Okresní přebor starší dorost u19 2018-2019

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
David Chvojka Krakovany 17 1 0 0 0 3 0 23 0 0
Ondřej Doležal Radim-Plaňany 16 0 0 0 0 6 0 22 1 0
Michal Mastný Cerhenice 15 0 0 0 0 5 0 15 3 0
Pavel Šafář Tuchoraz 14 0 0 0 0 3 0 27 1 1
Václav Houžvička Tuchoraz 13 0 0 0 0 1 0 19 0 0
Jaroslav Bělohlávek Kouřim 13 0 0 0 0 2 0 14 0 0
Martin Svoboda Chotusice 10 0 0 0 0 2 0 13 0 0
Daniel Rejhon Kouřim 10 0 0 0 0 3 0 7 2 1
Pavel Tichý Ratboř 9 0 0 0 0 2 0 11 0 0
Metoděj Nytra Chotusice 9 0 0 0 0 2 0 11 1 0
Jakub Nedvědil Radim-Plaňany 9 0 0 0 0 2 0 7 0 0
Jakub Hrdinka Tuchoraz 9 0 0 0 0 1 0 9 1 0
Petr Charouzek Cerhenice 9 0 0 0 0 2 0 10 1 0
Ondřej Štuller Kouřim 8 0 0 0 0 3 0 8 0 0
Ondřej Vančura Chotusice 8 0 0 0 0 0 0 9 0 0
Petr Tichý Ratboř 8 0 0 0 0 2 1 7 0 0
Radek Ouředníček Tuchoraz 8 0 0 0 0 4 0 5 0 0
Robert Nývlt Tuchoraz 8 0 0 0 0 0 1 11 0 0
David Levkiv Radim-Plaňany 8 0 0 0 0 4 0 5 0 0
Dominik Kuric Cerhenice 8 0 0 0 0 4 0 5 0 0
Jiří Hampl Kouřim 8 0 0 0 0 2 0 9 0 0
Lukáš Chvojka Krakovany 8 0 0 0 0 0 0 11 1 0
Michal Toman Sendražice 7 0 0 0 0 2 0 7 1 0
Jaroslav Olah Radim-Plaňany 7 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Kryštof Michálek Cerhenice 7 0 0 0 0 3 0 4 0 0
Miroslav Jirsa Kouřim 7 0 0 0 0 1 0 8 0 0
Martin Hruška Chotusice 7 0 0 0 0 5 0 3 0 0
Jiří Chvalina Krakovany 7 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Pavel Štěpánek Kutná Hora B 6 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Dominik Zahradníček Kouřim 6 0 0 0 0 3 0 4 1 0
Marian Pešta Konárovice 6 0 0 0 0 0 0 7 2 0
Jan Kulhavý Louňovice 6 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Nikolas Brodský Chotusice 6 0 0 0 0 2 0 8 0 0
Luboš Adamec Kutná Hora B 6 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Matěj Špička Konárovice 5 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Jan Pacal Louňovice 5 0 0 0 0 1 1 4 0 0
Pavel Němec Konárovice 5 0 0 0 0 2 0 4 0 0
David Kosprd Chotusice 5 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Vojtěch Gunár Radim-Plaňany 5 0 0 0 0 3 0 2 0 0
Ondřej Bláha Radim-Plaňany 5 0 0 0 0 2 1 5 0 0
Michal Barenčík Kutná Hora B 5 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Petr Vocl Kutná Hora B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Vojtěch Szotkowski Sendražice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jan Richter Louňovice 4 0 0 0 0 1 0 7 0 0
Jiří Radoň Louňovice 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Lukáš Pompa Sendražice 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Jsoef Nový Radim-Plaňany 4 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Jan Novotný Louňovice 4 0 0 0 0 0 0 5 1 1
Daniel Nguyen Kutná Hora B 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Dmytro Marotchak Sendražice 4 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Josef Kára Radim-Plaňany 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Tomáš Kutílek Kutná Hora B 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Evgeny Kononov Radim-Plaňany 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Ondřej Cieslar Cerhenice 4 0 0 0 0 0 1 3 0 0
Jaroslav Břečka Cerhenice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jan Antoš Kutná Hora B 4 0 0 0 0 0 0 6 1 0
Ladislav Žemba Sendražice 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Martin Štuller Kouřim 3 0 0 0 0 2 0 2 1 0
Filip Šimek Krakovany 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Ondřej Černý Krakovany 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Vojtěch Votava Radim-Plaňany 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Jakub Vaníček Tuchoraz 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Adam Trumpus Radim-Plaňany 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Dominik Tichý Ratboř 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Filip Suda Louňovice 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
David Semerák Ratboř 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Matyáš Sedlák Radim-Plaňany 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jakub Rak Radim-Plaňany 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jan Novotný Cerhenice 3 0 0 0 0 0 0 3 2 0
Jiří Moravec Louňovice 3 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Jaroslav Maršík Ratboř 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Matěj Kozlík Krakovany 3 1 0 0 0 3 0 0 0 0
František Kamitz Cerhenice 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Jakub Kalaš Louňovice 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Jakub Jurišta Louňovice 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Jakub Josífek Radim-Plaňany 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Matyáš Janda Louňovice 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Jiří Fafejta Ratboř 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Petr Doležel Tuchoraz 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Vojtěch Rožníček Louňovice 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Denis Štencl Louňovice 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Matěj Šmejkal Kouřim 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Josef Šedivý Kouřim 2 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Václav Šedivec Kutná Hora B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Filip Čákora Louňovice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Adam Činátl Louňovice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Vojtěch Vágner Kutná Hora B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dominik Vokřál Konárovice 2 0 0 0 0 1 1 1 0 0
David Vejdělek Sendražice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Matěj Tabášek Louňovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Vít Svoboda Ratboř 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Strejcius Krakovany 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Matyáš Sixta Sendražice 2 0 0 0 0 1 0 1 1 0
Daniel Simčo Konárovice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jaroslav Poděbradský Tuchoraz 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
David Nykodym Cerhenice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Novák Krakovany 2 1 0 0 0 0 0 1 1 0
Tuan Nguyen Anh Krakovany 2 1 0 0 0 2 0 1 0 0
Jaroslav Naďo Radim-Plaňany 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Martin Mertl Kutná Hora B 2 0 0 0 0 2 0 1 0 0
David Mach Konárovice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Adam Link Cerhenice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Adam Krutský Radim-Plaňany 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
David Kropáček Ratboř 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jiří Kaftan Ratboř 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Karel Hanzálek Radim-Plaňany 2 0 0 0 0 1 0 1 1 0
Daniel Gvizd Cerhenice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jakub Fidra Kutná Hora B 2 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Matyáš Dostál Kutná Hora B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jan Chylík Kutná Hora B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Chochola Ratboř 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Dominik Brzák Chotusice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Dawid Bak Ratboř 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
David Klouček Tuchoraz 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Roman Homoky Cerhenice 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Tomáš Hamar Sendražice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Tomáš Šír Chotusice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Radek Špinka Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Tomáš Čábela Krakovany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Matěj Čech Tuchoraz 1 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jan Vyčítal Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vojtěch Vopařil Tuchoraz 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Adam Vinš Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Valenta Kouřim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Vach Konárovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Antonín Tvrzník Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Trumpus Radim-Plaňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Filip Trnka Tuchoraz 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Lukáš Sýkora Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vojtěch Stárek Chotusice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Sodoma Krakovany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Mikuláš Sirka Tuchoraz 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Sedlák Tuchoraz 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Scholler Kutná Hora B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Rejthárek Kutná Hora B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Matěj Rak Radim-Plaňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Pompa Sendražice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Ondřej Plíhal Kutná Hora B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Patrik Plachý Konárovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Václav Novák Tuchoraz 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Nešpor Kutná Hora B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Nehasil Konárovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Robert Müller Radim-Plaňany 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jakub Mrzílek Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Mládek Louňovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Vojtěch Malý Louňovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jakub Lochman Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Daniel Krátký Kutná Hora B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Kováč Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Kotyza Tuchoraz 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Jiří Kolůvek Kutná Hora B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Kocián Kouřim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Klímek Louňovice 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Alex Jarkuliš Chotusice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tobiáš Fišer Louňovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Adam Exner Louňovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Drvota Krakovany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Karel Charouzek Cerhenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Milan Brychta Chotusice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Adam Brabenec Tuchoraz 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Blecha Ratboř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Benc Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Adam Baláž Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 119 zápasů.
Zítra se hraje 1 zápasů.
Včera se hrálo 160 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde