Okresní přebor dospělí 2018-2019

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Filip Kubalík Nučice 17 0 0 0 0 2 0 30 1 0
Lukáš Kalivoda Tři Dvory 16 0 0 0 0 4 0 16 3 0
Pavel Sova Libodřice 15 0 0 0 0 7 1 18 1 0
Stanislav Rous Žiželice nad Cidlinou 15 0 0 0 0 9 0 12 0 0
Lukáš Kubelka Žiželice nad Cidlinou 15 0 0 0 0 9 0 16 1 0
František Suchánek Tři Dvory 14 0 0 0 0 4 0 25 6 0
Martin Snížek Kouřim 14 0 0 0 0 7 1 10 0 0
Milan ml. Pánek Libodřice 14 0 0 0 0 4 0 20 0 0
Jan Keltner Kouřim 14 0 0 0 0 11 1 9 0 0
Daniel Bílý Tuklaty 14 0 0 0 0 11 0 2 0 1
Jakub Vyhnánek Býchory 13 0 0 0 0 6 0 10 0 0
Lukáš Slezák Tři Dvory 13 0 0 0 0 2 0 16 0 0
Aleš Dostál Krakovany 13 0 0 0 0 5 0 14 1 0
Václav Dittrich Libodřice 13 0 0 0 0 10 0 4 2 0
Miroslav Černý Bečváry 12 0 0 0 0 3 0 12 2 0
Jan Rak Tři Dvory 12 0 0 0 0 10 1 3 0 0
Daniel Procházka Kouřim 12 0 0 0 0 6 3 11 0 0
Marek Hrstka Libodřice 12 0 0 0 0 8 0 15 0 0
Jan Špinka ml. Krakovany 11 0 0 0 0 6 0 9 0 0
Miroslav Müller Tři Dvory 11 0 0 0 0 2 0 11 0 0
Pavel Královský Dobré Pole 11 0 0 0 0 9 2 2 0 0
Petr Jahoda Bečváry 11 0 0 0 0 1 0 14 0 0
David Brunclík Tři Dvory 11 0 0 0 0 1 0 14 0 0
Marek Šulc Nučice 11 0 0 0 0 3 1 12 3 0
Jan Uher Bečváry 10 0 0 0 0 7 0 4 2 0
Josef Teplý Býchory 10 0 0 0 0 1 0 13 0 0
Petr Nevšímal Nučice 10 0 0 0 0 9 0 1 0 0
Martin Kyncl Velim B 10 0 0 0 0 3 0 15 0 1
Josef Košík Libodřice 10 0 0 0 0 4 1 11 0 0
Milan Tománek Kouřim 9 0 0 0 0 6 0 3 1 0
Marcel Potůček Dobré Pole 9 0 0 0 0 2 0 15 5 0
Ondřej Martinek Jestřabí Lhota 9 0 0 0 0 0 0 12 0 0
Matěj Linhart Tři Dvory 9 0 0 0 0 0 0 12 0 0
Jakub Korčák Žiželice nad Cidlinou 9 0 0 0 0 2 0 11 0 0
Miloslav Klička Jestřabí Lhota 9 0 0 0 0 2 0 8 2 0
Aleš Jehlička Velim B 9 0 0 0 0 1 0 10 0 0
Marek Hrabal Velim B 9 0 0 0 0 1 0 9 0 0
Matěj Chromý Nučice 9 0 0 0 0 2 0 8 0 0
Petr Chlumský Býchory 9 0 0 0 0 3 0 7 4 0
František Krejčí Dobré Pole 9 0 0 0 0 9 0 0 0 0
Dominik Kočí Nučice 9 0 0 0 0 9 0 1 0 0
Petr Pěkný Býchory 8 0 0 0 0 1 1 8 0 0
Jakub Pokorný Tuchoraz 8 0 0 0 0 3 1 5 0 0
Tomáš Němec Libodřice 8 0 0 0 0 7 0 1 0 0
Aleš Krupka Jestřabí Lhota 8 0 0 0 0 2 0 10 0 0
Tomáš Javorek Tři Dvory 8 0 0 0 0 0 0 21 0 0
Tomáš Jícha Dobré Pole 8 0 0 0 0 7 0 2 0 0
Miroslav Šmejkal Český Brod C 7 0 0 0 0 6 1 0 0 0
Pavel Škopek Libodřice 7 0 0 0 0 5 0 5 0 0
Štěpán Váňa Býchory 7 0 0 0 0 1 0 8 1 0
Tomáš Vlasák Nučice 7 0 0 0 0 3 0 5 0 0
Marek Slezák Bečváry 7 0 0 0 0 7 0 0 0 0
Tomáš Sixta Krakovany 7 0 0 0 0 3 1 7 1 0
Tomáš Novák Tuchoraz 7 0 0 0 0 6 1 1 0 0
Jakub Novák Nučice 7 0 0 0 0 4 1 4 0 0
Martin Mikeš Jestřabí Lhota 7 0 0 0 0 1 0 6 0 1
Michal Kratochvíl Český Brod C 7 0 0 0 0 5 0 2 0 1
Karel Koubek Býchory 7 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Petr Kesner Jestřabí Lhota 7 0 0 0 0 4 0 4 0 0
Daniel Kadlec Velim B 7 0 0 0 0 2 0 8 0 0
Lukáš Jelínek Krakovany 7 0 0 0 0 3 1 4 0 0
Jiří Žirovnický Dobré Pole 6 0 0 0 0 1 0 8 2 0
Adam Vyhnánek Býchory 6 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Luděk Tlučhoř Krakovany 6 0 0 0 0 3 0 6 0 0
Lukáš Pohanka Libodřice 6 0 0 0 0 4 1 2 0 0
Petr Pazderec Český Brod C 6 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Tomáš Novák Kouřim 6 0 0 0 0 3 0 4 0 0
Vladimír Novák Tři Dvory 6 0 0 0 0 5 0 2 2 0
David Mical Žiželice nad Cidlinou 6 0 0 0 0 6 0 0 0 1
Jan Malina Krakovany 6 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Marek Kosina Velim B 6 0 0 0 0 3 0 3 1 0
Vlastislav Konhefr Žiželice nad Cidlinou 6 0 0 0 0 6 1 0 0 0
Lukáš Kmoch Tři Dvory 6 0 0 0 0 1 0 8 0 0
Jiří Jelínek Velim B 6 0 0 0 0 3 0 6 0 0
Adam Baško Libodřice 6 0 0 0 0 5 1 3 0 0
Adam Vosecký Dobré Pole 6 0 0 0 0 5 0 4 0 0
Martin Živný Žiželice nad Cidlinou 5 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Stanislav Šindelář Krakovany 5 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Pavel Šafář Tuchoraz 5 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Josef Čáslava Bečváry 5 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Kristián Zradička Tuklaty 5 0 0 0 0 3 0 4 1 0
Jan Zajíc Velim B 5 0 0 0 0 1 0 8 0 0
Lukáš Werbynský Tuklaty 5 0 0 0 0 4 1 0 0 0
Ondřej Vaňkát Býchory 5 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Pavel Topol Tuchoraz 5 0 0 0 0 4 0 6 1 0
Jan Svoboda Český Brod C 5 0 0 0 0 4 0 2 0 0
Petr Stempák Tři Dvory 5 0 0 0 0 2 0 4 0 0
Martin Sahula Český Brod C 5 0 0 0 0 5 0 1 0 0
Tomáš Ružinský Kouřim 5 0 0 0 0 3 0 4 2 0
Ondřej Pavelka Jestřabí Lhota 5 0 0 0 0 5 0 1 0 0
Vlastimil Novotný Krakovany 5 0 0 0 0 3 1 3 0 0
Roman Nešpor Tuklaty 5 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Jakub Moravec Tuchoraz 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Tomáš Miňovský Nučice 5 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Vojtěch Kšírl Bečváry 5 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Martin Kutil Krakovany 5 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Jan Kubín Bečváry 5 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Petr Kozel Krakovany 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Martin Horáček Bečváry 5 0 0 0 0 4 1 3 0 0
Jaroslav Flieger Dobré Pole 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Jan Dědek Bečváry 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Adam Chvalovský Býchory 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Michal Bubeník Žiželice nad Cidlinou 5 0 0 0 0 3 1 2 0 0
Jiří Biško Tři Dvory 5 0 0 0 0 4 0 2 0 0
Ondřej Štefančík Dobré Pole 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Filip Šafránek Libodřice 4 0 0 0 0 4 1 0 0 0
Martin Vosecký Tuchoraz 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Jan Vedral Nučice 4 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Roman Světnička Kouřim 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Jan Paclík Kouřim 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Ondřej Novák Tři Dvory 4 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Daniel Mejvald Žiželice nad Cidlinou 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Lukáš Lev Býchory 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Ondřej Lekeš Žiželice nad Cidlinou 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Lukáš Ledvina Dobré Pole 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Jakub Kasal Velim B 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Denis Jurka Tuchoraz 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Filip Josef Žiželice nad Cidlinou 4 0 0 0 0 3 2 0 0 0
Jan Jelínek Nučice 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Marek Hovorka Libodřice 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Josef Holub Kouřim 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Ladislav Funda Býchory 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Tomáš Dufek Kouřim 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Jan Černý Český Brod C 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jiří Vondráček Tuklaty 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Lukáš Vlk Velim B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Ladislav Týma Jestřabí Lhota 3 0 0 0 0 1 1 1 0 0
Tomáš Svoboda Kouřim 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Petr Strejcius Krakovany 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Daniel Stojka Tři Dvory 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Michal Skalický Jestřabí Lhota 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Michal Procházka Tuklaty 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
David Procházka Tuklaty 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Robert Nývlt Tuchoraz 3 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Lukáš Neruda Krakovany 3 0 0 0 0 3 0 0 0 1
Jiří Nedbal Velim B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jan Malý Tři Dvory 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Lukáš Kulhavý Nučice 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Tomáš Kubíček Jestřabí Lhota 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Miroslav Kozlíček Český Brod C 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Patrik Jirků Kouřim 3 0 0 0 0 3 1 0 0 0
David Jambor Tuklaty 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Michal Havránek Kouřim 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Ondřej Forman Dobré Pole 3 0 0 0 0 3 1 0 0 0
Jiří Ceral Velim B 3 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Tomáš Bílek Tuchoraz 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Filip Bubník Český Brod C 3 0 0 0 0 3 1 0 0 0
Martin Beníšek Libodřice 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
David Špička Dobré Pole 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Miroslav Šmejkal st. Český Brod C 2 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Václav Šindelář Jestřabí Lhota 2 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Jiří Vyhnal Tuklaty 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jan Vlček Český Brod C 2 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Jiří Vlk Velim B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Radek Valenta Dobré Pole 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Trnka Tuchoraz 2 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Luboš Svoboda Velim B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Daniel Sodoma Tuchoraz 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Sedláček Český Brod C 2 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Aleš Schánel Žiželice nad Cidlinou 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Robovský Jestřabí Lhota 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Tomáš Regner Tuklaty 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jiří Petříček Český Brod C 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Pavel Patačik Tuklaty 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jiří Olexa Krakovany 2 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Jiří Oberreiter Krakovany 2 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Milan Navrátil Kouřim 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jean Claude Nana Ekane Dobré Pole 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Midloch ml. Žiželice nad Cidlinou 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Richard Margolius Český Brod C 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0
Jakub Kšírl Bečváry 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jakub Kuchař Velim B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Martin Kubišta Tuchoraz 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Kuba Bečváry 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Krutský Nučice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Marek Kotala Tuklaty 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jiří Kiewak Český Brod C 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Kedršt Býchory 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Martin Kassa Tuklaty 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Zdeněk Jirkovský Býchory 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Petr Jambor Tuklaty 2 0 0 0 0 1 0 2 1 0
Jan Hron Jestřabí Lhota 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Milan Hovorka Kouřim 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Ondřej Holub Bečváry 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Zdeněk Hejduk Tři Dvory 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Lukáš Havránek Kouřim 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jiří Halgaš Tuklaty 2 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Bartholomew Ebuka Nneji Dobré Pole 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Martin Bláha Tuchoraz 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
David Bazal Tuklaty 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Daniel Švrčula Dobré Pole 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Šudy Libodřice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Radek Šrámek Libodřice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vojtěch Šmejkal Bečváry 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Černý Tři Dvory 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Čermák Český Brod C 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Radek Čepelák Velim B 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Petr Zápotocký Nučice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Daniel Záhora Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Vébr Tuklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Varyš Dobré Pole 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jiří Vanta Bečváry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Vacek Býchory 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Zdeněk Týma Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Petr Týma Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Daniel Týma Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Matěj Teslík Český Brod C 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ondřej Stoupa Bečváry 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jindřich Stejskal Český Brod C 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Luboš Soukup Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Michal Sliva Tuchoraz 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Marek Skála Český Brod C 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Sixta Krakovany 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Dominik Rozumný Český Brod C 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Milan Rokos Žiželice nad Cidlinou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Daniel Rejhon Kouřim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Filipo Ravizza Český Brod C 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Pytloun Tuklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vratislav Procházka Tuklaty 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Ivan Pokorný Tři Dvory 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Němec Velim B 1 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jan Mučka Tuchoraz 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Mrázek Český Brod C 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Moško Český Brod C 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Miňovský Český Brod C 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Gabriel Yannick Mboula Mboua Český Brod C 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Matějka Libodřice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Denis Matthey Tuklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ondřej Macháček Kouřim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Lysý Tuklaty 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Vojtěch Lachman Tuklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Kšírl Bečváry 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Kušta Dobré Pole 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Kureš Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Kukal Velim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Luděk Kubásek Bečváry 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Filip Krajíček Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Martin Kosmata Dobré Pole 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Ondřej Kosina Velim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Kohout Český Brod C 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Adam Kliment Český Brod C 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Jícha Nučice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Marek Jansta Velim B 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Kamil Hurtík Nučice 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Josef Hrouda Bečváry 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Jakub Hrdinka Tuchoraz 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Václav Houžvička Tuchoraz 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Adam Hojda Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Aleš Heverle Libodřice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Bohumír Hanzl Tuchoraz 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vojtěch Dušek Český Brod C 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Robert Dunka Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zdeněk Douděra Krakovany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Dohanič Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Chvojka Krakovany 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Marek Chvalovský Býchory 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Chlumský Býchory 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Jan Brunclík Bečváry 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
František Bouda Tuklaty 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Michal Škopek Býchory 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Šimůnek Tuchoraz 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Karel Páral Dobré Pole 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jaroslav Jirsa Kouřim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Hubáček Český Brod C 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0

Aktualizace

15.10.2019 05:35:28 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 14 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 6 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde