KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize B
Divize C
SKFS
1. A třída B
1. B třída C
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
4. třída D
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (2)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2006-2007
Dospělí
1. A třída
1. A třída B
Střelci
2006-2007
1. A třída B
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Střelci
všechny týmy
všechny týmy
Bakov nad Jizerou
Benátky nad Jizerou
Chocerady
Kosořice
Kunice
Kutná Hora
Libodřice
Litol
Mnichovo Hradiště
Poděbrady
Rožďalovice
Sokoleč
Suchdol
Týnec nad Sázavou
Uhlířské Janovice
Vlašim B
všechny týmy
všechny týmy
Bakov nad Jizerou
Benátky nad Jizerou
Chocerady
Kosořice
Kunice
Kutná Hora
Libodřice
Litol
Mnichovo Hradiště
Poděbrady
Rožďalovice
Sokoleč
Suchdol
Týnec nad Sázavou
Uhlířské Janovice
Vlašim B
Pořadí
Hráč
Týmy
Góly
Góly pen.
1.
František Koubek
Kunice
33
0
2.
Stanislav Ježek
Litol
22
0
3.
Stanislav Bejda
Kosořice
17
0
3.
Josef Beran
Bakov nad Jizerou
17
0
5.
Jan Jícha
Uhlířské Janovice
14
0
5.
Jakub Slunéčko
Rožďalovice
14
0
7.
Václav Sosnovský
Litol
13
0
7.
Jiří Štainz
Kutná Hora
13
2
9.
Martin Billy
Poděbrady
12
0
9.
Jan Januš
Vlašim B
12
0
9.
Jan Resl
Bakov nad Jizerou
12
0
12.
Tomáš Panenka
Kunice
11
0
12.
Slavík
Libodřice
11
0
12.
Zbyněk Vodvářka
Sokoleč
11
0
12.
David Vyskočil
Libodřice
11
0
16.
Josef Kandráč
Mnichovo Hradiště
10
0
16.
Radek Špitálník
Uhlířské Janovice
10
0
16.
František Suchánek
Libodřice
10
0
19.
Petr Darmoš
Kosořice
9
0
19.
Milan Dědek
Kosořice
9
0
19.
Roman Havránek
Benátky nad Jizerou
9
0
19.
M. Stibůrek
Týnec nad Sázavou
9
0
19.
Stanislav Svoboda
Chocerady
9
0
19.
Uhlíř
Poděbrady
9
0
19.
Vaňura
Sokoleč
9
0
19.
Zdeněk Churavý
Kutná Hora
9
1
27.
Serhiy Hrechko
Kosořice
8
0
27.
Jeník
Sokoleč
8
0
27.
David Mareš
Benátky nad Jizerou
8
0
27.
Zdeněk Zderadička
Kunice
8
0
31.
J. Dvořák
Týnec nad Sázavou
7
0
31.
Michal Fryš
Kunice
7
0
31.
Josef Hrodek
Rožďalovice
7
0
31.
Petr Janovský
Kutná Hora
7
0
31.
Pavel Píška
Kutná Hora
7
0
31.
Jaroslav Říčař
Chocerady
7
0
31.
Škarecký
Rožďalovice
7
0
31.
Lukáš Soukup
Bakov nad Jizerou
7
0
39.
Beneš
Suchdol
6
0
39.
Bošina
Litol
6
0
39.
Zdeněk Čákora
Poděbrady
6
0
39.
Dubský
Rožďalovice
6
0
39.
Jiří Duchoslav
Benátky nad Jizerou
6
0
39.
Hurta
Rožďalovice
6
0
39.
Libor Kastner
Mnichovo Hradiště
6
0
39.
Novotný
Rožďalovice
6
0
39.
Josef Očenáš
Chocerady
6
0
39.
Rybka
Chocerady
6
0
39.
Skála
Týnec nad Sázavou
6
0
39.
Jaroslav Smetana
Bakov nad Jizerou
6
0
39.
Miroslav Svoboda
Chocerady
6
0
39.
Vejsada
Suchdol
6
0
39.
Tomáš Wolf
Uhlířské Janovice
6
0
54.
Antoš
Mnichovo Hradiště
5
0
54.
Libor Boháček
Kosořice
5
0
54.
Michal Bohdan
Benátky nad Jizerou
5
0
54.
Petr Červeňák
Vlašim B
5
0
54.
Hanuš
Rožďalovice
5
0
54.
Král
Sokoleč
5
0
54.
Jiří Mlčkovský
Litol
5
0
54.
Socher
Kunice
5
0
54.
Martin Vedral
Uhlířské Janovice
5
0
54.
Tomáš Zikmund
Litol
5
0
54.
Jakub Vančura
Kutná Hora
,
Libodřice
5
1
65.
Štefan Auer
Kutná Hora
4
0
65.
Lukáš Bohatec
Uhlířské Janovice
4
0
65.
Pavel de Giorgi
Poděbrady
4
0
65.
Jan Jirásek
Poděbrady
4
0
65.
Pavel Kandráč
Mnichovo Hradiště
4
0
65.
Kára
Sokoleč
4
0
65.
Martin Lapáček
Vlašim B
4
0
65.
Moško
Litol
4
0
65.
Josef Novotný
Benátky nad Jizerou
4
0
65.
Ondřej Pavelka
Poděbrady
4
0
65.
Tomáš Pospíšil
Benátky nad Jizerou
4
0
65.
Vladimír Sedláček
Benátky nad Jizerou
4
0
65.
Petr Valenta
Litol
4
0
65.
Michal Veliký
Uhlířské Janovice
4
0
65.
Vnislav Vodička
Kutná Hora
4
0
80.
Milan Černohlávek
Vlašim B
3
0
80.
Drašnar
Mnichovo Hradiště
3
0
80.
Gokmen Kore
Poděbrady
3
0
80.
Jiří Kováč
Vlašim B
3
0
80.
Jaroslav Macháč
Kosořice
3
0
80.
Leoš Novák
Benátky nad Jizerou
3
0
80.
Lubomír Parýzek
Benátky nad Jizerou
3
0
80.
Paták
Kunice
3
0
80.
Tomáš Pavel
Rožďalovice
3
0
80.
Prostřední
Mnichovo Hradiště
3
0
80.
Schwarz
Suchdol
3
0
80.
Zbyněk Šimek
Chocerady
3
0
80.
Šíp
Sokoleč
3
0
80.
Sojka
Uhlířské Janovice
3
0
80.
Suchánek
Poděbrady
3
0
80.
Aleš Voleman
Kosořice
3
0
80.
Zemanec
Sokoleč
3
0
80.
Artus
Týnec nad Sázavou
3
1
80.
Zdeněk Čáp
Vlašim B
3
1
99.
Lukáš Bláha
Bakov nad Jizerou
2
0
99.
Jan Bobek
Rožďalovice
2
0
99.
Bodlák
Litol
2
0
99.
Böhm
Suchdol
2
0
99.
Tomáš Brtek
Poděbrady
2
0
99.
Bureš
Suchdol
2
0
99.
Michal Černík
Vlašim B
2
0
99.
Václav Černý
Bakov nad Jizerou
2
0
99.
Daubner
Kunice
2
0
99.
Lukáš Došlý
Benátky nad Jizerou
2
0
99.
Dušek
Libodřice
2
0
99.
Petr Flodrman
Bakov nad Jizerou
2
0
99.
Radek Fröhlich
Bakov nad Jizerou
2
0
99.
Hašek
Týnec nad Sázavou
2
0
99.
Havrda
Libodřice
2
0
99.
Tomáš Hofman
Mnichovo Hradiště
2
0
99.
Zdeněk Hradečný
Poděbrady
2
0
99.
Martin Hrdina
Mnichovo Hradiště
2
0
99.
Marek Hrouda
Benátky nad Jizerou
2
0
99.
Jakubů
Suchdol
2
0
99.
Michal Jareš
Litol
2
0
99.
Miloslav Klička
Libodřice
2
0
99.
Aleš Kořínek
Kosořice
2
0
99.
David Kounovský
Vlašim B
2
0
99.
Zdeněk Kraus
Mnichovo Hradiště
2
0
99.
Radek Lacina
Benátky nad Jizerou
2
0
99.
David Linhart
Vlašim B
2
0
99.
Dušan Lizák
Vlašim B
2
0
99.
Pavel Němec
Sokoleč
2
0
99.
Petr Pěkný
Libodřice
2
0
99.
Jiří Petrů
Vlašim B
2
0
99.
Marcel Potůček
Vlašim B
2
0
99.
Jan Rytina
Vlašim B
2
0
99.
Šimíček
Mnichovo Hradiště
2
0
99.
Jaroslav Šmejkal
Chocerady
2
0
99.
Karel Smutný
Bakov nad Jizerou
2
0
99.
Marek Stoupa
Uhlířské Janovice
2
0
99.
Bohuslav Šváb
Kutná Hora
2
0
99.
Martin Šváb
Kutná Hora
2
0
99.
Tošner
Kunice
2
0
99.
Vacek
Sokoleč
2
0
99.
Vrbka
Kunice
2
0
99.
Jan Vycpálek
Chocerady
2
0
99.
Zelenka
Suchdol
2
0
143.
Adámek
Kunice
1
0
143.
Pavel Antoš
Kosořice
1
0
143.
Bášti
Suchdol
1
0
143.
David Benda
Benátky nad Jizerou
1
0
143.
Blažek
Rožďalovice
1
0
143.
Černý
Sokoleč
1
0
143.
Tomáš Chábera
Libodřice
1
0
143.
Čundrlík
Suchdol
1
0
143.
Dostál
Týnec nad Sázavou
1
0
143.
Ondřej Exner
Poděbrady
1
0
143.
Jakub Fajfr
Kutná Hora
1
0
143.
Martin Fanta
Bakov nad Jizerou
1
0
143.
Hájek
Sokoleč
1
0
143.
Havel
Vlašim B
1
0
143.
Jan Havlíček
Vlašim B
1
0
143.
Richard Homola
Poděbrady
1
0
143.
Houška
Sokoleč
1
0
143.
Hrbek
Rožďalovice
1
0
143.
Hromádko
Kosořice
1
0
143.
Lukáš Hruška
Poděbrady
1
0
143.
Hybner
Rožďalovice
1
0
143.
Jelínek
Libodřice
1
0
143.
Michael Jelínek
Kutná Hora
1
0
143.
Milan Jindrák
Poděbrady
1
0
143.
Jan Jíša
Vlašim B
1
0
143.
David Kemza
Libodřice
1
0
143.
Kmet
Chocerady
1
0
143.
Marcel Král
Kosořice
1
0
143.
Křivohlavý
Libodřice
1
0
143.
Lugmajer
Rožďalovice
1
0
143.
Malinovský
Sokoleč
1
0
143.
Vladimír Maxa
Vlašim B
1
0
143.
Tibor Mičinec
Libodřice
1
0
143.
Mikulčák
Litol
1
0
143.
Moravec
Týnec nad Sázavou
1
0
143.
Mosiuczak
Rožďalovice
1
0
143.
Nikodým
Litol
1
0
143.
Jakub Oliva
Kutná Hora
1
0
143.
Jan Paleček
Kunice
1
0
143.
Michal Poděbradský
Poděbrady
1
0
143.
Miloš Pokorný
Poděbrady
1
0
143.
Pokorný
Suchdol
1
0
143.
David Průcha
Vlašim B
1
0
143.
Ondřej Průcha
Vlašim B
1
0
143.
Rodek
Rožďalovice
1
0
143.
Rossler
Mnichovo Hradiště
1
0
143.
Michal Růžička
Kutná Hora
1
0
143.
Růžička
Libodřice
1
0
143.
Marek Sedláček
Kosořice
1
0
143.
Vladimír Sedláček
Bakov nad Jizerou
1
0
143.
Šemberk
Litol
1
0
143.
Zdeněk Šimek
Chocerady
1
0
143.
Lukáš Slezák
Poděbrady
1
0
143.
Tomáš Šváb
Kutná Hora
1
0
143.
Švec
Vlašim B
1
0
143.
Tesař
Vlašim B
1
0
143.
Jiří Uher
Uhlířské Janovice
1
0
143.
Zdeněk Urbanec
Chocerady
1
0
143.
Urx
Kunice
1
0
143.
Vejvoda
Suchdol
1
0
143.
Veselý
Týnec nad Sázavou
1
0
143.
Veselý
Rožďalovice
1
0
143.
Zdeněk Vořechovský
Vlašim B
1
0
143.
Ondřej Vosický
Vlašim B
1
0
143.
Jiří Zajíček
Mnichovo Hradiště
1
0
vlastní góly
9
-