1. B třída E dospělí 2019-2020

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 24.08.2019 10:15 Tlustice Králův Dvůr B 0:3 (0:0) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Černolice Rožmitál 5:1 (3:0) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Jinočany Cerhovice 2:3p (1:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Loděnice Milín-Ligmet 2:3p (0:2)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Lety Petrovice 4:1 (1:0) Editovat zápas
25.08.2019 17:00 Dobříš B Nová Ves p. Pleší 2:3 (2:1) Editovat zápas
25.08.2019 17:00 Sedlčany B Daleké Dušníky 2:1 (0:0) Editovat zápas
2. kolo 31.08.2019 10:30 Rožmitál Cerhovice 2:1 (1:0) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Černolice Sedlčany B 9:1 (4:1) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Králův Dvůr B Lety 2:1 (1:1) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Milín-Ligmet Jinočany 4:1 (1:0) Editovat zápas
01.09.2019 10:15 Nová Ves p. Pleší Tlustice 6:0 (4:0) Editovat zápas
01.09.2019 17:00 Petrovice Loděnice 4:0 (2:0) Editovat zápas
01.09.2019 17:00 Daleké Dušníky Dobříš B 1:2 (0:1) Editovat zápas
3. kolo 07.09.2019 10:15 Tlustice Daleké Dušníky 5:2 (0:2) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Jinočany Petrovice 9:1 (3:1) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Loděnice Králův Dvůr B 2:1 (1:1) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Lety Nová Ves p. Pleší 4:1 (2:1) Editovat zápas
08.09.2019 17:00 Černolice Dobříš B 2:0 (1:0) Editovat zápas
08.09.2019 17:00 Sedlčany B Rožmitál 3:2 (2:2) Editovat zápas
08.09.2019 17:00 Cerhovice Milín-Ligmet 1:0 (1:0) Editovat zápas
4. kolo 14.09.2019 10:30 Rožmitál Milín-Ligmet 2:5 (2:1) Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Králův Dvůr B Jinočany 0:1 (0:0) Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Černolice Tlustice 4:3 (0:1) Editovat zápas
15.09.2019 10:15 Nová Ves p. Pleší Loděnice 2:0 (1:0) Editovat zápas
15.09.2019 16:30 Sedlčany B Dobříš B 1:0 (1:0) Editovat zápas
15.09.2019 16:30 Daleké Dušníky Lety 3:4 (1:3) Editovat zápas
15.09.2019 16:30 Petrovice Cerhovice 3:0 (1:0) Editovat zápas
5. kolo 21.09.2019 10:15 Tlustice Sedlčany B 6:0 (3:0) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Lety Černolice 2:1p (1:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Loděnice Daleké Dušníky 5:1 (4:0) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Jinočany Nová Ves p. Pleší 2:1 (1:0) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Milín-Ligmet Petrovice 2:5 (1:3) Editovat zápas
22.09.2019 16:30 Dobříš B Rožmitál 5:1 (3:0) Editovat zápas
22.09.2019 16:30 Cerhovice Králův Dvůr B 2:3 (0:1) Editovat zápas
6. kolo 28.09.2019 10:30 Rožmitál Petrovice 1:0 (1:0) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Králův Dvůr B Milín-Ligmet 1:2 (0:0) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Černolice Loděnice 5:1 (1:1) Editovat zápas
29.09.2019 10:15 Nová Ves p. Pleší Cerhovice 3:6 (2:5) Editovat zápas
29.09.2019 16:00 Daleké Dušníky Jinočany 2:4 (1:2) Editovat zápas
29.09.2019 16:00 Sedlčany B Lety 1:0p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
29.09.2019 16:00 Dobříš B Tlustice 0:1 (0:0) Editovat zápas
7. kolo 05.10.2019 10:15 Tlustice Rožmitál 4:3p (2:1)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Milín-Ligmet Nová Ves p. Pleší 5:1 (2:1) Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Jinočany Černolice 1:2p (1:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Loděnice Sedlčany B 6:2 (2:2) Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Lety Dobříš B 4:1 (1:1) Editovat zápas
06.10.2019 16:00 Cerhovice Daleké Dušníky 6:1 (4:0) Editovat zápas
06.10.2019 16:00 Petrovice Králův Dvůr B 3:0 (3:0) Editovat zápas
8. kolo 12.10.2019 10:15 Tlustice Lety 0:2 (0:1) Editovat zápas
12.10.2019 10:30 Rožmitál Králův Dvůr B 3:1 (2:1) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Černolice Cerhovice 3:2p (2:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
13.10.2019 10:15 Nová Ves p. Pleší Petrovice 3:4p (1:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
13.10.2019 15:30 Sedlčany B Jinočany 4:2 (3:1) Editovat zápas
13.10.2019 15:30 Dobříš B Loděnice 1:0 (1:0) Editovat zápas
13.10.2019 15:30 Daleké Dušníky Milín-Ligmet 0:7 (0:2) Editovat zápas
9. kolo 19.10.2019 15:30 Lety Rožmitál 2:0 (1:0) Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Loděnice Tlustice 2:1p (1:0)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Jinočany Dobříš B 5:0 (3:0) Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Králův Dvůr B Nová Ves p. Pleší 2:0 (2:0) Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Milín-Ligmet Černolice 4:3p (0:2)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
20.10.2019 15:30 Petrovice Daleké Dušníky 2:1 (1:0) Editovat zápas
20.10.2019 15:30 Cerhovice Sedlčany B 1:2p (0:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
10. kolo 26.10.2019 10:15 Tlustice Jinočany 0:1 (0:1) Editovat zápas
26.10.2019 10:30 Rožmitál Nová Ves p. Pleší 6:1 (2:1) Editovat zápas
26.10.2019 15:30 Černolice Petrovice 5:1 (2:0) Editovat zápas
26.10.2019 15:30 Lety Loděnice 6:1 (4:0) Editovat zápas
27.10.2019 15:30 Sedlčany B Milín-Ligmet 3:2p (1:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
27.10.2019 15:30 Dobříš B Cerhovice 1:2 (0:1) Editovat zápas
27.10.2019 15:30 Daleké Dušníky Králův Dvůr B 0:3 (0:3) Editovat zápas
11. kolo 02.11.2019 14:00 Králův Dvůr B Černolice 2:3p (2:1)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Milín-Ligmet Dobříš B 11:3 (4:1) Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Jinočany Lety 4:1 (2:0) Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Loděnice Rožmitál 1:2p (0:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
03.11.2019 10:15 Nová Ves p. Pleší Daleké Dušníky 0:1p (0:0)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
03.11.2019 14:00 Cerhovice Tlustice 2:1 (1:1) Editovat zápas
03.11.2019 14:00 Petrovice Sedlčany B 4:0 (3:0) Editovat zápas
12. kolo 09.11.2019 10:15 Tlustice Milín-Ligmet 3:0 (0:0) Editovat zápas
09.11.2019 10:30 Rožmitál Daleké Dušníky 5:1 (1:1) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Loděnice Jinočany 4:3 (3:1) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Lety Cerhovice 1:2p (1:1)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Černolice Nová Ves p. Pleší 8:3 (2:1) Editovat zápas
10.11.2019 14:00 Dobříš B Petrovice 1:2 (0:1) Editovat zápas
10.11.2019 14:00 Sedlčany B Králův Dvůr B 4:1 (1:0) Editovat zápas
13. kolo 16.11.2019 13:30 Králův Dvůr B Dobříš B 3:2 (2:0) Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Milín-Ligmet Lety 0:1 (0:0) Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Jinočany Rožmitál 0:1 (0:0) Editovat zápas
17.11.2019 10:15 Nová Ves p. Pleší Sedlčany B 3:2 (2:2) Editovat zápas
17.11.2019 13:30 Cerhovice Loděnice 3:4 (0:1) Editovat zápas
17.11.2019 13:30 Petrovice Tlustice 6:0 (3:0) Editovat zápas
17.11.2019 13:30 Daleké Dušníky Černolice 2:4 (2:0) Editovat zápas
14. kolo Editovat výsledky 21.03.2020 10:30 Rožmitál Černolice -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Králův Dvůr B Tlustice -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Milín-Ligmet Loděnice -:- Editovat zápas
22.03.2020 10:15 Nová Ves p. Pleší Dobříš B -:- Editovat zápas
22.03.2020 15:00 Daleké Dušníky Sedlčany B -:- Editovat zápas
22.03.2020 15:00 Cerhovice Jinočany -:- Editovat zápas
22.03.2020 15:00 Petrovice Lety -:- Editovat zápas
15. kolo Editovat výsledky 28.03.2020 10:15 Tlustice Nová Ves p. Pleší -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Jinočany Milín-Ligmet -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Loděnice Petrovice -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Lety Králův Dvůr B -:- Editovat zápas
29.03.2020 15:00 Sedlčany B Černolice -:- Editovat zápas
29.03.2020 15:00 Dobříš B Daleké Dušníky -:- Editovat zápas
29.03.2020 15:00 Cerhovice Rožmitál -:- Editovat zápas
16. kolo Editovat výsledky 04.04.2020 10:30 Rožmitál Sedlčany B -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Milín-Ligmet Cerhovice -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Králův Dvůr B Loděnice -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Černolice Dobříš B -:- Editovat zápas
05.04.2020 10:15 Nová Ves p. Pleší Lety -:- Editovat zápas
05.04.2020 16:30 Daleké Dušníky Tlustice -:- Editovat zápas
05.04.2020 16:30 Petrovice Jinočany -:- Editovat zápas
17. kolo Editovat výsledky 11.04.2020 10:15 Tlustice Černolice -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Lety Daleké Dušníky -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Loděnice Nová Ves p. Pleší -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Jinočany Králův Dvůr B -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Milín-Ligmet Rožmitál -:- Editovat zápas
12.04.2020 16:30 Cerhovice Petrovice -:- Editovat zápas
12.04.2020 16:30 Dobříš B Sedlčany B -:- Editovat zápas
18. kolo Editovat výsledky 18.04.2020 10:30 Rožmitál Dobříš B -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Černolice Lety -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Králův Dvůr B Cerhovice -:- Editovat zápas
19.04.2020 10:15 Nová Ves p. Pleší Jinočany -:- Editovat zápas
19.04.2020 17:00 Petrovice Milín-Ligmet -:- Editovat zápas
19.04.2020 17:00 Daleké Dušníky Loděnice -:- Editovat zápas
19.04.2020 17:00 Sedlčany B Tlustice -:- Editovat zápas
19. kolo Editovat výsledky 25.04.2020 10:15 Tlustice Dobříš B -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Loděnice Černolice -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Jinočany Daleké Dušníky -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Milín-Ligmet Králův Dvůr B -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Lety Sedlčany B -:- Editovat zápas
26.04.2020 17:00 Cerhovice Nová Ves p. Pleší -:- Editovat zápas
26.04.2020 17:00 Petrovice Rožmitál -:- Editovat zápas
20. kolo Editovat výsledky 02.05.2020 10:30 Rožmitál Tlustice -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Králův Dvůr B Petrovice -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Černolice Jinočany -:- Editovat zápas
03.05.2020 10:15 Nová Ves p. Pleší Milín-Ligmet -:- Editovat zápas
03.05.2020 17:00 Daleké Dušníky Cerhovice -:- Editovat zápas
03.05.2020 17:00 Sedlčany B Loděnice -:- Editovat zápas
03.05.2020 17:00 Dobříš B Lety -:- Editovat zápas
21. kolo Editovat výsledky 09.05.2020 17:00 Králův Dvůr B Rožmitál -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Lety Tlustice -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Milín-Ligmet Daleké Dušníky -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Loděnice Dobříš B -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Jinočany Sedlčany B -:- Editovat zápas
10.05.2020 17:00 Cerhovice Černolice -:- Editovat zápas
10.05.2020 17:00 Petrovice Nová Ves p. Pleší -:- Editovat zápas
22. kolo Editovat výsledky 16.05.2020 10:15 Tlustice Loděnice -:- Editovat zápas
16.05.2020 10:30 Rožmitál Lety -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Černolice Milín-Ligmet -:- Editovat zápas
17.05.2020 10:15 Nová Ves p. Pleší Králův Dvůr B -:- Editovat zápas
17.05.2020 17:00 Dobříš B Jinočany -:- Editovat zápas
17.05.2020 17:00 Sedlčany B Cerhovice -:- Editovat zápas
17.05.2020 17:00 Daleké Dušníky Petrovice -:- Editovat zápas
23. kolo Editovat výsledky 23.05.2020 17:00 Loděnice Lety -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Jinočany Tlustice -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Milín-Ligmet Sedlčany B -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Králův Dvůr B Daleké Dušníky -:- Editovat zápas
24.05.2020 10:15 Nová Ves p. Pleší Rožmitál -:- Editovat zápas
24.05.2020 17:00 Petrovice Černolice -:- Editovat zápas
24.05.2020 17:00 Cerhovice Dobříš B -:- Editovat zápas
24. kolo Editovat výsledky 30.05.2020 10:15 Tlustice Cerhovice -:- Editovat zápas
30.05.2020 10:30 Rožmitál Loděnice -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Lety Jinočany -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Černolice Králův Dvůr B -:- Editovat zápas
31.05.2020 17:00 Daleké Dušníky Nová Ves p. Pleší -:- Editovat zápas
31.05.2020 17:00 Sedlčany B Petrovice -:- Editovat zápas
31.05.2020 17:00 Dobříš B Milín-Ligmet -:- Editovat zápas
25. kolo Editovat výsledky 06.06.2020 17:00 Jinočany Loděnice -:- Editovat zápas
06.06.2020 17:00 Milín-Ligmet Tlustice -:- Editovat zápas
06.06.2020 17:00 Králův Dvůr B Sedlčany B -:- Editovat zápas
07.06.2020 10:15 Nová Ves p. Pleší Černolice -:- Editovat zápas
07.06.2020 17:00 Petrovice Dobříš B -:- Editovat zápas
07.06.2020 17:00 Cerhovice Lety -:- Editovat zápas
07.06.2020 17:00 Daleké Dušníky Rožmitál -:- Editovat zápas
26. kolo Editovat výsledky 13.06.2020 10:15 Tlustice Petrovice -:- Editovat zápas
13.06.2020 10:30 Rožmitál Jinočany -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Lety Milín-Ligmet -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Loděnice Cerhovice -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Černolice Daleké Dušníky -:- Editovat zápas
14.06.2020 17:00 Dobříš B Králův Dvůr B -:- Editovat zápas
14.06.2020 17:00 Sedlčany B Nová Ves p. Pleší -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde