KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Mladší dorost U16
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká liga A
Česká liga B
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. A třída C
1. A třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
Soutěže
Kluby
Novinky (1)
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2013-2014
Starší dorost U19
1. A třída
1. A třída B
Zápasy
2013-2014
1. A třída B
Starší dorost U19
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
editovat výsledky
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Benátky nad Jizerou
Bezno
Čelákovice
Horní Bučice
Jestřabí Lhota
Kosmonosy
Litol
Lysá nad Labem
Městec Králové
Milovice
Pečky
Úvaly
Velim
Záboří nad Labem
editovat výsledky
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Benátky nad Jizerou
Bezno
Čelákovice
Horní Bučice
Jestřabí Lhota
Kosmonosy
Litol
Lysá nad Labem
Městec Králové
Milovice
Pečky
Úvaly
Velim
Záboří nad Labem
1. kolo
24.08.2013 10:15
Čelákovice
11:0
(7:0)
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.08.2013 10:15
Milovice
4:0
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.08.2013 10:15
Litol
0:11
(0:6)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.08.2013 10:30
Bezno
6:1
(3:0)
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2013 10:15
Pečky
0:1
(0:0)
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2013 10:15
Úvaly
0:7
(0:3)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2013 10:15
Velim
8:0
(3:0)
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
31.08.2013 10:00
Lysá nad Labem
3:0
(1:0)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2013 10:15
Městec Králové
2:2
(1:1)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2013 10:00
Jestřabí Lhota
1:4
(0:2)
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2013 10:15
Horní Bučice
1:5
(1:3)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2013 10:15
Záboří nad Labem
6:4
(2:4)
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2013 10:15
Kosmonosy
3:2
(1:1)
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2013 10:15
Pečky
2:2
(2:2)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
07.09.2013 10:15
Čelákovice
8:2
(4:0)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.09.2013 10:15
Milovice
2:3
(1:1)
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.09.2013 10:15
Litol
2:1
(1:1)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.09.2013 10:15
Benátky nad Jizerou
6:0
(3:0)
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.09.2013 10:30
Bezno
1:2
(1:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2013 10:15
Úvaly
4:4
(2:0)
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2013 10:15
Velim
1:0
(0:0)
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
14.09.2013 10:00
Lysá nad Labem
5:0
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2013 10:15
Městec Králové
3:0
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2013 10:15
Horní Bučice
4:3
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2013 10:15
Záboří nad Labem
3:3
(2:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2013 10:15
Kosmonosy
5:1
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2013 10:15
Pečky
1:5
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2013 10:15
Úvaly
1:4
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
21.09.2013 10:15
Čelákovice
10:1
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.09.2013 10:15
Milovice
2:5
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.09.2013 10:15
Litol
4:3
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.09.2013 10:15
Benátky nad Jizerou
4:2
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.09.2013 10:30
Bezno
4:2
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2013 10:00
Jestřabí Lhota
0:2
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2013 10:15
Velim
1:1
(0:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
28.09.2013 10:00
Lysá nad Labem
5:0
(2:0)
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2013 10:15
Čelákovice
3:4
(1:1)
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2013 10:15
Horní Bučice
1:1
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2013 10:15
Záboří nad Labem
0:6
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2013 10:15
Kosmonosy
3:1
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2013 10:15
Pečky
0:5
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2013 10:15
Úvaly
2:2
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
05.10.2013 10:15
Milovice
1:3
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.10.2013 10:15
Litol
3:0
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.10.2013 10:15
Benátky nad Jizerou
0:2
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.10.2013 10:15
Městec Králové
1:0
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.10.2013 10:30
Bezno
4:0
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2013 10:00
Jestřabí Lhota
3:6
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2013 10:15
Velim
6:0
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
12.10.2013 10:15
Čelákovice
4:1
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.10.2013 10:30
Bezno
3:1
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2013 10:15
Horní Bučice
1:1
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2013 10:15
Záboří nad Labem
1:7
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2013 10:15
Kosmonosy
4:2
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2013 10:15
Pečky
5:2
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2013 10:15
Úvaly
1:3
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
19.10.2013 10:00
Lysá nad Labem
7:1
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.10.2013 10:15
Milovice
1:4
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.10.2013 10:15
Litol
2:3
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.10.2013 10:15
Benátky nad Jizerou
6:0
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.10.2013 10:15
Městec Králové
0:2
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2013 10:00
Jestřabí Lhota
1:5
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2013 10:15
Velim
6:0
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
26.10.2013 10:15
Čelákovice
4:2
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.10.2013 10:15
Milovice
1:3
(0:1)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.10.2013 10:30
Bezno
2:1
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2013 10:15
Horní Bučice
2:0
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2013 10:15
Kosmonosy
3:1
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2013 10:15
Pečky
1:2
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2013 10:15
Úvaly
4:2
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
02.11.2013 10:00
Lysá nad Labem
3:2
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.11.2013 10:15
Litol
0:3
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.11.2013 10:15
Benátky nad Jizerou
5:2
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.11.2013 10:15
Městec Králové
2:2
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2013 09:30
Jestřabí Lhota
1:8
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2013 10:15
Velim
10:0
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2013 10:15
Záboří nad Labem
1:3
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
09.11.2013 10:15
Čelákovice
3:3
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.11.2013 10:15
Milovice
11:1
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.11.2013 10:30
Bezno
1:4
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2013 10:15
Horní Bučice
2:2
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2013 10:15
Pečky
4:0
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2013 10:15
Úvaly
1:6
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2013 10:15
Velim
3:0
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
16.11.2013 10:00
Lysá nad Labem
1:1
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.11.2013 10:15
Litol
4:5
(3:3)
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.11.2013 10:15
Benátky nad Jizerou
2:4
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.11.2013 10:15
Městec Králové
3:2
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2013 10:00
Jestřabí Lhota
1:0
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2013 10:15
Záboří nad Labem
0:1
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2013 10:15
Kosmonosy
10:1
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
22.03.2014 10:00
Lysá nad Labem
3:0
(1:0)
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.03.2014 10:15
Městec Králové
1:0
(0:0)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2014 10:00
Jestřabí Lhota
1:7
(0:4)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2014 10:15
Horní Bučice
6:1
(4:0)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2014 10:15
Kosmonosy
4:1
(2:1)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2014 10:15
Záboří nad Labem
0:8
(0:3)
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2014 10:15
Benátky nad Jizerou
0:0
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
29.03.2014 10:15
Benátky nad Jizerou
2:3
(1:1)
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.03.2014 10:15
Milovice
4:1
(2:0)
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.03.2014 10:15
Čelákovice
1:2
(0:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.03.2014 10:30
Bezno
5:1
(3:0)
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2014 10:15
Velim
5:1
(4:1)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2014 10:15
Úvaly
1:2
(1:0)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2014 15:00
Litol
1:0
(1:0)
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
05.04.2014 10:00
Lysá nad Labem
0:1
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.04.2014 10:15
Městec Králové
2:0
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2014 10:00
Jestřabí Lhota
3:1
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2014 10:15
Horní Bučice
5:1
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2014 10:15
Pečky
1:5
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2014 10:15
Kosmonosy
2:0
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2014 10:15
Záboří nad Labem
0:6
(0:2)
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
12.04.2014 10:15
Benátky nad Jizerou
4:4
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.04.2014 10:15
Litol
1:1
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.04.2014 10:15
Milovice
0:1
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.04.2014 10:15
Čelákovice
9:1
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.04.2014 10:30
Bezno
2:1
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2014 10:00
Jestřabí Lhota
4:1
(1:1)
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2014 10:15
Velim
15:0
(7:0)
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
19.04.2014 10:15
Městec Králové
4:1
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2014 10:15
Horní Bučice
4:3
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2014 10:15
Úvaly
2:4
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2014 10:15
Pečky
7:1
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2014 10:15
Kosmonosy
2:1
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2014 10:15
Záboří nad Labem
1:0
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2014 10:00
Lysá nad Labem
2:4
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
26.04.2014 10:15
Městec Králové
2:1
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.04.2014 10:15
Benátky nad Jizerou
4:0
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.04.2014 10:15
Litol
1:2
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.04.2014 10:15
Milovice
2:1
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.04.2014 10:30
Bezno
1:5
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2014 10:00
Jestřabí Lhota
1:1
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2014 10:15
Velim
6:0
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
03.05.2014 10:00
Lysá nad Labem
3:1
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.05.2014 10:15
Čelákovice
2:3
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2014 10:15
Horní Bučice
5:1
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2014 10:15
Úvaly
0:7
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2014 10:15
Pečky
3:3
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2014 10:15
Kosmonosy
8:0
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2014 10:15
Záboří nad Labem
2:3
(2:1)
Jestřabí Lhota
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
21. kolo
10.05.2014 10:00
Lysá nad Labem
5:2
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2014 10:15
Městec Králové
5:2
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2014 10:15
Benátky nad Jizerou
4:0
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2014 10:15
Litol
3:1
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2014 10:15
Milovice
2:3
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2014 10:00
Jestřabí Lhota
1:1
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2014 10:15
Velim
3:1
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
17.05.2014 10:15
Čelákovice
4:0
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.05.2014 10:30
Bezno
1:3
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2014 10:15
Horní Bučice
5:3
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2014 10:15
Pečky
0:2
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2014 10:15
Kosmonosy
4:1
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2014 10:15
Záboří nad Labem
1:3
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2014 17:30
Úvaly
4:1
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
24.05.2014 10:00
Lysá nad Labem
1:1
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.05.2014 10:15
Městec Králové
2:2
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.05.2014 10:15
Benátky nad Jizerou
4:4
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2014 10:00
Jestřabí Lhota
6:0
(2:0)
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2014 10:15
Záboří nad Labem
2:5
(1:2)
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2014 10:15
Velim
3:0
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2014 17:30
Litol
2:3
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
31.05.2014 10:15
Milovice
3:0
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.05.2014 10:15
Čelákovice
2:2
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.05.2014 10:30
Bezno
1:4
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2014 10:15
Horní Bučice
2:6
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2014 10:15
Úvaly
3:2
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2014 10:15
Pečky
0:3
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2014 10:15
Kosmonosy
12:0
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
07.06.2014 10:00
Lysá nad Labem
1:1
Úvaly
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.06.2014 10:15
Městec Králové
1:9
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.06.2014 10:15
Benátky nad Jizerou
4:4
Milovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.06.2014 10:15
Litol
3:7
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2014 10:00
Jestřabí Lhota
2:1
Bezno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2014 10:15
Kosmonosy
5:0
Horní Bučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2014 10:15
Záboří nad Labem
2:4
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
14.06.2014 10:15
Milovice
2:1
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.06.2014 10:15
Čelákovice
7:0
Lysá nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.06.2014 10:30
Bezno
4:4
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2014 10:15
Horní Bučice
1:4
Litol
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2014 10:15
Velim
9:0
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2014 10:15
Úvaly
13:0
Záboří nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2014 10:15
Pečky
1:12
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)