Okresní přebor dospělí 2006-2007

Tabulka střelců

Přemysl Bouška Zásmuky 23
Suchý Velký Osek 19 (1)
Radek Lanc Liblice 18
Aleš Durňák Zásmuky 18
Radek Pokorný Konárovice 16
František Žídek Konárovice 15
Martin Koubek Velký Osek 13 (1)
Helmi Dalli Český Brod B 13 (1)
Petr Chalupník Kostelec nad Černými lesy 12 (1)
Petr Dolejš Ratboř 12 (2)
Velechovský Velký Osek 10
Luboš Sýkora Veletov 10
M. Křivský Býchory 10
Jiří Psutka Liblice 10 (3)
Milan Čálek Ratboř 9
Miloš Černík Konárovice 9
Ondřej Bašista Tři Dvory 9
Marek Soukup Býchory 9 (1)
Vítek Švarc Ratboř 9 (2)
Michal Mareček Zásmuky 8
Tomáš Lev Červené Pečky 8
Radek Kulhánek Červené Pečky 8
Karel Koubek Býchory 8
Josef Svoboda Červené Pečky 8 (1)
Zbyněk Polák Velký Osek 8 (1)
Jan Pavlík Zásmuky 8 (4)
Jiří Moravec Radim 7
Kamil Kubera Tři Dvory 7
Hübšt Radim 7
Lukáš Hnilička Červené Pečky 7
Martin Vedral Kostelec nad Černými lesy 7 (1)
Radek Vorlíček Český Brod B 6
Michal Kopecký Český Brod B 6
Freund Plaňany 6
O. Exner Radim 6
Krupka Jestřabí Lhota 6 (1)
Marušák Radim 6 (2)
J. Řehák Veletov 5
Ladislav Týma ml. Jestřabí Lhota 5
Luboš Sobotka Zásmuky 5
Pokorný Jestřabí Lhota 5
David Oliva Veletov 5
Petr Nekolný Český Brod B 5
Václav Melich Zásmuky 5
Homola Velký Osek 5
Petr Chlumský Býchory 5
Jan Buňata Ratboř 5
David Adamec Velký Osek 5
Z. Týma Jestřabí Lhota 5 (1)
Hovorka Radim 5 (1)
Trumpus Radim 5 (2)
Jirsa Tři Dvory 5 (2)
Jan Říha Býchory 4
T. Čáslava Plaňany 4
Marian Češner Plaňany 4
Martin Čapek Zásmuky 4
Josef Teplý Býchory 4
Aleš Procházka Červené Pečky 4
Radovan Mlika Ratboř 4
Miška Veletov 4
Kamil Kukal Konárovice 4
Jiří Kahoun Český Brod B 4
Jurásek Zásmuky 4
Sergei Gorecký Kostelec nad Černými lesy 4
Ladislav Doležal Tři Dvory 4
Dohanič Tři Dvory 4
Barták Červené Pečky 4
Josef Adamec Červené Pečky 4
Martin Zach Červené Pečky 4 (1)
Lukáš Černý Velký Osek 3
Černý Český Brod B 3
J. Zmátlo Konárovice 3
Michal Vinš Plaňany 3
Libor Tichý Býchory 3
Patrik Stempák Konárovice 3
Jiří Sodoma Velký Osek 3
Smažil Veletov 3
Jaroslav Skopec Ratboř 3
Skohoutil Tři Dvory 3
Polák Jestřabí Lhota 3
Michal Mrázek Český Brod B 3
Aleš Moravec Liblice 3
Minarčík Plaňany 3
Jaroslav Martínek Býchory 3
Lukáš Lanc Zásmuky 3
Ladislav Kruliš Ratboř 3
Fořt Velký Osek 3
Fila Tři Dvory 3
Chrastil Kostelec nad Černými lesy 3
Miloš Ružinský Radim 3 (1)
Klabzuba Plaňany 3 (1)
Michal Kahoun Konárovice 3 (1)
Michal Štefančík Český Brod B 2
Jan Šedina Veletov 2
Lukáš Zámostný Kostelec nad Černými lesy 2
Zdeněk Vychodil Zásmuky 2
David Vozka Plaňany 2
Volavka Plaňany 2
Lukáš Vohnický Ratboř 2
Lukáš Veselý Veletov 2
Antonín Vejsada Velký Osek 2
Jiří Vedral Kostelec nad Černými lesy 2
Vančura Ratboř 2
Tanko Býchory 2
Svoboda Tři Dvory 2
David Stehlík Český Brod B 2
Viktor Souček Ratboř 2
Daniel Sobotka Liblice 2
Serbus Tři Dvory 2
Pavel Sedláček Liblice 2
Václav Rišlink Český Brod B 2
Pavel Pojezný Kostelec nad Černými lesy 2
Petr Podnecký Červené Pečky 2
Roman Nešpor Kostelec nad Černými lesy 2
Milan Mácha Kostelec nad Černými lesy 2
Molinari Český Brod B 2
Michal Macháček Tři Dvory 2
Petr Kopecký Český Brod B 2
Kopecký Tři Dvory 2
Ivan Hříbal Český Brod B 2
Fultner Radim 2
Frýda Kostelec nad Černými lesy 2
Tomáš Franc Červené Pečky 2
Tomáš Formánek Ratboř 2
Marek Chvalovský Býchory 2
Břichnáč Plaňany 2
Jaroš Plaňany 2 (1)
Miroslav Dolejš Ratboř 2 (1)
Ondřej Bekešský Jestřabí Lhota 2 (1)
Pěnkava Ratboř 2 (2)
Špaček Velký Osek 1
Šiml Ratboř 1
Zdeněk Řehák Veletov 1
Čmugr Býchory 1
Pavel Červený Velký Osek 1
Roman Zmátlo Konárovice 1
Vrabec Radim 1
Vnuk Plaňany 1
Tomáš Vedral Veletov 1
Vacek Jestřabí Lhota 1
Jaroslav Tománek Ratboř 1
Dušan Sýkora Veletov 1
Martin Svoboda Český Brod B 1
Strnad Zásmuky 1
Provazník Radim 1
Roman Procházka Radim 1
Procházka Liblice 1
Jaroslav Poula Radim 1
Lukáš Pospíšil Český Brod B 1
David Plachý Tři Dvory 1
Paďouk Jestřabí Lhota 1
Z. Patočka Jestřabí Lhota 1
Marek Papírník Zásmuky 1
Málek Plaňany 1
David Mojžíš Býchory 1
Jan Makovský Český Brod B 1
Michal Lukáš Český Brod B 1
Zdeněk Kukal Tři Dvory 1
Tomáš Kratochvíl Ratboř 1
Michal Kratochvíl Český Brod B 1
Milan Kratina Býchory 1
Miroslav Kozlíček Český Brod B 1
Klouda Veletov 1
Kaše Liblice 1
Jelínek Velký Osek 1
V. Javorský Plaňany 1
Jankovský Veletov 1
Andrej Janiš Červené Pečky 1
Hájek Jestřabí Lhota 1
Hrotek Radim 1
Filip Horejc Český Brod B 1
Marcel Hoffmann Kostelec nad Černými lesy 1
Josef Glovňa Liblice 1
Jakub Glanc Liblice 1
Tomáš Formánek Veletov 1
Tomáš Dvořáček Radim 1
Tomáš Durňák Zásmuky 1
Roman Dudík Ratboř 1
Robert Cincibus Kostelec nad Černými lesy 1
Milan Chochola Zásmuky 1
Martin Chochola Zásmuky 1
Aleš Chaloupka Velký Osek 1
Březina Kostelec nad Černými lesy 1
Jiří Bubník Liblice 1
Petr Bláha Český Brod B 1
Jakub Souček Veletov 1 (1)
Zdeněk Holeček Jestřabí Lhota 1 (1)
Ondřej Ernyger Konárovice 1 (1)
vlastní góly 7


Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde