KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
David Novák
Statistiky
David Novák
Profil
Statistiky - Střídaný za klub Lysá nad Labem
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
28.04.2002
Lysá nad Labem
Venku
Vlašim
Dospělí
1. A třída B
Remíza
1:1
1
2.
19.05.2002
Lysá nad Labem
Venku
Rožďalovice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:1
1
3.
26.05.2002
Lysá nad Labem
Doma
Votice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1
1
4.
10.11.2002
Lysá nad Labem
Doma
Rožďalovice
Dospělí
1. A třída B
Remíza
1:1
1
5.
02.11.2003
Lysá nad Labem
Doma
Kosmonosy
Dospělí
1. A třída B
Remíza
1:1
1
6.
16.11.2003
Lysá nad Labem
Doma
Hořín
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1
1
7.
17.04.2004
Lysá nad Labem
Doma
Sadská
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:4
1
8.
01.05.2004
Lysá nad Labem
Doma
Stará Boleslav
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:5
1
9.
29.05.2004
Lysá nad Labem
Doma
Litol
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:3
1
10.
21.08.2004
Lysá nad Labem
Venku
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1
1
11.
04.09.2004
Lysá nad Labem
Venku
Velim B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2
1
12.
11.09.2004
Lysá nad Labem
Doma
Loučeň
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:0
1
13.
26.03.2005
Lysá nad Labem
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:1
1
14.
23.04.2005
Lysá nad Labem
Doma
Pečky
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:1
1
15.
30.04.2005
Lysá nad Labem
Venku
Bakov nad Jizerou
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1
1
16.
07.05.2005
Lysá nad Labem
Doma
Radim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:0
1
17.
28.05.2005
Lysá nad Labem
Doma
Bělá pod Bezdězem
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:0
1
18.
11.06.2005
Lysá nad Labem
Doma
Dolní Bousov
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0
1
19.
17.09.2005
Lysá nad Labem
Venku
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:0
1
20.
08.10.2005
Lysá nad Labem
Venku
Sadská
Dospělí
1. A třída B
Prohra
5:1
1
21.
15.10.2005
Lysá nad Labem
Doma
Úvaly
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:1
1
22.
22.10.2005
Lysá nad Labem
Venku
Kosořice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:0
1
23.
03.05.2006
Lysá nad Labem
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:5
1
24.
14.04.2007
Lysá nad Labem
Doma
Zeleneč
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1
1
25.
27.05.2007
Lysá nad Labem
Venku
Velim B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:2
1
26.
14.11.2010
Lysá nad Labem
Venku
Nové Dvory
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2 (0:2)
1
27.
08.05.2011
Lysá nad Labem
Venku
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Remíza
2:2 (0:1)
1
28.
21.05.2011
Lysá nad Labem
Venku
Rožďalovice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (1:1)
1
29.
29.05.2011
Lysá nad Labem
Venku
Velim B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:3 (2:1)
1
30.
18.06.2011
Lysá nad Labem
Doma
Nové Dvory
Dospělí
1. B třída C
Výhra
9:1 (3:0)
1
31.
11.09.2011
Lysá nad Labem
Doma
Třebovle
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:0 (0:0)
1
32.
08.10.2011
Lysá nad Labem
Venku
Ostrá
Dospělí
1. B třída C
Remíza
0:0 (0:0)
1
33.
23.10.2011
Lysá nad Labem
Venku
Poříčany
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (2:1)
1
34.
22.04.2012
Lysá nad Labem
Doma
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:0 (0:0)
1
35.
28.04.2012
Lysá nad Labem
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:5 (0:3)
1
36.
19.05.2013
Lysá nad Labem
Venku
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1 (0:1)
1
37.
15.09.2013
Lysá nad Labem
Venku
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
5:0 (1:0)
1
38.
06.10.2013
Lysá nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (1:1)
1
39.
13.10.2013
Lysá nad Labem
Doma
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:0 (1:0)
1
40.
27.04.2014
Lysá nad Labem
Doma
Stará Boleslav
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (1:0)
1
41.
18.05.2014
Lysá nad Labem
Doma
Kutná Hora B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (2:1)
1
42.
01.06.2014
Lysá nad Labem
Doma
Ratboř
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (0:0)
1
43.
28.09.2014
Lysá nad Labem
Venku
Kouřim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:6 (3:1)
1
44.
15.11.2014
Lysá nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (1:0)
1
45.
22.03.2015
Lysá nad Labem
Venku
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1
1
46.
18.04.2015
Lysá nad Labem
Venku
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:4
1
47.
26.04.2015
Lysá nad Labem
Doma
Kouřim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0
1
48.
24.05.2015
Lysá nad Labem
Venku
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (2:0)
1
49.
31.05.2015
Lysá nad Labem
Doma
Slovan Poděbrady
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (1:0)
1
50.
06.09.2015
Lysá nad Labem
Venku
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 2:4)
1
51.
04.10.2015
Lysá nad Labem
Venku
Slovan Poděbrady
Dospělí
1. B třída C
Prohra
5:1 (4:0)
1
52.
07.11.2015
Lysá nad Labem
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2 (0:0)
1
53.
15.11.2015
Lysá nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (0:0)
1
54.
10.04.2016
Lysá nad Labem
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:4 (0:2)
1
55.
24.04.2016
Lysá nad Labem
Doma
Poděbrady
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 3:1)
1
56.
05.06.2016
Lysá nad Labem
Doma
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Výhra
7:2 (3:0)
1
57.
12.06.2016
Lysá nad Labem
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
5:0 (1:0)
1
58.
18.09.2016
Lysá nad Labem
Doma
Radim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
5:1 (1:0)
1
59.
16.10.2016
Lysá nad Labem
Doma
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:0 (1:0)
1
60.
06.11.2016
Lysá nad Labem
Doma
Tupadly
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (1:0)
1
61.
12.11.2016
Lysá nad Labem
Venku
Loučeň
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:2 (1:0)
1
62.
20.11.2016
Lysá nad Labem
Doma
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (1:0)
1
63.
26.03.2017
Lysá nad Labem
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:0 (0:0)
1
64.
02.04.2017
Lysá nad Labem
Venku
Český Brod B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:3 (0:0)
1
65.
09.04.2017
Lysá nad Labem
Doma
Červené Pečky
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:1 (3:0)
1
66.
16.04.2017
Lysá nad Labem
Venku
Radim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:5 (0:0)
1
67.
23.04.2017
Lysá nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (2:0)
1
68.
29.04.2017
Lysá nad Labem
Venku
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:4 (0:1)
1
69.
07.05.2017
Lysá nad Labem
Doma
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (0:1)
1
70.
21.05.2017
Lysá nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:1 (2:0)
1
71.
04.06.2017
Lysá nad Labem
Venku
Tupadly
Dospělí
1. B třída C
Prohra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 4:1)
1
72.
17.06.2017
Lysá nad Labem
Venku
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:4 (0:1)
1
73.
10.09.2017
Lysá nad Labem
Venku
Uhlířské Janovice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:0 (0:0)
1
74.
23.09.2017
Lysá nad Labem
Venku
Kly
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:2 (1:1)
1
75.
07.10.2017
Lysá nad Labem
Venku
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:1 (1:0)
1
76.
15.10.2017
Lysá nad Labem
Doma
Divišov
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:2 (0:0)
1
77.
29.10.2017
Lysá nad Labem
Doma
Kosmonosy
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:0 (2:0)
1
78.
19.11.2017
Lysá nad Labem
Doma
Vyšehořovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:0 (1:0)
1
79.
14.04.2018
Lysá nad Labem
Venku
Záryby
Dospělí
1. A třída B
Prohra
5:1 (2:0)
1
80.
28.04.2018
Lysá nad Labem
Venku
Pšovka Mělník
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:3 (0:0)
1
81.
20.05.2018
Lysá nad Labem
Doma
Mnichovo Hradiště
Dospělí
1. A třída B
Prohra na penalty
2:3p (2:1) (pen. 4:5)
1
82.
26.05.2018
Lysá nad Labem
Venku
Kosmonosy
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:3 (1:3)
1
83.
03.06.2018
Lysá nad Labem
Doma
Velim
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:1 (1:1)
1
84.
10.06.2018
Lysá nad Labem
Doma
Pěčice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
6:0 (2:0)
1
85.
16.06.2018
Lysá nad Labem
Venku
Vyšehořovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:5 (1:3)
1
86.
08.09.2018
Lysá nad Labem
Venku
Luštěnice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:1 (0:0)
1
87.
29.09.2018
Lysá nad Labem
Doma
Záryby
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (1:1)
1
88.
13.10.2018
Lysá nad Labem
Doma
Semice
Dospělí
1. A třída B
Výhra na penalty
3:2p (1:1) (pen. 5:4)
1
89.
20.10.2018
Lysá nad Labem
Venku
Rejšice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:3 (0:0)
1
90.
10.11.2018
Lysá nad Labem
Doma
Vlašim B
Dospělí
1. A třída B
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 7:8)
1
91.
17.11.2018
Lysá nad Labem
Venku
Pěčice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:2 (1:2)
1
92.
23.03.2019
Lysá nad Labem
Doma
Dolní Bousov
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:0 (1:0)
1
93.
25.05.2019
Lysá nad Labem
Venku
Kosmonosy
Dospělí
1. A třída B
Výhra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 1:2)
1
94.
30.05.2019
Lysá nad Labem
Doma
Úvaly
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:5 (1:2)
1
95.
18.08.2019
Lysá nad Labem
Doma
Lhota
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
0:2 (0:0)
1
96.
08.09.2019
Lysá nad Labem
Doma
Nové Strašecí
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:1 (0:0)
1
97.
22.09.2019
Lysá nad Labem
Doma
Komárov
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
98.
28.09.2019
Lysá nad Labem
Venku
Vlašim B
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
3:1 (1:0)
1
99.
12.10.2019
Lysá nad Labem
Venku
Poděbrady
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
3:0 (3:0)
1
100.
23.08.2020
Lysá nad Labem
Venku
Český Brod B
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 2:3)
1
101.
12.09.2020
Lysá nad Labem
Venku
Povltavská fotbalová akademie B
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
3:1 (1:0)
1
102.
04.10.2020
Lysá nad Labem
Doma
Komárov
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
1:5 (0:2)
1
103.
28.09.2021
Lysá nad Labem
Doma
Tuchlovice
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
1:2 (1:1)
1
104.
13.03.2022
Lysá nad Labem
Doma
Lhota
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
3:3 (0:2)
1
105.
20.03.2022
Lysá nad Labem
Venku
Velim
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
4:2 (2:1)
1
106.
03.04.2022
Lysá nad Labem
Venku
Český Brod B
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
4:1 (2:0)
1
107.
10.04.2022
Lysá nad Labem
Doma
Nespeky
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
1:0 (0:0)
1
108.
15.04.2022
Lysá nad Labem
Venku
Klíčany
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
10:2 (5:0)
1
109.
08.05.2022
Lysá nad Labem
Doma
Kosoř
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
1:6 (0:3)
1