1. B třída E dospělí 2016-2017

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 27.08.2016 10:15 Dobříč Zdice 5:2 (3:1) Editovat zápas
27.08.2016 17:00 Rožmitál Komárov 1:2 (1:0) Editovat zápas
27.08.2016 17:00 Loděnice Daleké Dušníky 1:3 (0:0) Editovat zápas
27.08.2016 17:00 Kosoř Chlumec 3:2 (1:2) Editovat zápas
27.08.2016 17:00 Lety Zvole 5:1 (1:1) Editovat zápas
28.08.2016 17:00 Sedlčany B Tochovice 2:3 (2:1) Editovat zápas
28.08.2016 17:00 Petrovice Březnice 1:2 (0:0) Editovat zápas
2. kolo 03.09.2016 10:15 Komárov Tochovice 3:2p (2:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
03.09.2016 17:00 Březnice Sedlčany B 1:8 (1:5) Editovat zápas
03.09.2016 17:00 Zdice Petrovice 1:2p (1:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
03.09.2016 17:00 Zvole Dobříč 2:5 (0:1) Editovat zápas
03.09.2016 17:00 Rožmitál Loděnice 4:2 (1:1) Editovat zápas
04.09.2016 17:00 Daleké Dušníky Kosoř 2:1 (1:1) Editovat zápas
04.09.2016 17:00 Chlumec Lety 2:1 (1:1) Editovat zápas
3. kolo 10.09.2016 10:15 Dobříč Chlumec 5:2 (1:2) Editovat zápas
10.09.2016 17:00 Loděnice Komárov 3:6 (2:1) Editovat zápas
10.09.2016 17:00 Kosoř Rožmitál 5:2 (2:1) Editovat zápas
10.09.2016 17:00 Lety Daleké Dušníky 2:0 (1:0) Editovat zápas
11.09.2016 17:00 Tochovice Březnice 3:0 (2:0) Editovat zápas
11.09.2016 17:00 Sedlčany B Zdice 4:0 (2:0) Editovat zápas
11.09.2016 17:00 Petrovice Zvole 1:2p (1:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
4. kolo 17.09.2016 10:15 Komárov Březnice 10:0 (5:0) Editovat zápas
17.09.2016 17:00 Loděnice Kosoř 3:5 (1:3) Editovat zápas
17.09.2016 17:00 Rožmitál Lety 3:1 (1:0) Editovat zápas
17.09.2016 17:00 Zvole Sedlčany B 2:7 (0:1) Editovat zápas
17.09.2016 17:00 Zdice Tochovice 3:0 (1:0) Editovat zápas
18.09.2016 17:00 Chlumec Petrovice 2:1 (0:0) Editovat zápas
18.09.2016 17:00 Daleké Dušníky Dobříč 3:0 (1:0) Editovat zápas
5. kolo 24.09.2016 10:15 Dobříč Rožmitál 4:1 (2:1) Editovat zápas
24.09.2016 16:30 Lety Loděnice 3:0 (1:0) Editovat zápas
24.09.2016 16:30 Kosoř Komárov 2:7 (0:3) Editovat zápas
24.09.2016 16:30 Březnice Zdice 0:3 (0:1) Editovat zápas
25.09.2016 16:30 Petrovice Daleké Dušníky 0:2 (0:0) Editovat zápas
25.09.2016 16:30 Sedlčany B Chlumec 7:1 (3:1) Editovat zápas
25.09.2016 16:30 Tochovice Zvole 2:1 (1:0) Editovat zápas
6. kolo 01.10.2016 10:15 Komárov Zdice 10:1 (6:0) Editovat zápas
01.10.2016 16:30 Zvole Březnice 7:0 (3:0) Editovat zápas
01.10.2016 16:30 Kosoř Lety 3:2p (0:0)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
01.10.2016 16:30 Loděnice Dobříč 3:2p (1:0)
(pen. 7:6)
Editovat zápas
01.10.2016 16:30 Rožmitál Petrovice 3:6 (3:4) Editovat zápas
02.10.2016 16:30 Daleké Dušníky Sedlčany B 3:4p (0:3)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
02.10.2016 16:30 Chlumec Tochovice 3:2 (1:2) Editovat zápas
7. kolo 08.10.2016 10:15 Dobříč Kosoř 4:1 (2:0) Editovat zápas
08.10.2016 16:00 Lety Komárov 1:3 (1:2) Editovat zápas
08.10.2016 16:00 Zdice Zvole 0:3 (0:1) Editovat zápas
08.10.2016 16:00 Březnice Chlumec 3:2 (2:2) Editovat zápas
09.10.2016 16:00 Tochovice Daleké Dušníky 1:0 (0:0) Editovat zápas
09.10.2016 16:00 Sedlčany B Rožmitál 6:2 (3:0) Editovat zápas
09.10.2016 16:00 Petrovice Loděnice 2:0 (0:0) Editovat zápas
8. kolo 15.10.2016 10:15 Komárov Zvole 3:0 (1:0) Editovat zápas
15.10.2016 16:00 Lety Dobříč 5:1 (2:0) Editovat zápas
15.10.2016 16:00 Kosoř Petrovice 2:0 (1:0) Editovat zápas
15.10.2016 16:00 Loděnice Sedlčany B 2:1 (2:0) Editovat zápas
15.10.2016 16:00 Rožmitál Tochovice 1:3 (1:2) Editovat zápas
16.10.2016 16:00 Daleké Dušníky Březnice 2:0 (1:0) Editovat zápas
16.10.2016 16:00 Chlumec Zdice 4:2 (1:1) Editovat zápas
9. kolo 22.10.2016 10:15 Dobříč Komárov 2:1 (2:0) Editovat zápas
22.10.2016 15:30 Zvole Chlumec 5:4p (4:2)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
22.10.2016 15:30 Zdice Daleké Dušníky 4:2 (3:1) Editovat zápas
22.10.2016 15:30 Březnice Rožmitál 2:6 (1:2) Editovat zápas
23.10.2016 15:30 Tochovice Loděnice 3:1 (3:1) Editovat zápas
23.10.2016 15:30 Sedlčany B Kosoř 2:1 (1:1) Editovat zápas
23.10.2016 15:30 Petrovice Lety 2:3 (1:2) Editovat zápas
10. kolo 29.10.2016 10:15 Komárov Chlumec 2:1 (1:1) Editovat zápas
29.10.2016 10:15 Dobříč Petrovice 2:1p (0:0)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
29.10.2016 14:30 Rožmitál Zdice 11:3 (5:1) Editovat zápas
29.10.2016 14:30 Loděnice Březnice 5:1 (1:0) Editovat zápas
29.10.2016 14:30 Kosoř Tochovice 3:1 (0:0) Editovat zápas
29.10.2016 14:30 Lety Sedlčany B 2:1p (0:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
30.10.2016 14:30 Daleké Dušníky Zvole 2:5 (2:2) Editovat zápas
11. kolo 05.11.2016 14:00 Zvole Rožmitál 2:1 (0:0) Editovat zápas
05.11.2016 14:00 Březnice Kosoř 0:4 (0:1) Editovat zápas
05.11.2016 14:00 Zdice Loděnice 2:1 (1:1) Editovat zápas
06.11.2016 14:00 Chlumec Daleké Dušníky 1:2p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
06.11.2016 14:00 Petrovice Komárov 0:1 (0:1) Editovat zápas
06.11.2016 14:00 Tochovice Lety 1:0 (0:0) Editovat zápas
06.11.2016 14:00 Sedlčany B Dobříč 6:1 (2:1) Editovat zápas
12. kolo 12.11.2016 10:15 Komárov Daleké Dušníky 1:2 (1:0) Editovat zápas
12.11.2016 10:15 Dobříč Tochovice 0:2 (0:1) Editovat zápas
12.11.2016 14:00 Lety Březnice 6:0 (3:0) Editovat zápas
12.11.2016 14:00 Kosoř Zdice 8:2 (4:0) Editovat zápas
12.11.2016 14:00 Loděnice Zvole 4:2 (2:2) Editovat zápas
12.11.2016 14:00 Rožmitál Chlumec 4:1 (2:0) Editovat zápas
13.11.2016 14:00 Petrovice Sedlčany B 3:2p (0:2)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
13. kolo 19.11.2016 13:30 Zvole Kosoř 0:7 (0:4) Editovat zápas
19.11.2016 13:30 Zdice Lety 2:5 (0:2) Editovat zápas
19.11.2016 13:30 Březnice Dobříč 5:3 (2:1) Editovat zápas
20.11.2016 13:30 Tochovice Petrovice 3:0 (0:0) Editovat zápas
20.11.2016 13:30 Sedlčany B Komárov 2:4 (0:3) Editovat zápas
20.11.2016 13:30 Chlumec Loděnice 1:2 (0:1) Editovat zápas
20.11.2016 13:30 Daleké Dušníky Rožmitál 3:0 (2:0) Editovat zápas
14. kolo 25.03.2017 10:15 Komárov Rožmitál 1:0 (0:0) Editovat zápas
25.03.2017 15:00 Zvole Lety 3:2 (1:1) Editovat zápas
25.03.2017 15:00 Zdice Dobříč 4:2 (0:1) Editovat zápas
25.03.2017 15:00 Březnice Petrovice 1:4 (1:0) Editovat zápas
26.03.2017 15:00 Daleké Dušníky Loděnice 2:1p (1:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
26.03.2017 15:00 Tochovice Sedlčany B 4:2 (2:0) Editovat zápas
26.03.2017 15:00 Chlumec Kosoř 1:5 (0:4) Editovat zápas
15. kolo 01.04.2017 10:15 Dobříč Zvole 4:3 (2:1) Editovat zápas
01.04.2017 16:30 Loděnice Rožmitál 3:0 (0:0) Editovat zápas
01.04.2017 16:30 Kosoř Daleké Dušníky 8:0 (2:0) Editovat zápas
01.04.2017 16:30 Lety Chlumec 2:3p (0:2)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
02.04.2017 16:30 Petrovice Zdice 4:1 (1:1) Editovat zápas
02.04.2017 16:30 Sedlčany B Březnice 4:0 (3:0) Editovat zápas
02.04.2017 16:30 Tochovice Komárov 3:2 (1:1) Editovat zápas
16. kolo 08.04.2017 10:15 Komárov Loděnice 1:4 (1:2) Editovat zápas
08.04.2017 16:30 Březnice Tochovice 2:5 (0:2) Editovat zápas
08.04.2017 16:30 Zdice Sedlčany B 2:1 (1:1) Editovat zápas
08.04.2017 16:30 Zvole Petrovice 3:2 (2:1) Editovat zápas
08.04.2017 16:30 Rožmitál Kosoř 1:2 (1:2) Editovat zápas
09.04.2017 16:30 Chlumec Dobříč 1:3 (1:1) Editovat zápas
09.04.2017 16:30 Daleké Dušníky Lety 0:1p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
17. kolo 15.04.2017 10:15 Dobříč Daleké Dušníky 1:2 (0:1) Editovat zápas
15.04.2017 17:00 Březnice Komárov 1:0 (1:0) Editovat zápas
15.04.2017 17:00 Kosoř Loděnice 5:3 (4:0) Editovat zápas
15.04.2017 17:00 Lety Rožmitál 4:1 (2:1) Editovat zápas
16.04.2017 17:00 Petrovice Chlumec 5:1 (0:0) Editovat zápas
16.04.2017 17:00 Sedlčany B Zvole 3:1 (2:1) Editovat zápas
16.04.2017 17:00 Tochovice Zdice 5:2 (2:0) Editovat zápas
18. kolo 22.04.2017 10:15 Komárov Kosoř 3:4 (3:1) Editovat zápas
22.04.2017 17:00 Loděnice Lety 2:1 (2:1) Editovat zápas
22.04.2017 17:00 Rožmitál Dobříč 5:3 (4:1) Editovat zápas
22.04.2017 17:00 Zdice Březnice 1:0 (1:0) Editovat zápas
22.04.2017 17:00 Zvole Tochovice 3:4 (2:0) Editovat zápas
23.04.2017 17:00 Chlumec Sedlčany B 1:3 (0:3) Editovat zápas
23.04.2017 17:00 Daleké Dušníky Petrovice 0:2 (0:0) Editovat zápas
19. kolo 29.04.2017 10:15 Dobříč Loděnice 1:2 (0:2) Editovat zápas
29.04.2017 17:00 Lety Kosoř 3:1 (0:1) Editovat zápas
29.04.2017 17:00 Březnice Zvole 6:1 (0:0) Editovat zápas
29.04.2017 17:00 Zdice Komárov 2:3 (0:2) Editovat zápas
30.04.2017 17:00 Tochovice Chlumec 3:2 (2:1) Editovat zápas
30.04.2017 17:00 Sedlčany B Daleké Dušníky 3:2p (2:2)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
30.04.2017 17:00 Petrovice Rožmitál 2:1 (1:1) Editovat zápas
20. kolo 06.05.2017 10:15 Komárov Lety 3:2p (2:2)
(pen. 4:1)
Editovat zápas
06.05.2017 17:00 Kosoř Dobříč 4:2 (2:1) Editovat zápas
06.05.2017 17:00 Loděnice Petrovice 3:2p (1:2)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
06.05.2017 17:00 Rožmitál Sedlčany B 3:2 (2:1) Editovat zápas
06.05.2017 17:00 Zvole Zdice 3:0 (1:0) Editovat zápas
07.05.2017 17:00 Chlumec Březnice 1:2p (0:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
07.05.2017 17:00 Daleké Dušníky Tochovice 2:1 (0:0) Editovat zápas
21. kolo 13.05.2017 10:15 Dobříč Lety 0:3 (0:2) Editovat zápas
13.05.2017 17:00 Zvole Komárov 1:2p (0:1)
(pen. 0:3)
Editovat zápas
13.05.2017 17:00 Zdice Chlumec 0:1 (0:1) Editovat zápas
13.05.2017 17:00 Březnice Daleké Dušníky 1:0p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
14.05.2017 17:00 Petrovice Kosoř 1:2 (0:2) Editovat zápas
14.05.2017 17:00 Sedlčany B Loděnice 1:2 (1:0) Editovat zápas
14.05.2017 17:00 Tochovice Rožmitál 3:1 (1:1) Editovat zápas
22. kolo 20.05.2017 10:15 Komárov Dobříč 4:1 (3:1) Editovat zápas
20.05.2017 17:00 Rožmitál Březnice 4:3p (2:3)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
20.05.2017 17:00 Loděnice Tochovice 1:2 (0:1) Editovat zápas
20.05.2017 17:00 Kosoř Sedlčany B 5:0 (3:0) Editovat zápas
20.05.2017 17:00 Lety Petrovice 2:1 (1:1) Editovat zápas
21.05.2017 17:00 Daleké Dušníky Zdice 3:1 (1:0) Editovat zápas
21.05.2017 17:00 Chlumec Zvole 3:4p (1:2)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
23. kolo 27.05.2017 17:00 Zvole Daleké Dušníky 5:2 (3:0) Editovat zápas
27.05.2017 17:00 Zdice Rožmitál 0:1 (0:0) Editovat zápas
27.05.2017 17:00 Březnice Loděnice 6:2 (3:1) Editovat zápas
27.05.2017 17:00 Tochovice Kosoř 3:2p (1:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
28.05.2017 17:00 Petrovice Dobříč 6:0 (2:0) Editovat zápas
28.05.2017 17:00 Sedlčany B Lety 3:2p (1:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
28.05.2017 17:00 Chlumec Komárov 2:4 (0:2) Editovat zápas
24. kolo 03.06.2017 10:15 Komárov Petrovice 4:1 (1:0) Editovat zápas
03.06.2017 10:15 Dobříč Sedlčany B 3:2p (1:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
03.06.2017 17:00 Rožmitál Zvole 1:0 (1:0) Editovat zápas
03.06.2017 17:00 Loděnice Zdice 4:2 (1:1) Editovat zápas
03.06.2017 17:00 Kosoř Březnice 6:0 (4:0) Editovat zápas
03.06.2017 17:00 Lety Tochovice 0:3 (0:1) Editovat zápas
04.06.2017 17:00 Daleké Dušníky Chlumec 0:2 (0:1) Editovat zápas
25. kolo 10.06.2017 17:00 Tochovice Dobříč 4:1 (2:1) Editovat zápas
10.06.2017 17:00 Březnice Lety 1:8 (1:4) Editovat zápas
10.06.2017 17:00 Zdice Kosoř 0:4 (0:1) Editovat zápas
10.06.2017 17:00 Zvole Loděnice 1:2 (0:2) Editovat zápas
11.06.2017 17:00 Chlumec Rožmitál 3:1 (0:1) Editovat zápas
11.06.2017 17:00 Daleké Dušníky Komárov 2:4 (1:3) Editovat zápas
11.06.2017 17:00 Sedlčany B Petrovice 4:1 (1:0) Editovat zápas
26. kolo 17.06.2017 10:15 Komárov Sedlčany B 5:2 (4:1) Editovat zápas
17.06.2017 10:15 Dobříč Březnice 4:1 (2:0) Editovat zápas
17.06.2017 17:00 Kosoř Zvole 3:1 (0:1) Editovat zápas
17.06.2017 17:00 Lety Zdice 2:1 (1:1) Editovat zápas
17.06.2017 17:00 Petrovice Tochovice 1:4 (1:3) Editovat zápas
17.06.2017 17:00 Rožmitál Daleké Dušníky 2:6 (2:2) Editovat zápas
18.06.2017 17:00 Loděnice Chlumec 5:4p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 167 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde