ves 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Březina Nová Ves 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Ladislav Bruna Volárna 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Bláža Veltruby 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Bláha Nebovidy/Pašinka 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Bečka Volárna 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Barva Veltruby 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0
Martin Babický Nová Ves 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Žiga Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Žert Cerhenice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Vítek Švarc Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ladislav Špinar Cerhenice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Milan Šourek Týnec nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Kamil Šmejkal Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Milan Škopek Cerhenice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Škarka Hradištko I 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Václav Šindelář Jestřabí Lhota B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Václav Šimánek Hradištko I 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Václav Šimánek Hradištko I 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Šamánek Veletov/Starý Kolín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Roman Zvolský Cerhenice 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Karel Wiedermann Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Karel Wiedermann Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Váša Týnec nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jan Vondrák Nová Ves 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Stanislav Voháňka Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Vlasák Veltruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Vitáček Sendražice 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Jakub Vinduška Hradištko I 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Vinduška Hradištko I 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
Bohumil Veselý Štítary 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Petr Vaško Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Vaško Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Urbánek Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Uher Cerhenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aleš Týma Jestřabí Lhota B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Zbyněk Trumpus Velim B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Tobiáš Štítary 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Synek Volárna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Matěj Svoboda Jestřabí Lhota B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Ludvík Svoboda Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Ludvík Svoboda Sendražice 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Jiří Svoboda Sendražice 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Jiří Svoboda Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Karel Suchý Nebovidy/Pašinka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Patrik Stránik Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Strejcius Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Strejcius Sendražice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Straka Veltruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Stojka Tři Dvory 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Viktor Souček Tři Dvory 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Viktor Souček Tři Dvory 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Souček Velim B 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Smejkal Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Slavík Hradištko I 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Slavík Hradištko I 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Marek Skořepa Štítary 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Sixta Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Libor Sixta Velim B 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Josef Sixta Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Vít Satrapa Tři Dvory 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
David Saifert Tři Dvory 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Marek Ramšák Velim B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Příhoda Hradištko I 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Pych Velim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Psohlavec Nová Ves 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Poula Nová Ves 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Poula Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Poláček Veltruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Poláček Veltruby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Polák Štítary 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Pfeifer Hradištko I 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Pecha Nová Ves 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Radek Patočka Jestřabí Lhota B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Domenico Palermo Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Miroslav Němec Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Nymš Sendražice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Novák Tři Dvory 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zdeněk Novotný Velim B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Noll Nová Ves 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Marcel Nesládek Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Nekvasil Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Nekvasil Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Nejman Štítary 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Málek Nebovidy/Pašinka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Rudolf Mottajčík Veltruby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Molnár Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Mokrý Veltruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Radovan Mlika Týnec nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Miškovský Štítary 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
David Miška Štítary 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Jan Minařík Nebovidy/Pašinka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Joël Mbemba Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Robert Mathé Nebovidy/Pašinka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Malý Veltruby 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jan Malý Veltruby 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Liška Veltruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Lapšanský Volárna 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vítězslav Ladýř Hradištko I 1 1 0 0 0 1 1 0 0 0
Zdeněk Kukal Tři Dvory 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Kuch Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Kuch Sendražice 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
David Krejčí Velim B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Karel Kozdera Štítary 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Jakub Kovařík Veltruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Kovařík Veltruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Kovanda Cerhenice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Václav Koutský Tři Dvory 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Luděk Kostka Velim B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Marek Kosina Velim B 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
David Kopecký Velim B 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jindřich Kocourek Tři Dvory 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
David Kmoch Veltruby 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
David Kmoch Veltruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Bohumil Klečák Hradištko I 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Bohumil Klečák Hradištko I 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
David Kemza Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Matěj Kasal Velim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Karban Veltruby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Kadeřábek Veltruby 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Roman Kadečka Nová Ves 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Roman Kadečka Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Jirsa Tři Dvory 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Jelínek Velim B 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Michal Javůrek Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Hájek Nebovidy/Pašinka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Martin Hrodek Hradištko I 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Hrabal Velim B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Radek Horčička Štítary 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Horák Týnec nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Homba Týnec nad Labem 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Lukáš Herman Hradištko I 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Luboš Herman Hradištko I 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Luboš Herman Hradištko I 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Luboš Herman Hradištko I 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Hartig Tři Dvory 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Vlastimil Halma Hradištko I 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Vlastimil Halma Hradištko I 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
Tomáš Grubr Týnec nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Fila Tři Dvory 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Drozd Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Drahovzal Veltruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Drahovzal Veltruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ladislav Doležal Tři Dvory 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Dejmek Velim B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Karel Chlumský Cerhenice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Radek Chloupek Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Chadraba Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Chadraba Sendražice 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Pavel Borovička Cerhenice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Marek Borovička Cerhenice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Bláža Veltruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Becka Volárna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Bareš Jestřabí Lhota B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Vratislav Baláček Sendražice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Babický Nová Ves 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Adamec Týnec nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde