Oblastní přebor dospělí 2020-2021

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 22.08.2020 10:15 Hřebeč Povltavská fot. ak. B 1:2 (1:1) Editovat zápas
22.08.2020 10:15 Klíčany Velim 3:2 (2:0) Editovat zápas
22.08.2020 17:00 Vlašim B Tochovice 0:3 (0:1) Editovat zápas
22.08.2020 17:00 Dobrovice Poříčí nad Sázavou 2:1 (0:0) Editovat zápas
22.08.2020 17:00 Nespeky Komárov 3:0 (2:0) Editovat zápas
22.08.2020 17:00 Tuchlovice Poděbrady 2:1 (0:1) Editovat zápas
23.08.2020 17:00 Český Brod B Lysá nad Labem 1:2p (1:1)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
23.08.2020 17:00 Lhota Kosoř 0:1 (0:0) Editovat zápas
2. kolo 29.08.2020 10:15 Hřebeč Klíčany 2:1p (0:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
29.08.2020 10:15 Komárov Dobrovice 2:5 (0:2) Editovat zápas
29.08.2020 17:00 Tochovice Český Brod B 2:1 (1:1) Editovat zápas
29.08.2020 17:00 Poříčí nad Sázavou Vlašim B 2:3 (1:2) Editovat zápas
29.08.2020 17:00 Poděbrady Nespeky 5:4p (1:0)
(pen. 8:7)
Editovat zápas
29.08.2020 17:00 Povltavská fot. ak. B Kosoř 4:2 (1:1) Editovat zápas
30.08.2020 17:00 Lysá nad Labem Lhota 1:0 (0:0) Editovat zápas
23.09.2020 17:00 Velim Tuchlovice 4:1 (1:0) Editovat zápas
3. kolo 05.09.2020 10:15 Klíčany Povltavská fot. ak. B 5:2 (1:1) Editovat zápas
05.09.2020 17:00 Kosoř Lysá nad Labem 2:1 (1:1) Editovat zápas
05.09.2020 17:00 Vlašim B Komárov 1:2 (1:1) Editovat zápas
05.09.2020 17:00 Dobrovice Poděbrady 2:0 (0:0) Editovat zápas
05.09.2020 17:00 Nespeky Velim 1:2 (0:1) Editovat zápas
06.09.2020 17:00 Český Brod B Poříčí nad Sázavou 4:2 (2:0) Editovat zápas
06.09.2020 17:00 Lhota Tochovice 1:2p (1:0)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
30.09.2020 16:00 Tuchlovice Hřebeč 2:3 (1:1) Editovat zápas
4. kolo Editovat výsledky 12.09.2020 10:15 Klíčany Tuchlovice 12:1 (6:0) Editovat zápas
12.09.2020 10:15 Komárov Český Brod B 2:3 (1:1) Editovat zápas
12.09.2020 10:15 Hřebeč Nespeky 3:2 (1:1) Editovat zápas
12.09.2020 17:00 Poříčí nad Sázavou Lhota 5:1 (1:0) Editovat zápas
12.09.2020 17:00 Poděbrady Vlašim B -:- Editovat zápas
12.09.2020 17:00 Povltavská fot. ak. B Lysá nad Labem 3:1 (1:0) Editovat zápas
12.09.2020 17:00 Tochovice Kosoř 5:2 (2:1) Editovat zápas
13.09.2020 17:00 Velim Dobrovice 4:3 (3:1) Editovat zápas
5. kolo 19.09.2020 16:30 Tuchlovice Povltavská fot. ak. B 3:2 (0:2) Editovat zápas
19.09.2020 16:30 Nespeky Klíčany 1:2 (0:2) Editovat zápas
19.09.2020 16:30 Dobrovice Hřebeč 0:1 (0:1) Editovat zápas
19.09.2020 16:30 Kosoř Poříčí nad Sázavou 4:0 (2:0) Editovat zápas
20.09.2020 16:30 Lysá nad Labem Tochovice 3:2 (1:0) Editovat zápas
20.09.2020 16:30 Lhota Komárov 0:5 (0:2) Editovat zápas
20.09.2020 16:30 Český Brod B Poděbrady 1:0 (0:0) Editovat zápas
30.09.2020 16:00 Vlašim B Velim 1:2 (1:1) Editovat zápas
6. kolo Editovat výsledky 26.09.2020 10:15 Komárov Kosoř -:- Editovat zápas
26.09.2020 10:15 Hřebeč Vlašim B 2:1 (0:0) Editovat zápas
26.09.2020 10:15 Klíčany Dobrovice 3:1 (1:1) Editovat zápas
26.09.2020 16:30 Povltavská fot. ak. B Tochovice 2:4 (1:1) Editovat zápas
26.09.2020 16:30 Poříčí nad Sázavou Lysá nad Labem 2:1 (2:1) Editovat zápas
26.09.2020 16:30 Poděbrady Lhota 3:1 (1:1) Editovat zápas
26.09.2020 16:30 Tuchlovice Nespeky 2:3 (0:2) Editovat zápas
27.09.2020 16:30 Velim Český Brod B 3:1 (2:0) Editovat zápas
7. kolo 03.10.2020 16:00 Nespeky Povltavská fot. ak. B 2:3p (2:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
03.10.2020 16:00 Dobrovice Tuchlovice 5:0 (2:0) Editovat zápas
03.10.2020 16:00 Vlašim B Klíčany 0:3 (0:1) Editovat zápas
03.10.2020 16:00 Tochovice Poříčí nad Sázavou 3:4p (1:2)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
03.10.2020 16:00 Kosoř Poděbrady 0:2 (0:1) Editovat zápas
04.10.2020 16:00 Lysá nad Labem Komárov 1:5 (0:2) Editovat zápas
04.10.2020 16:00 Lhota Velim 1:2p (0:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
04.10.2020 16:00 Český Brod B Hřebeč 1:2 (1:0) Editovat zápas
8. kolo Editovat výsledky 10.10.2020 10:15 Klíčany Český Brod B 4:0 (2:0) Editovat zápas
10.10.2020 10:15 Hřebeč Lhota 2:3 (1:1) Editovat zápas
10.10.2020 10:15 Komárov Tochovice -:- Editovat zápas
10.10.2020 16:00 Poděbrady Lysá nad Labem 3:4p (2:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
10.10.2020 16:00 Nespeky Dobrovice 3:1 (0:1) Editovat zápas
10.10.2020 16:00 Tuchlovice Vlašim B 1:3 (0:2) Editovat zápas
10.10.2020 16:00 Povltavská fot. ak. B Poříčí nad Sázavou 2:1 (1:1) Editovat zápas
11.10.2020 16:00 Velim Kosoř 3:2 (2:1) Editovat zápas
9. kolo Editovat výsledky 17.10.2020 15:30 Dobrovice Povltavská fot. ak. B -:- Editovat zápas
17.10.2020 15:30 Vlašim B Nespeky -:- Editovat zápas
17.10.2020 15:30 Poříčí nad Sázavou Komárov -:- Editovat zápas
17.10.2020 15:30 Tochovice Poděbrady -:- Editovat zápas
17.10.2020 15:30 Kosoř Hřebeč -:- Editovat zápas
18.10.2020 15:30 Lysá nad Labem Velim -:- Editovat zápas
18.10.2020 15:30 Lhota Klíčany -:- Editovat zápas
18.10.2020 15:30 Český Brod B Tuchlovice -:- Editovat zápas
10. kolo Editovat výsledky 24.10.2020 10:15 Klíčany Kosoř -:- Editovat zápas
24.10.2020 10:15 Hřebeč Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
24.10.2020 14:30 Dobrovice Vlašim B -:- Editovat zápas
24.10.2020 14:30 Poděbrady Poříčí nad Sázavou -:- Editovat zápas
24.10.2020 14:30 Povltavská fot. ak. B Komárov -:- Editovat zápas
24.10.2020 14:30 Tuchlovice Lhota -:- Editovat zápas
24.10.2020 14:30 Nespeky Český Brod B -:- Editovat zápas
25.10.2020 14:30 Velim Tochovice -:- Editovat zápas
11. kolo Editovat výsledky 31.10.2020 10:15 Komárov Poděbrady -:- Editovat zápas
31.10.2020 14:00 Vlašim B Povltavská fot. ak. B -:- Editovat zápas
31.10.2020 14:00 Poříčí nad Sázavou Velim -:- Editovat zápas
31.10.2020 14:00 Kosoř Tuchlovice -:- Editovat zápas
31.10.2020 14:00 Tochovice Hřebeč -:- Editovat zápas
01.11.2020 14:00 Lysá nad Labem Klíčany -:- Editovat zápas
01.11.2020 14:00 Lhota Nespeky -:- Editovat zápas
01.11.2020 14:00 Český Brod B Dobrovice -:- Editovat zápas
12. kolo Editovat výsledky 07.11.2020 10:15 Klíčany Tochovice -:- Editovat zápas
07.11.2020 10:15 Hřebeč Poříčí nad Sázavou -:- Editovat zápas
07.11.2020 14:00 Vlašim B Český Brod B -:- Editovat zápas
07.11.2020 14:00 Povltavská fot. ak. B Poděbrady -:- Editovat zápas
07.11.2020 14:00 Tuchlovice Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
07.11.2020 14:00 Nespeky Kosoř -:- Editovat zápas
07.11.2020 14:00 Dobrovice Lhota -:- Editovat zápas
08.11.2020 14:00 Velim Komárov -:- Editovat zápas
13. kolo Editovat výsledky 14.11.2020 10:15 Komárov Hřebeč -:- Editovat zápas
14.11.2020 13:30 Poděbrady Velim -:- Editovat zápas
14.11.2020 13:30 Poříčí nad Sázavou Klíčany -:- Editovat zápas
14.11.2020 13:30 Tochovice Tuchlovice -:- Editovat zápas
14.11.2020 13:30 Kosoř Dobrovice -:- Editovat zápas
15.11.2020 13:30 Lysá nad Labem Nespeky -:- Editovat zápas
15.11.2020 13:30 Lhota Vlašim B -:- Editovat zápas
15.11.2020 13:30 Český Brod B Povltavská fot. ak. B -:- Editovat zápas
14. kolo Editovat výsledky 21.11.2020 10:15 Hřebeč Poděbrady -:- Editovat zápas
21.11.2020 10:15 Klíčany Komárov -:- Editovat zápas
21.11.2020 13:30 Vlašim B Kosoř -:- Editovat zápas
21.11.2020 13:30 Dobrovice Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
21.11.2020 13:30 Nespeky Tochovice -:- Editovat zápas
21.11.2020 13:30 Tuchlovice Poříčí nad Sázavou -:- Editovat zápas
21.11.2020 13:30 Povltavská fot. ak. B Velim -:- Editovat zápas
22.11.2020 13:30 Český Brod B Lhota -:- Editovat zápas
15. kolo Editovat výsledky 23.09.2020 17:00 Lhota Povltavská fot. ak. B 1:3 (1:2) Editovat zápas
28.11.2020 10:15 Komárov Tuchlovice -:- Editovat zápas
28.11.2020 13:30 Kosoř Český Brod B -:- Editovat zápas
28.11.2020 13:30 Poděbrady Klíčany -:- Editovat zápas
28.11.2020 13:30 Tochovice Dobrovice -:- Editovat zápas
28.11.2020 13:30 Poříčí nad Sázavou Nespeky -:- Editovat zápas
29.11.2020 13:30 Lysá nad Labem Vlašim B -:- Editovat zápas
29.11.2020 13:30 Velim Hřebeč -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde