Okresní přebor dospělí 2005-2006

Tabulka střelců

Libor Křelina Polepy 35 (3)
Kuchta Polepy 21 (1)
T. Čáslava Plaňany 21 (3)
Frýda Vyžlovka 16
Luboš Sobotka Zásmuky 15
Jícha Tři Dvory 15
Jiří Pluhař Nebovidy 14
Josef Adamec Červené Pečky 14
Libor Tichý Býchory 14 (2)
Jan Pavlík Zásmuky 13 (6)
Petr Chlumský Býchory 12
Helmi Dalli Český Brod B 12 (1)
Milan Mácha Kostelec nad Černými lesy 11
Luboš Sýkora Veletov 11 (1)
O. Exner Radim 10 (1)
Martin Zach Červené Pečky 9
Richter Plaňany 9
Pěnkava Polepy 9
Václav Melich Zásmuky 9
Milan Šimůnek Kostelec nad Černými lesy 9 (2)
Radek Zelenka Polepy 8
Petr Nekolný Český Brod B 8
Vít Mádle Polepy 8
Kamil Kubera Tři Dvory 8
Sergei Gorecký Kostelec nad Černými lesy 8
Ladislav Doležal Tři Dvory 8
Marian Češner Plaňany 8 (1)
Michal Štefančík Český Brod B 8 (3)
Lang Vyžlovka 8 (4)
Michal Žoha Červené Pečky 7
Jan Šedina Veletov 7
Lukáš Slezák Červené Pečky 7
Aleš Durňák Zásmuky 7
Josef Svoboda Červené Pečky 7 (1)
Neužil Radim 7 (1)
Petr Pěkný Polepy 6
Petr Nevšímal Nučice 6
Hruška Polepy 6
Ladislav Funda Polepy 6
David Adamec Velký Osek 6
Lukáš Černý Velký Osek 6 (1)
Zbyněk Polák Velký Osek 6 (1)
Lukáš Michálek Radim 6 (1)
Novák Tři Dvory 6 (5)
Jiří Zelenka Nebovidy 5
David Mojžíš Býchory 5
Lukáš Lanc Zásmuky 5
Pavel Krutský Kostelec nad Černými lesy , Nučice 5
Martin Koubek Velký Osek 5
Aleš Exner Radim 5 (1)
Milan Zápotocký Nučice 5 (2)
Martin Vedral Kostelec nad Černými lesy 5 (2)
Jirsa Tři Dvory 5 (2)
Špaček Velký Osek 4
Jan Říha Býchory 4
Zdeněk Řehák Veletov 4
Černý Český Brod B 4
Michal Vinš Plaňany 4
Venhauer Zásmuky 4
Jiří Vedral Kostelec nad Černými lesy 4
Jiří Sodoma Velký Osek 4
Ptáček Býchory 4
Jaroslav Pečenka Nučice 4
Pavel Polepy 4
David Miška Nebovidy 4
Matej Český Brod B 4
Michal Mareček Zásmuky 4
Tomáš Lev Červené Pečky 4
Kubricht Vyžlovka 4
Karel Koubek Býchory 4
Michal Kloboučník Nebovidy 4
Marcel Hoffmann Kostelec nad Černými lesy 4
Heral Vyžlovka 4
Tomáš Formánek Veletov 4
Petr Dušek Červené Pečky 4
A. Kohout Vyžlovka 4 (1)
Ondřej Duršpek Velký Osek 4 (1)
Marek Soukup Býchory 4 (2)
Aleš Procházka Červené Pečky 3
Němec Plaňany 3
Nettl Vyžlovka 3
Michal Mrázek Český Brod B 3
J. Křivský Býchory 3
Tomáš Krutský Nučice 3
Antonín Kotraba Nučice 3
Petr Kopecký Český Brod B 3
Klabzuba Plaňany 3
Klabouch Kostelec nad Černými lesy 3
Freund Plaňany 3
Marek Chvalovský Býchory 3
Jan Buňata Veletov 3
Ondřej Bašista Tři Dvory 3
Šobíšek Vyžlovka 3 (1)
M. Čáslava Plaňany 2
Lukáš Veselý Veletov 2
Veselý Český Brod B 2
Urban Kostelec nad Černými lesy 2
Josef Teplý Býchory 2
Svoboda Tři Dvory 2
Strnad Zásmuky 2
Petr Skořepa Nebovidy 2
Skohoutil Tři Dvory 2
Martin Scheder Nebovidy 2
Radek Roček Nebovidy 2
Michal Pangrác Zásmuky 2
Roman Nešpor Kostelec nad Černými lesy 2
Munzar Velký Osek 2
Pavel Mašek Velký Osek 2
Mach Tři Dvory 2
Lenz Český Brod B 2
Radek Kulhánek Červené Pečky 2
Krumich Polepy 2
Konrád Vyžlovka 2
Jiří Galler Nučice 2
David Frič Český Brod B 2
Fořt Velký Osek 2
Josef Dvořák Nebovidy 2
Dušek Radim 2
Tomáš Durňák Zásmuky 2
Martin Chochola Zásmuky 2
Miroslav Kozlíček Český Brod B 2 (1)
Klouda Veletov 2 (1)
Jakub Glanc Český Brod B 2 (1)
Jakub Souček Veletov 2 (2)
Dejmek Červené Pečky 2 (2)
Jiří Šusta Nučice 1
P. Škopek Radim 1
Pavel Červený Velký Osek 1
Lukáš Zámostný Kostelec nad Černými lesy 1
Vrabec Radim 1
Tomáš Vokál Veletov 1
Jakub Veselý Zásmuky 1
Antonín Vejsada Velký Osek 1
Vladimír Vedral Veletov 1
Tomáš Vedral Veletov 1
Trumpus Veletov 1
Tanko Býchory 1
Dušan Sýkora Veletov 1
Lukáš Syřínek Velký Osek 1
Staněk Český Brod B 1
Srb Český Brod B 1
Sládek Radim 1
Skalický Polepy 1
Saska Český Brod B 1
Tomáš Ružínský Radim 1
Petr Rada Nučice 1
Jaroslav Poula Radim 1
Polák Radim 1
David Plachý Tři Dvory 1
Tomáš Nádvorník Červené Pečky 1
Michal Nanko Nučice 1
David Mullner Nebovidy 1
Vít Melichar Velký Osek 1
Tomáš Mašín Zásmuky 1
Jaroslav Martínek Býchory 1
Malý Nebovidy 1
Michal Macháček Tři Dvory 1
Lux Vyžlovka 1
Daniel Křivský Býchory 1
Zdeněk Kukal Tři Dvory 1
Kršňák Vyžlovka 1
Josef Král Nebovidy 1
Michal Kratochvíl Český Brod B 1
Milan Kratina Býchory 1
Kovařík Plaňany 1
Martin Kopecký Český Brod B 1
Martin Jelínek Polepy 1
Jiří Jedelský Nebovidy 1
Petr Jansa Býchory 1
Kamil Hurtik Nučice 1
M. Houžvička Vyžlovka 1
Holeček Býchory 1
Roman Herčík Červené Pečky 1
Miroslav Hamza Nebovidy 1
Fousek Vyžlovka 1
Fila Veletov 1
Dřízhal Vyžlovka 1
Aleš Chaloupka Velký Osek 1
Břichnáč Plaňany 1
Bulín Zásmuky 1
Jaroslav Bečvařík st. Kostelec nad Černými lesy 1
Jaroslav Bečvařík ml. Kostelec nad Černými lesy 1
Milan Adamec Zásmuky 1
Tomáš Adam Nučice 1
David Fikejz Český Brod B 1 (1)
vlastní góly 9

Aktualizace

19.10.2020 20:29:57 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 6 zápasů.
Včera se hrálo 9 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde