4. třída A dospělí 2006-2007

Tabulka střelců

Aleš Scháněl Radovesnice II 17
Lukáš Kubelka Žiželice nad Cidlinou 17 (1)
Tomáš Říha Bělušice 13
Kukla Starý Kolín 13
Jaroslav Říha Bělušice 12
Karel Kubelka Žiželice nad Cidlinou 10
Jaroslav Hloušek Krakovany B 10
Málek Starý Kolín 9
Josef Machan ml. Ovčáry B 9
Martin Svoboda Radovesnice II 8
Lacina Starý Kolín 8
Veselý Starý Kolín 7
Eduard Mráček Starý Kolín 7
Jaroslav Svoboda Bělušice 6
Tomáš Novotný Radovesnice II 6
Jiří Kuzma Žiželice nad Cidlinou 6
Tomáš Karásek Němčice 6
Miroslav Vacek Starý Kolín 5
Václav Malý Němčice 5
Václav Horák Krakovany B 5
Ladislav Rudolf Radovesnice II 4
Pohl Starý Kolín 4
Radek Podlešák Krakovany B 4
Jiří Olexa Radovesnice II 4
Lukáš Baroch Bělušice 4
Miloslav Šindelář Volárna 3
Zděnek Votava Ovčáry B 3
Milan Vacek Němčice 3
Fanda Suchánek Němčice 3
Josef Robovský Krakovany B 3
Přemysl Podnecký Ovčáry B 3
Kubíček Ovčáry B 3
Jaroslav Janouch Radovesnice II 3
Martin Živný Žiželice nad Cidlinou 2
Václav Čapek Bělušice 2
V. Zeman Ovčáry B 2
D. Zeman Ovčáry B 2
Jan Sýkora Žiželice nad Cidlinou 2
Miroslav Skokan Němčice 2
Sixta Ovčáry B 2
Ryšávka st. Starý Kolín 2
Vlastimil Novotný Krakovany B 2
Luděk Mládek Němčice 2
P. Mikita Ovčáry B 2
Malina Starý Kolín 2
Landa Starý Kolín 2
J. Kukal Volárna 2
Petr Kloboučník Bělušice 2
Jan Brož Ovčáry B 2
Jiří Vávra Radovesnice II 2 (1)
David Živný Žiželice nad Cidlinou 1
Jaroslav Švanda Volárna 1
Marek Říha Němčice 1
Libor Řebíček Ovčáry B 1
Zdeněk Červík Bělušice 1
Čebiš Konárovice B 1
Zmátlo Konárovice B 1
Petr Vokřál Němčice 1
Michal Vojtík Žiželice nad Cidlinou 1
Vilt Ovčáry B 1
Pavel Tůma Radovesnice II 1
Teslík Starý Kolín 1
Vít Svoboda Volárna 1
Patrik Stempák Konárovice B 1
Marek Steklý Radovesnice II 1
Jan Smolík Ohaře 1
Patrik Schubert Žiželice nad Cidlinou 1
Jiří Roch Ohaře 1
Ondřej Pšenský Starý Kolín 1
Roman Pecka Krakovany B 1
Michal Mužíček Radovesnice II 1
Lukáš Moulis Ovčáry B 1
Tomáš Molič Radovesnice II 1
Břetislav Mojžíš Krakovany B 1
Petr Modráček Žiželice nad Cidlinou 1
Mleziva Němčice 1
Martínek ml. Krakovany B 1
Jan Malenovský Ovčáry B 1
Kamil Machurka Ovčáry B 1
Zdeněk Kříž Žiželice nad Cidlinou 1
I. Kutil Konárovice B 1
Ladislav Kukal Radovesnice II 1
Petr Kopecký Bělušice 1
Ondřej Kopecký Ovčáry B 1
Milan Kopecký Ovčáry B 1
Josef Komárek Radovesnice II 1
Jan Janovský Ovčáry B 1
Aleš Jaborský Krakovany B 1
Jaroslav Hůlka Žiželice nad Cidlinou 1
Luboš Hála Němčice 1
Martin Hruška Ovčáry B 1
Hrubeš Starý Kolín 1
Hochman Volárna 1
Havel Volárna 1
Jiří Hansl Žiželice nad Cidlinou 1
Aleš Hanek Volárna 1
Gruzovský Starý Kolín 1
Cach Ohaře 1
Tomáš Bubeník Krakovany B 1
Borovička Bělušice 1
Ondřej Beneš Krakovany B 1
vlastní góly 2


Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 106 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde