KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize B
Divize C
SKFS
1. A třída B
1. B třída C
1. B třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (2)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2007-2008
Dospělí
1. A třída
1. A třída B
Hráči
2007-2008
1. A třída B
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Hráči
všechny týmy
všechny týmy
Bakov nad Jizerou
Benátky nad Jizerou
Brandýs nad Labem
Čáslav B
Čejetice
Chocerady
Kosořice
Kouřim
Kutná Hora
Mnichovo Hradiště
Poděbrady
Slavia Jesenice
Sokoleč
Teplýšovice
Uhlířské Janovice
Vlašim B
všechny týmy
všechny týmy
Bakov nad Jizerou
Benátky nad Jizerou
Brandýs nad Labem
Čáslav B
Čejetice
Chocerady
Kosořice
Kouřim
Kutná Hora
Mnichovo Hradiště
Poděbrady
Slavia Jesenice
Sokoleč
Teplýšovice
Uhlířské Janovice
Vlašim B
Hráč
Týmy
Z
ZS
S+
S-
G
GP
GV
ŽK
ČK
Tomáš Šváb
Kutná Hora
30
26
4
9
1
0
0
6
0
Štefan Auer
Kutná Hora
29
29
0
8
6
1
0
1
0
Martin Šváb
Kutná Hora
28
19
9
2
0
0
0
1
0
Zdeněk Churavý
Kutná Hora
27
27
0
5
9
1
0
6
0
Ondřej Jouza
Kutná Hora
25
25
0
4
0
0
0
1
0
Tomáš Skokan
Kutná Hora
25
18
7
1
0
0
1
3
0
Václav Schwarz st.
Kutná Hora
23
23
0
6
5
0
0
2
1
Miroslav Vocel
Kutná Hora
22
22
0
0
0
0
0
5
1
Antonín Schwarz
Kutná Hora
21
13
8
5
3
1
0
1
0
Martin Snížek
Kouřim
17
17
0
0
19
0
0
0
0
Václav Schwarz ml.
Kutná Hora
17
4
13
5
3
0
0
0
0
Jakub Fajfr
Kutná Hora
15
4
11
2
1
0
0
0
0
Tomáš Kozel
Kutná Hora
15
14
1
2
9
0
0
2
0
Vnislav Vodička
Kutná Hora
15
15
0
2
0
0
0
4
0
Vojtěch Vančura
Kutná Hora
15
14
1
2
1
0
0
3
0
Kratochvíl
Slavia Jesenice
14
14
0
0
23
0
0
0
0
Lukáš Došlý
Benátky nad Jizerou
14
14
0
0
15
0
0
0
0
Jiří Štainz
Kutná Hora
13
13
0
5
5
0
0
4
1
Josef Beran
Bakov nad Jizerou
13
13
0
0
19
0
0
0
0
Petr Rathauz
Kutná Hora
13
13
0
3
0
0
0
2
0
Bohuslav Šváb
Kutná Hora
12
10
2
0
0
0
0
2
2
Jan Resl
Bakov nad Jizerou
12
12
0
0
16
0
0
0
0
Michal Růžička
Kutná Hora
12
11
1
1
1
1
0
1
0
Petr Šťastný
Sokoleč
11
11
0
0
13
0
0
0
0
Bedřich Novotný
Kouřim
10
10
0
0
15
0
0
0
0
Jiří Duchoslav
Benátky nad Jizerou
10
10
0
0
10
0
0
0
0
Miroslav Svoboda
Chocerady
10
10
0
0
10
0
0
0
0
Roman Hačka
Kutná Hora
10
5
5
2
2
0
0
0
0
Václav Petýrek
Brandýs nad Labem
10
10
0
0
15
0
0
0
0
Jan Jícha
Uhlířské Janovice
9
9
0
0
11
0
0
0
0
Michal Kudláček
Kutná Hora
9
6
3
3
1
0
0
1
0
Dudka
Čejetice
8
8
0
0
12
0
0
0
0
Fořt
Poděbrady
8
8
0
0
9
0
0
0
0
Jakub Vančura
Kutná Hora
8
7
1
4
1
0
0
3
0
Michal Bohdan
Benátky nad Jizerou
8
8
0
0
8
0
0
0
0
Michal Stratený
Kutná Hora
8
8
0
0
0
0
0
0
0
Aleš Kořínek
Kosořice
7
7
0
0
10
0
0
0
0
Jeník
Sokoleč
7
7
0
0
8
0
0
0
0
Jiří Luňáček
Kutná Hora
7
2
5
2
0
0
0
0
0
Josef Kandráč
Mnichovo Hradiště
7
7
0
0
10
0
0
0
0
Karásek
Benátky nad Jizerou
7
7
0
0
7
0
0
0
0
Lukáš Bohatec
Uhlířské Janovice
7
7
0
0
7
0
0
0
0
Michal Dvořák
Kouřim
7
7
0
0
7
0
0
0
0
Stanislav Svoboda
Chocerady
7
7
0
0
8
0
0
0
0
Vojtěch Vondra
Čáslav B
7
7
0
0
7
0
0
0
0
Chuchla
Teplýšovice
6
6
0
0
8
0
0
0
0
Josef Očenáš
Chocerady
6
6
0
0
8
0
0
0
0
Lukáš Soukup
Bakov nad Jizerou
6
6
0
0
6
0
0
0
0
Michal Tyle
Čáslav B
6
6
0
0
6
0
0
0
0
Michal Veliký
Uhlířské Janovice
6
6
0
0
12
0
0
0
0
Ottl
Teplýšovice
6
6
0
0
6
0
0
0
0
Radek Miškovský
Kosořice
6
6
0
0
6
0
0
0
0
Uhlíř
Poděbrady
6
6
0
0
7
0
0
0
0
Bálek
Teplýšovice
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Blažek
Čejetice
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Jaroslav Říčař
Chocerady
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Kargl
Slavia Jesenice
5
5
0
0
8
0
0
0
0
Laušman
Vlašim B
5
5
0
0
9
0
0
0
0
Libor Kastner
Mnichovo Hradiště
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Martin Billy
Poděbrady
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Martin Puk
Sokoleč
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Navrátil
Čejetice
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Ondřej Vosický
Vlašim B
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Podhorský
Teplýšovice
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Rybka
Teplýšovice
5
5
0
0
9
0
0
0
0
Stanislav Bejda
Kosořice
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Švec
Vlašim B
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Táčner
Slavia Jesenice
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Tomáš Wolf
Uhlířské Janovice
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Urban
Brandýs nad Labem
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Vaňous
Teplýšovice
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Zbyněk Šimek
Chocerady
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Beneš
Slavia Jesenice
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Brož
Čejetice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Cirhan
Vlašim B
4
4
0
0
5
0
0
0
0
David Pech
Brandýs nad Labem
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Folwarszny
Brandýs nad Labem
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Jan Prokop
Brandýs nad Labem
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Král
Sokoleč
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Lukáš Slezák
Čáslav B
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Marek Kadlec
Čejetice
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Marek Wolf
Čáslav B
4
4
0
0
7
0
0
0
0
Martin Brudný
Čáslav B
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Martin Kovařík
Brandýs nad Labem
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Ondřej Kasák
Poděbrady
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Pavel Kandráč
Mnichovo Hradiště
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Prostřední
Mnichovo Hradiště
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Roman Havránek
Benátky nad Jizerou
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Sabol
Kosořice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Serhiy Hrechko
Kosořice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Tomáš Hofman
Mnichovo Hradiště
4
4
0
0
3
0
1
0
0
Tomáš Kulhánek
Uhlířské Janovice
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Tomáš Pavel
Poděbrady
4
4
0
0
3
0
1
0
0
Jan Jirásek
Poděbrady
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Josef Novotný
Benátky nad Jizerou
3
3
0
0
5
0
0
0
0
Josef Teplý
Kouřim
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Kůtek
Čejetice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Kuželka
Chocerady
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Libor Boháček
Kosořice
3
3
0
0
2
0
1
0
0
Marek Hrouda
Benátky nad Jizerou
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Martin Kulhánek
Sokoleč
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Milan Černohlávek
Vlašim B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Milan Korejza
Benátky nad Jizerou
3
3
0
0
3
0
0
0
0
M. Novák
Poděbrady
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Nerad
Teplýšovice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Pavel Antoš
Kosořice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Pytelka
Slavia Jesenice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Škvor
Teplýšovice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Stanislav Bejda
Mnichovo Hradiště
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Tomáš Birkuš
Brandýs nad Labem
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Tomáš Brtek
Poděbrady
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Václav Matoušek
Čáslav B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Vladimír Maxa
Čáslav B
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Zdeněk Šimek
Chocerady
3
3
0
0
2
0
1
0
0
Žovinec
Vlašim B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jakub Krupička
Čáslav B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jakub Oliva
Čáslav B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jakub Svoboda
Čáslav B
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Jan Holík
Čáslav B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jaroslav Šmejkal
Chocerady
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jiří Petrů
Vlašim B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Kára
Sokoleč
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Karela
Sokoleč
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Klír
Chocerady
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Kučera
Vlašim B
2
2
0
0
4
0
0
0
0
Lukáš Hruška
Poděbrady
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Marcel Potůček
Vlašim B
2
2
0
0
4
0
0
0
0
Marek Soukup
Sokoleč
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Marek Stoupa
Uhlířské Janovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Mařinec
Chocerady
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Martin Zamazal
Brandýs nad Labem
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Michal Kapic
Kouřim
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Miloš Čáp
Kouřim
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Nešpor
Čáslav B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ondřej Pavelka
Poděbrady
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ország
Teplýšovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Pavel Němec
Sokoleč
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Pavel Šimon
Čáslav B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Petr Darmoš
Kosořice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Petr Flodrman
Bakov nad Jizerou
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Petr Janovský
Kutná Hora
2
1
1
1
1
1
0
0
0
Petr Klouček
Kouřim
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Pichl
Brandýs nad Labem
2
2
0
0
4
0
0
0
0
Radek Fröhlich
Bakov nad Jizerou
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Radek Špitálník
Uhlířské Janovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Suchánek
Poděbrady
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Tomáš Novák
Kouřim
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Tomáš Zahrádka
Bakov nad Jizerou
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Václav
Mnichovo Hradiště
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Vladimír Sedláček
Bakov nad Jizerou
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Vojtěch Pohorský
Vlašim B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Zajac
Vlašim B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Aleš Urban
Čáslav B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Antoš
Mnichovo Hradiště
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Benda
Slavia Jesenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Bláha
Brandýs nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Brtna
Poděbrady
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Chrpa
Slavia Jesenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
David Průcha
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Fialka
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Gruber
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Hlava
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Hubáček
Čejetice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Hurta
Čejetice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Hušťava
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Vašíček
Čáslav B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Janáček
Brandýs nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Havlíček
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Rytina
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Vošahlík
Čáslav B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jaroslav Macháč
Kosořice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Uher
Uhlířské Janovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kama
Poděbrady
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Karel Smutný
Bakov nad Jizerou
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kmet
Chocerady
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kolořiď
Brandýs nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kore
Uhlířské Janovice
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Lener
Kosořice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Bláha
Bakov nad Jizerou
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Dytrych
Kouřim
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Němec
Sokoleč
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Man
Teplýšovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marek Sedláček
Kosořice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Pokorný
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Schuster
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Vedral
Uhlířské Janovice
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Michal
Kosořice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Michal Fialka
Kouřim
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Michal Poděbradský
Poděbrady
1
1
0
0
0
0
1
0
0
Micka
Teplýšovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Milan Dědek
Kosořice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Milan Kročák
Čáslav B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Milan Procházka
Kouřim
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Mlika
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Moravský
Brandýs nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Mrha
Teplýšovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Neglich
Chocerady
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Nekola
Čejetice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ondřej Průcha
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
O. Sedláček
Čáslav B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Pavel Král
Čáslav B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Pavel Královský
Kouřim
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Růžička
Kutná Hora
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Peclinovský
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Bárta
Mnichovo Hradiště
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Boubín
Uhlířské Janovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Poslt
Kosořice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Průcha
Čejetice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Průza
Brandýs nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Radek Förster
Uhlířské Janovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Roman Pekař
Mnichovo Hradiště
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Rulc
Poděbrady
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Sahula
Teplýšovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Šesták
Benátky nad Jizerou
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Špička
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Starosta
Teplýšovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Štěpán
Čejetice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Strnad
Slavia Jesenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Svátek
Slavia Jesenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Pospíšil
Benátky nad Jizerou
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Pospíšil
Kutná Hora
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Trávníček
Slavia Jesenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Václav Dubský
Čejetice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vlasák
Vlašim B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vychodil
Uhlířské Janovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Zdeněk Kraus
Mnichovo Hradiště
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Zemanec
Sokoleč
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Zikmunda
Kosořice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Zikmunda
Benátky nad Jizerou
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Zvrškovec
Uhlířské Janovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0