KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Mladší dorost U16
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2015-2016
Dospělí
1. B třída
1. B třída E
Zápasy
2015-2016
1. B třída E
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Březnice
Cerhovice
Daleké Dušníky
Dobříč
Hořovicko B
Komárov
Loděnice
Nový Knín
Petrovice
Sedlčany B
Sedlec-Prčice
Spartak Příbram B
Tochovice
Žebrák
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Březnice
Cerhovice
Daleké Dušníky
Dobříč
Hořovicko B
Komárov
Loděnice
Nový Knín
Petrovice
Sedlčany B
Sedlec-Prčice
Spartak Příbram B
Tochovice
Žebrák
1. kolo
22.08.2015 10:15
Komárov
3:0
(2:0)
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 17:00
Loděnice
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 17:00
Dobříč
1:4
(0:2)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 17:00
Tochovice
1:2p
(1:1)
pen 2:4
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 17:00
Nový Knín
2:5
(1:3)
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2015 17:00
Sedlčany B
1:2p
(1:1)
pen -1:0
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2015 17:00
Petrovice
5:1
(3:1)
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
29.08.2015 17:00
Žebrák
0:1
(0:0)
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 17:00
Loděnice
3:1
(0:0)
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 17:00
Hořovicko B
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 17:00
Petrovice
3:1
(0:1)
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 17:00
Sedlec-Prčice
3:0
(2:0)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 17:00
Cerhovice
7:2
(2:1)
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 17:00
Daleké Dušníky
4:1
(0:1)
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
05.09.2015 10:15
Komárov
1:2
(1:1)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 17:00
Dobříč
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 17:00
Tochovice
6:0
(4:0)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 17:00
Nový Knín
2:5
(0:3)
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2015 17:00
Sedlčany B
1:2
(0:2)
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2015 17:00
Petrovice
0:5
(0:3)
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2015 17:00
Spartak Příbram B
1:3
(0:2)
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
12.09.2015 17:00
Žebrák
1:2
(0:0)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 17:00
Loděnice
2:4
(1:1)
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 17:00
Dobříč
2:4
(1:0)
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2015 17:00
Hořovicko B
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2015 17:00
Sedlec-Prčice
6:1
(3:0)
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2015 17:00
Cerhovice
1:4
(0:1)
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2015 17:00
Daleké Dušníky
2:1p
(1:0)
pen 5:3
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
19.09.2015 10:15
Komárov
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 16:30
Tochovice
3:1
(1:0)
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 16:30
Nový Knín
1:3
(1:1)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 16:30
Březnice
2:4
(1:2)
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2015 16:30
Sedlčany B
3:1
(2:1)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2015 16:30
Petrovice
3:2p
(1:1)
pen 3:2
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2015 16:30
Spartak Příbram B
2:6
(1:2)
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
26.09.2015 10:15
Komárov
2:1p
(0:1)
pen 4:2
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 16:30
Žebrák
2:0
(1:0)
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 16:30
Loděnice
1:5
(1:2)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 16:30
Dobříč
0:2
(0:1)
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2015 16:30
Hořovicko B
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2015 16:30
Cerhovice
2:0
(1:0)
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2015 16:30
Daleké Dušníky
2:0
(1:0)
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
03.10.2015 16:00
Tochovice
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 16:00
Nový Knín
0:1p
(0:0)
pen 3:5
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 16:00
Březnice
1:0
(1:0)
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2015 16:00
Sedlčany B
4:3p
(2:2)
pen 5:3
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2015 16:00
Petrovice
3:1
(2:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2015 16:00
Spartak Příbram B
3:4p
(1:1)
pen 5:6
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2015 16:00
Sedlec-Prčice
7:2
(2:2)
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
10.10.2015 10:15
Komárov
1:2
(1:1)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 16:00
Žebrák
2:3p
(1:1)
pen 1:4
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 16:00
Loděnice
1:3
(1:1)
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 16:00
Dobříč
4:1
(3:0)
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 16:00
Tochovice
3:2p
(2:1)
pen 4:2
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2015 16:00
Hořovicko B
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2015 16:00
Daleké Dušníky
2:0
(0:0)
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
17.10.2015 15:30
Nový Knín
4:1
(4:0)
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 15:30
Březnice
2:1p
(1:1)
pen 4:2
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2015 15:30
Sedlčany B
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2015 15:30
Petrovice
2:3p
(1:1)
pen 4:5
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2015 15:30
Spartak Příbram B
1:2
(1:1)
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2015 15:30
Sedlec-Prčice
2:1
(1:0)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2015 15:30
Cerhovice
2:1
(2:0)
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
24.10.2015 10:15
Komárov
3:0
(2:0)
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 15:00
Loděnice
1:2
(1:0)
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 15:00
Dobříč
4:1
(1:0)
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 15:00
Tochovice
2:0
(1:0)
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2015 15:00
Hořovicko B
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2015 15:00
Daleké Dušníky
2:0
(0:0)
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2015 15:00
Sedlčany B
3:2p
(1:1)
pen 4:2
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
31.10.2015 14:00
Nový Knín
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 14:00
Březnice
1:3
(0:1)
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 14:00
Žebrák
5:1
(0:0)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2015 14:00
Petrovice
1:0
(0:0)
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2015 14:00
Spartak Příbram B
1:2p
(1:1)
pen 0:2
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2015 14:00
Sedlec-Prčice
1:3
(0:1)
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2015 14:00
Cerhovice
2:1p
(1:0)
pen 4:2
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
07.11.2015 10:15
Komárov
3:2p
(1:0)
pen 4:1
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 14:00
Loděnice
5:0
(2:0)
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 14:00
Dobříč
1:2p
(0:1)
pen 4:5
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 14:00
Tochovice
3:2p
(0:1)
pen 5:3
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 14:00
Nový Knín
2:1
(2:0)
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2015 14:00
Hořovicko B
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2015 14:00
Sedlčany B
1:0
(0:0)
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
14.11.2015 13:30
Březnice
2:1p
(1:1)
pen 3:1
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2015 13:30
Žebrák
1:0p
(0:0)
pen 13:12
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2015 13:30
Petrovice
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2015 13:30
Spartak Příbram B
1:3
(1:3)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2015 13:30
Sedlec-Prčice
3:2p
(2:1)
pen 3:0
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2015 13:30
Cerhovice
2:1p
(0:1)
pen 4:2
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2015 13:30
Daleké Dušníky
5:1
(2:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
26.03.2016 15:00
Žebrák
2:3p
(1:1)
pen 4:5
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 15:00
Březnice
1:3
(0:0)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 15:00
Hořovicko B
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 15:00
Daleké Dušníky
1:2
(0:0)
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 15:00
Cerhovice
3:0
(2:0)
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 15:00
Sedlec-Prčice
2:0
(2:0)
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 15:00
Spartak Příbram B
1:0p
(0:0)
pen 5:4
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
02.04.2016 10:15
Komárov
3:0
(1:0)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 16:30
Nový Knín
4:1
(1:0)
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 16:30
Tochovice
3:2p
(0:1)
pen 6:5
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 16:30
Dobříč
1:3
(1:2)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2016 16:30
Spartak Příbram B
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2016 16:30
Petrovice
1:2
(0:0)
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2016 16:30
Sedlčany B
2:1p
(0:0)
pen 4:3
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
09.04.2016 16:30
Loděnice
2:3
(1:0)
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 16:30
Žebrák
4:3
(1:1)
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 16:30
Březnice
4:3p
(1:3)
pen 3:0
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2016 16:30
Hořovicko B
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2016 16:30
Daleké Dušníky
3:1
(2:1)
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2016 16:30
Cerhovice
3:1
(1:0)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2016 16:30
Sedlec-Prčice
0:2
(0:1)
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
16.04.2016 10:15
Komárov
1:3
(0:2)
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 17:00
Březnice
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 17:00
Nový Knín
4:2
(2:0)
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 17:00
Tochovice
4:2
(0:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2016 17:00
Spartak Příbram B
1:0p
(0:0)
pen 3:1
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2016 17:00
Petrovice
2:1
(1:1)
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2016 17:00
Sedlčany B
0:1
(0:1)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
23.04.2016 17:00
Dobříč
4:2
(3:1)
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 17:00
Loděnice
4:2
(3:0)
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 17:00
Žebrák
2:0
(2:0)
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2016 17:00
Hořovicko B
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2016 17:00
Daleké Dušníky
1:2
(0:2)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2016 17:00
Cerhovice
2:1
(2:1)
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2016 17:00
Sedlec-Prčice
3:1
(2:0)
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
30.04.2016 17:00
Březnice
0:6
(0:1)
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 17:00
Nový Knín
3:1
(1:1)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 17:00
Tochovice
3:0
(1:0)
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2016 17:00
Sedlec-Prčice
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2016 17:00
Spartak Příbram B
1:0p
(0:0)
pen 4:2
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2016 17:00
Petrovice
3:0
(1:0)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2016 17:00
Sedlčany B
3:0
(0:0)
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
07.05.2016 10:15
Komárov
1:3
(0:1)
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 17:00
Dobříč
1:2
(1:1)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 17:00
Loděnice
2:1
(1:1)
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 17:00
Žebrák
1:2p
(0:1)
pen 4:5
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2016 17:00
Hořovicko B
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2016 17:00
Daleké Dušníky
4:0
(2:0)
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2016 17:00
Cerhovice
3:0
(1:0)
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
14.05.2016 17:00
Březnice
1:2p
(0:1)
pen 2:4
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 17:00
Nový Knín
0:1
(0:1)
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2016 17:00
Cerhovice
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2016 17:00
Sedlec-Prčice
2:0
(2:0)
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2016 17:00
Spartak Příbram B
2:1p
(1:1)
pen 4:3
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2016 17:00
Petrovice
0:1
(0:1)
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2016 17:00
Sedlčany B
6:0
(2:0)
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
21.05.2016 10:15
Komárov
1:2p
(0:0)
pen 2:4
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 17:00
Tochovice
2:3
(2:3)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 17:00
Dobříč
4:1
(1:0)
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 17:00
Loděnice
3:2
(2:1)
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 17:00
Žebrák
2:3p
(1:1)
pen 4:5
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2016 17:00
Hořovicko B
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2016 17:00
Daleké Dušníky
4:1
(0:0)
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
28.05.2016 17:00
Žebrák
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 17:00
Březnice
4:5p
(3:1)
pen 5:6
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 17:00
Nový Knín
2:5
(1:2)
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2016 17:00
Cerhovice
2:3p
(0:0)
pen 3:4
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2016 17:00
Sedlec-Prčice
1:2
(0:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2016 17:00
Spartak Příbram B
0:2
(0:1)
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2016 17:00
Petrovice
3:1
(1:1)
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
04.06.2016 10:15
Komárov
4:0
(2:0)
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 17:00
Tochovice
3:2
(2:2)
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 17:00
Dobříč
4:3
(2:2)
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 17:00
Loděnice
1:2
(1:2)
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2016 17:00
Hořovicko B
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2016 17:00
Sedlčany B
6:3
(2:0)
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2016 17:00
Daleké Dušníky
1:4
(0:3)
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
11.06.2016 17:00
Žebrák
5:0
(0:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2016 17:00
Březnice
1:0
(0:0)
Tochovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2016 17:00
Petrovice
1:2
(1:0)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2016 17:00
Daleké Dušníky
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2016 17:00
Cerhovice
6:1
(4:0)
Dobříč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2016 17:00
Sedlec-Prčice
1:0p
(0:0)
pen 4:2
Komárov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2016 17:00
Spartak Příbram B
1:0
(1:0)
Sedlčany B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
18.06.2016 10:15
Komárov
4:3p
(2:1)
pen 4:2
Cerhovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2016 17:00
Nový Knín
3:1
(2:0)
Spartak Příbram B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2016 17:00
Tochovice
1:4
(0:2)
Sedlec-Prčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2016 17:00
Dobříč
7:3
(5:2)
Žebrák
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2016 17:00
Loděnice
4:1
(2:0)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2016 17:00
Hořovicko B
Petrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2016 17:00
Sedlčany B
3:1
(1:1)
Březnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)