Divize C dospělí 2020-2021

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 22.08.2020 10:15 Velké Hamry Sparta Kolín 2:3p (2:0)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
22.08.2020 10:15 Libiš Letohrad 1:2 (1:1) Editovat zápas
22.08.2020 13:00 Horky Trutnov 2:1p (0:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
22.08.2020 17:00 Náchod Kutná Hora 7:2 (4:0) Editovat zápas
23.08.2020 17:00 Dvůr Králové Benátky nad Jizerou 1:0p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
23.08.2020 17:00 Hlinsko Čáslav 2:0 (0:0) Editovat zápas
23.08.2020 17:00 Poříčany Vysoké Mýto 1:2 (0:0) Editovat zápas
09.09.2020 17:00 Kosmonosy Polaban Nymburk 4:1 (1:1) Editovat zápas
2. kolo 29.08.2020 10:15 Velké Hamry Hlinsko 1:0 (1:0) Editovat zápas
29.08.2020 10:15 Kutná Hora Poříčany 0:3 (0:1) Editovat zápas
29.08.2020 17:00 Letohrad Horky 2:1 (1:0) Editovat zápas
29.08.2020 17:00 Trutnov Dvůr Králové 1:3 (0:1) Editovat zápas
30.08.2020 17:00 Čáslav Libiš 3:1 (1:0) Editovat zápas
30.08.2020 17:00 Benátky nad Jizerou Kosmonosy 7:0 (3:0) Editovat zápas
30.08.2020 17:00 Polaban Nymburk Náchod 3:2 (3:0) Editovat zápas
30.08.2020 17:00 Sparta Kolín Vysoké Mýto 2:1 (2:0) Editovat zápas
3. kolo 05.09.2020 10:15 Libiš Velké Hamry 1:4 (0:3) Editovat zápas
05.09.2020 10:30 Kosmonosy Trutnov 5:4 (4:2) Editovat zápas
05.09.2020 13:00 Horky Čáslav 3:4p (2:2)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
05.09.2020 17:00 Vysoké Mýto Kutná Hora 6:1 (3:1) Editovat zápas
05.09.2020 17:00 Náchod Benátky nad Jizerou 5:2 (1:0) Editovat zápas
06.09.2020 17:00 Dvůr Králové Letohrad 3:2p (2:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
06.09.2020 17:00 Poříčany Polaban Nymburk 2:0 (2:0) Editovat zápas
06.09.2020 17:00 Hlinsko Sparta Kolín 0:2 (0:2) Editovat zápas
4. kolo 12.09.2020 10:15 Velké Hamry Horky 4:1 (3:0) Editovat zápas
12.09.2020 16:30 Trutnov Náchod 0:2 (0:0) Editovat zápas
12.09.2020 16:30 Letohrad Kosmonosy 2:3 (2:2) Editovat zápas
13.09.2020 16:30 Hlinsko Libiš 0:3 (0:1) Editovat zápas
13.09.2020 16:30 Čáslav Dvůr Králové 3:0 (1:0) Editovat zápas
13.09.2020 16:30 Benátky nad Jizerou Poříčany 2:1 (2:0) Editovat zápas
13.09.2020 16:30 Polaban Nymburk Vysoké Mýto 0:3 (0:3) Editovat zápas
13.09.2020 16:30 Sparta Kolín Kutná Hora 10:1 (6:0) Editovat zápas
5. kolo 19.09.2020 10:15 Libiš Sparta Kolín 2:4 (2:2) Editovat zápas
19.09.2020 10:15 Kutná Hora Polaban Nymburk 2:1 (1:1) Editovat zápas
19.09.2020 10:30 Kosmonosy Čáslav 5:2 (4:0) Editovat zápas
19.09.2020 13:00 Horky Hlinsko 1:2 (1:1) Editovat zápas
19.09.2020 16:00 Vysoké Mýto Benátky nad Jizerou 4:2 (2:1) Editovat zápas
19.09.2020 16:00 Náchod Letohrad 5:1 (2:0) Editovat zápas
20.09.2020 16:00 Poříčany Trutnov 2:1 (2:0) Editovat zápas
20.09.2020 16:00 Dvůr Králové Velké Hamry 0:2 (0:0) Editovat zápas
6. kolo Editovat výsledky 26.09.2020 10:15 Libiš Horky -:- Editovat zápas
26.09.2020 10:15 Velké Hamry Kosmonosy 4:2 (1:2) Editovat zápas
26.09.2020 15:30 Letohrad Poříčany 1:2p (1:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
26.09.2020 15:30 Trutnov Vysoké Mýto 0:2 (0:1) Editovat zápas
27.09.2020 15:30 Čáslav Náchod 1:4 (1:3) Editovat zápas
27.09.2020 15:30 Benátky nad Jizerou Kutná Hora 6:3 (4:2) Editovat zápas
27.09.2020 15:30 Hlinsko Dvůr Králové 2:1p (0:1)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
27.09.2020 15:30 Sparta Kolín Polaban Nymburk 9:0 (4:0) Editovat zápas
7. kolo 03.10.2020 10:15 Kutná Hora Trutnov 2:4 (2:2) Editovat zápas
03.10.2020 10:30 Kosmonosy Hlinsko 1:2 (0:2) Editovat zápas
03.10.2020 13:00 Horky Sparta Kolín 1:4 (0:1) Editovat zápas
03.10.2020 15:00 Náchod Velké Hamry 3:0 (1:0) Editovat zápas
03.10.2020 15:00 Vysoké Mýto Letohrad 2:1 (2:0) Editovat zápas
04.10.2020 15:00 Dvůr Králové Libiš 6:0 (3:0) Editovat zápas
04.10.2020 15:00 Poříčany Čáslav 2:3p (1:0)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
04.10.2020 15:00 Polaban Nymburk Benátky nad Jizerou 1:4 (1:1) Editovat zápas
8. kolo 10.10.2020 10:15 Libiš Kosmonosy 0:3 (0:1) Editovat zápas
10.10.2020 10:15 Velké Hamry Poříčany 2:0 (1:0) Editovat zápas
10.10.2020 13:00 Horky Dvůr Králové 5:3 (1:2) Editovat zápas
10.10.2020 15:00 Letohrad Kutná Hora 0:1 (0:0) Editovat zápas
10.10.2020 15:00 Trutnov Polaban Nymburk 3:0 (3:0) Editovat zápas
11.10.2020 15:00 Čáslav Vysoké Mýto 2:1p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
11.10.2020 15:00 Hlinsko Náchod 0:3 (0:2) Editovat zápas
11.10.2020 15:00 Sparta Kolín Benátky nad Jizerou 3:0 (2:0) Editovat zápas
9. kolo Editovat výsledky 17.10.2020 10:15 Kutná Hora Čáslav -:- Editovat zápas
17.10.2020 10:30 Kosmonosy Horky -:- Editovat zápas
17.10.2020 14:30 Vysoké Mýto Velké Hamry -:- Editovat zápas
17.10.2020 14:30 Náchod Libiš -:- Editovat zápas
18.10.2020 14:30 Poříčany Hlinsko -:- Editovat zápas
18.10.2020 14:30 Dvůr Králové Sparta Kolín -:- Editovat zápas
18.10.2020 14:30 Polaban Nymburk Letohrad -:- Editovat zápas
18.10.2020 14:30 Benátky nad Jizerou Trutnov -:- Editovat zápas
10. kolo Editovat výsledky 24.10.2020 10:15 Libiš Poříčany -:- Editovat zápas
24.10.2020 10:15 Velké Hamry Kutná Hora -:- Editovat zápas
24.10.2020 13:00 Horky Náchod -:- Editovat zápas
24.10.2020 14:30 Letohrad Benátky nad Jizerou -:- Editovat zápas
25.10.2020 14:30 Čáslav Polaban Nymburk -:- Editovat zápas
25.10.2020 14:30 Hlinsko Vysoké Mýto -:- Editovat zápas
25.10.2020 14:30 Sparta Kolín Trutnov -:- Editovat zápas
25.10.2020 14:30 Dvůr Králové Kosmonosy -:- Editovat zápas
11. kolo Editovat výsledky 31.10.2020 10:15 Kutná Hora Hlinsko -:- Editovat zápas
31.10.2020 10:30 Kosmonosy Sparta Kolín -:- Editovat zápas
31.10.2020 14:00 Trutnov Letohrad -:- Editovat zápas
31.10.2020 14:00 Vysoké Mýto Libiš -:- Editovat zápas
31.10.2020 14:00 Náchod Dvůr Králové -:- Editovat zápas
01.11.2020 14:00 Poříčany Horky -:- Editovat zápas
01.11.2020 14:00 Polaban Nymburk Velké Hamry -:- Editovat zápas
01.11.2020 14:00 Benátky nad Jizerou Čáslav -:- Editovat zápas
12. kolo Editovat výsledky 07.11.2020 10:15 Velké Hamry Benátky nad Jizerou -:- Editovat zápas
07.11.2020 10:15 Libiš Kutná Hora -:- Editovat zápas
07.11.2020 10:30 Kosmonosy Náchod -:- Editovat zápas
07.11.2020 13:00 Horky Vysoké Mýto -:- Editovat zápas
08.11.2020 14:00 Dvůr Králové Poříčany -:- Editovat zápas
08.11.2020 14:00 Hlinsko Polaban Nymburk -:- Editovat zápas
08.11.2020 14:00 Čáslav Trutnov -:- Editovat zápas
08.11.2020 14:00 Sparta Kolín Letohrad -:- Editovat zápas
13. kolo Editovat výsledky 14.11.2020 10:15 Kutná Hora Horky -:- Editovat zápas
14.11.2020 13:30 Náchod Sparta Kolín -:- Editovat zápas
14.11.2020 13:30 Letohrad Čáslav -:- Editovat zápas
14.11.2020 13:30 Vysoké Mýto Dvůr Králové -:- Editovat zápas
14.11.2020 13:30 Trutnov Velké Hamry -:- Editovat zápas
15.11.2020 13:30 Benátky nad Jizerou Hlinsko -:- Editovat zápas
15.11.2020 13:30 Polaban Nymburk Libiš -:- Editovat zápas
15.11.2020 13:30 Poříčany Kosmonosy -:- Editovat zápas
14. kolo Editovat výsledky 21.11.2020 10:15 Velké Hamry Letohrad -:- Editovat zápas
21.11.2020 10:15 Libiš Benátky nad Jizerou -:- Editovat zápas
21.11.2020 10:30 Kosmonosy Vysoké Mýto -:- Editovat zápas
21.11.2020 13:00 Horky Polaban Nymburk -:- Editovat zápas
21.11.2020 13:30 Náchod Poříčany -:- Editovat zápas
22.11.2020 13:30 Dvůr Králové Kutná Hora -:- Editovat zápas
22.11.2020 13:30 Hlinsko Trutnov -:- Editovat zápas
22.11.2020 13:30 Sparta Kolín Čáslav -:- Editovat zápas
15. kolo Editovat výsledky 28.11.2020 10:15 Kutná Hora Kosmonosy -:- Editovat zápas
28.11.2020 13:30 Letohrad Hlinsko -:- Editovat zápas
28.11.2020 13:30 Vysoké Mýto Náchod -:- Editovat zápas
28.11.2020 13:30 Trutnov Libiš -:- Editovat zápas
29.11.2020 13:30 Benátky nad Jizerou Horky -:- Editovat zápas
29.11.2020 13:30 Polaban Nymburk Dvůr Králové -:- Editovat zápas
29.11.2020 13:30 Poříčany Sparta Kolín -:- Editovat zápas
29.11.2020 13:30 Čáslav Velké Hamry -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde