KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (2)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2022-2023
Dospělí
Okresní přebor
Okresní přebor
Zápasy
2022-2023
Okresní přebor
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
nové
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
1. vstřelený gól
nové
1. inkasovaný gól
nové
Poslední vstřelený gól
nové
Poslední inkasovaný gól
nové
Vedení v zápasech
nové
Góly podle skóre
nové
Vítězné a remízové góly
nové
Události v jednotlivých minutách
nové
Nejtrestanější hráči
nové
Nejtrestanější týmy
nové
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky
Český Brod B
Jestřabí Lhota
Kouřim
Krakovany
Liblice
Libodřice
Nučice
Ratboř
Štítary
Tuchoraz
Velký Osek
Zásmuky
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Červené Pečky
Český Brod B
Jestřabí Lhota
Kouřim
Krakovany
Liblice
Libodřice
Nučice
Ratboř
Štítary
Tuchoraz
Velký Osek
Zásmuky
1. kolo
05.11.2022 11:00
Jestřabí Lhota
1:2p
(1:0)
pen 4:5
Velký Osek
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
05.11.2022 14:00
Ratboř
5:0
(2:0)
Zásmuky
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
05.11.2022 14:00
Libodřice
0:2
(0:2)
Červené Pečky
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
05.11.2022 14:00
Cerhenice
4:5p
(0:1)
pen 2:4
Tuchoraz
Více (48)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (48)
05.11.2022 14:00
Krakovany
4:1
(1:1)
Kouřim
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
05.11.2022 14:00
Liblice
2:1
(0:1)
Český Brod B
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
06.11.2022 14:00
Nučice
5:1
(2:0)
Štítary
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
2. kolo
12.11.2022 10:00
Štítary
1:8
(0:4)
Libodřice
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
12.11.2022 10:15
Červené Pečky
2:6
(1:3)
Cerhenice
Více (51)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (51)
12.11.2022 10:30
Tuchoraz
5:0
(3:0)
Krakovany
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
12.11.2022 13:30
Zásmuky
10:1
(3:1)
Český Brod B
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
12.11.2022 13:30
Velký Osek
5:4p
(3:2)
pen 4:2
Nučice
Více (52)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (52)
12.11.2022 13:30
Ratboř
2:1p
(1:1)
pen 5:4
Jestřabí Lhota
Více (40)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (40)
13.11.2022 13:30
Kouřim
5:3
(3:0)
Liblice
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
3. kolo
20.08.2022 16:00
Jestřabí Lhota
1:3
(1:0)
Zásmuky
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
20.08.2022 17:00
Libodřice
2:4
(1:1)
Velký Osek
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
20.08.2022 17:00
Cerhenice
5:3
(3:1)
Štítary
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
20.08.2022 17:00
Krakovany
1:2p
(0:0)
pen 3:5
Červené Pečky
Více (47)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (47)
20.08.2022 17:00
Liblice
4:3p
(1:1)
pen 4:2
Tuchoraz
Více (52)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (52)
21.08.2022 17:00
Český Brod B
2:3
(1:3)
Kouřim
Více (47)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (47)
28.09.2022 16:30
Nučice
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Ratboř
Více (40)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (40)
4. kolo
27.08.2022 10:15
Červené Pečky
5:0
(1:0)
Liblice
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
27.08.2022 14:00
Jestřabí Lhota
1:2
(0:2)
Nučice
Více (47)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (47)
27.08.2022 17:00
Zásmuky
1:3
(0:3)
Kouřim
Více (40)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (40)
27.08.2022 17:00
Velký Osek
0:1p
(0:0)
pen 5:6
Cerhenice
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
27.08.2022 17:00
Ratboř
1:3
(1:2)
Libodřice
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
28.08.2022 17:00
Tuchoraz
1:2
(0:1)
Český Brod B
Více (39)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (39)
28.08.2022 17:00
Štítary
1:3
(0:2)
Krakovany
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
5. kolo
03.09.2022 17:00
Libodřice
1:2
(1:1)
Jestřabí Lhota
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
03.09.2022 17:00
Cerhenice
0:4
(0:3)
Ratboř
Více (35)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (35)
03.09.2022 17:00
Krakovany
3:0
(2:0)
Velký Osek
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
03.09.2022 17:00
Liblice
2:3
(1:2)
Štítary
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
04.09.2022 17:00
Nučice
3:4p
(2:1)
pen 1:4
Zásmuky
Více (47)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (47)
04.09.2022 17:00
Český Brod B
3:2p
(0:1)
pen 4:2
Červené Pečky
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
04.09.2022 17:00
Kouřim
3:1
(2:0)
Tuchoraz
Více (53)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (53)
6. kolo
09.09.2022 17:00
Červené Pečky
6:0
(4:0)
Kouřim
Více (47)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (47)
10.09.2022 14:00
Jestřabí Lhota
5:2
(3:0)
Cerhenice
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
10.09.2022 17:00
Zásmuky
1:2p
(0:0)
pen 4:5
Tuchoraz
Více (38)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (38)
10.09.2022 17:00
Velký Osek
5:1
(2:0)
Liblice
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
10.09.2022 17:00
Ratboř
0:2
(0:1)
Krakovany
Více (36)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (36)
10.09.2022 17:00
Nučice
2:1
(0:0)
Libodřice
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
11.09.2022 17:00
Štítary
1:3
(0:1)
Český Brod B
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
7. kolo
17.09.2022 16:30
Libodřice
2:3
(2:0)
Zásmuky
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
17.09.2022 16:30
Cerhenice
2:1
(1:1)
Nučice
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
17.09.2022 16:30
Krakovany
1:2
(0:1)
Jestřabí Lhota
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
17.09.2022 16:30
Liblice
2:0
(0:0)
Ratboř
Více (40)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (40)
18.09.2022 16:30
Český Brod B
0:6
(0:2)
Velký Osek
Více (48)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (48)
18.09.2022 16:30
Kouřim
6:0
(3:0)
Štítary
Více (40)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (40)
18.09.2022 16:30
Tuchoraz
0:3
(0:2)
Červené Pečky
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
8. kolo
24.09.2022 13:30
Jestřabí Lhota
7:0
(2:0)
Liblice
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
24.09.2022 16:30
Zásmuky
1:0p
(0:0)
pen 9:8
Červené Pečky
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
24.09.2022 16:30
Velký Osek
3:1
(2:0)
Kouřim
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
24.09.2022 16:30
Ratboř
3:2
(0:2)
Český Brod B
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
24.09.2022 16:30
Libodřice
4:0
(3:0)
Cerhenice
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
25.09.2022 16:30
Štítary
2:3p
(0:1)
pen 3:4
Tuchoraz
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
25.09.2022 16:30
Nučice
2:0
(1:0)
Krakovany
Více (48)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (48)
9. kolo
01.10.2022 10:15
Červené Pečky
2:1
(0:0)
Štítary
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
01.10.2022 16:00
Cerhenice
6:1
(3:0)
Zásmuky
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
01.10.2022 16:00
Krakovany
4:1
(0:1)
Libodřice
Více (38)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (38)
01.10.2022 16:00
Liblice
5:1
(2:0)
Nučice
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
02.10.2022 16:00
Český Brod B
2:0
(1:0)
Jestřabí Lhota
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
02.10.2022 16:00
Kouřim
2:1p
(1:1)
pen 4:3
Ratboř
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
02.10.2022 16:00
Tuchoraz
4:1
(3:0)
Velký Osek
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
10. kolo
08.10.2022 13:00
Jestřabí Lhota
2:1
(1:1)
Kouřim
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
08.10.2022 16:00
Zásmuky
5:3
(3:3)
Štítary
Více (48)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (48)
08.10.2022 16:00
Velký Osek
3:0
(1:0)
Červené Pečky
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
08.10.2022 16:00
Ratboř
4:1
(1:0)
Tuchoraz
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
08.10.2022 16:00
Libodřice
4:0
(2:0)
Liblice
Více (48)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (48)
08.10.2022 16:00
Cerhenice
2:3
(0:3)
Krakovany
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
09.10.2022 16:00
Nučice
5:2
(3:2)
Český Brod B
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
11. kolo
15.10.2022 10:15
Červené Pečky
0:1
(0:0)
Ratboř
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
15.10.2022 15:30
Krakovany
1:2
(0:2)
Zásmuky
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
15.10.2022 15:30
Liblice
4:2
(1:1)
Cerhenice
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
16.10.2022 15:30
Český Brod B
0:2
(0:1)
Libodřice
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
16.10.2022 15:30
Kouřim
2:1
(1:1)
Nučice
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
16.10.2022 15:30
Tuchoraz
3:0
(1:0)
Jestřabí Lhota
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
16.10.2022 15:30
Štítary
4:5
(0:2)
Velký Osek
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
12. kolo
22.10.2022 12:30
Jestřabí Lhota
5:1
(4:0)
Červené Pečky
Více (48)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (48)
22.10.2022 15:30
Zásmuky
1:0
(0:0)
Velký Osek
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
22.10.2022 15:30
Ratboř
7:0
(4:0)
Štítary
Více (38)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (38)
22.10.2022 15:30
Libodřice
4:1
(2:1)
Kouřim
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
22.10.2022 15:30
Cerhenice
9:0
(3:0)
Český Brod B
Více (47)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (47)
22.10.2022 15:30
Krakovany
3:1
(1:0)
Liblice
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
23.10.2022 15:30
Nučice
1:3
(1:2)
Tuchoraz
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
13. kolo
29.10.2022 10:15
Červené Pečky
5:2
(3:1)
Nučice
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
29.10.2022 14:30
Liblice
1:4
(0:2)
Zásmuky
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
29.10.2022 14:30
Kouřim
0:3
(0:2)
Cerhenice
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
29.10.2022 14:30
Velký Osek
5:2
(4:1)
Ratboř
Více (57)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (57)
30.10.2022 14:30
Český Brod B
3:6
(1:4)
Krakovany
Více (51)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (51)
30.10.2022 14:30
Tuchoraz
1:2
(0:0)
Libodřice
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
30.10.2022 14:30
Štítary
0:2
(0:0)
Jestřabí Lhota
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
14. kolo
16.06.2023 18:00
Zásmuky
3:2
(3:2)
Ratboř
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
16.06.2023 18:00
Štítary
2:3p
(1:0)
pen 3:5
Nučice
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
16.06.2023 18:00
Červené Pečky
1:3
(0:1)
Libodřice
Více (53)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (53)
16.06.2023 18:00
Český Brod B
5:0
(2:0)
Liblice
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
17.06.2023 17:00
Velký Osek
1:5
(0:3)
Jestřabí Lhota
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
17.06.2023 17:00
Tuchoraz
8:5
(5:3)
Cerhenice
Více (53)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (53)
17.06.2023 17:00
Kouřim
3:1
(2:0)
Krakovany
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
15. kolo
03.06.2023 14:00
Jestřabí Lhota
5:0
(3:0)
Ratboř
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
03.06.2023 17:00
Liblice
3:4
(3:1)
Kouřim
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
03.06.2023 17:00
Krakovany
3:1
(2:0)
Tuchoraz
Více (38)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (38)
03.06.2023 17:00
Cerhenice
5:4
(3:2)
Červené Pečky
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
03.06.2023 17:00
Libodřice
7:1
(3:1)
Štítary
Více (52)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (52)
04.06.2023 17:00
Český Brod B
2:0
(0:0)
Zásmuky
Více (39)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (39)
04.06.2023 17:00
Nučice
5:3
(3:1)
Velký Osek
Více (55)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (55)
16. kolo
06.06.2023 18:30
Ratboř
3:1
(2:0)
Nučice
Více (51)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (51)
11.06.2023 17:00
Zásmuky
1:5
(0:3)
Jestřabí Lhota
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
11.06.2023 17:00
Velký Osek
5:6
(2:2)
Libodřice
Více (61)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (61)
11.06.2023 17:00
Štítary
9:1
(5:0)
Cerhenice
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
11.06.2023 17:00
Červené Pečky
2:3
(2:0)
Krakovany
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
11.06.2023 17:00
Tuchoraz
4:0
(1:0)
Liblice
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
11.06.2023 17:00
Kouřim
2:0
(1:0)
Český Brod B
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
17. kolo
25.03.2023 15:00
Liblice
0:1
(0:1)
Červené Pečky
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
25.03.2023 15:00
Krakovany
1:5
(1:0)
Štítary
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
25.03.2023 15:00
Cerhenice
3:2p
(1:2)
pen 5:4
Velký Osek
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
25.03.2023 15:00
Libodřice
3:0
(1:0)
Ratboř
Více (40)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (40)
26.03.2023 15:00
Kouřim
2:3p
(1:2)
pen 6:7
Zásmuky
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
26.03.2023 15:00
Český Brod B
5:1
(3:0)
Tuchoraz
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
26.03.2023 15:00
Nučice
0:1
(0:0)
Jestřabí Lhota
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
18. kolo
01.04.2023 10:15
Ratboř
2:1
(2:0)
Cerhenice
Více (37)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (37)
01.04.2023 10:15
Červené Pečky
3:2
(1:0)
Český Brod B
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
01.04.2023 13:30
Jestřabí Lhota
2:0
(0:0)
Libodřice
Více (47)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (47)
01.04.2023 16:30
Velký Osek
3:2p
(0:1)
pen 6:5
Krakovany
Více (48)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (48)
02.04.2023 16:30
Tuchoraz
1:2
(1:1)
Kouřim
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
26.04.2023 17:30
Zásmuky
1:2
(1:1)
Nučice
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
26.04.2023 18:00
Štítary
4:3
(1:2)
Liblice
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
19. kolo
08.04.2023 16:30
Liblice
0:3k
Velký Osek
Více (31)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (31)
08.04.2023 16:30
Krakovany
3:0
(3:0)
Ratboř
Více (39)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (39)
08.04.2023 16:30
Cerhenice
1:4
(0:1)
Jestřabí Lhota
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
08.04.2023 16:30
Libodřice
3:2
(2:1)
Nučice
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
09.04.2023 16:30
Tuchoraz
1:2
(1:2)
Zásmuky
Více (36)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (36)
09.04.2023 16:30
Kouřim
3:2
(1:2)
Červené Pečky
Více (51)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (51)
09.04.2023 16:30
Český Brod B
5:2
(0:2)
Štítary
Více (48)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (48)
20. kolo
15.04.2023 14:00
Jestřabí Lhota
5:0
(1:0)
Krakovany
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
15.04.2023 15:00
Velký Osek
3:4
(2:2)
Český Brod B
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
16.04.2023 17:00
Nučice
7:1
(5:1)
Cerhenice
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
16.04.2023 17:00
Štítary
2:1
(1:1)
Kouřim
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
01.05.2023 17:00
Zásmuky
3:2
(1:1)
Libodřice
Více (47)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (47)
17.05.2023 18:00
Ratboř
2:1
(0:1)
Liblice
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
30.05.2023 18:30
Červené Pečky
1:2p
(1:1)
pen 5:6
Tuchoraz
Více (37)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (37)
21. kolo
21.04.2023 18:00
Červené Pečky
3:4p
(1:2)
pen 3:5
Zásmuky
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
22.04.2023 17:00
Liblice
2:6
(0:3)
Jestřabí Lhota
Více (47)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (47)
22.04.2023 17:00
Krakovany
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Nučice
Více (39)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (39)
22.04.2023 17:00
Cerhenice
4:3p
(1:2)
pen 4:2
Libodřice
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
23.04.2023 17:00
Tuchoraz
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Štítary
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
23.04.2023 17:00
Kouřim
3:0
(1:0)
Velký Osek
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
23.04.2023 17:00
Český Brod B
2:1
(0:0)
Ratboř
Více (41)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (41)
22. kolo
29.04.2023 14:00
Jestřabí Lhota
3:2p
(1:1)
pen 5:4
Český Brod B
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
29.04.2023 17:00
Zásmuky
5:1
(4:0)
Cerhenice
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
29.04.2023 17:00
Libodřice
4:1
(2:1)
Krakovany
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
29.04.2023 17:00
Ratboř
4:3p
(1:1)
pen 4:2
Kouřim
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
29.04.2023 17:00
Velký Osek
3:4
(2:2)
Tuchoraz
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
30.04.2023 17:00
Nučice
4:2
(3:2)
Liblice
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
30.04.2023 17:00
Štítary
2:4
(1:2)
Červené Pečky
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
23. kolo
06.05.2023 10:15
Červené Pečky
4:1
(2:0)
Velký Osek
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
06.05.2023 17:00
Liblice
1:5
(1:2)
Libodřice
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
06.05.2023 17:00
Krakovany
4:3p
(2:2)
pen 4:3
Cerhenice
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
07.05.2023 17:00
Štítary
4:3
(2:0)
Zásmuky
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
07.05.2023 17:00
Tuchoraz
2:1
(1:0)
Ratboř
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
07.05.2023 17:00
Kouřim
3:0
(3:0)
Jestřabí Lhota
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
07.05.2023 17:00
Český Brod B
2:0
(1:0)
Nučice
Více (40)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (40)
24. kolo
13.05.2023 14:00
Libodřice
3:0
(2:0)
Český Brod B
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
13.05.2023 15:00
Ratboř
3:0
(0:0)
Červené Pečky
Více (38)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (38)
13.05.2023 17:00
Zásmuky
3:4p
(1:2)
pen 5:6
Krakovany
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
13.05.2023 17:00
Cerhenice
4:2
(2:1)
Liblice
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
13.05.2023 17:00
Velký Osek
2:4
(1:1)
Štítary
Více (49)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (49)
14.05.2023 14:00
Jestřabí Lhota
4:0
(3:0)
Tuchoraz
Více (39)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (39)
14.05.2023 17:00
Nučice
0:2
(0:1)
Kouřim
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
25. kolo
19.05.2023 18:00
Velký Osek
2:0
(1:0)
Zásmuky
Více (43)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (43)
19.05.2023 18:00
Červené Pečky
4:1
(2:0)
Jestřabí Lhota
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
20.05.2023 10:15
Liblice
1:4
(1:2)
Krakovany
Více (42)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (42)
20.05.2023 13:30
Český Brod B
6:4
(2:3)
Cerhenice
Více (52)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (52)
21.05.2023 17:00
Štítary
5:3
(2:1)
Ratboř
Více (40)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (40)
21.05.2023 17:00
Tuchoraz
4:3p
(3:2)
pen 4:3
Nučice
Více (47)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (47)
21.05.2023 17:00
Kouřim
4:3
(3:1)
Libodřice
Více (50)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (50)
26. kolo
27.05.2023 14:00
Jestřabí Lhota
3:1
(0:1)
Štítary
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
27.05.2023 17:00
Zásmuky
9:2
(3:2)
Liblice
Více (46)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (46)
27.05.2023 17:00
Krakovany
3:0k
Český Brod B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2023 17:00
Cerhenice
3:8
(1:4)
Kouřim
Více (51)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (51)
27.05.2023 17:00
Libodřice
6:1
(3:0)
Tuchoraz
Více (44)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (44)
27.05.2023 17:00
Ratboř
4:3
(1:2)
Velký Osek
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)
28.05.2023 17:00
Nučice
3:1
(3:1)
Červené Pečky
Více (45)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (45)