KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. A třída C
OFS Kolín
Okresní přebor
Okresní soutěž 7+1
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2022-2023
Starší žáci U15
Oblastní přebor
Oblastní přebor
Zápasy
2022-2023
Oblastní přebor
Starší žáci U15
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Benátky nad Jizerou
Brandýs-Boleslav
Český Brod
Č. L. Beroun
Dobříš
Hostouň
Kosmonosy
Kunice
Milovice
Poděbrady
Polaban Nymburk
Psáry
Sedlčany
SK Rakovník
Spartak Příbram
Vyžlovka
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Benátky nad Jizerou
Brandýs-Boleslav
Český Brod
Č. L. Beroun
Dobříš
Hostouň
Kosmonosy
Kunice
Milovice
Poděbrady
Polaban Nymburk
Psáry
Sedlčany
SK Rakovník
Spartak Příbram
Vyžlovka
1. kolo
07.09.2022 15:45
Vyžlovka
2:0
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.09.2022 15:45
SK Rakovník
4:4
(3:2)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.09.2022 15:45
Sedlčany
0:2
(0:0)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.09.2022 15:45
Kunice
3:2
(0:1)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.09.2022 15:45
Brandýs-Boleslav
3:1
(0:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.09.2022 16:30
Benátky nad Jizerou
3:3
(1:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2022 17:45
Český Brod
1:3
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.10.2022 14:30
Psáry
0:4
(0:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
28.09.2022 09:30
Hostouň
3:1
(1:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 10:00
Polaban Nymburk
0:3
(0:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 10:00
Č. L. Beroun
1:2
(0:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 10:00
Milovice
4:2
(2:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 10:00
Spartak Příbram
6:0
(4:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 10:00
Dobříš
2:4
(1:1)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 10:00
Vyžlovka
3:0
(1:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 14:30
Kosmonosy
3:1
(1:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
20.08.2022 10:00
Benátky nad Jizerou
3:0
(1:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.08.2022 09:30
Český Brod
3:0
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.08.2022 10:00
Sedlčany
0:4
(0:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.08.2022 10:00
Brandýs-Boleslav
6:3
(0:1)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2022 16:30
Kunice
5:2
(2:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2022 15:00
Poděbrady
2:3
(0:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2022 16:30
SK Rakovník
4:0
(3:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2022 14:00
Psáry
2:3
(1:0)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
27.08.2022 10:00
Milovice
0:1
(0:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2022 10:00
Vyžlovka
6:0
(3:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2022 09:30
Český Brod
13:1
(5:1)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2022 10:00
Polaban Nymburk
7:1
(3:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2022 10:00
Spartak Příbram
4:1
(1:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2022 10:00
Kosmonosy
2:2
(1:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2022 10:00
Hostouň
3:1
(1:1)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2022 10:00
Dobříš
2:3
(1:1)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
03.09.2022 10:00
Psáry
2:10
(2:3)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2022 10:00
Benátky nad Jizerou
3:2
(0:1)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2022 10:00
SK Rakovník
2:4
(1:2)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2022 10:00
Č. L. Beroun
5:1
(2:1)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2022 10:00
Sedlčany
0:3
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2022 10:00
Kunice
1:3
(1:2)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2022 10:00
Brandýs-Boleslav
2:2
(1:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2022 10:00
Poděbrady
3:9
(1:5)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
10.09.2022 10:00
Hostouň
3:3
(3:2)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2022 10:00
Vyžlovka
9:0
(6:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2022 10:00
Psáry
1:4
(1:1)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2022 09:30
Český Brod
3:2
(0:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2022 10:00
Polaban Nymburk
3:0
(2:0)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2022 10:00
Spartak Příbram
6:1
(3:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2022 10:00
Kosmonosy
5:1
(2:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2022 10:00
Dobříš
3:1
(2:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
17.09.2022 10:00
Benátky nad Jizerou
5:1
(3:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2022 10:00
SK Rakovník
5:1
(3:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2022 10:00
Č. L. Beroun
1:4
(1:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2022 10:00
Milovice
1:6
(0:4)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2022 10:00
Sedlčany
1:11
(1:5)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2022 10:00
Kunice
1:4
(0:2)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2022 10:00
Brandýs-Boleslav
5:1
(3:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2022 10:00
Poděbrady
2:1
(1:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
24.09.2022 10:00
Hostouň
1:5
(1:2)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2022 10:00
Vyžlovka
1:0
(0:0)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2022 10:00
Psáry
0:3k
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2022 10:00
Benátky nad Jizerou
2:1
(1:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2022 09:30
Český Brod
3:11
(2:6)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2022 10:00
Polaban Nymburk
2:5
(2:2)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2022 10:00
Kosmonosy
4:1
(1:1)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2022 10:00
Dobříš
2:2
(1:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
01.10.2022 10:00
SK Rakovník
4:2
(3:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2022 10:00
Č. L. Beroun
1:3
(1:2)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2022 10:00
Milovice
1:2
(1:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2022 10:00
Sedlčany
0:2
(0:1)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2022 10:00
Kunice
6:0
(3:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2022 10:00
Brandýs-Boleslav
5:0
(3:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2022 10:00
Poděbrady
3:1
(1:0)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2022 10:00
Spartak Příbram
4:2
(3:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
08.10.2022 10:00
Vyžlovka
7:2
(5:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2022 10:00
Psáry
1:4
(1:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2022 10:00
Benátky nad Jizerou
1:2
(1:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2022 10:00
SK Rakovník
5:0
(2:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2022 09:30
Český Brod
4:0
(1:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2022 10:00
Polaban Nymburk
0:7
(0:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2022 10:00
Hostouň
3:1
(0:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2022 10:00
Dobříš
0:1
(0:0)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
15.10.2022 10:00
Č. L. Beroun
0:2
(0:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2022 10:00
Milovice
2:1
(2:0)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2022 10:00
Sedlčany
0:2
(0:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2022 10:00
Kunice
2:3
(1:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2022 10:00
Brandýs-Boleslav
3:1
(1:1)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2022 10:00
Poděbrady
4:2
(2:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2022 10:00
Spartak Příbram
2:0
(1:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2022 10:00
Kosmonosy
0:1
(0:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
22.10.2022 10:00
Vyžlovka
6:0
(2:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2022 10:00
Psáry
2:1
(2:1)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2022 10:00
Benátky nad Jizerou
0:3
(0:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2022 10:00
SK Rakovník
1:0
(1:0)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2022 09:30
Český Brod
3:1
(2:0)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2022 10:00
Polaban Nymburk
2:0
(1:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2022 10:00
Dobříš
0:1
(0:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2022 10:00
Sedlčany
2:4
(1:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
29.10.2022 10:00
Č. L. Beroun
4:0
(3:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2022 10:00
Milovice
4:1
(1:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2022 10:00
Hostouň
5:0
(3:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2022 10:00
Kunice
3:5
(2:3)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2022 10:00
Brandýs-Boleslav
6:1
(4:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2022 10:00
Poděbrady
0:3
(0:1)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2022 10:00
Spartak Příbram
6:1
(4:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2022 10:00
Kosmonosy
1:2
(1:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
05.11.2022 10:00
Vyžlovka
2:0
(0:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2022 10:00
Psáry
1:2
(1:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2022 10:00
Benátky nad Jizerou
0:2
(0:1)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2022 10:00
SK Rakovník
3:0k
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2022 09:30
Český Brod
0:1
(0:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2022 10:00
Polaban Nymburk
0:1
(0:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2022 10:00
Sedlčany
1:2
(1:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2022 10:00
Kunice
1:4
(1:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
12.11.2022 10:00
Č. L. Beroun
0:4
(0:1)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2022 10:00
Milovice
3:4
(0:3)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2022 10:00
Hostouň
4:3
(2:1)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2022 10:00
Brandýs-Boleslav
3:2
(1:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2022 10:00
Poděbrady
3:3
(1:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2022 10:00
Spartak Příbram
6:1
(4:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2022 10:00
Kosmonosy
3:0
(0:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2022 10:00
Dobříš
3:2
(1:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
17.06.2023 10:00
Polaban Nymburk
3:1
(2:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2023 10:00
Dobříš
4:1
(0:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2023 10:00
Hostouň
2:1
(1:1)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2023 10:00
Kosmonosy
0:0
(0:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2023 10:00
Spartak Příbram
2:1
(1:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2023 10:00
Milovice
2:0
(1:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2023 10:00
Č. L. Beroun
3:0
(1:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2023 10:00
Poděbrady
1:7
(1:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
12.03.2023 10:00
Benátky nad Jizerou
1:1
(1:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2023 16:30
Poděbrady
9:2
(5:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2023 16:30
Brandýs-Boleslav
3:1
(0:1)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2023 16:30
Kunice
2:3
(2:1)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2023 16:30
Sedlčany
1:6
(1:3)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2023 16:30
SK Rakovník
7:1
(3:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2023 16:30
Psáry
0:3
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2023 16:30
Český Brod
0:2
(0:0)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
18.03.2023 10:00
Hostouň
1:1
(0:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.05.2023 16:30
Polaban Nymburk
1:3
(1:1)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.05.2023 16:30
Vyžlovka
5:0
(3:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.05.2023 16:30
Kosmonosy
6:0
(1:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.05.2023 16:30
Spartak Příbram
0:0
(0:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.05.2023 16:30
Milovice
3:2
(0:2)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.05.2023 16:30
Č. L. Beroun
2:1
(0:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2023 16:00
Dobříš
2:2
(1:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
25.03.2023 10:00
Č. L. Beroun
2:0
(2:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2023 10:00
SK Rakovník
3:0
(2:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2023 10:00
Benátky nad Jizerou
0:1
(0:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2023 10:00
Psáry
5:1
(3:1)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2023 10:00
Poděbrady
2:2
(1:0)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2023 10:00
Brandýs-Boleslav
0:0
(0:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2023 10:00
Kunice
1:5
(1:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2023 10:00
Sedlčany
0:5
(0:3)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
01.04.2023 10:00
Hostouň
2:2
(1:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2023 10:00
Milovice
7:0
(2:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2023 09:30
Český Brod
1:4
(0:2)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2023 10:00
Kosmonosy
1:2
(0:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2023 10:00
Spartak Příbram
7:1
(3:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.04.2023 16:00
Polaban Nymburk
6:0
(3:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.04.2023 16:30
Dobříš
7:1
(4:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.04.2023 17:00
Vyžlovka
2:1
(0:1)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
08.04.2023 10:00
Milovice
2:2
(1:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2023 10:00
Č. L. Beroun
3:2
(1:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2023 10:00
SK Rakovník
1:0
(0:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2023 10:00
Benátky nad Jizerou
5:2
(3:2)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2023 10:00
Poděbrady
1:6
(1:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2023 10:00
Brandýs-Boleslav
3:3
(2:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2023 10:00
Kunice
0:1
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2023 10:00
Sedlčany
1:5
(0:2)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
15.04.2023 10:00
Hostouň
4:4
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2023 10:00
Polaban Nymburk
2:1
(2:1)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2023 10:00
Spartak Příbram
4:2
(1:1)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.04.2023 17:00
Český Brod
4:0
(2:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2023 14:00
Vyžlovka
2:1
(0:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.05.2023 17:00
Psáry
0:2
(0:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.05.2023 17:00
Dobříš
2:0
(2:0)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2023 10:00
Kosmonosy
1:2
(1:2)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
22.04.2023 10:00
Milovice
0:2
(0:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2023 10:00
Č. L. Beroun
3:1
(0:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2023 10:00
SK Rakovník
4:2
(2:1)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2023 10:00
Spartak Příbram
8:2
(4:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2023 10:00
Poděbrady
4:4
(2:3)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2023 10:00
Brandýs-Boleslav
3:2
(2:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2023 10:00
Kunice
3:3
(1:2)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2023 10:00
Sedlčany
0:4
(0:3)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
29.04.2023 10:00
Benátky nad Jizerou
5:0
(1:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2023 10:00
Psáry
0:3
(0:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2023 10:00
Vyžlovka
5:1
(4:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2023 10:00
Hostouň
1:0
(1:0)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2023 09:30
Český Brod
0:1
(0:0)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2023 10:00
Polaban Nymburk
3:1
(1:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2023 10:00
Dobříš
6:0
(2:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2023 10:00
Kosmonosy
2:0
(1:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
06.05.2023 10:00
Milovice
1:3
(0:3)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2023 10:00
Č. L. Beroun
2:1
(1:0)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2023 10:00
Kosmonosy
1:2
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2023 10:00
Spartak Příbram
3:1
(2:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2023 10:00
Poděbrady
5:2
(3:1)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2023 10:00
Brandýs-Boleslav
5:2
(2:1)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2023 10:00
Kunice
0:5
(0:2)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2023 10:00
Sedlčany
0:6
(0:3)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
13.05.2023 10:00
SK Rakovník
2:1
(2:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2023 10:00
Benátky nad Jizerou
0:0
(0:0)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2023 10:00
Psáry
1:3
(1:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2023 10:00
Vyžlovka
4:1
(3:1)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2023 10:00
Hostouň
1:1
(0:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2023 09:30
Český Brod
4:2
(1:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2023 10:00
Polaban Nymburk
4:1
(1:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2023 10:00
Dobříš
1:1
(0:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27. kolo
20.05.2023 10:00
Hostouň
6:0
(4:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2023 10:00
Milovice
0:0
(0:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2023 10:00
Č. L. Beroun
2:0
(1:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2023 10:00
Kosmonosy
4:1
(1:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2023 10:00
Spartak Příbram
0:1
(0:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2023 10:00
Poděbrady
3:2
(0:2)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2023 10:00
Brandýs-Boleslav
4:2
(2:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2023 10:00
Kunice
8:0
(4:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28. kolo
17.05.2023 17:00
Vyžlovka
6:0
(2:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2023 10:00
SK Rakovník
2:1
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2023 10:00
Benátky nad Jizerou
6:1
(1:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2023 10:00
Psáry
3:3
(1:0)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2023 09:30
Český Brod
2:4
(1:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2023 10:00
Polaban Nymburk
1:1
(1:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2023 10:00
Sedlčany
3:4
(1:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2023 15:00
Dobříš
1:3
(1:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29. kolo
03.06.2023 10:00
Hostouň
4:1
(2:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2023 10:00
Milovice
0:0
(0:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2023 10:00
Dobříš
1:1
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2023 10:00
Kosmonosy
3:3
(2:0)
Český Brod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2023 10:00
Spartak Příbram
11:1
(7:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2023 10:00
Poděbrady
3:3
(0:1)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2023 10:00
Brandýs-Boleslav
5:4
(3:2)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.06.2023 17:30
Č. L. Beroun
1:5
(1:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30. kolo
19.03.2023 10:00
Benátky nad Jizerou
0:8
(0:5)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2023 09:10
Český Brod
3:1
(0:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2023 10:00
Polaban Nymburk
2:5
(1:4)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2023 10:00
Kunice
8:1
(3:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2023 10:00
Sedlčany
2:4
(0:2)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2023 10:00
SK Rakovník
2:0
(2:0)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2023 10:00
Psáry
1:5
(0:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2023 10:00
Vyžlovka
4:4
(1:2)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)