3. třída B dospělí 2007-2008

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Daniel Richter Třebovle 10 0 0 0 0 0 0 12 0 0
Josef Rabenseifer Velké Chvalovice 10 6 0 2 0 0 2 6 0 0
Tomáš Mikovec Velké Chvalovice 10 7 0 0 0 0 0 5 0 0
Václav Němec Velké Chvalovice 9 7 1 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Menšík Rostoklaty 9 0 0 0 0 0 0 9 0 0
Josef Jeřábek Velké Chvalovice 9 6 0 1 0 0 0 4 0 0
Luboš Holub Pečky B 9 0 0 0 0 0 0 13 0 0
Martin Vízek Dobřichov 8 0 0 0 0 0 0 13 0 0
Josef Kára Velké Chvalovice 8 7 0 0 0 0 0 1 0 0
Aleš Baumruk Tismice 8 0 0 0 0 0 0 12 0 0
Viktor Zikmund Zásmuky B 7 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Soročin Tismice 7 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Tomáš Sedlák Dobřichov 7 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Petr Pošíval Velké Chvalovice 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Luboš Kantor Velké Chvalovice 7 7 0 3 0 0 0 0 0 0
Čáslava Třebovle 6 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Pokorný Třebovle 6 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Vojtěch Lachman Tuklaty 6 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Pavel Kurka Velké Chvalovice 6 4 0 0 0 0 1 3 0 0
Lukáš Kmoch Rostoklaty 6 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Karel Holub Pečky B 6 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Hampl Tismice 6 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Michal Březina Dobré Pole 6 0 0 0 0 0 0 11 0 0
Miloslav Bureš Pečky B 6 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Lukáš Blažek Velké Chvalovice 6 6 0 0 0 0 0 2 0 0
Luboš Sobotka Zásmuky B 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Robert Krajník Rostoklaty 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Pavel Kozák ml. Dobřichov 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Martin Jeřábek Velké Chvalovice 5 5 0 1 0 0 1 0 0 0
Josef Danko Tuklaty 5 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Širočin Tismice 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Jan Veselý Rostoklaty 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Jakub Veselý Zásmuky B 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Vratislav Procházka Tuklaty 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Novák Kozojedy 4 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Jan Novotný Dobré Pole 4 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Vlastimil Mužík Velké Chvalovice 4 3 1 1 0 0 0 0 0 0
Mučka Kozojedy 4 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Tomáš Mašín Zásmuky B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jiří Kučera Ždánice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Pavel Kozák st. Dobřichov 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Jiří Konrád Velké Chvalovice 4 1 3 0 0 0 0 0 0 0
Aleš Hrubý Tuklaty 4 0 0 0 0 0 0 8 0 0
David Horáček Pečky B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Espiňoza Radim B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Dušek Třebovle 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Petr štefffen Velké Chvalovice 3 3 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Švach Zásmuky B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Ondřej Štefančík Dobré Pole 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jiří Čížek Tuklaty 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Václav Votava Kouřim B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Vaňásek Tismice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
D. Růžek Třebovle 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Miloš Ružinský Radim B 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Roman Procházka Radim B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Ondřej Pakandl Rostoklaty 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Petr Nechoďdoma Velké Chvalovice 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Müller Kouřim B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Lenc Ždánice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Daniel Lauber Tuklaty 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Kachroud Třebovle 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Petr Hönigsfeld Tuklaty 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Hrdlička Třebovle 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Hozman Dobré Pole 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Hovorka Třebovle 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Aleš Houska Tismice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Václav Držka Velké Chvalovice 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Petr Carvan Zásmuky B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Martin Buchta Zásmuky B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
J. Borovička Kozojedy 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Pavel Bauer Velké Chvalovice 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Šteffen Dobřichov 2 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Šimon Kozojedy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Šermauer Tismice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Miroslav Černý Zásmuky B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Josef Vnuk Třebovle 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
R. Valenta Dobré Pole 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
P. Svoboda Dobré Pole 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jaroslav Svoboda Dobré Pole 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Stránský Třebovle 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Ondřej Soukup Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Růžek Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Ružínský Radim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jaroslav Rohlíček Kozojedy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Milan Procházka Kouřim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pokorný Kozojedy 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Vlastimil Pikner Ždánice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petříček Dobré Pole 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Pačes Dobřichov 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Němec Třebovle 2 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Michal Nováček Dobré Pole 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jindřich Novák Kozojedy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Milan Michálek Radim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Lauber Tuklaty 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Kysel Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0
Pavel Krutský Dobré Pole 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Kovařík Třebovle 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Antonín Kotraba Ždánice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Kosmata Dobré Pole 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Kinčl Třebovle 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Kabrňa Tuklaty 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Hrabal Radim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Hovorka Dobřichov 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Hofman Kozojedy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Aleš Exner Radim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Beran Dobřichov 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Dušan Beníček Kozojedy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Zdeněk Štěpánek Radim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Radek Štěpán Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
L. Černý Dobré Pole 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Čapek Zásmuky B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Zdeněk Vychodil Zásmuky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Vondráček Tuklaty 1 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Vojáček Kozojedy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Vlček Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Valeš Dobřichov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Václav Teller Tismice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Souček Dobřichov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Sikáček Zásmuky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Sehnal Třebovle 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Růžička Velké Chvalovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Růžek Třebovle 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Růžek Třebovle 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Richtr Rostoklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Rataj Velké Chvalovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Vladimír Procházka Tuklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Piroš Tuklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pikula Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Libor Peška Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Václav Pačes Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Novák Kozojedy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Novák Kozojedy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Novák Dobré Pole 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Novotný Kozojedy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Borce Nikolovski Rostoklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Netáhlík Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Nekolný Rostoklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Miroslav Müller Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Daniel Máša Dobré Pole 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Michálek Radim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Machata Dobřichov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Lanc Zásmuky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
J. Kurka Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Kubelka Rostoklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Královský Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Kroupa Zásmuky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Konůpek Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Karafiát Dobřichov 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Karafiát Dobřichov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Aleš Kanina Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Jirovský Rostoklaty 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Viktor Jarina Dobré Pole 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Janský Tuklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Janoušek Dobřichov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Janeba Dobřichov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Hovorka Tismice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Havránek Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Hanka Jevany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Miloslav Goll Tuklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Gilbert Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Fousek Třebovle 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Bedřich Fečo Velké Chvalovice 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Michal Dvořák Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dobromysl Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Danko st. Tuklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Danko ml. Tuklaty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zdeněk Carvan Zásmuky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Bříza Radim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Beránek Dobřichov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Benešovský Tismice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
P. Beneš Kozojedy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde