Okresní přebor dospělí 2018-2019

Tabulka střelců

Filip Kubalík Nučice 23 (1)
František Suchánek Tři Dvory 20 (6)
Marcel Potůček Dobré Pole 15 (5)
Lukáš Kubelka Žiželice nad Cidlinou 14 (1)
Lukáš Kalivoda Tři Dvory 14 (3)
Lukáš Slezák Tři Dvory 13
Milan ml. Pánek Libodřice 13
David Brunclík Tři Dvory 13
Josef Teplý Býchory 12
Daniel Procházka Kouřim 11
Jakub Korčák Žiželice nad Cidlinou 11
Marek Hrstka Libodřice 11
Aleš Dostál Krakovany 11 (1)
Marek Šulc Nučice 11 (3)
Miroslav Müller Tři Dvory 10
Josef Košík Libodřice 10
Petr Jahoda Bečváry 10
Martin Snížek Kouřim 9
Ondřej Martinek Jestřabí Lhota 9
Tomáš Javorek Tři Dvory 9
Pavel Sova Libodřice 9 (1)
Jakub Vyhnánek Býchory 8
Matěj Linhart Tři Dvory 8
Daniel Kadlec Velim B 8
Jan Keltner Kouřim 8
Štěpán Váňa Býchory 8 (1)
Jiří Žirovnický Dobré Pole 8 (2)
Miroslav Černý Bečváry 7
Stanislav Rous Žiželice nad Cidlinou 7
Martin Kyncl Velim B 7
Aleš Krupka Jestřabí Lhota 7
Aleš Jehlička Velim B 7
Marek Hrabal Velim B 7
Matěj Chromý Nučice 7
Luděk Tlučhoř Krakovany 6
Martin Mikeš Jestřabí Lhota 6
Jan Malina Krakovany 6
Miloslav Klička Jestřabí Lhota 6 (2)
Petr Chlumský Býchory 6 (4)
Ondřej Vaňkát Býchory 5
Petr Pěkný Býchory 5
Petr Pazderec Český Brod C 5
Jan Malý Tři Dvory 5
Tomáš Sixta Krakovany 5 (1)
Václav Šindelář Jestřabí Lhota 4
Stanislav Šindelář Krakovany 4
Jan Zajíc Velim B 4
Adam Vyhnánek Býchory 4
Tomáš Novák Kouřim 4
Adam Chvalovský Býchory 4
Adam Vosecký Dobré Pole 4
Jan Uher Bečváry 4 (2)
Tomáš Ružinský Kouřim 4 (2)
Jan Špinka ml. Krakovany 3
Tomáš Vlasák Nučice 3
Jan Vedral Nučice 3
Pavel Topol Tuchoraz 3
Petr Strejcius Krakovany 3
Daniel Stojka Tři Dvory 3
Jakub Pokorný Tuchoraz 3
Roman Nešpor Tuklaty 3
Daniel Mejvald Žiželice nad Cidlinou 3
Lukáš Lev Býchory 3
Vojtěch Kšírl Bečváry 3
Martin Kutil Krakovany 3
Jan Kubín Bečváry 3
Filip Krajíček Jestřabí Lhota 3
Karel Koubek Býchory 3
Lukáš Kmoch Tři Dvory 3
Jakub Kasal Velim B 3
Lukáš Jelínek Krakovany 3
Jiří Jelínek Velim B 3
Martin Horáček Bečváry 3
Jan Dědek Bečváry 3
Tomáš Dufek Kouřim 3
Jiří Halgaš Tuklaty 3 (1)
Václav Dittrich Libodřice 3 (1)
Vojtěch Šmejkal Bečváry 2
Pavel Škopek Libodřice 2
Josef Čáslava Bečváry 2
Kristián Zradička Tuklaty 2
Jiří Vondráček Tuklaty 2
Lukáš Vlk Velim B 2
Radek Valenta Dobré Pole 2
Roman Světnička Kouřim 2
Jan Svoboda Český Brod C 2
Petr Stempák Tři Dvory 2
Dominik Rozumný Český Brod C 2
Tomáš Regner Tuklaty 2
Jan Rak Tři Dvory 2
Lukáš Pohanka Libodřice 2
Jiří Oberreiter Krakovany 2
Tomáš Němec Velim B 2
Ondřej Novák Tři Dvory 2
Jakub Novák Nučice 2
Vlastimil Novotný Krakovany 2
Jiří Nedbal Velim B 2
Ondřej Lekeš Žiželice nad Cidlinou 2
Petr Kureš Jestřabí Lhota 2
Petr Kuba Bečváry 2
Pavel Královský Dobré Pole 2
Michal Kratochvíl Český Brod C 2
Miroslav Kozlíček Český Brod C 2
Petr Kesner Jestřabí Lhota 2
Martin Kassa Tuklaty 2
Denis Jurka Tuchoraz 2
David Jambor Tuklaty 2
Jan Hron Jestřabí Lhota 2
Josef Holub Kouřim 2
David Chvojka Krakovany 2
Michal Bubeník Žiželice nad Cidlinou 2
Jan Brunclík Bečváry 2
Adam Baško Libodřice 2
Tomáš Jícha Dobré Pole 2
Milan Tománek Kouřim 2 (1)
Petr Jambor Tuklaty 2 (1)
Richard Margolius Český Brod C 2 (2)
Martin Živný Žiželice nad Cidlinou 1
Daniel Švrčula Dobré Pole 1
Ondřej Štefančík Dobré Pole 1
Miroslav Šmejkal st. Český Brod C 1
Pavel Šafář Tuchoraz 1
Daniel Záhora Jestřabí Lhota 1
Jiří Vébr Tuklaty 1
Jiří Vyhnal Tuklaty 1
Jiří Vanta Bečváry 1
Daniel Týma Jestřabí Lhota 1
Matěj Teslík Český Brod C 1
Aleš Schánel Žiželice nad Cidlinou 1
Martin Sahula Český Brod C 1
Tomáš Robovský Jestřabí Lhota 1
Ivan Pokorný Tři Dvory 1
Ondřej Pavelka Jestřabí Lhota 1
Pavel Patačik Tuklaty 1
Tomáš Němec Libodřice 1
Robert Nývlt Tuchoraz 1
Tomáš Novák Tuchoraz 1
Petr Nevšímal Nučice 1
Jean Claude Nana Ekane Dobré Pole 1
Jan Moško Český Brod C 1
Tomáš Miňovský Nučice 1
Michal Midloch ml. Žiželice nad Cidlinou 1
Denis Matthey Tuklaty 1
Vojtěch Lachman Tuklaty 1
Tomáš Kušta Dobré Pole 1
Lukáš Kulhavý Nučice 1
Jan Kukal Velim B 1
Tomáš Kubíček Jestřabí Lhota 1
Martin Kubišta Tuchoraz 1
Marek Kotala Tuklaty 1
Ondřej Kosina Velim B 1
Adam Kliment Český Brod C 1
Jiří Kiewak Český Brod C 1
Petr Kedršt Býchory 1
Jan Jelínek Nučice 1
Marek Jansta Velim B 1
Milan Hovorka Kouřim 1
Marek Hovorka Libodřice 1
Václav Houžvička Tuchoraz 1
Zdeněk Hejduk Tři Dvory 1
Bohumír Hanzl Tuchoraz 1
Robert Dunka Jestřabí Lhota 1
Jiří Ceral Velim B 1
Tomáš Bílek Tuchoraz 1
Jiří Biško Tři Dvory 1
Martin Beníšek Libodřice 1
David Bazal Tuklaty 1
Dominik Kočí Nučice 1
Daniel Bílý Tuklaty 1
Marek Kosina Velim B 1 (1)
vlastní góly 6

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 1 zápasů.
Zítra se hraje 1 zápasů.
Včera se hrálo 71 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde