Okresní přebor dospělí 2009-2010

Tabulka střelců

Brtník Ratboř 25
Pokorný Tři Dvory 23
Karel Suchý Ratboř 16
Petr Chlumský Býchory 15 (3)
Vojtěch Mišák Břežany II 15 (5)
Luboš Sýkora Týnec nad Labem 13
Marian Češner Plaňany 13 (2)
Michal Mrázek Český Brod B 13 (4)
Jan Sikáček Bečváry 12
Jiří Sodoma Velký Osek 11
Martin Koubek Velký Osek 11
Vítek Holub Bečváry 11
Jiří Galler Nučice 11
Pokorný Jestřabí Lhota 11 (1)
Josef Moravec Břežany II 10
Roman Hošek Sparta Kolín B 10 (2)
Rostislav Zámiš Týnec nad Labem 9
Adam Kubát Sparta Kolín B 9
Svoboda Tři Dvory 8
Josef Malý Tři Dvory 8
Ondřej Holub Bečváry 8
František Žídek Konárovice 7
Marek Skála Český Brod B 7
Richard Margolius Český Brod B 7
Pavel Kuchař Třebovle 7
Adamec Velký Osek 7
Radek Pokorný Konárovice 7 (1)
Jiří Čmugr Jestřabí Lhota 7 (2)
Miloš Černík Konárovice 6
Ladislav Týma ml. Jestřabí Lhota 6
Dušan Kovanda Týnec nad Labem 6
P. Javorský Plaňany 6
Gembiczký Ratboř 6
Milan Zápotocký Nučice 6 (2)
Ondřej Pavelka Jestřabí Lhota 6 (4)
Jan Kubín Bečváry 6 (5)
Vítek Švarc Ratboř 5
Josef Čáslava Bečváry 5
Michal Vinš Plaňany 5
Michal Samec Český Brod B 5
Pavel Mašek Velký Osek 5
Miroslav Kozlíček Český Brod B 5
Jaroslav Jedlička Břežany II 5
Jiří Fořt Velký Osek 5
Petr Dolejš Ratboř 5
Karel Koubek Býchory 5 (2)
Soročin Břežany II 4
Jaroslav Skopec Ratboř 4
Skohoutil Tři Dvory 4
Petr Musílek Břežany II 4
Luděk Kubásek Bečváry 4
Kamil Kubera Tři Dvory 4
Krupka Jestřabí Lhota 4
Michal Kratochvíl Český Brod B 4
David Hubáček Český Brod B 4
Hošek Ratboř 4
Freund Plaňany 4
Jan Dědek Bečváry 4
Bobek Třebovle 4
Bayer Velký Osek 4
Dvořák Třebovle 4 (1)
Lukáš Černý Velký Osek 3
Tomáš Tatíček Týnec nad Labem 3
Soukenka Plaňany 3
Růžička Jestřabí Lhota 3
Martin Puk Sparta Kolín B 3
Petr Pokorný Konárovice 3
Mojžíš Jestřabí Lhota 3
Radovan Mlika Týnec nad Labem 3
Jan Malý Tři Dvory 3
Lapšanský Sparta Kolín B 3
Michal Kesner Sparta Kolín B 3
Karel Karban Břežany II 3
Petr Jandák Konárovice 3
Hájek Jestřabí Lhota 3
Luboš Holub Třebovle 3
Jakub Fořt Velký Osek 3
Milan Dvořák Český Brod B 3
Marek Benko Bečváry 3
Ondřej Bašista Tři Dvory 3
Antoš Býchory 3
Michal Štefančík Český Brod B 3 (1)
J. Sýkora Týnec nad Labem 3 (1)
Jaroslav Pečenka Nučice 3 (1)
Martin Kedršt Sparta Kolín B 3 (1)
Luboš Sojka Konárovice 3 (2)
Jirsa Tři Dvory 3 (2)
Ladislav Štoček Sparta Kolín B 2
Špaček Velký Osek 2
Pavel Červený Velký Osek 2
Aleš Týma Jestřabí Lhota 2
Jaroslav Tománek Ratboř 2
Libor Tichý Býchory 2
Jan Svoboda Břežany II 2
Stránský Třebovle 2
Patrik Stempák Konárovice 2
Ondřej Stehlík Český Brod B 2
David Stehlík Český Brod B 2
Daniel Richter Třebovle 2
Filip Považan Český Brod B 2
Luboš Pluhař Sparta Kolín B 2
Ladislav Plachý Konárovice 2
Michal Pikner Břežany II 2
Pařík Sparta Kolín B 2
Jakub Novák Nučice 2
Vratislav Mlika Týnec nad Labem 2
Tomáš Michálek Sparta Kolín B 2
Jaroslav Martínek Býchory 2
František Machurka ml. Jestřabí Lhota 2
Jan Macek Sparta Kolín B 2
Zdeněk Kukal Tři Dvory 2
Pavel Krutský Nučice 2
Martin Kedršt Býchory 2
Lukáš Kahoun Konárovice 2
Janoušek Třebovle 2
Homola Velký Osek 2
Josef Holub Bečváry 2
Josef Hampl Bečváry 2
Tomáš Gruber Týnec nad Labem 2
Dušek Třebovle 2
Tomáš Bílek Sparta Kolín B 2
Jakub Bartolšic Český Brod B 2
Balík Týnec nad Labem 2
David Adamec Velký Osek 2
Jan Kubrycht Sparta Kolín B 2 (1)
Lukáš Žiga Týnec nad Labem 1
Žaloudek Velký Osek 1
Matěj Šanda Konárovice 1
Jan Říha Býchory 1
Řehák Tři Dvory 1
Čáslava Třebovle 1
Čmugr Konárovice 1
Petr Zápotocký Nučice 1
Richard Zelený Sparta Kolín B 1
Zelenka Sparta Kolín B 1
J. Váša Týnec nad Labem 1
Jakub Vyhnánek Býchory 1
Vopat Český Brod B 1
Martin Vinš Plaňany 1
Jiří Vanta Bečváry 1
Jan Uher Bečváry 1
Trojan Sparta Kolín B 1
Lukáš Syřínek Velký Osek 1
Jaroslav Svoboda Břežany II 1
Petr Stempák Tři Dvory 1
Aleš Sixta Velký Osek 1
Martin Růžek Třebovle 1
Miloš Ružínský Třebovle 1
J. Puk Sparta Kolín B 1
Vít Práchenský Břežany II 1
David Plachý Tři Dvory 1
Z. Patočka Jestřabí Lhota 1
Radek Patočka Jestřabí Lhota 1
Patočka Konárovice 1
Domenico Palermo Týnec nad Labem 1
Němec Třebovle 1
Petr Nágl Plaňany 1
Petr Nevšímal Nučice 1
Málek Plaňany 1
Křen Břežany II 1
Kučera Týnec nad Labem 1
Josef Kubů Nučice 1
Josef Kuba Bečváry 1
Milan Kratina Býchory 1
Michal Kopecký Český Brod B 1
Daniel Kolář Břežany II 1
Zdeněk Jirkovský Býchory 1
Jindra Český Brod B 1
V. Javorský Plaňany 1
Jarolím Třebovle 1
Marek Jansta Břežany II 1
Hovorka Třebovle 1
Horák Týnec nad Labem 1
Ondřej Holub Sparta Kolín B 1
David Gruber Týnec nad Labem 1
Fořt Velký Osek 1
Dřízhal Plaňany 1
Ladislav Doležal Tři Dvory 1
Dohanič Tři Dvory 1
Marek Chvalovský Býchory 1
Bříza Ratboř 1
Břichnáč Plaňany 1
Břečka Třebovle 1
Radek Böhm Český Brod B 1
Bázlík Český Brod B 1
Petr Bradáč Nučice 1
Miroslav Baňka Břežany II 1
Radek Adam Nučice 1
Šmejkal Český Brod B 1 (1)
Zbyněk Polák Velký Osek 1 (1)
Pokorný Třebovle 1 (1)
Aleš Majer Sparta Kolín B 1 (1)
vlastní góly 7

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde