KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize B
Divize C
SKFS
1. A třída B
1. B třída C
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
4. třída D
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2006-2007
Dospělí
4. třída
4. třída A
Střelci
2006-2007
4. třída A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Střelci
všechny týmy
všechny týmy
Bělušice
Konárovice B
Krakovany B
Němčice
Ohaře
Ovčáry B
Radovesnice II
Starý Kolín
Tři Dvory B
Volárna
Žiželice nad Cidlinou
všechny týmy
všechny týmy
Bělušice
Konárovice B
Krakovany B
Němčice
Ohaře
Ovčáry B
Radovesnice II
Starý Kolín
Tři Dvory B
Volárna
Žiželice nad Cidlinou
Pořadí
Hráč
Týmy
Góly
Góly pen.
1.
Aleš Scháněl
Radovesnice II
17
0
1.
Lukáš Kubelka
Žiželice nad Cidlinou
17
1
3.
Kukla
Starý Kolín
13
0
3.
Tomáš Říha
Bělušice
13
0
5.
Jaroslav Říha
Bělušice
12
0
6.
Jaroslav Hloušek
Krakovany B
10
0
6.
Karel Kubelka
Žiželice nad Cidlinou
10
0
8.
Josef Machan ml.
Ovčáry B
9
0
8.
Málek
Starý Kolín
9
0
10.
Lacina
Starý Kolín
8
0
10.
Martin Svoboda
Radovesnice II
8
0
12.
Eduard Mráček
Starý Kolín
7
0
12.
Veselý
Starý Kolín
7
0
14.
Tomáš Karásek
Němčice
6
0
14.
Jiří Kuzma
Žiželice nad Cidlinou
6
0
14.
Tomáš Novotný
Radovesnice II
6
0
14.
Jaroslav Svoboda
Bělušice
6
0
18.
Václav Horák
Krakovany B
5
0
18.
Václav Malý
Němčice
5
0
18.
Miroslav Vacek
Starý Kolín
5
0
21.
Lukáš Baroch
Bělušice
4
0
21.
Jiří Olexa
Radovesnice II
4
0
21.
Radek Podlešák
Krakovany B
4
0
21.
Pohl
Starý Kolín
4
0
21.
Ladislav Rudolf
Radovesnice II
4
0
26.
Jaroslav Janouch
Radovesnice II
3
0
26.
Kubíček
Ovčáry B
3
0
26.
Přemysl Podnecký
Ovčáry B
3
0
26.
Josef Robovský
Krakovany B
3
0
26.
Miloslav Šindelář
Volárna
3
0
26.
Fanda Suchánek
Němčice
3
0
26.
Milan Vacek
Němčice
3
0
26.
Zděnek Votava
Ovčáry B
3
0
34.
Jan Brož
Ovčáry B
2
0
34.
Václav Čapek
Bělušice
2
0
34.
Petr Kloboučník
Bělušice
2
0
34.
J. Kukal
Volárna
2
0
34.
Landa
Starý Kolín
2
0
34.
Malina
Starý Kolín
2
0
34.
Petr Mikita
Ovčáry B
2
0
34.
Luděk Mládek
Němčice
2
0
34.
Vlastimil Novotný
Krakovany B
2
0
34.
Ryšávka st.
Starý Kolín
2
0
34.
Sixta
Ovčáry B
2
0
34.
Miroslav Skokan
Němčice
2
0
34.
Jan Sýkora
Žiželice nad Cidlinou
2
0
34.
D. Zeman
Ovčáry B
2
0
34.
V. Zeman
Ovčáry B
2
0
34.
Martin Živný
Žiželice nad Cidlinou
2
0
34.
Jiří Vávra
Radovesnice II
2
1
51.
Ondřej Beneš
Krakovany B
1
0
51.
Borovička
Bělušice
1
0
51.
Tomáš Bubeník
Krakovany B
1
0
51.
Cach
Ohaře
1
0
51.
Čebiš
Konárovice B
1
0
51.
Zdeněk Červík
Bělušice
1
0
51.
Gruzovský
Starý Kolín
1
0
51.
Luboš Hála
Němčice
1
0
51.
Aleš Hanek
Volárna
1
0
51.
Jiří Hansl
Žiželice nad Cidlinou
1
0
51.
Havel
Volárna
1
0
51.
Hochman
Volárna
1
0
51.
Miroslav Hrubeš
Starý Kolín
1
0
51.
Martin Hruška
Ovčáry B
1
0
51.
Jaroslav Hůlka
Žiželice nad Cidlinou
1
0
51.
Aleš Jaborský
Krakovany B
1
0
51.
Jan Janovský
Ovčáry B
1
0
51.
Josef Komárek
Radovesnice II
1
0
51.
Milan Kopecký
Ovčáry B
1
0
51.
Ondřej Kopecký
Ovčáry B
1
0
51.
Petr Kopecký
Bělušice
1
0
51.
Zdeněk Kříž
Žiželice nad Cidlinou
1
0
51.
Ladislav Kukal
Radovesnice II
1
0
51.
I. Kutil
Konárovice B
1
0
51.
Kamil Machurka
Ovčáry B
1
0
51.
Jan Malenovský
Ovčáry B
1
0
51.
Martínek ml.
Krakovany B
1
0
51.
Mleziva
Němčice
1
0
51.
Petr Modráček
Žiželice nad Cidlinou
1
0
51.
Břetislav Mojžíš
Krakovany B
1
0
51.
Tomáš Molič
Radovesnice II
1
0
51.
Lukáš Moulis
Ovčáry B
1
0
51.
Michal Mužíček
Radovesnice II
1
0
51.
Roman Pecka
Krakovany B
1
0
51.
Ondřej Pšenský
Starý Kolín
1
0
51.
Libor Řebíček
Ovčáry B
1
0
51.
Marek Říha
Němčice
1
0
51.
Jiří Roch
Ohaře
1
0
51.
Patrik Schubert
Žiželice nad Cidlinou
1
0
51.
Jan Smolík
Ohaře
1
0
51.
Marek Steklý
Radovesnice II
1
0
51.
Patrik Stempák
Konárovice B
1
0
51.
Jaroslav Švanda
Volárna
1
0
51.
Vít Svoboda
Volárna
1
0
51.
Teslík
Starý Kolín
1
0
51.
Pavel Tůma
Radovesnice II
1
0
51.
Vilt
Ovčáry B
1
0
51.
Michal Vojtík
Žiželice nad Cidlinou
1
0
51.
Petr Vokřál
Němčice
1
0
51.
David Živný
Žiželice nad Cidlinou
1
0
51.
Zmátlo
Konárovice B
1
0
vlastní góly
2
-