Okresní přebor dospělí 2006-2007

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Přemysl Bouška Zásmuky 18 1 0 0 0 0 0 23 0 0
Radek Lanc Liblice 14 1 0 0 0 0 1 18 0 0
Suchý Velký Osek 13 1 0 0 0 0 0 19 1 0
Aleš Durňák Zásmuky 13 1 0 0 0 0 0 18 0 0
František Žídek Konárovice 12 1 0 1 0 0 0 15 0 0
Radek Pokorný Konárovice 12 1 0 0 0 0 1 16 0 0
Martin Koubek Velký Osek 12 1 0 1 0 0 0 13 1 0
Petr Dolejš Ratboř 10 1 0 0 0 0 0 12 2 0
Petr Chalupník Kostelec nad Černými lesy 10 1 0 0 0 0 0 12 1 0
Luboš Sýkora Veletov 9 1 0 0 0 0 0 10 0 0
Josef Svoboda Červené Pečky 9 1 0 1 0 0 0 8 1 0
Marek Soukup Býchory 9 1 0 0 0 0 2 9 1 0
Michal Mareček Zásmuky 9 1 0 1 0 0 0 8 0 0
Ondřej Bašista Tři Dvory 9 1 0 0 0 0 1 9 0 0
Vítek Švarc Ratboř 8 1 0 0 0 0 0 9 2 0
Miloš Černík Konárovice 8 1 0 1 0 0 0 9 0 0
Velechovský Velký Osek 8 1 0 0 0 0 0 10 0 0
Jiří Psutka Liblice 8 1 0 0 0 0 0 10 3 0
Jan Pavlík Zásmuky 8 1 0 1 0 0 0 8 4 0
Jiří Moravec Radim 8 1 0 0 0 0 0 7 0 0
M. Křivský Býchory 8 1 0 1 0 0 0 10 0 0
Hübšt Radim 8 1 0 0 0 0 0 7 0 0
Radek Vorlíček Český Brod B 7 0 1 0 0 0 0 6 0 0
Trumpus Radim 7 0 0 0 0 0 2 5 2 0
Luboš Sobotka Zásmuky 7 1 0 0 0 0 1 5 0 0
Zbyněk Polák Velký Osek 7 1 0 0 0 0 0 8 1 0
David Oliva Veletov 7 1 0 0 0 0 2 5 0 0
Tomáš Lev Červené Pečky 7 1 0 0 0 0 1 8 0 0
Lukáš Hnilička Červené Pečky 7 0 1 0 0 0 0 7 0 0
Freund Plaňany 7 1 0 0 0 0 1 6 0 0
Helmi Dalli Český Brod B 7 1 0 0 0 0 0 13 1 0
J. Řehák Veletov 6 1 0 0 0 0 0 5 0 0
Martin Čapek Zásmuky 6 1 0 0 0 0 1 4 0 0
Martin Vedral Kostelec nad Černými lesy 6 1 0 0 0 0 0 7 1 0
Ladislav Týma ml. Jestřabí Lhota 6 1 0 0 0 0 1 5 0 0
Jaroslav Skopec Ratboř 6 1 0 0 0 0 2 3 0 0
Radek Kulhánek Červené Pečky 6 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Kamil Kubera Tři Dvory 6 1 0 0 0 0 0 7 0 0
Krupka Jestřabí Lhota 6 1 0 0 0 0 0 6 1 0
Hovorka Radim 6 1 0 0 0 0 0 5 1 0
Petr Chlumský Býchory 6 0 0 0 0 0 1 5 0 0
Jan Říha Býchory 5 0 1 0 0 0 0 4 0 0
Milan Čálek Ratboř 5 1 0 0 0 0 0 9 0 0
Marian Češner Plaňany 5 1 0 0 0 0 0 4 0 0
Martin Zach Červené Pečky 5 1 0 0 0 0 0 4 1 0
Pokorný Jestřabí Lhota 5 1 0 0 0 0 0 5 0 0
Radovan Mlika Ratboř 5 1 0 0 0 0 0 4 0 0
Václav Melich Zásmuky 5 1 0 0 0 0 0 5 0 0
Marušák Radim 5 0 0 0 0 0 0 6 2 0
Michal Kahoun Konárovice 5 1 0 0 0 0 0 3 1 1
Homola Velký Osek 5 1 0 0 0 0 0 5 0 0
Ladislav Doležal Tři Dvory 5 0 1 0 0 0 0 4 0 0
Jan Buňata Ratboř 5 1 0 0 0 0 0 5 0 0
Lukáš Černý Velký Osek 4 1 0 0 0 0 0 3 0 0
J. Zmátlo Konárovice 4 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Michal Vinš Plaňany 4 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Z. Týma Jestřabí Lhota 4 0 0 0 0 0 0 5 1 0
Libor Tichý Býchory 4 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Smažil Veletov 4 0 1 0 0 0 0 3 0 0
Skohoutil Tři Dvory 4 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Aleš Procházka Červené Pečky 4 1 0 0 0 0 0 4 0 0
Aleš Moravec Liblice 4 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Miška Veletov 4 0 1 0 0 0 0 4 0 0
Minarčík Plaňany 4 0 1 0 0 0 0 3 0 0
Jaroslav Martínek Býchory 4 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Lukáš Lanc Zásmuky 4 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Kamil Kukal Konárovice 4 1 0 0 0 0 0 4 0 0
Ladislav Kruliš Ratboř 4 1 0 1 0 0 0 3 0 0
Karel Koubek Býchory 4 1 0 1 0 0 0 8 0 0
Michal Kopecký Český Brod B 4 0 0 0 0 0 1 6 0 0
Kopecký Tři Dvory 4 1 0 0 0 0 1 2 0 0
Klabzuba Plaňany 4 1 0 0 0 0 0 3 1 0
Ivan Hříbal Český Brod B 4 1 0 0 0 0 1 2 0 0
Fořt Velký Osek 4 0 1 0 0 0 0 3 0 0
O. Exner Radim 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Josef Adamec Červené Pečky 4 1 0 0 0 0 0 4 0 0
T. Čáslava Plaňany 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Lukáš Zámostný Kostelec nad Černými lesy 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0
Zdeněk Vychodil Zásmuky 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0
David Vozka Plaňany 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0
Vladimír Vostřes Český Brod B 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0
Lukáš Veselý Veletov 3 1 0 1 0 0 0 2 0 0
Jiří Vedral Kostelec nad Černými lesy 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0
Vančura Ratboř 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Josef Teplý Býchory 3 1 0 0 0 0 0 4 0 0
Svoboda Tři Dvory 3 1 0 0 0 0 1 2 0 0
Patrik Stempák Konárovice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Viktor Souček Ratboř 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0
Jakub Souček Veletov 3 1 0 0 0 0 0 1 1 1
Jiří Sodoma Velký Osek 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Pavel Sedláček Liblice 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Miloš Ružinský Radim 3 1 0 1 0 0 0 3 1 0
Václav Rišlink Český Brod B 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Jaroslav Poula Radim 3 1 0 0 0 0 0 1 0 1
Petr Podnecký Červené Pečky 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
David Plachý Tři Dvory 3 1 0 0 0 0 1 1 0 0
Petr Nekolný Český Brod B 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Michal Mrázek Český Brod B 3 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Molinari Český Brod B 3 1 0 1 0 0 0 2 0 0
Michal Macháček Tři Dvory 3 0 1 0 0 0 1 2 0 0
Zdeněk Kukal Tři Dvory 3 1 0 0 0 0 1 1 0 0
Petr Kopecký Český Brod B 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Kahoun Český Brod B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jurásek Zásmuky 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jirsa Tři Dvory 3 0 0 0 0 0 0 5 2 0
V. Javorský Plaňany 3 1 0 0 0 0 1 1 0 0
Jaroš Plaňany 3 1 0 1 0 0 0 2 1 0
Zdeněk Holeček Jestřabí Lhota 3 0 0 0 0 0 2 1 1 0
Sergei Gorecký Kostelec nad Černými lesy 3 1 0 0 0 0 0 4 0 0
Tomáš Franc Červené Pečky 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Fila Tři Dvory 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Dohanič Tři Dvory 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Marek Chvalovský Býchory 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Chrastil Kostelec nad Černými lesy 3 1 0 1 0 0 0 3 0 0
Břichnáč Plaňany 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Bubník Liblice 3 0 1 0 0 0 1 1 0 0
Barták Červené Pečky 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
David Adamec Velký Osek 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Michal Štefančík Český Brod B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Špaček Velký Osek 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Šedina Veletov 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Červený Velký Osek 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Černý Český Brod B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Vrabec Radim 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Volavka Plaňany 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Vohnický Ratboř 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Antonín Vejsada Velký Osek 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jaroslav Tománek Ratboř 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0
Dušan Sýkora Veletov 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Syřínek Velký Osek 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
David Stehlík Český Brod B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Serbus Tři Dvory 2 1 0 1 0 0 0 2 0 0
Robert Schovanec Liblice 2 1 0 1 0 0 1 0 0 0
Pěnkava Ratboř 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0
Provazník Radim 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Roman Procházka Radim 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0
Procházka Liblice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Pojezný Kostelec nad Černými lesy 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Paďouk Jestřabí Lhota 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Z. Patočka Jestřabí Lhota 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Nádvorník Červené Pečky 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
Roman Nešpor Kostelec nad Černými lesy 2 1 0 1 0 0 0 2 0 0
Milan Mácha Kostelec nad Černými lesy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Makovský Český Brod B 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Michal Lukáš Český Brod B 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Daniel Křivský Býchory 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
Michal Kratochvíl Český Brod B 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Kratina Býchory 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Miroslav Kozlíček Český Brod B 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Klouda Veletov 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Jelínek Velký Osek 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0
Janovský Červené Pečky 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0
Jankovský Veletov 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0
Hrotek Radim 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0
Filip Horejc Český Brod B 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Marcel Hoffmann Kostelec nad Černými lesy 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Hlaváček Český Brod B 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
Fultner Radim 2 0 1 0 0 0 0 2 0 0
Frýda Kostelec nad Černými lesy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Formánek Ratboř 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Aleš Exner Radim 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
Tomáš Dvořáček Radim 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Durňák Zásmuky 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Robert Cincibus Kostelec nad Černými lesy 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Chochola Zásmuky 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Chlumský Býchory 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
Ondřej Bekešský Jestřabí Lhota 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0
Šrámek Plaňany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Šiml Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Šafránek Radim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
František Řípa Liblice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Zdeněk Řehák Veletov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Adam Čuřín Kostelec nad Černými lesy 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Čmugr Býchory 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Černík Konárovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Roman Zmátlo Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zinzer Červené Pečky 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Vávra Liblice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Vokál Veletov 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Martin Vokoun Konárovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Vnuk Plaňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Vinš Plaňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Vladimír Vedral Veletov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Vedral Veletov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Vaněk Liblice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Vacek Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ladislav Týma st. Jestřabí Lhota 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
P. Týma Jestřabí Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Aleš Týma Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Tomáš Býchory 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tanko Býchory 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Svoboda Český Brod B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jaroslav Svoboda Konárovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Strnad Zásmuky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Soukenka Plaňany 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Luboš Sojka Konárovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Sobotka Liblice 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Saska Liblice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Ružínský Radim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Přiklopil Červené Pečky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Ptáček Ratboř 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Procházka Jestřabí Lhota 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Pospíšil Český Brod B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Polák Jestřabí Lhota 1 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Petr Pokorný Konárovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Milan Pohanka Veletov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Plaček Jestřabí Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Ladislav Plachý Konárovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Radek Patočka Jestřabí Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Marek Papírník Zásmuky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Němec Plaňany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Novák Kostelec nad Černými lesy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Martin Míšek Ratboř 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Málek Plaňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
David Mojžíš Býchory 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Michálek Radim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Josef Malý Tři Dvory 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Malínek Jestřabí Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
František Machurka Jestřabí Lhota 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Michal Lebeda Ratboř 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Lanč Liblice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Křivský Býchory 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Krumich Veletov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Kruliš Plaňany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Kratochvíl Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ondřej Kopřiva Zásmuky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Klečka Tři Dvory 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Klepal Konárovice 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Kaše Liblice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Andrej Janiš Červené Pečky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Jandák Konárovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Hájek Jestřabí Lhota 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Hovorka Ratboř 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jan Hlaváček Kostelec nad Černými lesy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Roman Herčík Červené Pečky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Hanuš Radim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Gross Ratboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Josef Glovňa Liblice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Glanc Liblice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Gaborik Tři Dvory 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Michal Fott Liblice 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Formánek Veletov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ondřej Ernyger Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Milan Englic Velký Osek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Ondřej Duršpek Velký Osek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Roman Dudík Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Miroslav Dolejš Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 2 1 0
Milan Chochola Zásmuky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Aleš Chaloupka Velký Osek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Březina Kostelec nad Černými lesy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
F. Bubník Liblice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Petr Bláha Český Brod B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Blecha Český Brod B 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Bečvařík Kostelec nad Černými lesy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Milan Adamec Zásmuky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Adamec Velký Osek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0


Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde