Okresní přebor dospělí 2018-2019

Tabulka střelců

Filip Kubalík Nučice 30 (1)
František Suchánek Tři Dvory 25 (6)
Tomáš Javorek Tři Dvory 21
Milan ml. Pánek Libodřice 20
Pavel Sova Libodřice 18 (1)
Lukáš Slezák Tři Dvory 16
Lukáš Kubelka Žiželice nad Cidlinou 16 (1)
Lukáš Kalivoda Tři Dvory 16 (3)
Martin Kyncl Velim B 15
Marek Hrstka Libodřice 15
Marcel Potůček Dobré Pole 15 (5)
Petr Jahoda Bečváry 14
David Brunclík Tři Dvory 14
Aleš Dostál Krakovany 14 (1)
Josef Teplý Býchory 13
Stanislav Rous Žiželice nad Cidlinou 12
Ondřej Martinek Jestřabí Lhota 12
Matěj Linhart Tři Dvory 12
Miroslav Černý Bečváry 12 (2)
Marek Šulc Nučice 12 (3)
Daniel Procházka Kouřim 11
Miroslav Müller Tři Dvory 11
Josef Košík Libodřice 11
Jakub Korčák Žiželice nad Cidlinou 11
Jakub Vyhnánek Býchory 10
Martin Snížek Kouřim 10
Aleš Krupka Jestřabí Lhota 10
Aleš Jehlička Velim B 10
Jan Špinka ml. Krakovany 9
Marek Hrabal Velim B 9
Jan Keltner Kouřim 9
Jan Zajíc Velim B 8
Petr Pěkný Býchory 8
Lukáš Kmoch Tři Dvory 8
Daniel Kadlec Velim B 8
Matěj Chromý Nučice 8
Štěpán Váňa Býchory 8 (1)
Jiří Žirovnický Dobré Pole 8 (2)
Miloslav Klička Jestřabí Lhota 8 (2)
Adam Vyhnánek Býchory 7
Tomáš Sixta Krakovany 7 (1)
Petr Chlumský Býchory 7 (4)
Luděk Tlučhoř Krakovany 6
Martin Mikeš Jestřabí Lhota 6
Jan Malina Krakovany 6
Jiří Jelínek Velim B 6
Tomáš Dufek Kouřim 6
Pavel Topol Tuchoraz 6 (1)
Pavel Škopek Libodřice 5
Stanislav Šindelář Krakovany 5
Pavel Šafář Tuchoraz 5
Tomáš Vlasák Nučice 5
Ondřej Vaňkát Býchory 5
Jakub Pokorný Tuchoraz 5
Petr Pazderec Český Brod C 5
Jiří Oberreiter Krakovany 5
Ondřej Novák Tři Dvory 5
Jan Malý Tři Dvory 5
Karel Koubek Býchory 5
Jan Dědek Bečváry 5
Václav Šindelář Jestřabí Lhota 4
Petr Stempák Tři Dvory 4
Tomáš Novák Kouřim 4
Jakub Novák Nučice 4
Petr Kesner Jestřabí Lhota 4
Lukáš Jelínek Krakovany 4
Adam Chvalovský Býchory 4
Adam Vosecký Dobré Pole 4
Kristián Zradička Tuklaty 4 (1)
Jan Uher Bečváry 4 (2)
Tomáš Ružinský Kouřim 4 (2)
Václav Dittrich Libodřice 4 (2)
Josef Čáslava Bečváry 3
Jiří Vyhnal Tuklaty 3
Jan Vedral Nučice 3
Petr Strejcius Krakovany 3
Daniel Stojka Tři Dvory 3
Petr Sedláček Český Brod C 3
Tomáš Robovský Jestřabí Lhota 3
Jan Rak Tři Dvory 3
Robert Nývlt Tuchoraz 3
Vlastimil Novotný Krakovany 3
Roman Nešpor Tuklaty 3
Tomáš Miňovský Nučice 3
Daniel Mejvald Žiželice nad Cidlinou 3
Lukáš Lev Býchory 3
Vojtěch Kšírl Bečváry 3
Martin Kutil Krakovany 3
Jan Kubín Bečváry 3
Filip Krajíček Jestřabí Lhota 3
Martin Kassa Tuklaty 3
Jakub Kasal Velim B 3
David Jambor Tuklaty 3
Martin Horáček Bečváry 3
Adam Baško Libodřice 3
Milan Tománek Kouřim 3 (1)
Marek Kosina Velim B 3 (1)
Jiří Halgaš Tuklaty 3 (1)
Vojtěch Šmejkal Bečváry 2
Jiří Vondráček Tuklaty 2
Lukáš Vlk Velim B 2
Radek Valenta Dobré Pole 2
Roman Světnička Kouřim 2
Jan Svoboda Český Brod C 2
Jindřich Stejskal Český Brod C 2
Aleš Schánel Žiželice nad Cidlinou 2
Dominik Rozumný Český Brod C 2
Tomáš Regner Tuklaty 2
Lukáš Pohanka Libodřice 2
Tomáš Němec Velim B 2
Jiří Nedbal Velim B 2
Ondřej Lekeš Žiželice nad Cidlinou 2
Petr Kureš Jestřabí Lhota 2
Martin Kubišta Tuchoraz 2
Petr Kuba Bečváry 2
Pavel Královský Dobré Pole 2
Michal Kratochvíl Český Brod C 2
Miroslav Kozlíček Český Brod C 2
Denis Jurka Tuchoraz 2
Jan Jelínek Nučice 2
Jan Hron Jestřabí Lhota 2
Josef Holub Kouřim 2
David Chvojka Krakovany 2
Michal Bubeník Žiželice nad Cidlinou 2
Jan Brunclík Bečváry 2
Jiří Biško Tři Dvory 2
Tomáš Jícha Dobré Pole 2
Daniel Bílý Tuklaty 2
Petr Jambor Tuklaty 2 (1)
Vladimír Novák Tři Dvory 2 (2)
Richard Margolius Český Brod C 2 (2)
Martin Živný Žiželice nad Cidlinou 1
Daniel Švrčula Dobré Pole 1
Ondřej Štefančík Dobré Pole 1
Radek Šrámek Libodřice 1
Miroslav Šmejkal st. Český Brod C 1
Daniel Záhora Jestřabí Lhota 1
Jiří Vébr Tuklaty 1
Jiří Vanta Bečváry 1
Petr Týma Jestřabí Lhota 1
Ladislav Týma Jestřabí Lhota 1
Daniel Týma Jestřabí Lhota 1
Matěj Teslík Český Brod C 1
Daniel Sodoma Tuchoraz 1
Martin Sahula Český Brod C 1
Filipo Ravizza Český Brod C 1
Michal Pytloun Tuklaty 1
Ivan Pokorný Tři Dvory 1
Jiří Petříček Český Brod C 1
Ondřej Pavelka Jestřabí Lhota 1
Pavel Patačik Tuklaty 1
Tomáš Němec Libodřice 1
Tomáš Novák Tuchoraz 1
Petr Nevšímal Nučice 1
Jean Claude Nana Ekane Dobré Pole 1
Jan Moško Český Brod C 1
Michal Midloch ml. Žiželice nad Cidlinou 1
Denis Matthey Tuklaty 1
Ondřej Macháček Kouřim 1
Vojtěch Lachman Tuklaty 1
Jakub Kšírl Bečváry 1
Tomáš Kušta Dobré Pole 1
Lukáš Kulhavý Nučice 1
Jan Kukal Velim B 1
Jakub Kuchař Velim B 1
Tomáš Kubíček Jestřabí Lhota 1
Marek Kotala Tuklaty 1
Ondřej Kosina Velim B 1
Adam Kliment Český Brod C 1
Jiří Kiewak Český Brod C 1
Petr Kedršt Býchory 1
Marek Jansta Velim B 1
Milan Hovorka Kouřim 1
Marek Hovorka Libodřice 1
Václav Houžvička Tuchoraz 1
Zdeněk Hejduk Tři Dvory 1
Bohumír Hanzl Tuchoraz 1
Robert Dunka Jestřabí Lhota 1
Jiří Ceral Velim B 1
Tomáš Bílek Tuchoraz 1
Martin Beníšek Libodřice 1
David Bazal Tuklaty 1
Dominik Kočí Nučice 1
Zdeněk Týma Jestřabí Lhota 1 (1)
Kamil Hurtík Nučice 1 (1)
vlastní góly 9

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde