Oblastní přebor dospělí 2019-2020

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 10.08.2019 10:15 Hřebeč Vlašim B 3:4 (3:1) Editovat zápas
10.08.2019 10:15 Klíčany Poříčí nad Sázavou 3:0 (2:0) Editovat zápas
10.08.2019 17:00 Poděbrady Hvozdnice 4:1 (4:1) Editovat zápas
10.08.2019 17:00 Kosoř Velim 2:3 (1:1) Editovat zápas
10.08.2019 17:00 Nespeky Komárov 0:1 (0:0) Editovat zápas
10.08.2019 17:00 Tuchlovice Nové Strašecí 2:0 (0:0) Editovat zápas
10.08.2019 17:00 Dobrovice Lysá nad Labem 3:0 (1:0) Editovat zápas
11.08.2019 17:00 Lhota Kosmonosy 0:3 (0:1) Editovat zápas
2. kolo 17.08.2019 10:30 Komárov Klíčany 0:2 (0:0) Editovat zápas
17.08.2019 17:00 Hvozdnice Kosmonosy 0:1 (0:1) Editovat zápas
17.08.2019 17:00 Poděbrady Kosoř 5:0 (4:0) Editovat zápas
17.08.2019 17:00 Nové Strašecí Dobrovice 0:2 (0:2) Editovat zápas
17.08.2019 17:00 Poříčí nad Sázavou Tuchlovice 4:1 (1:1) Editovat zápas
17.08.2019 17:00 Vlašim B Nespeky 1:0 (0:0) Editovat zápas
18.08.2019 17:00 Velim Hřebeč 3:1 (2:0) Editovat zápas
18.08.2019 17:00 Lysá nad Labem Lhota 0:2 (0:0) Editovat zápas
3. kolo 24.08.2019 10:15 Hřebeč Poděbrady 1:3 (0:0) Editovat zápas
24.08.2019 10:15 Klíčany Vlašim B 5:1 (2:0) Editovat zápas
24.08.2019 16:00 Nespeky Velim 5:1 (2:0) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Kosmonosy Lysá nad Labem 9:2 (4:0) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Dobrovice Poříčí nad Sázavou 2:1 (0:1) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Tuchlovice Komárov 0:3 (0:0) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Kosoř Hvozdnice 1:0 (1:0) Editovat zápas
25.08.2019 17:00 Lhota Nové Strašecí 3:1 (2:0) Editovat zápas
4. kolo 31.08.2019 10:30 Komárov Dobrovice 1:3 (0:1) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Kosoř Hřebeč 2:5 (1:2) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Poděbrady Nespeky 0:1p (0:0)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Vlašim B Tuchlovice 4:3 (1:2) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Poříčí nad Sázavou Lhota 4:2 (0:1) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Nové Strašecí Kosmonosy 1:4 (1:1) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Hvozdnice Lysá nad Labem 6:2 (1:2) Editovat zápas
01.09.2019 17:00 Velim Klíčany 2:1 (1:0) Editovat zápas
5. kolo 07.09.2019 10:15 Hřebeč Hvozdnice 5:4 (1:3) Editovat zápas
07.09.2019 10:15 Klíčany Poděbrady 7:0 (4:0) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Kosmonosy Poříčí nad Sázavou 0:2 (0:1) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Dobrovice Vlašim B 3:2p (2:0)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Tuchlovice Velim 2:1 (0:0) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Nespeky Kosoř 4:0 (2:0) Editovat zápas
08.09.2019 17:00 Lhota Komárov 0:2 (0:1) Editovat zápas
08.09.2019 17:00 Lysá nad Labem Nové Strašecí 3:1 (0:0) Editovat zápas
6. kolo 14.09.2019 10:15 Hřebeč Nespeky 2:0 (2:0) Editovat zápas
14.09.2019 10:30 Komárov Kosmonosy 1:0 (1:0) Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Poříčí nad Sázavou Lysá nad Labem 1:2 (0:1) Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Vlašim B Lhota 1:2 (0:2) Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Poděbrady Tuchlovice 1:0p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Kosoř Klíčany 2:4 (2:3) Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Hvozdnice Nové Strašecí 2:0 (0:0) Editovat zápas
15.09.2019 16:30 Velim Dobrovice 1:2p (0:0)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
7. kolo 21.09.2019 10:15 Klíčany Hřebeč 2:3p (1:0)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Nespeky Hvozdnice 2:0 (1:0) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Tuchlovice Kosoř 1:0 (0:0) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Dobrovice Poděbrady 2:3 (0:2) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Kosmonosy Vlašim B 4:1 (3:0) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Nové Strašecí Poříčí nad Sázavou 1:4 (1:2) Editovat zápas
22.09.2019 16:30 Lhota Velim 0:3 (0:2) Editovat zápas
22.09.2019 16:30 Lysá nad Labem Komárov 0:1 (0:0) Editovat zápas
8. kolo 28.09.2019 10:15 Hřebeč Tuchlovice 2:0 (0:0) Editovat zápas
28.09.2019 10:30 Komárov Nové Strašecí 4:2 (1:0) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Nespeky Klíčany 1:2 (0:1) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Hvozdnice Poříčí nad Sázavou 3:1 (2:0) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Kosoř Dobrovice 3:2 (2:1) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Poděbrady Lhota 4:3p (2:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Velim Kosmonosy 3:1 (1:0) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Vlašim B Lysá nad Labem 3:1 (1:0) Editovat zápas
9. kolo 05.10.2019 10:15 Klíčany Hvozdnice 2:1p (0:0)
(pen. 4:1)
Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Poříčí nad Sázavou Komárov 1:2p (1:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Nové Strašecí Vlašim B 2:1 (2:0) Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Kosmonosy Poděbrady 4:3 (3:2) Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Dobrovice Hřebeč 1:0 (0:0) Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Tuchlovice Nespeky 2:0 (1:0) Editovat zápas
06.10.2019 16:00 Lhota Kosoř 1:0 (0:0) Editovat zápas
06.10.2019 16:00 Lysá nad Labem Velim 1:5 (0:2) Editovat zápas
10. kolo 12.10.2019 10:15 Hřebeč Lhota 4:3 (1:2) Editovat zápas
12.10.2019 10:15 Klíčany Tuchlovice 2:0 (1:0) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Kosoř Kosmonosy 2:4 (1:3) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Poděbrady Lysá nad Labem 3:0 (3:0) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Vlašim B Poříčí nad Sázavou 2:0 (1:0) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Hvozdnice Komárov 2:0 (2:0) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Nespeky Dobrovice 2:1p (0:0)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
13.10.2019 15:30 Velim Nové Strašecí 6:1 (3:0) Editovat zápas
11. kolo 19.10.2019 10:30 Komárov Vlašim B 5:0 (3:0) Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Poříčí nad Sázavou Velim 3:4p (1:2)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Nové Strašecí Poděbrady 2:1p (0:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Kosmonosy Hřebeč 3:4 (0:2) Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Dobrovice Klíčany 1:3 (1:2) Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Tuchlovice Hvozdnice 2:3p (2:0)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
20.10.2019 15:30 Lysá nad Labem Kosoř 4:5p (2:3)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
20.10.2019 15:30 Lhota Nespeky 1:0p (0:0)
(pen. 3:0)
Editovat zápas
12. kolo 26.10.2019 10:15 Klíčany Lhota 5:0 (2:0) Editovat zápas
26.10.2019 10:15 Hřebeč Lysá nad Labem 5:3 (4:3) Editovat zápas
26.10.2019 14:30 Tuchlovice Dobrovice 5:1 (2:1) Editovat zápas
26.10.2019 14:30 Nespeky Kosmonosy 1:3 (0:1) Editovat zápas
26.10.2019 14:30 Kosoř Nové Strašecí 6:1 (3:1) Editovat zápas
26.10.2019 14:30 Poděbrady Poříčí nad Sázavou 0:3 (0:1) Editovat zápas
26.10.2019 14:30 Hvozdnice Vlašim B 0:3 (0:2) Editovat zápas
27.10.2019 14:30 Velim Komárov 2:1 (0:1) Editovat zápas
13. kolo 02.11.2019 10:30 Komárov Poděbrady 3:1 (2:0) Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Vlašim B Velim 0:1 (0:0) Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Poříčí nad Sázavou Kosoř 3:1 (1:1) Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Nové Strašecí Hřebeč 3:0 (2:0) Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Kosmonosy Klíčany 3:1 (2:0) Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Dobrovice Hvozdnice 4:1 (3:0) Editovat zápas
03.11.2019 14:00 Lysá nad Labem Nespeky 2:3p (1:1)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
03.11.2019 14:00 Lhota Tuchlovice 2:0 (0:0) Editovat zápas
14. kolo 09.11.2019 10:15 Klíčany Lysá nad Labem 3:0 (1:0) Editovat zápas
09.11.2019 10:15 Hřebeč Poříčí nad Sázavou 6:3 (3:3) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Dobrovice Lhota 2:3p (0:1)
(pen. 0:3)
Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Tuchlovice Kosmonosy 2:1 (2:0) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Nespeky Nové Strašecí 3:0 (0:0) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Kosoř Komárov 4:3p (0:2)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Poděbrady Vlašim B 3:2p (2:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Hvozdnice Velim 0:3 (0:2) Editovat zápas
15. kolo 16.11.2019 10:15 Lysá nad Labem Tuchlovice 4:1 (2:0) Editovat zápas
16.11.2019 10:30 Komárov Hřebeč 2:0 (0:0) Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Velim Poděbrady 4:0 (1:0) Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Vlašim B Kosoř 5:1 (3:1) Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Poříčí nad Sázavou Nespeky 1:0 (1:0) Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Nové Strašecí Klíčany 0:6 (0:4) Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Kosmonosy Dobrovice 2:0 (1:0) Editovat zápas
17.11.2019 13:30 Lhota Hvozdnice 3:0 (1:0) Editovat zápas
16. kolo 07.03.2020 10:30 Lysá nad Labem Dobrovice 0:4 (0:2) Editovat zápas
07.03.2020 10:30 Komárov Nespeky 2:0 (1:0) Editovat zápas
07.03.2020 14:30 Kosmonosy Lhota 2:0 (1:0) Editovat zápas
07.03.2020 14:30 Nové Strašecí Tuchlovice 1:2 (1:1) Editovat zápas
07.03.2020 14:30 Poříčí nad Sázavou Klíčany 2:1p (0:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
07.03.2020 14:30 Vlašim B Hřebeč 4:2 (3:0) Editovat zápas
07.03.2020 14:30 Velim Kosoř 5:1 (3:0) Editovat zápas
07.03.2020 14:30 Hvozdnice Poděbrady 4:1 (2:1) Editovat zápas
17. kolo Editovat výsledky 14.03.2020 10:15 Hřebeč Velim -:- Editovat zápas
14.03.2020 10:15 Klíčany Komárov -:- Editovat zápas
14.03.2020 14:30 Kosoř Poděbrady -:- Editovat zápas
14.03.2020 14:30 Nespeky Vlašim B -:- Editovat zápas
14.03.2020 14:30 Tuchlovice Poříčí nad Sázavou -:- Editovat zápas
14.03.2020 14:30 Dobrovice Nové Strašecí -:- Editovat zápas
14.03.2020 14:30 Kosmonosy Hvozdnice -:- Editovat zápas
15.03.2020 14:30 Lhota Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
18. kolo Editovat výsledky 21.03.2020 10:30 Komárov Tuchlovice -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Poděbrady Hřebeč -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Vlašim B Klíčany -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Hvozdnice Kosoř -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Poříčí nad Sázavou Dobrovice -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Nové Strašecí Lhota -:- Editovat zápas
22.03.2020 15:00 Lysá nad Labem Kosmonosy -:- Editovat zápas
22.03.2020 15:00 Velim Nespeky -:- Editovat zápas
19. kolo Editovat výsledky 28.03.2020 10:15 Hřebeč Kosoř -:- Editovat zápas
28.03.2020 10:15 Klíčany Velim -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Kosmonosy Nové Strašecí -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Nespeky Poděbrady -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Dobrovice Komárov -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Tuchlovice Vlašim B -:- Editovat zápas
29.03.2020 15:00 Lhota Poříčí nad Sázavou -:- Editovat zápas
29.03.2020 15:00 Lysá nad Labem Hvozdnice -:- Editovat zápas
20. kolo Editovat výsledky 04.04.2020 10:30 Komárov Lhota -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Nové Strašecí Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Poříčí nad Sázavou Kosmonosy -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Vlašim B Dobrovice -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Poděbrady Klíčany -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Kosoř Nespeky -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Hvozdnice Hřebeč -:- Editovat zápas
05.04.2020 16:30 Velim Tuchlovice -:- Editovat zápas
21. kolo 11.04.2020 10:15 Klíčany Kosoř -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Nespeky Hřebeč -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Tuchlovice Poděbrady -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Dobrovice Velim -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Kosmonosy Komárov -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Nové Strašecí Hvozdnice -:- Editovat zápas
12.04.2020 16:30 Lhota Vlašim B -:- Editovat zápas
12.04.2020 16:30 Lysá nad Labem Poříčí nad Sázavou -:- Editovat zápas
22. kolo 18.04.2020 10:15 Hřebeč Klíčany -:- Editovat zápas
18.04.2020 10:30 Komárov Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Poříčí nad Sázavou Nové Strašecí -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Vlašim B Kosmonosy -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Poděbrady Dobrovice -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Kosoř Tuchlovice -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Hvozdnice Nespeky -:- Editovat zápas
19.04.2020 17:00 Velim Lhota -:- Editovat zápas
23. kolo 25.04.2020 10:15 Klíčany Nespeky -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Tuchlovice Hřebeč -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Dobrovice Kosoř -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Kosmonosy Velim -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Nové Strašecí Komárov -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Poříčí nad Sázavou Hvozdnice -:- Editovat zápas
26.04.2020 17:00 Lhota Poděbrady -:- Editovat zápas
26.04.2020 17:00 Lysá nad Labem Vlašim B -:- Editovat zápas
24. kolo 02.05.2020 10:15 Hřebeč Dobrovice -:- Editovat zápas
02.05.2020 10:30 Komárov Poříčí nad Sázavou -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Poděbrady Kosmonosy -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Kosoř Lhota -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Nespeky Tuchlovice -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Hvozdnice Klíčany -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Vlašim B Nové Strašecí -:- Editovat zápas
03.05.2020 17:00 Velim Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
25. kolo 09.05.2020 10:30 Komárov Hvozdnice -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Poříčí nad Sázavou Vlašim B -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Nové Strašecí Velim -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Tuchlovice Klíčany -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Kosmonosy Kosoř -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Dobrovice Nespeky -:- Editovat zápas
10.05.2020 17:00 Lhota Hřebeč -:- Editovat zápas
10.05.2020 17:00 Lysá nad Labem Poděbrady -:- Editovat zápas
26. kolo 16.05.2020 10:15 Klíčany Dobrovice -:- Editovat zápas
16.05.2020 10:15 Hřebeč Kosmonosy -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Vlašim B Komárov -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Poděbrady Nové Strašecí -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Kosoř Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Nespeky Lhota -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Hvozdnice Tuchlovice -:- Editovat zápas
17.05.2020 17:00 Velim Poříčí nad Sázavou -:- Editovat zápas
27. kolo 23.05.2020 10:30 Komárov Velim -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Dobrovice Tuchlovice -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Kosmonosy Nespeky -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Nové Strašecí Kosoř -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Poříčí nad Sázavou Poděbrady -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Vlašim B Hvozdnice -:- Editovat zápas
24.05.2020 17:00 Lysá nad Labem Hřebeč -:- Editovat zápas
24.05.2020 17:00 Lhota Klíčany -:- Editovat zápas
28. kolo 30.05.2020 10:15 Hřebeč Nové Strašecí -:- Editovat zápas
30.05.2020 10:15 Klíčany Kosmonosy -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Tuchlovice Lhota -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Nespeky Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Hvozdnice Dobrovice -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Kosoř Poříčí nad Sázavou -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Poděbrady Komárov -:- Editovat zápas
31.05.2020 17:00 Velim Vlašim B -:- Editovat zápas
29. kolo 06.06.2020 10:30 Komárov Kosoř -:- Editovat zápas
06.06.2020 17:00 Vlašim B Poděbrady -:- Editovat zápas
06.06.2020 17:00 Kosmonosy Tuchlovice -:- Editovat zápas
06.06.2020 17:00 Nové Strašecí Nespeky -:- Editovat zápas
06.06.2020 17:00 Poříčí nad Sázavou Hřebeč -:- Editovat zápas
07.06.2020 17:00 Lysá nad Labem Klíčany -:- Editovat zápas
07.06.2020 17:00 Velim Hvozdnice -:- Editovat zápas
07.06.2020 17:00 Lhota Dobrovice -:- Editovat zápas
30. kolo 13.06.2020 10:15 Hřebeč Komárov -:- Editovat zápas
13.06.2020 10:15 Klíčany Nové Strašecí -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Kosoř Vlašim B -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Nespeky Poříčí nad Sázavou -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Tuchlovice Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Dobrovice Kosmonosy -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Hvozdnice Lhota -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Poděbrady Velim -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 72 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde