1. B třída A dospělí 2017-2018

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 26.08.2017 17:00 Velká Dobrá Tatran Rakovník B 2:0 (1:0) Editovat zápas
26.08.2017 17:00 Lužná SK Rakovník B 1:5 (1:4) Editovat zápas
26.08.2017 17:00 Klobuky Slaný B 3:1 (2:0) Editovat zápas
26.08.2017 17:00 Mšec Zlonice 2:0 (1:0) Editovat zápas
27.08.2017 17:00 Vraný Unhošť 5:1 (2:1) Editovat zápas
27.08.2017 17:00 Braškov Hostouň B 4:3 (2:1) Editovat zápas
27.08.2017 17:00 Jedomělice Doksy 2:3 (1:1) Editovat zápas
2. kolo 02.09.2017 10:15 Braškov Doksy 1:2 (1:1) Editovat zápas
02.09.2017 17:00 Velká Dobrá Jedomělice 0:1p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
02.09.2017 17:00 Zlonice Vraný 1:0 (1:0) Editovat zápas
03.09.2017 14:00 Tatran Rakovník B SK Rakovník B 1:3 (1:1) Editovat zápas
03.09.2017 17:00 Hostouň B Mšec 0:1 (0:0) Editovat zápas
03.09.2017 17:00 Unhošť Klobuky 2:3 (0:2) Editovat zápas
03.09.2017 17:00 Slaný B Lužná 5:0 (3:0) Editovat zápas
3. kolo 09.09.2017 17:00 Lužná Unhošť 0:5 (0:4) Editovat zápas
09.09.2017 17:00 Mšec Doksy 2:3p (0:2)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
09.09.2017 17:00 Klobuky Zlonice 4:1 (1:1) Editovat zápas
10.09.2017 10:15 SK Rakovník B Slaný B 2:5 (0:3) Editovat zápas
10.09.2017 17:00 Vraný Hostouň B 2:1 (2:0) Editovat zápas
10.09.2017 17:00 Braškov Velká Dobrá 0:1 (0:0) Editovat zápas
10.09.2017 17:00 Jedomělice Tatran Rakovník B 4:1 (1:1) Editovat zápas
4. kolo 16.09.2017 10:15 Vraný Doksy 2:1p (1:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
16.09.2017 17:00 Velká Dobrá Mšec 3:0 (3:0) Editovat zápas
16.09.2017 17:00 Zlonice Lužná 5:0 (1:0) Editovat zápas
17.09.2017 14:00 Tatran Rakovník B Slaný B 2:1 (1:1) Editovat zápas
17.09.2017 17:00 Hostouň B Klobuky 6:1 (3:0) Editovat zápas
17.09.2017 17:00 Unhošť SK Rakovník B 2:1 (1:0) Editovat zápas
17.09.2017 17:00 Jedomělice Braškov 1:2p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
5. kolo 23.09.2017 16:30 Lužná Hostouň B 1:2 (1:2) Editovat zápas
23.09.2017 16:30 Klobuky Doksy 1:2p (1:0)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
23.09.2017 16:30 Mšec Jedomělice 2:1 (1:0) Editovat zápas
24.09.2017 10:15 SK Rakovník B Zlonice 4:2 (3:1) Editovat zápas
24.09.2017 16:30 Vraný Velká Dobrá 0:4 (0:0) Editovat zápas
24.09.2017 16:30 Braškov Tatran Rakovník B 6:1 (2:1) Editovat zápas
24.09.2017 16:30 Slaný B Unhošť 6:2 (4:1) Editovat zápas
6. kolo 30.09.2017 10:15 Lužná Doksy 1:2 (0:2) Editovat zápas
30.09.2017 16:30 Velká Dobrá Klobuky 1:0 (0:0) Editovat zápas
30.09.2017 16:30 Zlonice Slaný B 1:4 (1:3) Editovat zápas
01.10.2017 14:00 Tatran Rakovník B Unhošť 4:1 (2:0) Editovat zápas
01.10.2017 16:30 Hostouň B SK Rakovník B 6:1 (2:1) Editovat zápas
01.10.2017 16:30 Jedomělice Vraný 3:2p (1:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
01.10.2017 16:30 Braškov Mšec 3:2 (3:2) Editovat zápas
7. kolo 07.10.2017 16:00 Mšec Tatran Rakovník B 1:0 (0:0) Editovat zápas
07.10.2017 16:00 Klobuky Jedomělice 1:4 (1:3) Editovat zápas
07.10.2017 16:00 Lužná Velká Dobrá 0:2 (0:0) Editovat zápas
08.10.2017 10:15 SK Rakovník B Doksy 2:1 (2:1) Editovat zápas
08.10.2017 16:00 Unhošť Zlonice 2:1 (0:0) Editovat zápas
08.10.2017 16:00 Slaný B Hostouň B 1:2p (1:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
08.10.2017 16:00 Vraný Braškov 3:2 (2:0) Editovat zápas
8. kolo 14.10.2017 10:15 Slaný B Doksy 2:5 (0:3) Editovat zápas
14.10.2017 16:00 Mšec Vraný 4:1 (3:0) Editovat zápas
14.10.2017 16:00 Velká Dobrá SK Rakovník B 1:0p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
15.10.2017 14:00 Tatran Rakovník B Zlonice 6:0 (2:0) Editovat zápas
15.10.2017 16:00 Braškov Klobuky 3:0 (1:0) Editovat zápas
15.10.2017 16:00 Jedomělice Lužná 6:1 (4:0) Editovat zápas
15.10.2017 16:00 Hostouň B Unhošť 1:2 (1:1) Editovat zápas
9. kolo 21.10.2017 15:30 Zlonice Hostouň B 0:4 (0:2) Editovat zápas
21.10.2017 15:30 Klobuky Mšec 1:2 (0:1) Editovat zápas
21.10.2017 15:30 Lužná Braškov 0:1 (0:1) Editovat zápas
22.10.2017 10:15 SK Rakovník B Jedomělice 1:2p (1:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
22.10.2017 15:30 Slaný B Velká Dobrá 3:2 (2:0) Editovat zápas
22.10.2017 15:30 Unhošť Doksy 0:4 (0:3) Editovat zápas
22.10.2017 15:30 Vraný Tatran Rakovník B 6:1 (4:0) Editovat zápas
10. kolo 28.10.2017 10:15 Zlonice Doksy 1:5 (1:2) Editovat zápas
28.10.2017 14:30 Mšec Lužná 7:0 (1:0) Editovat zápas
28.10.2017 14:30 Velká Dobrá Unhošť 3:1 (0:1) Editovat zápas
29.10.2017 14:00 Tatran Rakovník B Hostouň B 0:4 (0:1) Editovat zápas
29.10.2017 14:30 Jedomělice Slaný B 2:1 (1:0) Editovat zápas
29.10.2017 14:30 SK Rakovník B Braškov 2:0 (1:0) Editovat zápas
29.10.2017 14:30 Vraný Klobuky 7:0 (2:0) Editovat zápas
11. kolo 04.11.2017 14:00 Zlonice Velká Dobrá 0:3 (0:1) Editovat zápas
04.11.2017 14:00 Lužná Vraný 4:6 (2:3) Editovat zápas
04.11.2017 14:00 Klobuky Tatran Rakovník B 4:0 (3:0) Editovat zápas
05.11.2017 10:15 SK Rakovník B Mšec 2:3p (0:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
05.11.2017 14:00 Slaný B Braškov 4:3p (3:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
05.11.2017 14:00 Unhošť Jedomělice 2:3p (1:2)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
05.11.2017 14:00 Hostouň B Doksy 4:0 (1:0) Editovat zápas
12. kolo 11.11.2017 14:00 Klobuky Lužná 4:1 (3:0) Editovat zápas
11.11.2017 14:00 Mšec Slaný B 2:3 (0:3) Editovat zápas
11.11.2017 14:00 Velká Dobrá Hostouň B 1:0 (1:0) Editovat zápas
12.11.2017 14:00 Jedomělice Zlonice 2:1p (1:1)
(pen. 3:0)
Editovat zápas
12.11.2017 14:00 Braškov Unhošť 6:1 (3:0) Editovat zápas
12.11.2017 14:00 Vraný SK Rakovník B 6:1 (4:1) Editovat zápas
12.11.2017 14:00 Tatran Rakovník B Doksy 2:0 (1:0) Editovat zápas
13. kolo 18.11.2017 10:15 Velká Dobrá Doksy 1:0p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
18.11.2017 13:30 Lužná Tatran Rakovník B 1:5 (0:1) Editovat zápas
18.11.2017 13:30 Zlonice Braškov 2:1 (1:1) Editovat zápas
19.11.2017 10:15 SK Rakovník B Klobuky 5:2 (3:2) Editovat zápas
19.11.2017 13:30 Hostouň B Jedomělice 2:1 (2:0) Editovat zápas
19.11.2017 13:30 Unhošť Mšec 4:0 (2:0) Editovat zápas
19.11.2017 13:30 Slaný B Vraný 2:4 (2:0) Editovat zápas
14. kolo 24.03.2018 10:15 Doksy Jedomělice 4:1 (3:1) Editovat zápas
24.03.2018 15:00 Zlonice Mšec 3:4 (2:2) Editovat zápas
25.03.2018 10:15 SK Rakovník B Lužná 7:0 (3:0) Editovat zápas
25.03.2018 14:00 Tatran Rakovník B Velká Dobrá 1:2p (0:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
25.03.2018 15:00 Hostouň B Braškov 2:1p (1:0)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
25.03.2018 15:00 Unhošť Vraný 2:0 (2:0) Editovat zápas
25.03.2018 15:00 Slaný B Klobuky 4:1 (2:0) Editovat zápas
15. kolo 31.03.2018 16:00 Lužná Slaný B 2:3 (0:2) Editovat zápas
31.03.2018 16:00 Klobuky Unhošť 3:5 (0:3) Editovat zápas
31.03.2018 16:00 Mšec Hostouň B 2:3p (2:2)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
01.04.2018 10:15 SK Rakovník B Tatran Rakovník B 1:0 (0:0) Editovat zápas
01.04.2018 16:00 Jedomělice Velká Dobrá 1:3 (0:1) Editovat zápas
01.04.2018 16:00 Doksy Braškov 3:2p (0:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
01.04.2018 16:00 Vraný Zlonice 2:0 (1:0) Editovat zápas
16. kolo 07.04.2018 10:15 Doksy Mšec 3:2p (1:1)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
07.04.2018 16:30 Zlonice Klobuky 2:3 (0:2) Editovat zápas
07.04.2018 16:30 Velká Dobrá Braškov 2:0 (1:0) Editovat zápas
08.04.2018 14:00 Tatran Rakovník B Jedomělice 2:0 (0:0) Editovat zápas
08.04.2018 16:30 Hostouň B Vraný 3:0 (1:0) Editovat zápas
08.04.2018 16:30 Unhošť Lužná 5:1 (4:0) Editovat zápas
08.04.2018 16:30 Slaný B SK Rakovník B 1:0p (0:0)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
17. kolo 14.04.2018 16:30 Lužná Zlonice 1:2 (0:1) Editovat zápas
14.04.2018 16:30 Klobuky Hostouň B 1:4 (1:0) Editovat zápas
14.04.2018 16:30 Mšec Velká Dobrá 1:0p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
15.04.2018 10:15 SK Rakovník B Unhošť 2:3 (2:3) Editovat zápas
15.04.2018 16:30 Braškov Jedomělice 2:0 (1:0) Editovat zápas
15.04.2018 16:30 Doksy Vraný 2:1p (1:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
15.04.2018 16:30 Slaný B Tatran Rakovník B 2:0 (0:0) Editovat zápas
18. kolo 21.04.2018 10:15 Doksy Klobuky 6:0 (3:0) Editovat zápas
21.04.2018 17:00 Velká Dobrá Vraný 4:0 (1:0) Editovat zápas
21.04.2018 17:00 Zlonice SK Rakovník B 3:2 (2:1) Editovat zápas
22.04.2018 14:00 Tatran Rakovník B Braškov 4:2 (3:2) Editovat zápas
22.04.2018 17:00 Jedomělice Mšec 4:2 (2:0) Editovat zápas
22.04.2018 17:00 Hostouň B Lužná 2:3 (0:0) Editovat zápas
22.04.2018 17:00 Unhošť Slaný B 1:0p (0:0)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
19. kolo 28.04.2018 17:00 Klobuky Velká Dobrá 0:4 (0:2) Editovat zápas
28.04.2018 17:00 Doksy Lužná 2:1 (1:1) Editovat zápas
28.04.2018 17:00 Mšec Braškov 1:3 (1:1) Editovat zápas
29.04.2018 10:15 SK Rakovník B Hostouň B 2:3 (1:2) Editovat zápas
29.04.2018 17:00 Unhošť Tatran Rakovník B 3:4p (3:1)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
29.04.2018 17:00 Vraný Jedomělice 5:2 (2:1) Editovat zápas
29.04.2018 17:00 Slaný B Zlonice 7:2 (2:1) Editovat zápas
20. kolo 05.05.2018 10:15 Doksy SK Rakovník B 3:1 (1:1) Editovat zápas
05.05.2018 17:00 Zlonice Unhošť 1:5 (1:2) Editovat zápas
05.05.2018 17:00 Velká Dobrá Lužná 5:0 (2:0) Editovat zápas
06.05.2018 14:00 Tatran Rakovník B Mšec 3:2p (1:1)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
06.05.2018 17:00 Hostouň B Slaný B 5:3 (2:2) Editovat zápas
06.05.2018 17:00 Jedomělice Klobuky 7:2 (3:0) Editovat zápas
06.05.2018 17:00 Braškov Vraný 5:2 (2:1) Editovat zápas
21. kolo Editovat výsledky 12.05.2018 17:00 Klobuky Braškov 0:4 (0:1) Editovat zápas
12.05.2018 17:00 Lužná Jedomělice 1:0 (0:0) Editovat zápas
12.05.2018 17:00 Doksy Slaný B 4:2 (2:1) Editovat zápas
12.05.2018 17:00 Zlonice Tatran Rakovník B 3:0 (3:0) Editovat zápas
13.05.2018 10:15 SK Rakovník B Velká Dobrá 1:5 (0:4) Editovat zápas
13.05.2018 17:00 Unhošť Hostouň B 3:4p (2:3)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
13.05.2018 17:00 Vraný Mšec 3:3 (3:1) Editovat zápas
22. kolo 19.05.2018 10:15 Doksy Unhošť 7:3 (3:0) Editovat zápas
19.05.2018 17:00 Mšec Klobuky 4:1 (1:1) Editovat zápas
19.05.2018 17:00 Velká Dobrá Slaný B 2:0 (1:0) Editovat zápas
20.05.2018 14:00 Tatran Rakovník B Vraný 4:2 (2:1) Editovat zápas
20.05.2018 17:00 Jedomělice SK Rakovník B 1:2 (1:2) Editovat zápas
20.05.2018 17:00 Braškov Lužná 3:0 (0:0) Editovat zápas
20.05.2018 17:00 Hostouň B Zlonice 4:3p (2:2)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
23. kolo 26.05.2018 17:00 Klobuky Vraný 2:6 (0:4) Editovat zápas
26.05.2018 17:00 Lužná Mšec 1:4 (1:1) Editovat zápas
26.05.2018 17:00 Doksy Zlonice 2:0 (1:0) Editovat zápas
27.05.2018 10:15 Braškov SK Rakovník B 0:3 (0:2) Editovat zápas
27.05.2018 17:00 Unhošť Velká Dobrá 2:1p (0:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
27.05.2018 17:00 Slaný B Jedomělice 6:1 (2:1) Editovat zápas
27.05.2018 17:00 Hostouň B Tatran Rakovník B 5:3 (1:2) Editovat zápas
24. kolo 02.06.2018 10:15 Doksy Hostouň B 3:2p (1:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
02.06.2018 17:00 Mšec SK Rakovník B 2:3p (1:2)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
02.06.2018 17:00 Velká Dobrá Zlonice 3:0 (1:0) Editovat zápas
03.06.2018 14:00 Tatran Rakovník B Klobuky 7:1 (3:0) Editovat zápas
03.06.2018 17:00 Jedomělice Unhošť 1:2 (0:2) Editovat zápas
03.06.2018 17:00 Braškov Slaný B 3:1 (2:1) Editovat zápas
03.06.2018 17:00 Vraný Lužná 8:2 (2:1) Editovat zápas
25. kolo 09.06.2018 10:15 Doksy Tatran Rakovník B 1:0 (0:0) Editovat zápas
09.06.2018 17:00 Lužná Klobuky 1:3 (0:2) Editovat zápas
09.06.2018 17:00 Zlonice Jedomělice 1:0 (0:0) Editovat zápas
10.06.2018 10:15 SK Rakovník B Vraný 5:2 (4:1) Editovat zápas
10.06.2018 17:00 Slaný B Mšec 1:2p (0:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
10.06.2018 17:00 Unhošť Braškov 1:2 (0:2) Editovat zápas
10.06.2018 17:00 Hostouň B Velká Dobrá 0:2 (0:1) Editovat zápas
26. kolo 13.06.2018 18:00 Vraný Slaný B 2:3 (1:3) Editovat zápas
16.06.2018 10:15 Doksy Velká Dobrá 2:3 (1:1) Editovat zápas
16.06.2018 10:15 Jedomělice Hostouň B 0:4 (0:0) Editovat zápas
16.06.2018 13:00 Braškov Zlonice 3:2 (1:2) Editovat zápas
16.06.2018 13:30 Tatran Rakovník B Lužná 3:0 (1:0) Editovat zápas
16.06.2018 17:00 Mšec Unhošť 5:4p (1:2)
(pen. 9:8)
Editovat zápas
16.06.2018 17:00 Klobuky SK Rakovník B 4:1 (1:0) Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 72 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde