Okresní přebor dospělí 2009-2010

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 22.08.2009 17:00 Jestřabí Lhota Bečváry 4:2 (1:1) Editovat zápas
22.08.2009 17:00 Ratboř Tři Dvory 3:4 (0:3) Editovat zápas
22.08.2009 17:00 Plaňany FK Kolín B 6:3 kont. Editovat zápas
22.08.2009 17:00 Býchory Břežany II 0:3 kont. Editovat zápas
23.08.2009 17:00 Nučice Velký Osek 1:6 (0:1) Editovat zápas
23.08.2009 17:00 Třebovle Konárovice 0:0 (0:0) Editovat zápas
23.08.2009 17:00 Český Brod B Týnec nad Labem 8:1 (4:1) Editovat zápas
2. kolo 29.08.2009 17:00 Konárovice Tři Dvory 4:3 (2:2) Editovat zápas
29.08.2009 17:00 Bečváry Ratboř 3:3 (1:2) Editovat zápas
29.08.2009 17:00 Břežany II Plaňany 3:1 (2:1) Editovat zápas
29.08.2009 17:00 Velký Osek Býchory 7:1 (1:1) Editovat zápas
29.08.2009 17:00 Týnec nad Labem Nučice 1:0 (1:0) Editovat zápas
30.08.2009 17:00 Třebovle Český Brod B 2:0 (1:0) Editovat zápas
30.08.2009 17:00 FK Kolín B Jestřabí Lhota 1:0 (1:0) Editovat zápas
3. kolo 05.09.2009 17:00 Ratboř FK Kolín B 4:1 kont. Editovat zápas
05.09.2009 17:00 Býchory Týnec nad Labem 1:0 (1:0) Editovat zápas
05.09.2009 17:00 Plaňany Velký Osek 1:1 (0:1) Editovat zápas
05.09.2009 17:00 Jestřabí Lhota Břežany II 1:1 (1:0) Editovat zápas
06.09.2009 17:00 Tři Dvory Bečváry 2:1 (1:0) Editovat zápas
06.09.2009 17:00 Nučice Třebovle 0:1 (0:1) Editovat zápas
06.09.2009 17:00 Český Brod B Konárovice 4:0 (2:0) Editovat zápas
4. kolo 12.09.2009 17:00 Konárovice Bečváry 4:1 (2:1) Editovat zápas
12.09.2009 17:00 Břežany II Ratboř 0:2 (0:1) Editovat zápas
12.09.2009 17:00 Velký Osek Jestřabí Lhota 4:3 (0:1) Editovat zápas
12.09.2009 17:00 Týnec nad Labem Plaňany 2:1 (1:1) Editovat zápas
13.09.2009 15:00 Třebovle Býchory 3:2 (2:1) Editovat zápas
13.09.2009 17:00 Český Brod B Nučice 6:0 (1:0) Editovat zápas
13.09.2009 17:00 FK Kolín B Tři Dvory 4:2 (1:0) Editovat zápas
5. kolo 19.09.2009 16:30 Bečváry FK Kolín B 3:0 kont. Editovat zápas
19.09.2009 16:30 Ratboř Velký Osek 1:0 (0:0) Editovat zápas
19.09.2009 16:30 Jestřabí Lhota Týnec nad Labem 2:2 (1:0) Editovat zápas
19.09.2009 16:30 Plaňany Třebovle 1:2 (0:1) Editovat zápas
19.09.2009 16:30 Býchory Český Brod B 2:0 (1:0) Editovat zápas
20.09.2009 16:30 Tři Dvory Břežany II 3:1 (1:0) Editovat zápas
20.09.2009 16:30 Nučice Konárovice 3:3 (2:2) Editovat zápas
6. kolo 26.09.2009 16:30 Týnec nad Labem Ratboř 0:1 (0:0) Editovat zápas
26.09.2009 16:30 Velký Osek Tři Dvory 1:2 (1:1) Editovat zápas
26.09.2009 16:30 Břežany II Bečváry 2:2 (0:2) Editovat zápas
26.09.2009 16:30 Konárovice FK Kolín B 2:0 (0:0) Editovat zápas
27.09.2009 16:30 Třebovle Jestřabí Lhota 2:1 (1:1) Editovat zápas
27.09.2009 16:30 Český Brod B Plaňany 4:2 (2:1) Editovat zápas
27.09.2009 16:30 Nučice Býchory 1:3 (0:3) Editovat zápas
7. kolo 03.10.2009 16:00 Bečváry Velký Osek 0:5 (0:4) Editovat zápas
03.10.2009 16:00 Ratboř Třebovle 2:0 (1:0) Editovat zápas
03.10.2009 16:00 Jestřabí Lhota Český Brod B 2:2 (2:2) Editovat zápas
03.10.2009 16:00 Plaňany Nučice 0:0 (0:0) Editovat zápas
03.10.2009 16:00 Býchory Konárovice 1:0 (1:0) Editovat zápas
04.10.2009 16:00 Tři Dvory Týnec nad Labem 1:2 (1:2) Editovat zápas
04.10.2009 16:00 FK Kolín B Břežany II 7:2 (3:1) Editovat zápas
8. kolo 10.10.2009 16:00 Býchory Plaňany 1:1 (1:0) Editovat zápas
10.10.2009 16:00 Týnec nad Labem Bečváry 2:2 (1:1) Editovat zápas
10.10.2009 16:00 Velký Osek FK Kolín B 8:3 (4:2) Editovat zápas
10.10.2009 16:00 Konárovice Břežany II 1:4 (1:1) Editovat zápas
11.10.2009 16:00 Třebovle Tři Dvory 1:3 (1:1) Editovat zápas
11.10.2009 16:00 Český Brod B Ratboř 5:3 (3:2) Editovat zápas
11.10.2009 16:00 Nučice Jestřabí Lhota 1:2 (0:1) Editovat zápas
9. kolo 17.10.2009 15:30 Břežany II Velký Osek 2:3 (1:2) Editovat zápas
17.10.2009 15:30 FK Kolín B Týnec nad Labem 0:3 kont. Editovat zápas
17.10.2009 15:30 Bečváry Třebovle 4:2 (2:0) Editovat zápas
17.10.2009 15:30 Ratboř Nučice 4:2 (3:0) Editovat zápas
17.10.2009 15:30 Jestřabí Lhota Býchory 1:3 (1:1) Editovat zápas
17.10.2009 15:30 Plaňany Konárovice 1:3 (1:1) Editovat zápas
18.10.2009 15:30 Tři Dvory Český Brod B 2:1 (0:1) Editovat zápas
10. kolo 24.10.2009 14:30 Plaňany Jestřabí Lhota 2:3 (1:3) Editovat zápas
24.10.2009 14:30 Býchory Ratboř 1:2 (0:1) Editovat zápas
24.10.2009 14:30 Týnec nad Labem Břežany II 1:2 (0:1) Editovat zápas
24.10.2009 14:30 Konárovice Velký Osek 1:0 (1:0) Editovat zápas
25.10.2009 14:30 Třebovle FK Kolín B 4:0 kont. Editovat zápas
25.10.2009 14:30 Český Brod B Bečváry 5:3 (4:2) Editovat zápas
25.10.2009 14:30 Nučice Tři Dvory 2:1 (1:0) Editovat zápas
11. kolo 31.10.2009 14:00 Velký Osek Týnec nad Labem 2:2 (0:1) Editovat zápas
31.10.2009 14:00 Břežany II Třebovle 3:0 (2:0) Editovat zápas
31.10.2009 14:00 Bečváry Nučice 0:0 (0:0) Editovat zápas
31.10.2009 14:00 Ratboř Plaňany 5:0 (4:0) Editovat zápas
31.10.2009 14:00 Jestřabí Lhota Konárovice 3:0 (0:0) Editovat zápas
01.11.2009 14:00 Tři Dvory Býchory 2:0 (2:0) Editovat zápas
01.11.2009 14:00 FK Kolín B Český Brod B 0:3 kont. Editovat zápas
12. kolo 07.11.2009 14:00 Konárovice Týnec nad Labem 2:0 (1:0) Editovat zápas
07.11.2009 14:00 Jestřabí Lhota Ratboř 2:3 (2:3) Editovat zápas
07.11.2009 14:00 Plaňany Tři Dvory 3:4 (1:3) Editovat zápas
07.11.2009 14:00 Býchory Bečváry 0:4 (0:1) Editovat zápas
08.11.2009 14:00 Nučice FK Kolín B 0:2 (0:0) Editovat zápas
08.11.2009 14:00 Český Brod B Břežany II 2:1 (1:1) Editovat zápas
08.11.2009 14:00 Třebovle Velký Osek 1:2 (0:1) Editovat zápas
13. kolo 14.11.2009 14:00 Týnec nad Labem Třebovle 4:0 (1:0) Editovat zápas
14.11.2009 14:00 Velký Osek Český Brod B 5:2 (3:1) Editovat zápas
14.11.2009 14:00 Břežany II Nučice 1:4 (0:1) Editovat zápas
14.11.2009 14:00 FK Kolín B Býchory 3:3 (1:2) Editovat zápas
14.11.2009 14:00 Bečváry Plaňany 6:0 (1:0) Editovat zápas
14.11.2009 14:00 Ratboř Konárovice 6:0 (4:0) Editovat zápas
15.11.2009 14:00 Tři Dvory Jestřabí Lhota 4:1 (2:0) Editovat zápas
14. kolo 27.03.2010 15:00 Bečváry Jestřabí Lhota 0:0 (0:0) Editovat zápas
27.03.2010 15:00 FK Kolín B Plaňany 3:0 (2:0) Editovat zápas
27.03.2010 15:00 Břežany II Býchory 0:1 (0:0) Editovat zápas
27.03.2010 15:00 Velký Osek Nučice 3:1 (1:0) Editovat zápas
27.03.2010 15:00 Týnec nad Labem Český Brod B 1:3 (1:2) Editovat zápas
27.03.2010 15:00 Konárovice Třebovle 0:4 (0:2) Editovat zápas
28.03.2010 15:00 Tři Dvory Ratboř 2:2 (1:1) Editovat zápas
15. kolo 03.04.2010 16:30 Ratboř Bečváry 0:1 (0:0) Editovat zápas
03.04.2010 16:30 Jestřabí Lhota FK Kolín B 4:1 (2:0) Editovat zápas
03.04.2010 16:30 Plaňany Břežany II 3:4 (1:2) Editovat zápas
03.04.2010 16:30 Býchory Velký Osek 2:3 (0:1) Editovat zápas
04.04.2010 16:30 Český Brod B Třebovle 1:0 (1:0) Editovat zápas
04.04.2010 16:30 Nučice Týnec nad Labem 1:1 (0:0) Editovat zápas
04.04.2010 16:30 Tři Dvory Konárovice 2:1 (1:1) Editovat zápas
16. kolo 10.04.2010 16:30 Bečváry Tři Dvory 1:2 (0:1) Editovat zápas
10.04.2010 16:30 Břežany II Jestřabí Lhota 1:0 (0:0) Editovat zápas
10.04.2010 16:30 Velký Osek Plaňany 1:0 (0:0) Editovat zápas
10.04.2010 16:30 Týnec nad Labem Býchory 2:2 (1:1) Editovat zápas
10.04.2010 16:30 Konárovice Český Brod B 1:0 (0:0) Editovat zápas
11.04.2010 16:30 Třebovle Nučice 2:2 (1:1) Editovat zápas
11.04.2010 16:30 FK Kolín B Ratboř 1:2 (0:2) Editovat zápas
17. kolo 17.04.2010 17:00 Býchory Třebovle 0:0 (0:0) Editovat zápas
17.04.2010 17:00 Plaňany Týnec nad Labem 4:2 (2:0) Editovat zápas
17.04.2010 17:00 Jestřabí Lhota Velký Osek 3:1 (2:1) Editovat zápas
17.04.2010 17:00 Ratboř Břežany II 2:1 (1:1) Editovat zápas
17.04.2010 17:00 Bečváry Konárovice 3:1 (1:1) Editovat zápas
18.04.2010 17:00 Tři Dvory FK Kolín B 4:2 (3:0) Editovat zápas
18.04.2010 17:00 Nučice Český Brod B 0:0 (0:0) Editovat zápas
18. kolo 24.04.2010 17:00 Konárovice Nučice 3:2 (0:1) Editovat zápas
24.04.2010 17:00 Břežany II Tři Dvory 0:1 (0:0) Editovat zápas
24.04.2010 17:00 Týnec nad Labem Jestřabí Lhota 0:2 (0:0) Editovat zápas
24.04.2010 17:00 Velký Osek Ratboř 0:1 (0:1) Editovat zápas
25.04.2010 17:00 FK Kolín B Bečváry 2:1 (0:0) Editovat zápas
25.04.2010 17:00 Třebovle Plaňany 2:1 (0:0) Editovat zápas
25.04.2010 17:00 Český Brod B Býchory 0:1 (0:0) Editovat zápas
19. kolo 01.05.2010 17:00 Býchory Nučice 0:3 (0:2) Editovat zápas
01.05.2010 17:00 Plaňany Český Brod B 4:3 (2:2) Editovat zápas
01.05.2010 17:00 Jestřabí Lhota Třebovle 3:0 (0:0) Editovat zápas
01.05.2010 17:00 Ratboř Týnec nad Labem 7:0 (4:0) Editovat zápas
01.05.2010 17:00 Bečváry Břežany II 2:5 (1:1) Editovat zápas
02.05.2010 17:00 Tři Dvory Velký Osek 2:0 (1:0) Editovat zápas
02.05.2010 17:00 FK Kolín B Konárovice 0:0 (0:0) Editovat zápas
20. kolo 08.05.2010 17:00 Břežany II FK Kolín B 7:2 (3:1) Editovat zápas
08.05.2010 17:00 Velký Osek Bečváry 1:1 (0:1) Editovat zápas
08.05.2010 17:00 Týnec nad Labem Tři Dvory 1:1 (1:0) Editovat zápas
08.05.2010 17:00 Konárovice Býchory 0:3 (0:2) Editovat zápas
09.05.2010 17:00 Třebovle Ratboř 0:1 (0:1) Editovat zápas
09.05.2010 17:00 Český Brod B Jestřabí Lhota 2:3 (2:1) Editovat zápas
09.05.2010 17:00 Nučice Plaňany 2:1 (1:1) Editovat zápas
21. kolo 15.05.2010 10:30 Jestřabí Lhota Nučice 0:0 (0:0) Editovat zápas
15.05.2010 17:00 Plaňany Býchory 2:1 (2:0) Editovat zápas
15.05.2010 17:00 Ratboř Český Brod B 3:0 (1:0) Editovat zápas
15.05.2010 17:00 Bečváry Týnec nad Labem 5:3 (3:1) Editovat zápas
15.05.2010 17:00 FK Kolín B Velký Osek 3:0 (1:0) Editovat zápas
15.05.2010 17:00 Břežany II Konárovice 1:2 (0:0) Editovat zápas
16.05.2010 17:00 Tři Dvory Třebovle 3:1 (1:0) Editovat zápas
22. kolo 22.05.2010 17:00 Konárovice Plaňany 6:2 (4:2) Editovat zápas
22.05.2010 17:00 Býchory Jestřabí Lhota 1:2 (0:0) Editovat zápas
22.05.2010 17:00 Velký Osek Břežany II 4:2 (3:1) Editovat zápas
22.05.2010 17:00 Týnec nad Labem FK Kolín B 4:0 (1:0) Editovat zápas
22.05.2010 17:00 Třebovle Bečváry 0:5 (0:1) Editovat zápas
23.05.2010 17:00 Český Brod B Tři Dvory 5:1 (3:0) Editovat zápas
23.05.2010 17:00 Nučice Ratboř 1:1 (1:0) Editovat zápas
23. kolo 29.05.2010 17:00 Jestřabí Lhota Plaňany 3:1 (2:0) Editovat zápas
29.05.2010 17:00 Ratboř Býchory 0:0 (0:0) Editovat zápas
29.05.2010 17:00 Bečváry Český Brod B 1:2 (1:0) Editovat zápas
29.05.2010 17:00 Břežany II Týnec nad Labem 4:0 (1:0) Editovat zápas
29.05.2010 17:00 Velký Osek Konárovice 2:1 (2:0) Editovat zápas
30.05.2010 17:00 FK Kolín B Třebovle 1:0 (1:0) Editovat zápas
30.05.2010 17:00 Tři Dvory Nučice 3:2 (1:1) Editovat zápas
24. kolo 05.06.2010 17:00 Týnec nad Labem Velký Osek 9:0 (6:0) Editovat zápas
05.06.2010 17:00 Býchory Tři Dvory 1:1 (1:1) Editovat zápas
05.06.2010 17:00 Plaňany Ratboř 1:4 (1:1) Editovat zápas
05.06.2010 17:00 Konárovice Jestřabí Lhota 1:2 (0:0) Editovat zápas
06.06.2010 17:00 Nučice Bečváry 1:1 (1:0) Editovat zápas
06.06.2010 17:00 Český Brod B FK Kolín B 4:0 (2:0) Editovat zápas
06.06.2010 17:00 Třebovle Břežany II 2:0 (2:0) Editovat zápas
25. kolo 12.06.2010 17:00 Ratboř Jestřabí Lhota 2:1 (1:0) Editovat zápas
12.06.2010 17:00 Bečváry Býchory 2:1 (0:1) Editovat zápas
12.06.2010 17:00 Břežany II Český Brod B 4:2 (3:0) Editovat zápas
12.06.2010 17:00 Velký Osek Třebovle 3:2 (1:2) Editovat zápas
12.06.2010 17:00 Týnec nad Labem Konárovice 3:0 (0:0) Editovat zápas
13.06.2010 17:00 FK Kolín B Nučice 4:0 (1:0) Editovat zápas
13.06.2010 17:00 Tři Dvory Plaňany 6:0 (3:0) Editovat zápas
26. kolo 19.06.2010 17:00 Býchory FK Kolín B 3:0 kont. Editovat zápas
19.06.2010 17:00 Plaňany Bečváry 0:6 (0:3) Editovat zápas
19.06.2010 17:00 Jestřabí Lhota Tři Dvory 2:2 (2:2) Editovat zápas
19.06.2010 17:00 Konárovice Ratboř 1:4 (0:3) Editovat zápas
19.06.2010 17:00 Třebovle Týnec nad Labem 3:3 (1:1) Editovat zápas
20.06.2010 17:00 Nučice Břežany II 1:0 (0:0) Editovat zápas
20.06.2010 17:00 Český Brod B Velký Osek 3:1 (1:0) Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde