Okresní přebor dospělí 2009-2010

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Josef Čáslava Bečváry 26 22 4 14 0 0 0 5 0 0
Jan Uher Bečváry 26 25 0 1 0 0 0 1 0 0
Ladislav Týma ml. Jestřabí Lhota 26 26 0 6 0 0 0 6 0 0
Daniel Richter Třebovle 26 26 0 0 0 0 0 2 0 0
Pokorný Třebovle 26 26 0 1 0 0 0 1 1 0
Jaroslav Pečenka Nučice 26 26 0 1 0 1 0 3 1 0
Krajíček Jestřabí Lhota 26 26 0 3 0 0 0 0 0 0
Dušan Kovanda Týnec nad Labem 26 26 0 4 0 0 0 6 0 0
Kamil Hurtik Nučice 26 25 1 1 0 0 0 0 0 0
Petr Dolejš Ratboř 26 26 0 2 0 0 0 5 0 0
Marian Češner Plaňany 25 25 0 1 0 0 0 13 2 0
Petr Zápotocký Nučice 25 23 2 6 0 1 0 1 0 0
Milan Zápotocký Nučice 25 22 3 5 0 1 0 6 2 0
Jan Vedral Nučice 25 23 2 4 0 0 0 0 0 0
Karel Suchý Ratboř 25 25 0 7 0 0 1 16 0 0
Soročin Břežany II 25 22 3 5 0 0 0 4 0 0
Pokorný Tři Dvory 25 22 3 6 0 0 1 23 0 0
Němec Třebovle 25 25 0 0 0 0 0 1 0 0
Málek Plaňany 25 18 7 8 1 0 0 1 0 0
Josef Moravec Břežany II 25 25 0 1 0 0 0 10 0 0
Jaroslav Martínek Býchory 25 25 0 12 0 0 0 2 0 0
Jaroslav Jedlička Břežany II 25 24 1 3 0 0 0 5 0 0
Jiří Galler Nučice 25 25 0 11 0 1 0 11 0 0
Brtník Ratboř 25 23 2 5 0 0 0 25 0 0
Řehák Tři Dvory 24 24 0 2 0 0 0 1 0 0
Pavel Červený Velký Osek 24 24 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Černý Velký Osek 24 24 0 1 0 0 0 3 0 0
Zelenka Sparta Kolín B 24 22 2 1 0 0 0 1 0 0
Michal Vinš Plaňany 24 23 1 2 0 0 0 5 0 0
Jaroslav Svoboda Konárovice 24 24 0 0 0 0 0 0 0 0
Stránský Třebovle 24 19 5 5 0 0 0 2 0 0
Martin Růžek Třebovle 24 21 3 5 0 0 0 1 0 0
Michal Pikner Břežany II 24 23 1 4 0 0 0 2 0 0
Vojtěch Mišák Břežany II 24 24 0 1 0 0 1 15 5 0
Líbal Třebovle 24 17 7 2 0 0 0 0 0 0
Lapšanský Sparta Kolín B 24 23 1 4 0 0 0 3 0 0
Zdeněk Kukal Tři Dvory 24 19 5 0 0 0 0 2 0 0
Josef Kubů Nučice 24 24 0 1 0 1 0 1 0 0
Petr Jansa Býchory 24 24 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Chlumský Býchory 24 24 0 2 0 0 1 15 3 0
Miroslav Baňka Břežany II 24 23 1 1 0 0 0 1 0 0
Martin Vinš Plaňany 23 19 4 0 0 0 0 1 0 0
Luboš Sojka Konárovice 23 22 1 2 0 0 0 3 2 0
Jaroslav Skopec Ratboř 23 23 0 2 0 0 0 4 0 0
Skohoutil Tři Dvory 23 23 0 1 0 0 1 4 0 0
Petr Pokorný Konárovice 23 23 0 3 0 0 1 3 0 0
Ladislav Plachý Konárovice 23 22 1 1 0 0 0 2 0 0
Petr Nágl Plaňany 23 23 0 2 0 0 0 1 0 0
Radovan Mlika Týnec nad Labem 23 23 0 1 0 1 2 3 0 0
Josef Holub Bečváry 23 23 0 0 0 0 1 2 0 0
Ladislav Doležal Tři Dvory 23 21 2 1 0 0 1 1 0 0
Šteffen Jestřabí Lhota 22 18 4 6 0 0 2 0 0 0
Šmejkal Český Brod B 22 21 1 0 0 0 0 1 1 0
Rostislav Zámiš Týnec nad Labem 22 22 0 4 0 0 1 9 0 0
Jakub Vyhnánek Býchory 22 8 14 1 0 0 0 1 0 0
Jaroslav Tománek Ratboř 22 17 5 6 0 0 0 2 0 0
Marek Skála Český Brod B 22 20 1 9 0 0 0 7 0 0
Jan Sikáček Bečváry 22 20 2 10 0 0 1 12 0 0
Jan Radla Býchory 22 22 0 0 0 0 1 0 0 0
Jakub Novák Nučice 22 19 3 6 0 1 0 2 0 0
Richard Margolius Český Brod B 22 21 1 0 0 0 0 7 0 0
Jan Kubín Bečváry 22 21 1 2 0 0 1 6 5 0
Luděk Kubásek Bečváry 22 16 6 3 0 0 1 4 0 0
Tomáš Krutský Nučice 22 22 0 1 0 1 0 0 0 0
Kemza Ratboř 22 22 0 1 0 0 0 0 0 0
Petr Kedršt Býchory 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Kahoun Konárovice 22 21 1 1 0 0 0 2 0 0
Zdeněk Jirkovský Býchory 22 22 0 0 0 0 2 1 0 0
Hájek Jestřabí Lhota 22 22 0 2 0 0 0 3 0 0
Tomáš Gruber Týnec nad Labem 22 21 1 4 0 0 0 2 0 0
David Gruber Týnec nad Labem 22 9 13 5 0 0 0 1 0 0
Miroslav Dolejš Ratboř 22 22 0 5 0 0 0 0 0 0
Ondřej Bašista Tři Dvory 22 21 1 3 0 0 0 3 0 0
František Žídek Konárovice 21 20 0 16 0 0 1 7 0 0
Vítek Švarc Ratboř 21 21 0 0 0 0 0 5 0 0
Rostislav Černík Konárovice 21 19 2 4 0 0 1 0 0 0
Martin Vokoun Konárovice 21 20 1 1 0 0 1 0 0 0
Pokorný Jestřabí Lhota 21 21 0 8 0 0 0 11 1 0
Mojžíš Jestřabí Lhota 21 20 1 4 0 0 0 3 0 0
Michal Lebeda Ratboř 21 21 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Kšírl Bečváry 21 21 0 2 0 0 0 0 0 0
Kutil Sparta Kolín B 21 21 0 2 0 0 0 0 0 0
Krákora Jestřabí Lhota 21 15 6 4 0 0 0 0 0 0
Jan Kramer Břežany II 21 18 3 0 0 0 0 0 0 0
Josef Klimeš Býchory 21 20 1 5 0 0 0 0 0 0
Jiří Hovorka Ratboř , Plaňany 21 20 1 1 0 0 0 0 0 0
Horák Týnec nad Labem 21 14 7 8 0 0 0 1 0 0
Ondřej Holub Bečváry 21 20 1 3 0 0 0 8 0 0
Freund Plaňany 21 21 0 2 0 0 1 4 0 0
Marek Chvalovský Býchory 21 21 0 1 0 0 2 1 0 0
Břichnáč Plaňany 21 21 0 1 0 0 0 1 0 0
Lukáš Syřínek Velký Osek 20 19 1 2 0 0 0 1 0 0
Svoboda Tři Dvory 20 19 1 5 0 0 1 8 0 0
Soukenka Plaňany 20 19 1 7 0 0 0 3 0 0
Jiří Sodoma Velký Osek 20 19 1 9 0 0 0 11 0 0
Luboš Pluhař Sparta Kolín B 20 17 3 4 0 0 3 2 0 0
Pařík Sparta Kolín B 20 20 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Mrázek Český Brod B 20 19 0 4 0 0 1 13 4 0
Tomáš Kubásek Bečváry 20 20 0 1 0 0 2 0 0 0
Jiří Kruliš Plaňany 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Kratochvíl Český Brod B 20 18 1 5 0 0 0 4 0 0
Miroslav Kozlíček Český Brod B 20 19 1 5 0 0 0 5 0 0
Dušek Třebovle 20 20 0 2 0 0 0 2 0 0
Ondřej Duršpek Velký Osek 20 20 0 0 0 0 1 0 0 0
Bulánek Týnec nad Labem 20 20 0 2 0 0 0 0 0 1
Čáslava Třebovle 19 14 5 3 0 0 0 1 0 0
Matouš Trejbal Břežany II 19 15 4 4 0 0 1 0 0 0
Tomáš Tatíček Týnec nad Labem 19 19 0 3 0 0 0 3 0 0
Radek Pokorný Konárovice 19 19 0 1 0 0 0 7 1 0
Paďouk Tři Dvory 19 18 1 6 0 0 0 0 0 0
Daniel Křivský Býchory 19 16 3 4 0 0 0 0 0 0
Kamil Kubera Tři Dvory 19 19 0 3 0 0 0 4 0 0
P. Javorský Plaňany 19 17 2 8 0 0 0 6 0 0
Vítek Holub Bečváry 19 15 4 5 0 0 0 11 0 0
Tomáš Chábera Ratboř 19 18 1 3 0 0 0 0 0 1
Milan Chlumský Býchory 19 19 0 1 0 0 0 0 0 0
Bohuňovský Ratboř 19 5 14 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Adamec Týnec nad Labem 19 19 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Svoboda Břežany II 18 17 1 1 0 0 0 1 0 0
Aleš Sixta Velký Osek 18 18 0 7 0 0 0 1 0 0
Martin Sedláček Nučice 18 10 8 3 0 0 1 0 0 0
Petr Nevšímal Nučice 18 17 1 2 0 0 2 1 0 0
Zdeněk Kropáček Bečváry 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0
Kozdera Plaňany 18 12 6 5 0 0 0 0 0 0
Kovařík Třebovle 18 15 3 1 0 0 0 0 0 0
Petr Jandák Konárovice 18 18 0 4 0 0 0 3 0 0
Gembiczký Ratboř 18 16 2 4 0 0 0 6 0 0
Adamec Velký Osek 18 18 0 1 0 0 0 7 0 0
Miloš Černík Konárovice 17 17 0 2 0 0 0 6 0 0
Tomáš Váňa Plaňany 17 5 12 1 0 0 0 0 0 0
Ladislav Týma st. Jestřabí Lhota 17 13 4 0 0 0 0 0 0 0
Luboš Sýkora Týnec nad Labem 17 17 0 7 0 0 1 13 0 0
Patrik Stempák Konárovice 17 8 9 4 0 0 0 2 0 0
David Stehlík Český Brod B 17 15 2 3 0 0 1 2 0 0
Zbyněk Polák Velký Osek 17 17 0 1 0 0 0 1 1 0
Tomáš Noll Sparta Kolín B 17 11 6 1 0 0 0 0 0 0
Pavel Mašek Velký Osek 17 17 0 1 0 0 0 5 0 0
Karel Koubek Býchory 17 10 7 6 0 0 0 5 2 0
David Hubáček Český Brod B 17 15 0 1 0 0 1 4 0 0
Vojtěch Pekárek Břežany II 16 9 7 6 0 0 0 0 0 0
Petr Musílek Břežany II 16 16 0 3 0 0 0 4 0 0
Jan Malý Tři Dvory 16 13 3 3 0 0 0 3 0 0
Michal Lačný Konárovice 16 16 0 6 0 0 0 0 0 0
J. Sýkora Týnec nad Labem 15 15 0 1 0 0 0 3 1 0
David Plachý Tři Dvory 15 15 0 0 0 0 1 1 0 0
Ondřej Pavelka Jestřabí Lhota 15 15 0 2 0 0 2 6 4 0
Jakub Kšírl Bečváry 15 9 6 4 0 0 0 0 0 0
Jan Kubrycht Sparta Kolín B 15 15 0 1 0 0 1 2 1 0
Petr Kopecký Český Brod B 15 15 0 2 0 0 0 0 0 0
Josef Hampl Bečváry 15 9 6 4 0 0 0 2 0 0
Petr Bradáč Nučice 15 15 0 1 0 1 0 1 0 0
Milan Tománek Český Brod B 14 8 5 1 1 0 1 0 0 0
Petr Stempák Tři Dvory 14 12 2 1 1 0 0 1 0 0
Jarolím Třebovle 14 13 1 3 0 0 0 1 0 0
Tomáš Bílek Sparta Kolín B 14 14 0 0 0 0 0 2 0 0
Bázlík Český Brod B 14 8 5 3 0 0 0 1 0 0
Žaloudek Velký Osek 13 4 9 0 0 0 0 1 0 0
Z. Patočka Jestřabí Lhota 13 13 0 1 0 0 0 1 0 0
Novák Tři Dvory 13 6 7 6 0 0 0 0 0 0
Josef Malý Tři Dvory 13 13 0 1 0 0 0 8 0 0
Pavel Krutský Nučice 13 8 5 3 0 0 0 2 0 0
Daniel Kolář Břežany II 13 13 0 1 0 0 1 1 0 0
Karel Karban Břežany II 13 9 4 3 0 0 0 3 0 0
Michal Hradecký Plaňany 13 13 0 0 0 0 1 0 0 0
Hošek Ratboř 13 13 0 0 0 0 0 4 0 0
Jan Dědek Bečváry 13 13 0 0 0 0 0 4 0 0
Jan Říha Býchory 12 10 2 6 0 0 1 1 0 0
Vančura Ratboř 12 12 0 1 0 0 1 0 0 0
Sýkora Tři Dvory 12 12 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Svoboda Břežany II 12 12 0 0 0 0 0 2 0 0
Milan Sedláček Nučice 12 6 6 2 0 0 0 0 0 0
Miloš Ružínský Třebovle 12 12 0 1 0 0 0 1 0 0
Pelikán Jestřabí Lhota 12 10 2 1 0 0 0 0 0 0
Domenico Palermo Týnec nad Labem 12 5 7 3 0 0 0 1 0 0
Munzar Velký Osek 12 9 3 3 0 0 0 0 0 0
František Machurka ml. Jestřabí Lhota 12 12 0 0 0 0 0 2 0 0
Kratochvíl Týnec nad Labem 12 7 5 0 0 0 0 0 0 0
Milan Kratina Býchory 12 8 4 2 0 0 0 1 0 0
Martin Koubek Velký Osek 12 12 0 1 0 0 0 11 0 0
Martin Kedršt Sparta Kolín B 12 12 0 0 0 0 0 3 1 0
Martin Kedršt Býchory 12 12 0 2 0 0 1 2 0 0
V. Javorský Plaňany 12 12 0 2 0 0 2 1 0 0
Jaroš Velký Osek 12 6 6 1 0 0 0 0 0 0
Marek Jansta Břežany II 12 1 11 1 0 0 0 1 0 0
Janoušek Třebovle 12 12 0 1 0 0 1 2 0 0
Homola Velký Osek 12 11 1 1 0 0 0 2 0 0
Bílek Třebovle 12 6 6 1 0 0 0 0 0 0
Bobek Třebovle 12 12 0 0 0 0 0 4 0 0
Vít Práchenský Břežany II 11 11 0 1 0 0 0 1 0 0
Lukáš Málek Jestřabí Lhota 11 11 0 0 0 0 0 0 0 0
Kučera Týnec nad Labem 11 11 0 3 0 0 0 1 0 0
Karkoš Sparta Kolín B 11 10 1 0 0 0 0 0 0 0
Hovorka Třebovle 11 7 4 2 0 0 0 1 0 0
Holub Třebovle 11 11 0 6 0 0 0 0 0 0
Jakub Fořt Velký Osek 11 9 2 4 0 0 0 3 0 0
Marek Benko Bečváry 11 11 0 5 0 0 1 3 0 0
Špaček Velký Osek 10 9 1 4 0 0 0 2 0 0
Libor Tichý Býchory 10 8 2 3 0 0 0 2 0 0
Růžička Jestřabí Lhota 10 9 1 3 0 0 0 3 0 0
Procházka Jestřabí Lhota 10 5 5 2 0 0 0 0 0 0
Vratislav Mlika Týnec nad Labem 10 9 1 0 0 0 0 2 0 0
Vojtěch Kšírl Bečváry 10 6 4 2 0 0 0 0 0 0
Pavel Kuchař Třebovle 10 10 0 1 0 0 0 7 0 0
Dušan Kratochvíl Týnec nad Labem 10 9 1 0 0 0 0 0 0 0
Michal Kahoun Konárovice 10 2 7 1 0 0 0 0 0 0
Jirsa Tři Dvory 10 10 0 1 0 0 0 3 2 0
Hrneček Břežany II 10 6 4 5 0 0 0 0 0 0
Roman Hošek Sparta Kolín B 10 10 0 0 0 0 0 10 2 0
Jaroslav Holub Nučice 10 7 3 1 0 0 0 0 0 0
Dvořák Třebovle 10 10 0 3 0 0 1 4 1 0
Dohanič Tři Dvory 10 5 5 3 0 0 0 1 0 0
Bříza Ratboř 10 2 8 2 0 0 0 1 0 0
Bayer Velký Osek 10 7 3 6 0 0 0 4 0 0
Tomáš Adam Nučice 10 3 7 2 0 0 0 0 0 0
J. Váša Týnec nad Labem 9 8 1 1 0 0 0 1 0 0
Michal Samec Český Brod B 9 4 4 2 0 0 1 5 0 0
Filip Považan Český Brod B 9 3 6 1 0 0 0 2 0 0
Roman Pikner Břežany II 9 9 0 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Kutil st. Konárovice 9 2 7 0 0 0 0 0 0 0
Kamil Kukal Konárovice 9 8 1 1 0 0 0 0 0 0
Končický Český Brod B 9 2 7 0 0 0 0 0 0 0
Jícha Tři Dvory 9 1 8 0 1 0 0 0 0 0
Jindra Český Brod B 9 9 0 1 0 0 1 1 0 0
Ivan Hříbal Český Brod B 9 9 0 0 0 0 1 0 0 0
Franc Ratboř 9 8 1 2 0 0 0 0 0 0
Jiří Fořt Velký Osek 9 9 0 0 0 0 0 5 0 0
Dřízhal Plaňany 9 7 2 0 0 0 0 1 0 0
Dudáš Sparta Kolín B 9 6 3 1 0 0 0 0 0 0
Radek Böhm Český Brod B 9 8 0 0 0 0 0 1 0 0
Špinka Jestřabí Lhota 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0
Josef Vnuk Třebovle 8 4 4 2 0 0 0 0 0 0
Petr Vaněček Sparta Kolín B 8 7 1 1 0 0 0 0 0 0
Ondřej Vaníček Velký Osek 8 4 4 1 0 0 0 0 0 0
P. Týma Jestřabí Lhota 8 1 7 0 0 0 0 0 0 0
Polák Jestřabí Lhota 8 1 7 1 0 0 0 0 0 0
Paleček Jestřabí Lhota 8 0 8 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Nykl Bečváry 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Kubera Tři Dvory 8 4 4 2 0 0 1 0 0 0
Michal Kesner Sparta Kolín B 8 8 0 1 0 0 0 3 0 0
Bohata Nučice 8 1 7 1 0 1 0 0 0 0
Jiří Biško Sparta Kolín B 8 7 1 1 0 0 0 0 0 0
Šrámek Plaňany 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Matěj Šanda Konárovice 7 0 7 0 1 0 0 1 0 0
Jiří Čmugr Jestřabí Lhota 7 7 0 0 0 0 0 7 2 0
Čmugr Konárovice 7 7 0 0 0 0 0 1 0 0
David Sýkora Týnec nad Labem 7 6 1 0 0 0 1 0 0 0
Václav Pošík Býchory 7 6 1 1 0 0 1 0 0 0
Radek Patočka Jestřabí Lhota 7 7 0 3 0 0 0 1 0 0
Petr Morávek Český Brod B 7 2 5 1 0 0 0 0 0 0
František Machurka Jestřabí Lhota 7 6 1 4 0 0 0 0 0 0
Jan Macek Sparta Kolín B 7 5 2 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Langráf Býchory 7 1 6 0 0 0 0 0 0 0
Landa Tři Dvory 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0
Křen Břežany II 7 7 0 2 0 0 0 1 0 0
Krupka Jestřabí Lhota 7 4 2 4 0 0 1 4 0 0
Michal Kesner Bečváry 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0
Fořt Velký Osek 7 4 3 2 0 0 0 1 0 0
Vágner Bečváry 6 3 3 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Vanta Bečváry 6 0 6 0 0 0 0 1 0 0
Patočka Konárovice 6 0 6 0 0 0 0 1 0 0
Adam Kubát Sparta Kolín B 6 6 0 1 0 0 0 9 0 0
Jan Kubizňák Sparta Kolín B 6 5 1 0 0 0 0 0 0 0
Kašpar Jestřabí Lhota 6 3 3 1 0 0 0 0 0 0
Foršt Jestřabí Lhota 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Milan Dvořák Český Brod B 6 4 2 2 0 0 0 3 0 0
Šindelář Býchory 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0
Šafránek Ratboř 5 0 5 0 1 0 0 0 0 0
Roman Zmátlo Konárovice 5 4 1 2 0 0 0 0 0 0
Aleš Týma Jestřabí Lhota 5 3 2 1 0 0 0 2 0 0
Trojan Sparta Kolín B 5 4 1 2 0 0 0 1 0 0
Miloslav Svoboda Nučice 5 4 1 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Svoboda Týnec nad Labem 5 1 4 0 0 0 0 0 0 0
Martin Puk Sparta Kolín B 5 4 1 0 0 0 0 3 0 0
Jaroslav Petana Sparta Kolín B 5 5 0 0 0 0 1 0 0 0
Jaroslav Novák Nučice 5 4 1 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Mulenko Týnec nad Labem 5 4 1 2 0 0 0 0 0 0
Tomáš Michálek Sparta Kolín B 5 5 0 1 0 0 0 2 0 0
Martin Loskot Velký Osek 5 4 1 2 0 0 0 0 0 0
Michal Kopecký Český Brod B 5 5 0 0 0 0 0 1 0 0
Jeřábek Sparta Kolín B 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Holub Sparta Kolín B 5 5 0 1 0 0 0 1 0 0
Jakub Bartolšic Český Brod B 5 5 0 3 0 0 0 2 0 0
Ladislav Štoček Sparta Kolín B 4 4 0 1 0 0 0 2 0 0
Michal Štefančík Český Brod B 4 4 0 0 0 0 0 3 1 0
Michal Váša Týnec nad Labem 4 4 0 3 0 0 0 0 0 0
Marek Valenta Český Brod B 4 4 0 1 0 0 0 0 0 0
Josef Svoboda Bečváry 4 2 2 1 0 0 0 0 0 0
Ondřej Stehlík Český Brod B 4 2 2 0 0 0 0 2 0 0
Serbus Tři Dvory 4 4 0 3 0 0 0 0 0 0
Martin Sahula Český Brod B 4 2 2 0 0 0 0 0 0 0
Nedbal Plaňany 4 1 3 1 0 0 0 0 0 0
Martin Míšek Ratboř 4 3 1 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Liga Český Brod B 4 1 3 1 0 0 0 0 0 0
Pavel Křovina Bečváry 4 1 3 1 0 0 0 0 0 0
Miloš Kučera Týnec nad Labem 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Košík Plaňany 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Kosař Týnec nad Labem 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Zdeněk Holeček Jestřabí Lhota 4 3 1 0 0 0 0 0 0 0
Petr Gruber Týnec nad Labem 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0
Březina Český Brod B 4 4 0 1 0 0 0 0 0 0
Antoš Býchory 4 4 0 1 0 0 0 3 0 0
Váša Týnec nad Labem 3 1 2 0 0 0 0 0 0 0
Jan Votruba Nučice 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0
Sixta Jestřabí Lhota 3 1 2 0 0 0 0 0 0 0
Roth Sparta Kolín B 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Munia Velký Osek 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Jan Kyjovský Tři Dvory 3 3 0 2 0 0 0 0 0 0
Jandus Velký Osek 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Luboš Holub Třebovle 3 1 0 1 0 0 0 3 0 0
Franc Býchory 3 1 2 1 0 0 0 0 0 0
Lukáš Cabrnoch Konárovice 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Břečka Třebovle 3 3 0 1 0 0 0 1 0 0
Brunclík Týnec nad Labem 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Balík Týnec nad Labem 3 3 0 1 0 0 0 2 0 0
Arnold Sparta Kolín B 3 1 2 0 0 0 0 0 0 0
David Adamec Velký Osek 3 3 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Štulla Velký Osek 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Špinka Tři Dvory 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Šimr Český Brod B 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Zmátlo Konárovice 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Richard Zelený Sparta Kolín B 2 1 1 0 0 0 0 1 0 0
Jan Vaněk Ratboř 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Luboš Urbánek Bečváry 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Stolarik Týnec nad Labem 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Zdeněk Novák Velký Osek 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Luňáček Břežany II 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Roman Kysilko Velký Osek 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Kupecký Velký Osek 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Josef Kuba Bečváry 2 0 2 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Kratochvíl Ratboř 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Koška Velký Osek 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Kovařík Sparta Kolín B 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Jiří Kolenský Plaňany 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Michal Kocourek Třebovle 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Fanta Týnec nad Labem 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Dušek Český Brod B 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Durdil Velký Osek 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Chlpek Třebovle 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Aleš Chaloupka Velký Osek 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Brych Český Brod B 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Adamec Plaňany 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Žiga Týnec nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Petr Šourek Sparta Kolín B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Ladislav Šmajda Týnec nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Šlechta Býchory 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Šedivý Sparta Kolín B 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Řehák Býchory 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Černík Konárovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Adam Čapek Sparta Kolín B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Záleský Týnec nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Zych Sparta Kolín B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
J. Zmátlo Konárovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Vostřes Břežany II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Vopat Český Brod B 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Volejník Velký Osek 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Volavka Sparta Kolín B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Vlček Plaňany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Velechovský Velký Osek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tuček Velký Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Roman Tlučhoř Sparta Kolín B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Sus Český Brod B 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Suchánek Býchory 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Rákosník Velký Osek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Vladimír Rejholec Nučice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
J. Puk Sparta Kolín B 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Procházka Velký Osek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Pošík Plaňany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Libor Pospíšil Velký Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Pohnětal Sparta Kolín B 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
P. Málek Plaňany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Luboš Málek Plaňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Vít Melichar Velký Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Aleš Majer Sparta Kolín B 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0
Loužecký Třebovle 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Jiří Křivský Býchory 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jindřich Kyjovský Tři Dvory 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Kváča Tři Dvory 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Kučera Plaňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Kurka Velký Osek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Kulhánek Sparta Kolín B 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Kukal Sparta Kolín B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Kubalík Sparta Kolín B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Michal Kocourek Sparta Kolín B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Kardoš Třebovle 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Karban Velký Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Kadečka Týnec nad Labem 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Jirků Sparta Kolín B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jeřábek Velký Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Holý Třebovle 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
From Velký Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Fetter Bečváry 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Ernyger Konárovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Přemysl Ernest Břežany II 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Milan Englic Velký Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Cukr Břežany II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Blažek Velký Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Beránek Plaňany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Baško Sparta Kolín B 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Balog Bečváry 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Adamec Velký Osek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Radek Adam Nučice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde