KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2017-2018
Dospělí
1. B třída
1. B třída A
Zápasy
2017-2018
1. B třída A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
s výsledky
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Braškov
Doksy
Hostouň B
Jedomělice
Klobuky
Lužná
Mšec
SK Rakovník B
Slaný B
Tatran Rakovník B
Unhošť
Velká Dobrá
Vraný
Zlonice
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
s výsledky
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Braškov
Doksy
Hostouň B
Jedomělice
Klobuky
Lužná
Mšec
SK Rakovník B
Slaný B
Tatran Rakovník B
Unhošť
Velká Dobrá
Vraný
Zlonice
1. kolo
26.08.2017 17:00
Velká Dobrá
2:0
(1:0)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2017 17:00
Mšec
2:0
(1:0)
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2017 17:00
Klobuky
3:1
(2:0)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2017 17:00
Lužná
1:5
(1:4)
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2017 17:00
Jedomělice
2:3
(1:1)
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2017 17:00
Braškov
4:3
(2:1)
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2017 17:00
Vraný
5:1
(2:1)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
02.09.2017 10:15
Braškov
1:2
(1:1)
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 17:00
Zlonice
1:0
(1:0)
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2017 17:00
Velká Dobrá
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2017 14:00
Tatran Rakovník B
1:3
(1:1)
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2017 17:00
Slaný B
5:0
(3:0)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2017 17:00
Unhošť
2:3
(0:2)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2017 17:00
Hostouň B
0:1
(0:0)
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
09.09.2017 17:00
Mšec
2:3p
(0:2)
pen 2:3
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2017 17:00
Klobuky
4:1
(1:1)
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2017 17:00
Lužná
0:5
(0:4)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2017 10:15
SK Rakovník B
2:5
(0:3)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2017 17:00
Jedomělice
4:1
(1:1)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2017 17:00
Braškov
0:1
(0:0)
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2017 17:00
Vraný
2:1
(2:0)
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
16.09.2017 10:15
Vraný
2:1p
(1:0)
pen 4:3
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 17:00
Zlonice
5:0
(1:0)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2017 17:00
Velká Dobrá
3:0
(3:0)
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2017 14:00
Tatran Rakovník B
2:1
(1:1)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2017 17:00
Unhošť
2:1
(1:0)
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2017 17:00
Hostouň B
6:1
(3:0)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2017 17:00
Jedomělice
1:2p
(0:0)
pen 3:4
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
23.09.2017 16:30
Mšec
2:1
(1:0)
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2017 16:30
Klobuky
1:2p
(1:0)
pen 1:4
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2017 16:30
Lužná
1:2
(1:2)
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2017 10:15
SK Rakovník B
4:2
(3:1)
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2017 16:30
Braškov
6:1
(2:1)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2017 16:30
Vraný
0:4
(0:0)
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2017 16:30
Slaný B
6:2
(4:1)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
30.09.2017 10:15
Lužná
1:2
(0:2)
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 16:30
Zlonice
1:4
(1:3)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2017 16:30
Velká Dobrá
1:0
(0:0)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2017 14:00
Tatran Rakovník B
4:1
(2:0)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2017 16:30
Hostouň B
6:1
(2:1)
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2017 16:30
Jedomělice
3:2p
(1:1)
pen 4:3
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2017 16:30
Braškov
3:2
(3:2)
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
07.10.2017 16:00
Mšec
1:0
(0:0)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2017 16:00
Klobuky
1:4
(1:3)
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2017 16:00
Lužná
0:2
(0:0)
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2017 10:15
SK Rakovník B
2:1
(2:1)
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2017 16:00
Vraný
3:2
(2:0)
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2017 16:00
Slaný B
1:2p
(1:1)
pen 2:4
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2017 16:00
Unhošť
2:1
(0:0)
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
14.10.2017 10:15
Slaný B
2:5
(0:3)
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 16:00
Velká Dobrá
1:0p
(0:0)
pen 4:2
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2017 16:00
Mšec
4:1
(3:0)
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2017 14:00
Tatran Rakovník B
6:0
(2:0)
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2017 16:00
Hostouň B
1:2
(1:1)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2017 16:00
Jedomělice
6:1
(4:0)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2017 16:00
Braškov
3:0
(1:0)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
21.10.2017 15:30
Klobuky
1:2
(0:1)
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2017 15:30
Lužná
0:1
(0:1)
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2017 15:30
Zlonice
0:4
(0:2)
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2017 10:15
SK Rakovník B
1:2p
(1:1)
pen 3:4
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2017 15:30
Vraný
6:1
(4:0)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2017 15:30
Slaný B
3:2
(2:0)
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2017 15:30
Unhošť
0:4
(0:3)
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
28.10.2017 10:15
Zlonice
1:5
(1:2)
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 14:30
Velká Dobrá
3:1
(0:1)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2017 14:30
Mšec
7:0
(1:0)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2017 14:00
Tatran Rakovník B
0:4
(0:1)
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2017 14:30
Jedomělice
2:1
(1:0)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2017 14:30
SK Rakovník B
2:0
(1:0)
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2017 14:30
Vraný
7:0
(2:0)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
04.11.2017 14:00
Klobuky
4:0
(3:0)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2017 14:00
Lužná
4:6
(2:3)
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2017 14:00
Zlonice
0:3
(0:1)
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2017 10:15
SK Rakovník B
2:3p
(0:1)
pen 4:5
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2017 14:00
Slaný B
4:3p
(3:1)
pen 4:2
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2017 14:00
Unhošť
2:3p
(1:2)
pen 2:4
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2017 14:00
Hostouň B
4:0
(1:0)
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
11.11.2017 14:00
Velká Dobrá
1:0
(1:0)
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 14:00
Mšec
2:3
(0:3)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2017 14:00
Klobuky
4:1
(3:0)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2017 14:00
Tatran Rakovník B
2:0
(1:0)
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2017 14:00
Jedomělice
2:1p
(1:1)
pen 3:0
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2017 14:00
Braškov
6:1
(3:0)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2017 14:00
Vraný
6:1
(4:1)
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
18.11.2017 10:15
Velká Dobrá
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Doksy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2017 13:30
Lužná
1:5
(0:1)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2017 13:30
Zlonice
2:1
(1:1)
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2017 10:15
SK Rakovník B
5:2
(3:2)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2017 13:30
Slaný B
2:4
(2:0)
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2017 13:30
Unhošť
4:0
(2:0)
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2017 13:30
Hostouň B
2:1
(2:0)
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
24.03.2018 10:15
Doksy
4:1
(3:1)
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2018 15:00
Zlonice
3:4
(2:2)
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2018 10:15
SK Rakovník B
7:0
(3:0)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2018 14:00
Tatran Rakovník B
1:2p
(0:1)
pen 2:4
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2018 15:00
Hostouň B
2:1p
(1:0)
pen 3:1
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2018 15:00
Unhošť
2:0
(2:0)
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2018 15:00
Slaný B
4:1
(2:0)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
31.03.2018 16:00
Lužná
2:3
(0:2)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2018 16:00
Klobuky
3:5
(0:3)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2018 16:00
Mšec
2:3p
(2:2)
pen 1:4
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2018 10:15
SK Rakovník B
1:0
(0:0)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2018 16:00
Vraný
2:0
(1:0)
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2018 16:00
Doksy
3:2p
(0:1)
pen 5:4
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2018 16:00
Jedomělice
1:3
(0:1)
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
07.04.2018 10:15
Doksy
3:2p
(1:1)
pen 5:3
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 16:30
Velká Dobrá
2:0
(1:0)
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2018 16:30
Zlonice
2:3
(0:2)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2018 14:00
Tatran Rakovník B
2:0
(0:0)
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2018 16:30
Hostouň B
3:0
(1:0)
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2018 16:30
Unhošť
5:1
(4:0)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2018 16:30
Slaný B
1:0p
(0:0)
pen 3:2
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
14.04.2018 16:30
Lužná
1:2
(0:1)
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2018 16:30
Klobuky
1:4
(1:0)
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2018 16:30
Mšec
1:0p
(0:0)
pen 4:2
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2018 10:15
SK Rakovník B
2:3
(2:3)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2018 16:30
Slaný B
2:0
(0:0)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2018 16:30
Doksy
2:1p
(1:0)
pen 5:4
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2018 16:30
Braškov
2:0
(1:0)
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
21.04.2018 10:15
Doksy
6:0
(3:0)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 17:00
Velká Dobrá
4:0
(1:0)
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2018 17:00
Zlonice
3:2
(2:1)
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2018 14:00
Tatran Rakovník B
4:2
(3:2)
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2018 17:00
Jedomělice
4:2
(2:0)
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2018 17:00
Hostouň B
2:3
(0:0)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2018 17:00
Unhošť
1:0p
(0:0)
pen 3:2
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
28.04.2018 17:00
Doksy
2:1
(1:1)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2018 17:00
Klobuky
0:4
(0:2)
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2018 17:00
Mšec
1:3
(1:1)
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2018 10:15
SK Rakovník B
2:3
(1:2)
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2018 17:00
Unhošť
3:4p
(3:1)
pen 1:4
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2018 17:00
Slaný B
7:2
(2:1)
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2018 17:00
Vraný
5:2
(2:1)
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
05.05.2018 10:15
Doksy
3:1
(1:1)
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 17:00
Velká Dobrá
5:0
(2:0)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2018 17:00
Zlonice
1:5
(1:2)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2018 14:00
Tatran Rakovník B
3:2p
(1:1)
pen 3:1
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2018 17:00
Braškov
5:2
(2:1)
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2018 17:00
Jedomělice
7:2
(3:0)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2018 17:00
Hostouň B
5:3
(2:2)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
12.05.2018 17:00
Zlonice
3:0
(3:0)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2018 17:00
Doksy
4:2
(2:1)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2018 17:00
Lužná
1:0
(0:0)
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2018 17:00
Klobuky
0:4
(0:1)
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2018 10:15
SK Rakovník B
1:5
(0:4)
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2018 17:00
Unhošť
3:4p
(2:3)
pen 3:4
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2018 17:00
Vraný
3:3
(3:1)
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
19.05.2018 10:15
Doksy
7:3
(3:0)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 17:00
Mšec
4:1
(1:1)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2018 17:00
Velká Dobrá
2:0
(1:0)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2018 14:00
Tatran Rakovník B
4:2
(2:1)
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2018 17:00
Braškov
3:0
(0:0)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2018 17:00
Jedomělice
1:2
(1:2)
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2018 17:00
Hostouň B
4:3p
(2:2)
pen 3:2
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
26.05.2018 17:00
Doksy
2:0
(1:0)
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2018 17:00
Lužná
1:4
(1:1)
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2018 17:00
Klobuky
2:6
(0:4)
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2018 10:15
Braškov
0:3
(0:2)
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2018 17:00
Hostouň B
5:3
(1:2)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2018 17:00
Unhošť
2:1p
(0:1)
pen 5:4
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2018 17:00
Slaný B
6:1
(2:1)
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
02.06.2018 10:15
Doksy
3:2p
(1:0)
pen 4:3
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2018 17:00
Mšec
2:3p
(1:2)
pen 4:5
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2018 17:00
Velká Dobrá
3:0
(1:0)
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2018 14:00
Tatran Rakovník B
7:1
(3:0)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2018 17:00
Vraný
8:2
(2:1)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2018 17:00
Braškov
3:1
(2:1)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2018 17:00
Jedomělice
1:2
(0:2)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
09.06.2018 10:15
Doksy
1:0
(0:0)
Tatran Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2018 17:00
Zlonice
1:0
(0:0)
Jedomělice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2018 17:00
Lužná
1:3
(0:2)
Klobuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2018 10:15
SK Rakovník B
5:2
(4:1)
Vraný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2018 17:00
Hostouň B
0:2
(0:1)
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2018 17:00
Unhošť
1:2
(0:2)
Braškov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2018 17:00
Slaný B
1:2p
(0:1)
pen 2:4
Mšec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
13.06.2018 18:00
Vraný
2:3
(1:3)
Slaný B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 10:15
Jedomělice
0:4
(0:0)
Hostouň B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 10:15
Doksy
2:3
(1:1)
Velká Dobrá
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 13:00
Braškov
3:2
(1:2)
Zlonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 13:30
Tatran Rakovník B
3:0
(1:0)
Lužná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 17:00
Klobuky
4:1
(1:0)
SK Rakovník B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2018 17:00
Mšec
5:4p
(1:2)
pen 9:8
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)