KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2022-2023
Dospělí
Okresní přebor
Okresní přebor
Hráči
2022-2023
Okresní přebor
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
nové
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
1. vstřelený gól
nové
1. inkasovaný gól
nové
Poslední vstřelený gól
nové
Poslední inkasovaný gól
nové
Vedení v zápasech
nové
Góly podle skóre
nové
Vítězné a remízové góly
nové
Události v jednotlivých minutách
nové
Nejtrestanější hráči
nové
Nejtrestanější týmy
nové
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Hráči
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky
Český Brod B
Jestřabí Lhota
Kouřim
Krakovany
Liblice
Libodřice
Nučice
Ratboř
Štítary
Tuchoraz
Velký Osek
Zásmuky
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky
Český Brod B
Jestřabí Lhota
Kouřim
Krakovany
Liblice
Libodřice
Nučice
Ratboř
Štítary
Tuchoraz
Velký Osek
Zásmuky
Hráč
Týmy
Z
ZS
S+
S-
G
GP
GV
ŽK
ČK
Adam Kliment
Tuchoraz
26
25
1
0
1
0
0
4
1
Dominik Kočí
Nučice
26
26
0
3
12
4
0
13
0
Filip Hoření
Štítary
26
26
0
2
4
1
0
6
2
Jakub Lindner
Zásmuky
26
26
0
0
1
0
0
5
0
Jakub Miškovský
Štítary
26
26
0
0
6
0
0
6
0
Jakub Novák
Nučice
26
26
0
3
13
0
0
5
0
Jiří Puk
Cerhenice
26
23
2
4
3
0
0
3
0
Josef Košík
Libodřice
26
26
0
10
17
0
0
9
0
Marek Hovorka
Libodřice
26
26
0
0
5
2
0
8
0
Martin Lepší
Štítary
26
26
0
0
0
0
0
0
0
Matěj Chromý
Nučice
26
24
0
2
5
1
0
6
0
Michal Hejduk
Červené Pečky
26
26
0
1
1
0
0
5
0
Milan Zápotocký
Nučice
26
0
3
0
0
0
0
1
0
Miroslav Rauch
Červené Pečky
26
11
10
3
3
0
1
4
0
Petr Kun
Cerhenice
26
15
0
0
0
0
0
0
0
Šimon Šmiřák
Velký Osek
26
25
0
0
0
0
0
10
0
Vít Svoboda
Červené Pečky
26
22
1
0
0
0
0
1
0
Adam Novák
Velký Osek
25
22
2
6
5
0
0
2
0
David Kemza
Ratboř
25
24
0
7
1
0
1
3
0
Jan Adámek
Ratboř
25
25
0
7
6
0
0
2
0
Jan Čurgali
Český Brod B
25
24
1
3
1
0
0
1
0
Jan Žilka
Velký Osek
25
23
0
0
6
1
0
9
0
Lukáš Pohanka
Libodřice
25
25
0
2
1
0
0
10
1
Marek Černý
Velký Osek
25
10
9
6
1
0
0
0
0
Marek Hrstka
Ratboř
25
19
6
16
16
0
0
4
0
Marek Kaše
Cerhenice
25
25
0
1
7
3
0
5
0
Marek Šulc
Nučice
25
21
1
2
6
0
0
5
0
Marek Vondráček
Červené Pečky
25
12
2
1
1
0
0
5
0
Martin Beran
Tuchoraz
25
11
0
0
0
0
1
1
0
Martin Kutil
Krakovany
25
24
0
1
0
0
0
3
0
Michal Vymazal
Český Brod B
25
17
7
4
3
0
0
0
0
Ondřej Černý
Krakovany
25
23
1
6
0
0
0
1
0
Patrik Jirků
Kouřim
25
25
0
0
1
0
0
10
0
Pavel Šafář
Tuchoraz
25
25
0
2
11
3
0
4
0
Petr Pěkný
Zásmuky
25
24
1
8
6
0
0
1
0
Petr Strejcius
Krakovany
25
23
0
7
1
0
0
0
0
Rudolf Durdil
Velký Osek
25
24
0
0
0
0
0
0
0
Slavomír Karban
Velký Osek
25
23
1
7
8
0
0
1
0
Tomáš Kalaš
Velký Osek
25
21
4
3
1
0
0
8
0
Václav Černý
Jestřabí Lhota
25
9
14
3
6
0
0
1
0
Adam Hojda
Krakovany
24
20
2
3
1
0
0
4
0
David Horák
Krakovany
24
23
0
7
7
0
0
2
0
Dominik Borovička
Tuchoraz
24
23
1
7
6
0
0
0
0
Filip Bahr
Liblice
24
24
0
1
0
0
0
4
0
Jakub Kovařík
Ratboř
24
24
0
2
2
0
0
2
0
Jan Jelínek
Nučice
24
22
0
1
2
0
0
1
0
Jan Karban
Velký Osek
24
22
0
0
2
0
0
10
0
Jan Matoušek
Tuchoraz
24
20
2
0
1
0
0
2
0
Jaroslav Maršík
Červené Pečky
24
15
6
7
1
0
0
3
0
Jaroslav Svoboda
Červené Pečky
24
24
0
1
12
2
0
5
1
Lukáš Křelina
Červené Pečky
24
24
0
13
12
4
0
8
1
Martin Čapek
Zásmuky
24
22
2
1
1
0
0
4
0
Martin Koška
Velký Osek
24
24
0
7
6
5
0
4
1
Martin Šermauer
Český Brod B
24
22
1
11
6
0
0
2
0
Michal Kesner
Ratboř
24
23
1
1
5
0
0
2
0
Milan Tománek
Kouřim
24
22
1
7
3
0
0
5
0
Ondřej Nejman
Štítary
24
16
6
7
0
0
0
3
0
Petr Pačes
Liblice
24
24
0
4
6
1
0
5
1
Petr Pavlík
Zásmuky
24
24
0
11
25
7
0
4
0
Radek Biško
Ratboř
24
24
0
1
4
4
0
4
0
Tomáš Svoboda
Kouřim
24
24
0
3
6
2
0
14
0
Tomáš Vlasák
Nučice
24
22
1
4
1
0
0
4
0
Zdeněk Douděra
Krakovany
24
17
0
1
0
0
0
0
0
Zdeněk Novák
Velký Osek
24
21
0
0
0
0
0
0
0
Benjamin Uman
Štítary
23
23
0
2
8
0
0
3
0
Filip Jonáš
Zásmuky
23
18
3
10
5
0
0
2
0
Filip Krajíček
Jestřabí Lhota
23
22
0
5
8
0
0
5
0
Filip Kubalík
Nučice
23
21
1
3
12
1
0
5
0
Filip Řehák
Velký Osek
23
10
10
6
1
0
0
1
0
Filip Šafránek
Libodřice
23
22
1
0
3
0
0
10
0
František Krejčí
Libodřice
23
7
12
4
0
0
0
1
0
Jakub Hejda
Liblice
23
23
0
0
5
0
0
5
0
Jakub Hradílek
Červené Pečky
23
21
1
10
8
0
0
4
0
Jakub Hrdinka
Český Brod B
23
22
0
1
0
0
0
2
0
Jakub Kovařík
Libodřice
23
22
0
8
16
1
0
5
0
Jaromír Čerych
Cerhenice
23
8
14
8
0
0
0
3
0
Lukáš Havránek
Kouřim
23
23
0
0
0
0
0
1
0
Lukáš Kulhavý
Nučice
23
17
5
6
1
0
0
3
1
Lukáš Lanc
Libodřice
23
1
15
0
2
0
0
2
0
Lukáš Lylo
Velký Osek
23
11
10
6
1
0
0
1
0
Marek Vostrovský
Tuchoraz
23
20
1
4
6
0
0
1
0
Martin Hozman
Tuchoraz
23
21
1
5
0
0
0
5
0
Martin Kohout
Český Brod B
23
20
2
2
1
0
0
9
1
Martin Uher
Ratboř
23
7
14
1
0
0
0
3
0
Pavel Batelka
Libodřice
23
20
1
2
5
0
1
6
0
Petr Doležel
Tuchoraz
23
9
13
6
1
0
0
2
0
Petr Zápotocký
Nučice
23
20
0
6
0
0
0
4
0
Radek Lanc
Liblice
23
21
1
7
3
0
0
4
0
Samuel Uman
Štítary
23
22
0
13
16
0
0
4
0
Stanislav Huleš
Štítary
23
22
0
10
0
0
0
3
0
Tomáš Rybák
Nučice
23
19
2
1
0
0
0
0
1
Tomáš Sixta
Krakovany
23
21
1
17
11
0
0
8
0
Vít Patočka
Libodřice
23
15
4
4
0
0
0
0
0
Adam Baško
Libodřice
22
6
5
1
1
0
0
0
0
Adam Brant
Ratboř
22
10
11
6
1
0
0
1
0
Aleš Dostál
Krakovany
22
22
0
4
16
1
0
5
0
Jakub Kulhánek
Červené Pečky
22
19
2
4
10
0
0
6
1
Jakub Pokorný
Tuchoraz
22
22
0
2
2
0
0
2
0
Jan Keltner
Kouřim
22
20
1
4
7
0
0
9
0
Jan Vedral
Nučice
22
16
3
3
1
0
1
2
0
Jan Vlášek
Štítary
22
21
0
4
0
0
0
0
0
Karel Charouzek
Cerhenice
22
20
1
0
0
0
0
0
0
Libor Zientek
Červené Pečky
22
20
1
3
5
0
0
2
0
Lukáš Kocián
Kouřim
22
10
12
7
2
0
0
1
0
Marek Adámek
Ratboř
22
19
3
7
0
0
0
1
0
Martin Carda
Červené Pečky
22
20
1
6
0
0
0
3
0
Martin Novotný
Cerhenice
22
21
1
8
16
1
0
0
0
Matěj Kršňák
Štítary
22
17
2
8
11
2
0
2
0
Michal Matějka
Libodřice
22
16
6
9
3
0
0
2
0
Miloslav Klička
Jestřabí Lhota
22
22
0
0
4
3
1
2
0
Pavel Myška
Krakovany
22
20
2
0
1
0
0
5
1
Petr Kesner
Jestřabí Lhota
22
22
0
5
1
0
0
3
0
Tomáš Dufek
Kouřim
22
20
2
11
24
1
0
0
0
Tomáš Novák
Kouřim
22
18
2
6
1
0
0
4
0
Tomáš Pop
Liblice
22
21
0
4
0
0
0
0
0
Václav Hanuš
Cerhenice
22
14
4
8
0
0
0
3
0
Zdeněk Vokáček
Zásmuky
22
20
2
1
2
0
1
2
0
Aleš Krupka
Jestřabí Lhota
21
21
0
13
14
1
0
4
0
František Řípa
Liblice
21
20
0
4
0
0
0
2
0
Jakub Moravec
Tuchoraz
21
11
9
8
2
1
0
1
0
Jakub Švanda
Jestřabí Lhota
21
21
0
7
0
0
0
4
0
Jan Hrstka
Liblice
21
20
1
4
7
1
0
9
1
Kamil Hurtik
Nučice
21
13
5
4
1
0
0
1
0
Matěj Doubek
Cerhenice
21
21
0
5
19
0
0
6
1
Robert Nývlt
Tuchoraz
21
21
0
2
3
0
0
7
0
Tomáš Němec
Libodřice
21
21
0
3
3
0
0
9
0
Vojtěch Vopařil
Tuchoraz
21
14
5
4
5
0
0
1
0
David Chvojka
Krakovany
20
15
4
2
2
1
0
1
0
Jakub Kuchař
Cerhenice
20
14
5
8
3
2
0
7
0
Jakub Votoček
Tuchoraz
20
16
4
3
10
0
0
3
0
Jiří Bouma
Český Brod B
20
20
0
8
0
0
0
2
0
Jiří Oberreiter
Krakovany
20
17
2
4
9
0
0
6
0
Matěj Teslík
Ratboř
20
18
2
10
7
0
0
2
0
Michal Bellada
Zásmuky
20
19
1
7
5
0
0
2
0
Michal Hradecký
Libodřice
20
10
1
1
0
0
0
2
0
Roman Hurt
Libodřice
20
13
3
4
0
0
0
1
0
Roman Světnička
Kouřim
20
19
0
6
5
0
0
4
0
Tomáš Černohlávek
Ratboř
20
11
0
0
0
0
0
0
0
Tomáš Opolzer
Štítary
20
17
2
6
7
0
0
0
0
David Nykodym
Cerhenice
19
18
1
5
5
0
0
1
0
Jan Kafka
Liblice
19
11
2
2
3
0
0
2
0
Jan Špinka ml.
Krakovany
19
10
6
4
2
0
0
1
0
Jiří Souček
Nučice
19
14
0
6
0
0
0
2
0
Kamil Machurka
Štítary
19
19
0
1
1
0
0
3
1
Lukáš Neruda
Krakovany
19
7
7
0
0
0
0
2
0
Milan Převrátil
Červené Pečky
19
2
7
2
0
0
0
2
0
Miroslav Kadeřábek
Tuchoraz
19
8
0
4
0
0
0
2
0
Pavel Kratochvíl
Štítary
19
0
12
0
0
0
0
0
0
Petr Kozel
Krakovany
19
16
0
0
0
0
0
0
0
Tomáš Čermák
Český Brod B
19
19
0
5
2
0
0
2
0
Tomáš Vlasák
Jestřabí Lhota
19
19
0
1
3
0
0
2
0
David Zdeněk
Červené Pečky
18
15
2
2
3
0
0
4
0
Denis Jeřábek
Ratboř
18
14
2
0
0
0
0
0
0
Jan Veselý
Český Brod B
18
12
4
4
1
0
0
0
0
Jaroslav Mareš
Velký Osek
18
5
8
2
1
0
0
2
1
Kryštof Šín
Štítary
18
10
7
6
0
0
0
0
0
Luboš Sobotka
Zásmuky
18
12
4
11
3
0
0
0
0
Luboš Soukup
Jestřabí Lhota
18
3
3
1
0
0
0
0
0
Lukáš Plachý
Liblice
18
17
1
5
3
0
0
0
1
Matěj Bílý
Červené Pečky
18
10
3
3
0
0
0
4
0
Michal Řípa
Liblice
18
7
7
3
0
0
0
1
0
Miloslav Kraus
Zásmuky
18
17
0
0
1
0
0
1
1
Pavel Skočdopole
Libodřice
18
14
0
0
0
0
0
1
0
Petr Gacka
Cerhenice
18
18
0
3
3
0
0
0
0
Petr Nevšímal
Nučice
18
6
7
1
0
0
0
3
0
Adam Chábera
Liblice
17
7
5
6
0
0
0
0
0
David Černý
Liblice
17
16
0
8
4
0
0
5
0
Jiří Dlabal
Český Brod B
17
8
8
3
4
0
0
1
0
Lukáš Rypl
Český Brod B
17
1
11
0
0
0
0
1
0
Martin Mikeš
Jestřabí Lhota
17
17
0
5
4
0
0
0
0
Martin Snížek
Kouřim
17
17
0
7
5
0
0
3
0
Milan Navrátil ml.
Kouřim
17
17
0
1
2
0
0
2
0
Jiří Bubník
Liblice
16
7
5
1
1
0
0
0
0
Jiří Roth
Zásmuky
16
13
2
3
0
0
0
1
0
Joël Mbemba
Ratboř
16
14
2
8
3
0
0
6
0
Michael Zuza
Červené Pečky
16
2
8
0
0
0
0
0
0
Michal Kratochvíl
Český Brod B
16
15
1
2
3
0
0
0
0
Zbyněk Vodvářka
Krakovany
16
3
9
2
0
0
0
0
0
Ivan Linhart
Červené Pečky
15
4
0
1
0
0
0
0
0
Ladislav Lupínek
Nučice
15
2
3
2
0
0
0
0
0
Lukáš Martínek
Zásmuky
15
14
1
4
11
2
0
5
0
Lukáš Vohnický
Ratboř
15
10
4
4
1
0
0
2
0
Michal Lepší
Štítary
15
5
7
2
3
0
0
2
0
Michal Věříš
Krakovany
15
9
4
3
1
0
0
1
0
Ondřej Martinek
Jestřabí Lhota
15
14
1
7
3
0
0
1
0
Petr Pazderec
Český Brod B
15
12
3
6
7
2
0
1
0
Vlastimil Novotný
Krakovany
15
2
12
1
1
0
0
4
1
Dominik Zahradníček
Kouřim
14
8
3
0
0
0
0
1
0
Jakub Hervert
Nučice
14
0
4
0
0
0
0
0
0
Jakub Nouzák
Liblice
14
9
3
2
3
0
0
4
1
Lukáš Hejda
Liblice
14
7
6
4
2
0
0
0
0
Marek Ježík
Kouřim
14
0
5
0
0
0
0
0
0
Martin Šimák
Český Brod B
14
8
4
7
1
0
0
2
0
Petr Klucska
Cerhenice
14
12
2
1
5
0
0
3
0
Taras Basarab
Cerhenice
14
12
0
4
0
0
0
2
0
Tomáš Beran
Ratboř
14
13
1
1
0
0
0
4
0
Vladimír Meloun
Velký Osek
14
1
9
0
1
0
0
0
0
Andrii - Oleh Yarish
Tuchoraz
13
0
3
0
0
0
0
0
0
Daniel Záhora
Jestřabí Lhota
13
13
0
4
6
1
0
3
0
Jiří Svoboda
Zásmuky
13
1
10
0
0
0
0
1
0
Luboš Karban
Jestřabí Lhota
13
13
0
0
0
0
0
0
0
Lukáš Hamsa
Zásmuky
13
3
8
0
0
0
0
0
0
Lukáš Jedlička
Štítary
13
12
1
2
1
1
1
3
1
Lukáš Kadeřábek
Tuchoraz
13
9
3
4
0
0
0
3
1
Lukáš Slezák
Cerhenice
13
11
2
3
2
1
0
6
1
Matyáš Čapek
Zásmuky
13
1
5
0
0
0
0
0
0
Michal Kašpar
Český Brod B
13
6
2
1
0
0
0
1
0
Michal Kopecký
Ratboř
13
13
0
2
2
0
0
0
0
Michal Strnad
Liblice
13
13
0
3
0
0
0
1
0
Milan Hovorka
Kouřim
13
8
3
2
1
0
0
1
0
Milan Kovařík
Štítary
13
3
8
1
0
0
0
1
0
Milan Pánek ml.
Libodřice
13
13
0
4
14
0
0
3
0
Ondřej Sodoma
Velký Osek
13
11
0
11
22
2
0
3
0
Tobiáš Dvořák
Zásmuky
13
2
5
2
0
0
0
0
0
Tomáš Kubíček
Jestřabí Lhota
13
13
0
2
2
0
0
2
0
Tomáš Valenta
Kouřim
13
10
2
3
1
0
0
1
0
Daniel Procházka
Kouřim
12
11
0
2
0
0
0
7
0
Daniel Strejček
Libodřice
12
10
1
6
1
0
0
0
0
Jan Bartyzal
Liblice
12
11
0
0
0
0
0
2
0
Jan Šedina
Tuchoraz
12
11
1
2
0
0
0
1
0
Jan Vondrášek
Liblice
12
2
2
0
0
0
0
0
0
Marek Zrivka
Zásmuky
12
12
0
0
0
0
0
0
1
Martin Beníšek
Libodřice
12
10
0
1
2
0
0
1
0
Martin Jícha
Nučice
12
4
3
0
0
0
0
3
1
Michal Škopek
Cerhenice
12
6
2
4
0
0
0
0
0
Ondřej Puk
Cerhenice
12
12
0
1
11
3
0
1
0
Radek Richard
Červené Pečky
12
10
0
1
0
0
0
3
0
Roman Link
Cerhenice
12
11
1
2
0
0
0
1
0
Tomáš Hervert
Kouřim
12
0
6
0
0
0
0
1
0
Tomáš Koníček
Cerhenice
12
5
6
1
1
0
0
1
0
Vojtěch Keltner
Kouřim
12
8
3
0
1
0
0
3
0
Vojtěch Mrázek
Zásmuky
12
4
7
2
3
0
0
0
0
David Zákoucký
Kouřim
11
2
3
1
0
0
0
0
0
Denis Jurka
Tuchoraz
11
4
2
2
1
0
0
2
0
Dominik Hokr
Český Brod B
11
3
6
1
1
0
0
0
0
Ivan Pavlov
Jestřabí Lhota
11
6
5
5
4
0
0
1
0
Ivo Procházka
Cerhenice
11
10
0
0
0
0
0
0
0
Jan Hron
Jestřabí Lhota
11
10
1
1
2
0
0
1
1
Jan Mučka
Tuchoraz
11
8
1
0
1
0
0
1
0
Jiří Šámal
Jestřabí Lhota
11
6
3
2
2
0
0
4
0
Lukáš Málek
Jestřabí Lhota
11
10
0
0
0
0
0
0
0
Matěj Martin Svoboda
Velký Osek
11
7
4
3
0
0
0
1
0
Pavel Škopek
Libodřice
11
7
3
5
5
2
0
3
0
Petr Bradáč
Nučice
11
4
4
3
2
1
0
2
1
Petr Terč
Zásmuky
11
10
1
0
1
0
0
0
0
Tomáš Kalfas
Český Brod B
11
1
8
1
0
0
0
2
0
David Kopecký
Jestřabí Lhota
10
6
2
2
0
0
0
0
0
Filip Vaňkovský
Kouřim
10
8
2
4
3
0
0
2
0
Jan Koška
Velký Osek
10
1
5
0
0
0
0
0
0
Jan Rezler
Jestřabí Lhota
10
0
8
0
0
0
0
1
0
Jaroslav Bělohlávek
Kouřim
10
3
4
3
0
0
0
0
0
Josef Hochman
Český Brod B
10
6
3
1
0
0
0
2
1
Matěj Vokáč
Český Brod B
10
10
0
5
15
0
0
0
0
Matouš Petrásek
Kouřim
10
2
0
0
0
0
0
0
0
Miroslav Svoboda
Nučice
10
4
0
0
0
0
0
1
0
Ondřej Chábera
Zásmuky
10
9
1
2
0
0
0
0
0
Tomáš Robovský
Jestřabí Lhota
10
10
0
7
7
0
0
2
0
Viliam Bayer
Velký Osek
10
5
5
2
1
0
0
1
0
Vítek Švarc
Ratboř
10
9
1
1
1
0
0
4
0
Vojtěch Semenec
Červené Pečky
,
Velký Osek
10
2
2
2
0
0
0
0
0
Jan Novotný
Cerhenice
9
0
7
0
0
0
0
0
0
Jan Sýkora
Liblice
9
4
4
0
2
0
0
1
1
Jiří Pospíchal
Liblice
9
1
5
1
0
0
0
0
0
Josef Machan ml.
Ratboř
9
1
5
0
2
0
0
0
0
Michael Jandák
Štítary
9
2
5
0
0
0
0
1
0
Michal Kohout
Český Brod B
9
7
0
1
0
0
0
2
0
Pavel Královský
Kouřim
9
6
1
4
3
2
0
2
0
Petr Charouzek
Cerhenice
9
4
4
3
0
0
0
1
0
Samuel Dotter
Zásmuky
9
8
1
0
4
0
0
0
0
Bekhzod Nurmatov
Červené Pečky
8
3
4
1
0
0
0
1
0
Daniel Nanár
Liblice
8
8
0
0
0
0
0
0
0
David Kubánek
Jestřabí Lhota
8
8
0
1
1
1
0
3
0
Jakub Doskočil
Liblice
8
1
4
1
0
0
0
0
0
Josef Nekolný
Český Brod B
8
8
0
0
3
0
0
3
0
Libor Pospíšil
Jestřabí Lhota
8
5
1
2
0
0
0
1
0
Lukáš Jirků
Červené Pečky
8
5
1
3
0
0
0
0
0
Marek Vedral
Liblice
8
3
3
0
2
0
0
0
0
Matěj Trojan
Jestřabí Lhota
8
4
2
5
1
0
0
0
0
Petr Novák
Český Brod B
8
8
0
1
4
0
1
3
0
Adam Vosecký
Tuchoraz
7
4
3
4
5
0
0
3
0
Daniel Sodoma
Tuchoraz
7
1
2
1
0
0
0
0
0
Jakub Martínek
Zásmuky
7
7
0
2
0
0
0
0
0
Martin Žižka
Cerhenice
7
1
3
0
0
0
0
1
0
Michal Fott
Liblice
7
3
2
0
0
0
0
1
0
Patrik Farkaš
Kouřim
7
0
4
0
1
0
0
0
0
Tomáš Krutský
Nučice
7
3
0
0
0
0
0
0
0
Tomáš Rozumný
Jestřabí Lhota
7
1
4
1
0
0
0
0
0
Vojtěch Tůma
Liblice
7
0
6
0
0
0
0
0
0
David Moravec
Štítary
6
0
0
0
0
0
0
0
0
Jan Černý
Český Brod B
6
6
0
1
1
0
0
1
1
Jan Paclík
Kouřim
6
3
3
0
0
0
0
0
0
Kryštof Michálek
Cerhenice
6
0
4
0
0
0
0
1
0
Matěj Fuchs
Český Brod B
6
0
3
0
0
0
0
0
0
Matěj Hanousek
Červené Pečky
6
6
0
0
0
0
0
1
0
Matěj Veselý
Štítary
6
0
3
0
0
0
0
0
0
Michal Hervert
Zásmuky
6
4
2
2
0
0
0
0
0
Michal Hozman
Nučice
6
1
2
1
0
0
0
0
0
Pavel Drahovzal
Velký Osek
6
6
0
2
0
0
0
1
0
Pavel Mašek
Velký Osek
6
4
0
0
2
0
1
0
0
Petr Hejduk
Červené Pečky
6
0
0
0
0
0
0
0
0
Tomáš Adam
Nučice
6
0
1
0
1
0
0
0
0
Tomáš Foršt
Jestřabí Lhota
6
3
0
0
0
0
0
0
0
David Bárta
Zásmuky
5
2
1
1
0
0
0
1
0
David Kubelka
Český Brod B
5
1
1
1
0
0
0
0
0
Filip Trnka
Tuchoraz
5
2
1
2
0
0
0
2
0
František Čáslavský
Jestřabí Lhota
5
0
3
0
0
0
0
0
0
František Dvořák
Jestřabí Lhota
5
1
3
1
0
0
0
0
0
Jan Hanzl
Zásmuky
5
4
1
0
1
0
0
0
0
Jaroslav Mašín
Štítary
5
1
3
0
0
0
0
0
0
Jiří Biško
Ratboř
5
5
0
0
0
0
0
0
0
Jiří From
Velký Osek
5
4
1
2
0
0
1
1
1
Karel Suchý
Červené Pečky
5
2
1
0
1
0
0
0
0
Ladislav Týma
Jestřabí Lhota
5
0
0
0
0
0
0
0
0
Matěj Juřica
Štítary
5
1
1
1
0
0
0
0
0
Matěj Šamša
Velký Osek
5
0
1
0
0
0
0
0
0
Michal Rychlík
Štítary
5
2
3
4
3
0
0
0
0
Miroslav Foršt
Jestřabí Lhota
5
5
0
4
1
0
0
0
0
Patrik Svoboda
Liblice
5
0
3
0
0
0
0
0
0
Pavel Skala
Zásmuky
5
3
1
1
0
0
1
1
0
Petr Martínek
Zásmuky
5
3
1
2
0
0
0
0
0
Radek Adámek
Libodřice
5
0
3
0
0
0
0
0
0
Stanislav Šindelář
Krakovany
5
0
2
0
0
0
0
0
0
Tomáš Liga
Liblice
5
0
0
0
0
0
0
0
0
Zbyněk Gembiczki
Ratboř
5
3
2
1
1
0
0
2
0
Aleš Moravec
Český Brod B
4
4
0
0
2
0
0
0
0
Ivan Zápotocký
Libodřice
4
0
0
0
0
0
0
0
0
Jindřich Bláha
Jestřabí Lhota
4
0
3
0
0
0
0
0
0
Jiří Kostelecký
Jestřabí Lhota
4
0
4
0
0
0
0
0
0
Libor Vokál
Jestřabí Lhota
4
0
2
0
0
0
0
0
0
Martin Dolejší
Štítary
4
4
0
1
1
0
0
0
0
Michal Volavka
Libodřice
4
0
1
0
0
0
0
0
0
Ondřej Kejha
Český Brod B
4
4
0
0
0
0
0
0
0
Ondřej Matoušek
Červené Pečky
4
3
0
3
1
0
0
1
0
Pavel Jech
Zásmuky
4
2
1
1
0
0
0
0
0
Petr Pýcha
Štítary
4
4
0
0
0
0
0
0
0
Petr Týma
Jestřabí Lhota
4
0
3
0
0
0
0
0
0
Richard Maršák
Nučice
4
1
0
1
0
0
0
0
0
Robert Maxian
Libodřice
4
2
0
0
0
0
0
0
0
Roman Mochari
Krakovany
4
1
1
0
0
0
0
0
0
Tomáš Charouzd
Červené Pečky
4
2
0
1
0
0
0
0
0
Tomáš Marc
Tuchoraz
4
1
3
0
0
0
0
0
0
Tomáš Vokál
Ratboř
4
0
3
0
0
0
0
1
0
Vasyl Kravchuk
Velký Osek
4
4
0
4
1
0
0
0
0
Christian Šebek
Liblice
3
0
1
0
0
0
0
0
0
Daniel Bína
Český Brod B
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Dominik Mašek
Velký Osek
3
0
2
0
0
0
0
0
0
Erik Čala
Liblice
3
2
0
2
0
0
0
0
0
Filip Šimek
Krakovany
3
0
0
0
0
0
0
0
0
František Věříš
Jestřabí Lhota
3
0
3
0
0
0
0
0
0
Jan Carda
Český Brod B
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Jan Smejkal
Cerhenice
3
0
2
0
0
0
0
0
0
Jan Svěcený
Štítary
3
0
1
0
0
0
0
0
0
Jiří Olexa
Krakovany
3
1
1
1
0
0
0
0
0
Josef Jáchym
Liblice
3
0
1
0
0
0
0
0
0
Josef Robovský
Krakovany
3
0
2
0
0
0
0
0
0
Lukáš Drábek
Červené Pečky
3
0
2
0
0
0
0
1
0
Marek Hanuš
Liblice
3
2
0
0
0
0
0
1
0
Martin Procházka
Jestřabí Lhota
3
0
2
0
0
0
0
0
0
Michal Hendrych
Červené Pečky
3
0
1
0
0
0
0
0
0
Michal Pangrác
Zásmuky
3
0
2
0
0
0
0
0
0
Miroslav Trojan
Krakovany
3
1
1
0
0
0
0
0
0
Ondrej Vajda
Cerhenice
3
1
2
0
0
0
0
0
0
Ondřej Záhora
Jestřabí Lhota
3
0
3
0
1
0
0
0
0
Petr Kureš ml.
Jestřabí Lhota
3
1
1
0
0
0
0
1
0
Petr Vojáček
Český Brod B
3
0
2
0
0
0
0
0
0
Roman Hošek
Ratboř
3
1
2
1
0
0
0
0
0
Tadeáš Pospíšil
Kouřim
3
0
1
0
0
0
0
0
0
Tomáš Borovička
Zásmuky
3
0
1
0
0
0
0
0
0
Václav Jindra
Zásmuky
3
0
0
0
0
0
0
0
0
Zdeněk Týma
Jestřabí Lhota
3
0
2
0
0
0
0
0
0
Aleš Hruška
Krakovany
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Antonín Tvrzník
Velký Osek
2
0
2
0
1
0
0
0
0
David Fikejz
Český Brod B
2
1
0
1
0
0
0
1
0
David Janouch
Kouřim
2
0
0
0
0
0
0
0
0
David Šimůnek
Tuchoraz
2
0
1
0
0
0
0
0
0
Denis Procházka
Červené Pečky
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Jan Černý
Cerhenice
2
0
1
0
0
0
0
0
0
Jan Holzbauer
Červené Pečky
2
2
0
0
0
0
0
1
0
Jan Jelínek
Kouřim
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Jan Štěpina
Zásmuky
2
0
1
0
0
0
0
0
0
Jan Vyvial
Ratboř
2
0
1
0
0
0
0
0
0
Jonáš Havlín
Kouřim
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Kamil Horňáček
Štítary
2
1
0
1
0
0
0
0
0
Kryštof Křička
Velký Osek
2
1
0
0
0
0
0
0
0
Lukáš Jelínek
Krakovany
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Lukáš Oberreiter
Ratboř
2
0
1
0
0
0
0
0
0
Marek Buček
Liblice
2
2
0
2
0
0
0
0
0
Marek Smola
Tuchoraz
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Matěj Semenec
Velký Osek
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Michal Čup
Cerhenice
2
1
0
0
0
0
0
0
0
Michal Havránek
Kouřim
2
1
0
0
0
0
0
0
0
Mikuláš Jandák
Štítary
2
1
0
0
0
0
0
0
0
Ondřej Stehlík
Nučice
2
0
1
0
0
0
0
0
0
Pavel Borovička
Cerhenice
2
0
1
0
0
0
0
0
0
Petr Čech
Štítary
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Petr Šulc
Červené Pečky
2
1
0
1
0
0
0
0
0
Radek Stránský
Jestřabí Lhota
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Roman Herčík
Červené Pečky
2
1
1
0
0
0
0
0
0
Roman Panic
Červené Pečky
2
1
0
0
0
0
0
0
0
Štěpán Hotovec
Ratboř
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Tomáš Franc
Ratboř
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Tomáš Jelínek
Štítary
2
2
0
0
0
0
0
0
0
Tomáš Mojko
Cerhenice
2
1
0
1
0
0
0
0
0
Tomáš Novák
Český Brod B
2
1
0
1
0
0
0
0
0
Tomáš Tůma
Velký Osek
2
0
2
0
0
0
0
1
0
Václav Šindelář
Jestřabí Lhota
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Václav Tříska
Český Brod B
2
1
0
1
0
0
0
0
0
Vít Moravec
Liblice
2
1
1
1
0
0
0
0
0
Adam Beneš
Štítary
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Adam Knický
Ratboř
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Adam Přibyl
Štítary
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Aleš Procházka
Červené Pečky
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Daniel Čihák
Kouřim
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Daniel Poběrežský
Český Brod B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Daniel Sobotka
Liblice
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Jakub Čáslava
Cerhenice
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Jakub Havlík
Štítary
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakub Oliva
Zásmuky
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Jan Dvořák
Cerhenice
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Jan Valový
Velký Osek
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Jaroslav Hucek
Nučice
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaroslav Pečenka
Nučice
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Jiří Pechar
Zásmuky
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Jiří Přiklopil ml.
Červené Pečky
1
1
0
0
0
0
0
1
1
Jiří Sodoma
Velký Osek
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Josef Holub
Kouřim
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Josef ml. Kunášek
Štítary
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Karel Kozdera
Štítary
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Karel Vymazal
Český Brod B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Kryštof Šimánek
Velký Osek
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Lukáš Polák
Ratboř
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Lukáš Tuček
Český Brod B
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Marek Pazderka
Český Brod B
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Marian Dobromysl
Kouřim
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Martin Ježek
Štítary
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Martin Varyš
Kouřim
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Matěj Svoboda
Jestřabí Lhota
1
0
1
0
0
0
0
1
0
Michal Bohatý
Červené Pečky
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Michal Ditrych
Zásmuky
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Michal Hervert
Štítary
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Michal Pilař
Kouřim
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Miloš Zuza
Červené Pečky
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Miroslav Šmejkal
Český Brod B
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Mukhammadzhan Akhmedov
Červené Pečky
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Ondřej Ernyger ml.
Jestřabí Lhota
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Petr Houdek
Nučice
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Petr Morávek
Český Brod B
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Petr Vavera
Kouřim
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Radek Hájek
Jestřabí Lhota
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Radek Kulhánek
Červené Pečky
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Radek Medlen
Libodřice
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Roman Suchý
Červené Pečky
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Roman Zvolský
Cerhenice
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Tomáš Mužík
Štítary
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Tomáš Nouzák
Liblice
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Tomáš Vorlíček
Ratboř
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Vladimír Kratochvíl
Ratboř
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Vratislav Soukup
Jestřabí Lhota
1
0
0
0
0
0
0
0
0