Oblastní přebor dospělí 2009-2010

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
David Čižinský Sparta Kolín 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0
Adam Čapek Sparta Kolín 30 29 1 20 0 0 0 5 0 0
Tomáš Javorek Polepy 30 30 0 0 0 0 0 17 1 1
František Suchánek Polepy 29 29 0 1 0 1 0 6 1 0
Libor Křelina Polepy 29 26 3 18 0 0 0 15 0 0
Lukáš Kalivoda Sparta Kolín 29 29 0 0 0 2 0 3 2 0
Ondřej Holub Sparta Kolín 29 20 9 9 0 1 0 2 0 0
Ivo Svoboda Sparta Kolín 28 28 0 2 0 1 0 22 0 0
Lukáš Kmoch Polepy 28 25 3 2 0 1 0 3 0 0
Martin Dušek Polepy 28 28 0 5 0 0 1 0 0 0
Jan Štoček Sparta Kolín 27 27 0 4 0 2 0 18 0 0
Petr Zdeňka Sparta Kolín 27 27 0 1 0 1 0 4 0 1
Lukáš Slezák Polepy 26 23 3 8 0 0 1 8 0 0
Zdeněk Týma Polepy 25 19 6 6 0 1 0 5 1 0
Miroslav Müller Polepy 25 22 3 6 0 0 0 6 0 0
Michal Kocourek Sparta Kolín 25 18 7 12 0 0 1 8 0 0
Petr Malý Polepy 22 22 0 2 0 1 0 0 0 0
Stanislav Mach Sparta Kolín 22 22 0 5 0 0 0 1 0 0
Radek Zelenka Polepy 20 9 11 1 0 0 0 0 0 0
Michal Kesner Sparta Kolín 19 0 19 0 0 0 0 0 0 0
Matyáš Kudela Nové Strašecí 17 0 0 0 0 0 0 25 2 0
Ladislav Štoček Sparta Kolín 16 8 8 5 0 1 0 2 0 0
Jan Jícha Vlašim B 16 0 0 0 0 0 0 20 0 0
Třešňák Sparta Kolín 15 15 0 0 0 0 0 3 0 0
Tomáš Plot Polepy 15 12 3 6 0 1 0 4 0 0
Petr Kesner Polepy 15 10 5 7 0 0 0 0 0 0
Marek Hrabal Polepy 15 15 0 1 0 0 0 0 0 0
Bedřich Franc Sparta Kolín 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Šourek Sparta Kolín 14 14 0 0 0 1 0 1 0 0
Michal Umlauf Sparta Kolín 14 12 2 7 0 0 0 1 0 0
Paták Polepy 14 14 0 1 0 1 0 2 0 0
Tomáš Michálek Sparta Kolín 14 14 0 9 0 0 0 2 0 0
Kutil Sparta Kolín 14 2 12 0 1 0 0 0 0 0
Adam Kubát Sparta Kolín 14 5 9 5 0 0 0 2 0 0
Josef Hůrka Polepy 14 5 9 1 0 0 0 0 0 0
Radek Biško Polepy 14 13 1 2 0 0 0 0 0 0
Petr Šťastný Polepy 13 12 1 3 0 1 0 2 0 0
Kročák Polepy 13 4 9 4 0 0 0 1 0 0
Stanislav Ježek Litol 13 0 0 0 0 0 0 24 1 0
Martin Puk Sparta Kolín 11 2 9 2 0 0 0 1 0 0
Václav Petýrek Brandýs-Boleslav 11 0 0 0 0 0 0 19 0 0
Tomáš Jirásek Libiš 11 0 0 0 0 0 0 17 0 0
Marek Horel Č. L. Beroun 11 0 0 0 0 0 1 13 0 0
Jan Vodák Brandýs-Boleslav 10 0 0 0 0 0 0 13 0 0
Michal Koštíř Semice 10 0 0 0 0 0 0 14 2 0
Jiří Biško Sparta Kolín 10 8 2 1 0 0 0 0 0 0
Stanislav Bejda Polaban Nymburk 10 0 0 0 0 0 0 14 2 0
Petr Procházka Polepy 9 7 2 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Nezbeda Neratovice 9 0 0 0 0 0 0 8 0 1
Milan Korejza Benátky nad Jizerou 9 0 0 0 0 0 0 12 1 0
Daniel Hájek Č. L. Beroun 9 0 0 0 0 0 0 14 0 0
Filip Horejc Semice 9 0 0 0 0 0 0 12 0 0
Milan Szöcs Úvaly 8 0 0 0 0 0 0 13 0 0
Václav Sosnovský Litol 8 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Petr Průcha Polaban Nymburk 8 0 0 0 0 0 1 7 2 0
Petr Pochman Libiš 8 0 0 0 0 0 0 11 0 0
Lukáš Marek Úvaly 8 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Ladislav Janda Vlašim B 8 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Tomáš Holan Semice 8 0 0 0 0 0 2 8 0 0
Šimek Benátky nad Jizerou 7 0 0 0 0 0 0 9 0 0
Zdeněk Vořechovský Vlašim B 7 0 0 0 0 0 0 9 2 0
Jakub Slunéčko Zápy 7 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Michal Palanský Neratovice 6 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Ladislav Obermajer Libiš 6 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Tomáš Matějka Úvaly 6 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Filip Kokeš Úvaly 6 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Martin Gondek Libiš 6 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Ondřej Bejček Milín-Ligmet 6 0 0 0 0 0 1 5 0 0
Petr Špringr Úvaly 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Patrik Zuskin Libiš 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Jan Válek Libiš 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Vojtěch Úvaly 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Veselý Litol 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Roman Tlučhoř Sparta Kolín 5 4 1 0 0 0 1 1 0 0
Stupka Zápy 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Pudil Sedlčany 5 0 0 0 0 0 0 5 2 0
Jan Moravec Neratovice 5 0 0 0 0 0 0 5 2 0
Pavel Mareš Polaban Nymburk 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Jiří Maleňák Neratovice 5 0 0 0 0 0 0 5 0 1
Lukáš Křelina Polepy 5 1 4 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Král Polepy 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0
Radek Klička Č. L. Beroun 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Lukáš Havelka Milín-Ligmet 5 0 0 0 0 0 1 4 1 0
Jan Cruz Brandýs-Boleslav 5 0 0 0 0 0 1 4 0 0
Petr Chlasták Sedlčany 5 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Bohdan Litol 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Martin Žák Neratovice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Michal Štefančík Zápy 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Ondřej Vaňkát Polepy 4 2 2 2 0 0 0 0 0 0
Tichý Sedlčany 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jan Petržílka Zápy 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Markovič Vlašim B 4 0 0 0 0 0 0 6 1 0
Robert Kvěch Sedlčany 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Jakub Janáček Zápy 4 0 0 0 0 0 0 4 2 0
Petr Hruška Benátky nad Jizerou 4 0 0 0 0 0 0 5 1 0
Jan Ducár Nové Strašecí 4 0 0 0 0 0 1 4 0 0
Cáska Litol 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jaroslav Bošina Semice 4 0 0 0 0 0 1 3 0 0
Radek Šulc Zápy 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Volavka Sparta Kolín 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Venta Milín-Ligmet 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Tlustý Nové Strašecí 3 0 0 0 0 0 1 2 0 0
Milan Titěra Zápy 3 0 0 0 0 0 1 2 0 0
Jindřich Stejskal Vlašim B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jiří Petrů Vlašim B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Michal Petrouš Litol 3 0 0 0 0 0 0 3 3 0
Němec Č. L. Beroun 3 0 0 0 0 0 0 4 2 0
Michal Novák Libiš 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Tomáš Neuman Č. L. Beroun 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Mucha Vlašim B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Mika Úvaly 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
D. Krulich Brandýs-Boleslav 3 0 0 0 0 0 0 3 2 0
Kovařík Brandýs-Boleslav 3 0 0 0 0 0 1 3 0 0
Kohout Benátky nad Jizerou 3 0 0 0 0 0 1 3 0 0
Dan Kmoch Polepy 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Hrdina Benátky nad Jizerou 3 0 0 0 0 0 0 3 2 0
Herda Zápy 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jan Havlíček Vlašim B 3 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Petr Dochtor Č. L. Beroun 3 0 0 0 0 0 1 2 0 0
Martin Chlasták Sedlčany 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Bříza Semice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Pavel Bouček Vlašim B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Benčič Úvaly 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Bartoš Sedlčany 3 0 0 0 0 0 0 4 3 0
Ondřej Žáček Sedlčany 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Žežulka Neratovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Šíma Č. L. Beroun 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Milan Švec Úvaly 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Špička Libiš 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Černý Nové Strašecí 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Zamazal Brandýs-Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Vopěnka Č. L. Beroun 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Daniel Světlý Litol 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Sunkovský Brandýs-Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Stupka Brandýs-Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Martin Souček Brandýs-Boleslav 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Socher Zápy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jaroslav Semecký Semice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Rom Milín-Ligmet 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Vojtěch Pohorský Vlašim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pech Brandýs-Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Pazdera Zápy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Ott Polaban Nymburk 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Tomáš Osvald Č. L. Beroun 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Petr Němec Úvaly 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Miloš Novák Č. L. Beroun 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Novák Semice 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Lukáš Mrázek Nové Strašecí 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Mráz Neratovice 2 0 0 0 0 0 1 1 1 0
Macháček Brandýs-Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lundák Milín-Ligmet 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lev Polaban Nymburk 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Luboš Kunc Milín-Ligmet 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Martin Král Polepy 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Miroslav Krulich Zápy 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Aleš Kořínek Benátky nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Michal Kaucký Úvaly 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Karásek Benátky nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jína Neratovice 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Jirků Sparta Kolín 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Janáček Zápy 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Miroslav Hubač Litol 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Hořejší Nové Strašecí 2 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Havel Sedlčany 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Hausner Milín-Ligmet 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
František Farkaš Semice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Dvořák Vlašim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Josef Doubek Milín-Ligmet 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Císař Vlašim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Choc Č. L. Beroun 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Břečka Nové Strašecí 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jaroslav Borák Vlašim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Bobek Litol 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Šídlo Libiš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Švamberg Vlašim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Matěj Štochl Vlašim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Štika Nové Strašecí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Jaromír Škuthan Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Škarecký Polaban Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Šindelář Č. L. Beroun 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jaroslav Řehák ml. Polepy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Černý Litol 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Černohlávek Polaban Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Čejda Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Zikmund Litol 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zemánek Semice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Josef Zemanec Polaban Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zavadil Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Wolf Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ladislav Werner Libiš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Vácha Milín-Ligmet 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Vyroubal Brandýs-Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Vorlíček Úvaly 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Voljanskij Zápy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Voljanskij Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Štěpán Vlček Č. L. Beroun 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vašák Nové Strašecí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Valkoun Milín-Ligmet 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Třasák Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Václav Trojan Libiš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Trnka Brandýs-Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Svátek Vlašim B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Milan Svoboda Zápy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Souček Polaban Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Sluka Zápy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Sháněl Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Schuster Vlašim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Pěkný Polepy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Pára Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Prokop Brandýs-Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Marian Poledník Brandýs-Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Matěj Pejša Nové Strašecí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jindřich Pavlíček Úvaly 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Olšák Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Leoš Novák Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Novotný Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Daniel Nešpor Vlašim B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Marek Mucha Zápy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Bohumil Mrština Nové Strašecí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
J. Mrázek Nové Strašecí 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Moravský Brandýs-Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jaromír Martínek Polaban Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Macek Úvaly 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Radek Lacina Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kudrna Polaban Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Kuchyňka Milín-Ligmet 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
M. Krulich Brandýs-Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Michal Kropík Vlašim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Krejčí Milín-Ligmet 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Košvanec Zápy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Kovář Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kiš Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Libor Kapička Semice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Kalabiška Vlašim B 1 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jan Kadeřábek Úvaly 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ježdík Polaban Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Jareš Litol 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Janík Libiš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Háva Úvaly 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Hradecký Zápy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Hynek Holan Milín-Ligmet 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Havlík Polaban Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Dvořák Vlašim B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Duchoň Nové Strašecí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Došlý Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vítězslav Brožík Vlašim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Boukal Milín-Ligmet 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Bouda Polaban Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Libor Bláha Polepy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Bláha Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Beutel Libiš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Beneš Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde