Okresní přebor dospělí 2005-2006

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Petr Podnecký Červené Pečky 31 21 10 2 0 0 0 0 0 0
Marian Češner Plaňany 26 25 0 3 0 0 1 8 1 0
Milan Zápotocký Nučice 26 26 0 0 0 0 0 5 2 0
Vrabec Radim 26 26 0 1 0 0 0 1 0 0
Jan Vedral Nučice 26 26 0 0 0 0 1 0 0 0
Jakub Souček Veletov 26 22 4 2 0 0 0 2 2 0
Přiklopil Červené Pečky 26 26 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Pěkný Polepy 26 25 0 0 0 0 0 6 0 0
Tomáš Nádvorník Červené Pečky 26 25 1 5 0 0 2 1 0 0
Petr Nevšímal Nučice 26 24 2 0 0 6 0 6 0 0
Vít Mádle Polepy 26 23 3 1 0 0 0 8 0 0
Milan Mácha Kostelec nad Černými lesy 26 25 0 1 0 0 0 11 0 0
Libor Křelina Polepy 26 26 0 3 0 0 0 35 3 0
M. Čáslava Plaňany 25 23 2 10 0 0 0 2 0 0
Martin Zach Červené Pečky 25 25 0 6 0 0 0 9 0 0
Michal Vinš Plaňany 25 25 0 0 0 0 0 4 0 0
Vladimír Vedral Veletov 25 25 0 3 0 0 0 1 0 0
Martin Vedral Kostelec nad Černými lesy 25 23 1 3 0 0 0 5 2 0
Jiří Vedral Kostelec nad Černými lesy 25 19 5 3 0 0 1 4 0 0
Marek Soukup Býchory 25 25 0 1 0 0 0 4 2 1
Luboš Sobotka Zásmuky 25 25 0 2 0 0 0 15 0 0
Skalický Polepy 25 25 0 1 0 0 0 1 0 0
Radek Roček Nebovidy 25 25 0 1 0 0 0 2 0 0
Pěnkava Polepy 25 21 4 0 0 0 0 9 0 0
Aleš Procházka Červené Pečky 25 25 0 9 0 0 0 3 0 0
Jaroslav Poula Radim 25 25 0 4 0 0 0 1 0 0
Pavel Pojezný Kostelec nad Černými lesy 25 19 5 1 0 0 0 0 0 0
Pavel Polepy 25 24 1 8 0 0 0 4 0 0
Novák Tři Dvory 25 25 0 0 0 0 1 6 5 2
Kamil Kubera Tři Dvory 25 25 0 8 0 0 1 8 0 0
Tomáš Krutský Nučice 25 24 1 2 0 1 0 3 0 0
David Kaše Kostelec nad Černými lesy 25 24 0 1 0 0 0 0 0 0
Roman Herčík Červené Pečky 25 24 1 2 0 0 0 1 0 0
Ladislav Funda Polepy 25 22 3 6 0 0 0 6 0 0
Ladislav Doležal Tři Dvory 25 21 4 5 0 0 0 8 0 0
Marek Chvalovský Býchory 25 24 1 2 0 0 0 3 0 0
Petr Chlumský Býchory 25 25 0 1 0 0 0 12 0 0
Jan Šedina Veletov 24 21 3 4 0 0 0 7 0 0
Zdeněk Řehák Veletov 24 24 0 2 0 0 1 4 0 0
M. Tichý Býchory 24 22 2 3 0 0 0 0 0 0
Josef Teplý Býchory 24 24 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Pluhař Nebovidy 24 23 1 5 0 0 0 14 0 0
David Plachý Tři Dvory 24 24 0 0 0 0 1 1 0 0
Jan Pavlík Zásmuky 24 24 0 2 0 0 0 13 6 0
Michal Pangrác Zásmuky 24 21 3 4 0 0 0 2 0 0
Nettl Vyžlovka 24 24 0 4 0 0 0 3 0 0
David Mojžíš Býchory 24 21 3 4 0 0 1 5 0 0
Václav Melich Zásmuky 24 24 0 1 0 0 1 9 0 0
Radek Kulhánek Červené Pečky 24 17 7 0 0 0 1 2 0 1
A. Kohout Vyžlovka 24 23 1 1 0 0 0 4 1 0
Michal Kloboučník Nebovidy 24 24 0 1 0 0 0 4 0 0
Holub Vyžlovka 24 24 0 1 0 0 0 0 0 0
Frýda Vyžlovka 24 24 0 6 0 0 1 16 0 0
Dušek Radim 24 22 2 1 0 0 1 2 0 0
Břichnáč Plaňany 24 22 2 6 0 0 0 1 0 0
Michal Štulla Velký Osek 23 22 1 2 0 0 0 0 0 0
Lukáš Černý Velký Osek 23 22 1 0 0 0 0 6 1 0
Radek Zelenka Polepy 23 23 0 2 0 0 0 8 0 0
Milan Vácha Nebovidy 23 23 0 0 0 0 0 0 0 0
Libor Tichý Býchory 23 22 1 4 0 0 0 14 2 0
Josef Svoboda Červené Pečky 23 22 1 3 0 0 1 7 1 0
Skohoutil Tři Dvory 23 23 0 3 0 0 0 2 0 0
Richter Plaňany 23 23 0 9 0 0 0 9 0 0
Pokorný Plaňany 23 23 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Pečenka Nučice 23 23 0 0 0 4 0 4 0 0
Zdeněk Kukal Tři Dvory 23 18 5 1 0 0 0 1 0 0
Aleš Exner Radim 23 18 5 1 0 0 0 5 1 0
Jan Buňata Veletov 23 23 0 3 0 0 0 3 0 0
Josef Adamec Červené Pečky 23 22 1 7 0 0 3 14 0 0
Špaček Velký Osek 22 22 0 3 0 0 0 4 0 0
Martin Scheder Nebovidy 22 22 0 3 0 0 1 2 0 0
Lukáš Michálek Radim 22 22 0 3 0 0 1 6 1 0
Lang Vyžlovka 22 22 0 4 0 0 0 8 4 0
J. Křivský Býchory 22 14 8 5 0 0 0 3 0 0
Daniel Křivský Býchory 22 14 8 9 0 0 0 1 0 0
Kuchta Polepy 22 22 0 1 0 0 0 21 1 0
Kovařík Plaňany 22 18 3 3 0 0 1 1 0 0
Martin Koubek Velký Osek 22 22 0 6 0 0 1 5 0 0
Kopecký Tři Dvory 22 22 0 1 0 0 0 0 0 0
Jankovský Veletov 22 22 0 1 0 0 1 0 0 0
M. Houžvička Vyžlovka 22 22 0 2 0 0 0 1 0 0
Miroslav Hamza Nebovidy 22 21 1 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Galler Nučice 22 18 4 2 0 0 1 2 0 0
Tomáš Býchory 21 21 0 0 0 0 0 0 0 0
Luboš Sýkora Veletov 21 16 5 4 0 0 0 11 1 0
David Piller Kostelec nad Černými lesy 21 20 0 0 0 0 0 0 0 0
Němec Plaňany 21 21 0 4 0 0 0 3 0 0
Neužil Radim 21 20 1 3 0 0 0 7 1 0
Jaroslav Martínek Býchory 21 19 2 10 0 0 0 1 0 0
Krákora Radim 21 20 1 0 0 0 0 0 0 0
Antonín Kotraba Nučice 21 16 5 8 0 2 1 3 0 0
Jiří Jedelský Nebovidy 21 21 0 5 0 0 0 1 0 0
V. Javorský Plaňany 21 15 5 5 0 0 0 0 0 0
Dřízhal Vyžlovka 21 20 1 2 0 0 0 1 0 0
Tomáš Durňák Zásmuky 21 21 0 1 0 0 0 2 0 0
Ondřej Bašista Tři Dvory 21 19 2 3 0 0 1 3 0 0
T. Čáslava Plaňany 20 17 2 2 0 0 0 21 3 0
Radim Vrba Kostelec nad Černými lesy 20 17 2 3 0 0 1 0 0 0
Volavka Plaňany 20 18 2 1 0 0 2 0 0 0
Jícha Tři Dvory 20 18 2 6 0 0 0 15 0 0
Petr Houdek Nučice 20 17 3 4 0 3 0 0 0 0
Ondřej Duršpek Velký Osek 20 20 0 1 0 0 0 4 1 0
Michal Žoha Červené Pečky 19 17 2 9 0 0 0 7 0 0
Pavel Červený Velký Osek 19 15 4 2 0 0 0 1 0 0
Petr Zápotocký Nučice 19 13 6 8 1 1 0 0 0 0
Lukáš Syřínek Velký Osek 19 13 6 9 0 0 0 1 0 0
Svoboda Tři Dvory 19 16 3 7 0 0 0 2 0 0
David Oliva Veletov 19 19 0 0 0 0 1 0 0 0
Lukáš Lanc Zásmuky 19 19 0 5 0 0 1 5 0 0
Jirsa Tři Dvory 19 19 0 5 0 0 1 5 2 0
Fila Veletov 19 8 11 4 0 0 0 1 0 0
O. Exner Radim 19 19 0 8 0 0 0 10 1 0
Martin Chochola Zásmuky 19 19 0 1 0 0 2 2 0 0
Jan Říha Býchory 18 12 6 1 0 0 0 4 0 0
Venhauer Zásmuky 18 16 2 4 0 0 0 4 0 0
Dušan Sýkora Veletov 18 14 4 2 0 0 0 1 0 0
Václav Pošík Býchory 18 10 8 5 0 0 0 0 0 0
Roman Nešpor Kostelec nad Černými lesy 18 15 3 6 0 0 1 2 0 0
David Miška Nebovidy 18 18 0 1 0 0 0 4 0 0
Pavel Krutský Kostelec nad Černými lesy , Nučice 18 16 2 2 0 0 1 5 0 0
Jiří Kruliš Plaňany 18 17 1 1 0 0 0 0 0 0
Klabzuba Plaňany 18 16 2 6 0 0 0 3 0 2
Aleš Chaloupka Velký Osek 18 8 10 4 0 0 0 1 0 0
Jaroslav Bečvařík ml. Kostelec nad Černými lesy 18 13 5 4 0 0 0 1 0 0
Martin Vinš Plaňany 17 5 12 3 0 0 0 0 0 0
Václav Stehlík Nebovidy 17 12 5 3 0 0 0 0 0 0
Jiří Sodoma Velký Osek 17 15 2 3 0 0 0 4 0 0
Petr Rada Nučice 17 17 0 1 0 0 0 1 0 0
Michal Macháček Tři Dvory 17 5 12 3 1 0 0 1 0 0
Lux Vyžlovka 17 14 3 4 0 0 1 1 0 0
Jan Křen Český Brod B 17 10 7 1 0 0 0 0 0 0
Kršňák Vyžlovka 17 16 1 3 0 0 0 1 0 0
Janeček Vyžlovka 17 17 0 1 0 0 0 0 0 0
Marcel Hoffmann Kostelec nad Černými lesy 17 15 1 6 0 0 0 4 0 0
Milan Englic Velký Osek 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0
Dejmek Červené Pečky 17 17 0 1 0 0 1 2 2 0
Milan Chochola Zásmuky 17 15 2 4 0 0 0 0 0 0
Lukáš Slezák Červené Pečky 16 15 1 6 0 0 2 7 0 0
Milan Pohanka Veletov 16 16 0 1 0 0 0 0 0 0
Josef Malý Tři Dvory 16 16 0 2 0 0 0 0 0 0
Karel Koubek Býchory 16 12 4 6 0 0 0 4 0 0
Petr Dušek Červené Pečky 16 4 12 2 0 0 1 4 0 0
Špinka Tři Dvory 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Vedral Veletov 15 7 8 5 0 0 0 1 0 0
Strnad Zásmuky 15 13 2 2 0 0 0 2 0 0
Tomáš Novák Kostelec nad Černými lesy 15 5 10 5 1 0 0 0 0 0
Michal Kratochvíl Český Brod B 15 14 1 1 0 0 0 1 0 0
Freund Plaňany 15 3 12 2 0 0 0 3 0 0
Šanc Červené Pečky 14 4 10 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Ružínský Radim 14 13 1 6 0 0 0 1 0 0
Hruška Polepy 14 13 1 10 0 0 0 6 0 0
Jiří Byrtus Polepy 14 14 0 1 0 0 0 0 0 0
Žádný Vyžlovka 13 12 1 0 0 0 0 0 0 0
Vladimír Vostřes Český Brod B 13 13 0 1 0 0 1 0 0 0
Veselý Český Brod B 13 13 0 1 0 0 0 2 0 0
Trumpus Veletov 13 13 0 0 0 0 1 1 0 0
Petr Skořepa Nebovidy 13 13 0 3 0 0 3 2 0 0
Petr Procházka Nučice 13 12 1 4 0 0 0 0 0 0
Vladimír Kněžínek Velký Osek 13 12 1 3 0 0 0 0 0 1
Ivan Hříbal Český Brod B 13 13 0 1 0 0 0 0 0 0
Hána Vyžlovka 13 10 3 0 0 0 0 0 0 0
Sergei Gorecký Kostelec nad Černými lesy 13 9 3 4 0 0 0 8 0 0
Jaroslav Bečvařík st. Kostelec nad Černými lesy 13 12 1 2 0 0 0 1 0 0
Milan Šimůnek Kostelec nad Černými lesy 12 11 0 4 0 0 0 9 2 0
P. Svoboda Český Brod B 12 9 3 2 0 0 0 0 0 0
Sládek Radim 12 12 0 0 0 0 0 1 0 1
Jan Sikáček Zásmuky 12 4 8 0 0 0 0 0 0 0
Ptáček Býchory 12 8 4 4 0 0 0 4 0 0
Zbyněk Polák Velký Osek 12 11 1 1 0 0 0 6 1 0
Pavel Mašek Velký Osek 12 6 6 2 0 0 1 2 0 0
Maxian Zásmuky 12 12 0 0 0 0 0 0 0 0
Roman Kysilko Velký Osek 12 9 3 1 0 0 0 0 0 0
Král Radim 12 11 1 1 0 0 0 0 0 0
Krumich Polepy 12 12 0 1 0 0 0 2 0 0
Lukáš Kořínek Nebovidy 12 11 1 3 0 0 0 0 0 0
Miroslav Kozlíček Český Brod B 12 8 4 4 0 0 0 2 1 0
Klouda Veletov 12 12 0 1 0 0 2 2 1 0
Petr Hejduk Nebovidy 12 4 8 1 0 0 0 0 0 0
Fousek Vyžlovka 12 10 2 1 0 0 0 1 0 0
Tomáš Formánek Veletov 12 8 3 6 0 0 0 4 0 0
Aleš Durňák Zásmuky 12 12 0 0 0 0 0 7 0 0
Dohanič Tři Dvory 12 10 2 0 0 0 0 0 0 0
Blébl Polepy 12 12 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Štefančík Český Brod B 11 10 1 1 0 0 0 8 3 0
Šobíšek Vyžlovka 11 6 5 4 0 0 0 3 1 0
J. Řehák Veletov 11 11 0 1 0 0 0 0 0 0
Černý Český Brod B 11 10 1 2 0 0 0 4 0 0
Marek Zrivka Zásmuky 11 11 0 2 0 0 0 0 0 0
Lukáš Veselý Veletov 11 4 7 2 0 0 0 2 0 0
Petr Slavik Kostelec nad Černými lesy 11 0 11 0 0 0 0 0 0 0
Michal Salava Velký Osek 11 8 3 8 0 0 0 0 0 0
Roman Procházka Radim 11 3 8 0 1 0 0 0 0 0
Němec Radim 11 11 0 1 0 0 1 0 0 0
Michal Nanko Nučice 11 11 0 2 0 0 0 1 0 0
Máša Kostelec nad Černými lesy 11 4 7 1 0 0 0 0 0 0
Michal Mrázek Český Brod B 11 10 1 2 0 0 0 3 0 0
Mokříž Polepy 11 11 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Mareček Zásmuky 11 10 1 0 0 0 0 4 0 0
Mach Tři Dvory 11 6 5 1 2 0 0 2 0 0
Krása Vyžlovka 11 6 5 4 0 0 1 0 0 0
Josef Král Nebovidy 11 11 0 4 0 0 0 1 0 0
Milan Kratina Býchory 11 3 8 3 0 0 0 1 0 0
Petr Kopecký Český Brod B 11 11 0 1 0 0 0 3 0 0
Klabouch Kostelec nad Černými lesy 11 11 0 7 0 0 0 3 0 0
Bulín Zásmuky 11 11 0 0 0 0 1 1 0 0
David Adamec Velký Osek 11 10 1 2 0 0 0 6 0 0
Vnuk Plaňany 10 3 7 0 0 0 1 0 0 0
Michal Vlček Nebovidy 10 10 0 0 0 0 0 0 0 0
Antonín Vejsada Velký Osek 10 6 4 2 0 0 0 1 0 0
Martin Svoboda Český Brod B 10 8 2 2 0 0 0 0 0 0
Rác Radim 10 7 3 4 0 0 0 0 0 0
Emil Myška Nučice 10 0 10 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Král Polepy 10 7 3 4 0 0 0 0 0 0
Vladimír Kovalczuk Nebovidy 10 6 4 1 0 0 0 0 0 0
Jakub Glanc Český Brod B 10 10 0 2 0 0 0 2 1 0
Aleš Foldyna Český Brod B 10 10 0 3 0 0 1 0 0 0
Helmi Dalli Český Brod B 10 10 0 0 0 0 0 12 1 0
Březina Kostelec nad Černými lesy 10 10 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Adam Nučice 10 8 2 4 0 0 0 1 0 0
David Stehlík Český Brod B 9 7 2 1 0 0 0 0 0 0
Saska Český Brod B 9 6 3 1 0 0 0 1 0 0
Lukáš Pospíšil Český Brod B 9 9 0 0 0 0 0 0 0 0
Polák Radim 9 8 1 1 0 0 0 1 0 0
Kubricht Vyžlovka 9 5 4 2 0 0 0 4 0 0
Heral Vyžlovka 9 8 1 3 0 0 0 4 0 0
Tomáš Franc Červené Pečky 9 8 1 1 0 0 0 0 0 0
Fořt Velký Osek 9 8 1 3 0 0 0 2 0 0
Petr Šošolík Český Brod B 8 6 2 0 0 0 0 0 0 0
M. Škopek Radim 8 7 1 2 0 0 0 0 0 0
Vágner Radim 8 5 3 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Urban Nučice 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0
Mojžíš Radim 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Mašín Zásmuky 8 5 3 2 0 0 0 1 0 0
Malý Nebovidy 8 8 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Lev Červené Pečky 8 8 0 4 0 0 0 4 0 0
Josef Kubů Nučice 8 8 0 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Dvořáček Radim 8 6 2 0 0 0 0 0 0 0
Martin Chládek Vyžlovka 8 8 0 1 0 0 0 0 0 0
Blecha Český Brod B 8 8 0 1 0 0 0 0 0 0
Lukáš Zámostný Kostelec nad Černými lesy 7 1 6 1 0 0 1 1 0 0
Jiří Zelenka Nebovidy 7 6 1 1 1 0 0 5 0 0
Votruba Český Brod B 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Vokál Veletov 7 6 1 4 0 0 0 1 0 0
Jakub Veselý Zásmuky 7 5 2 2 0 0 1 1 0 0
M. Přibyl Veletov 7 6 1 2 0 0 0 0 0 0
Paďouk Velký Osek 7 7 0 2 0 0 1 0 0 0
Málek Plaňany 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0
Minarčík Český Brod B 7 6 1 4 0 0 0 0 0 0
Mašek Nebovidy 7 7 0 2 0 0 1 0 0 0
Martin Jelínek Polepy 7 1 6 1 0 0 0 1 0 0
Petr Jansa Býchory 7 5 2 0 0 0 0 1 0 0
Kamil Hurtik Nučice 7 6 1 0 0 1 0 1 0 0
Gaborik Nebovidy 7 5 2 2 0 0 0 0 0 0
Josef Dvořák Nebovidy 7 3 4 1 0 0 0 2 0 0
Adam Vykydal Velký Osek 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Votruba Nučice 6 3 3 2 0 0 0 0 0 0
Miroslav Tauc Polepy 6 1 5 1 0 0 0 0 0 0
Srb Český Brod B 6 6 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Rosák Nučice 6 3 3 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Kosík Červené Pečky 6 1 5 0 0 0 0 0 0 0
Konývka Polepy 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0
Jirsa Kostelec nad Černými lesy 6 2 4 0 0 0 0 0 0 0
Horák Veletov 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Hervert Nebovidy 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0
Boček Vyžlovka 6 2 4 1 0 0 0 0 0 0
Michal Benda Červené Pečky 6 2 4 1 0 0 0 0 0 0
P. Škopek Radim 5 5 0 1 0 0 0 1 0 0
Šimek Tři Dvory 5 1 4 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Vaníček Velký Osek 5 3 2 0 0 0 0 0 0 0
Milan Sedláček Nučice 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0
Martin Sedláček Nučice 5 1 4 0 0 0 0 0 0 0
Stanislav Mojžíš Polepy 5 3 2 2 0 0 0 0 0 0
Vít Melichar Velký Osek 5 2 3 0 0 0 0 1 0 0
Konrád Vyžlovka 5 5 0 0 0 0 0 2 0 0
Kohoutek Vyžlovka 5 0 5 0 1 0 0 0 0 0
Jan Hrázský Český Brod B 5 2 3 2 0 0 0 0 0 0
Holeček Býchory 5 4 1 2 0 0 0 1 0 0
Jan Hlaváček Kostelec nad Černými lesy 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Milan Adamec Zásmuky 5 1 4 0 0 0 0 1 0 0
Urban Kostelec nad Černými lesy 4 3 1 2 0 0 0 2 0 0
Staněk Český Brod B 4 4 0 1 0 0 0 1 0 0
Jiří Sládeček Nučice 4 4 0 1 0 0 0 0 0 0
Marek Skála Český Brod B 4 3 1 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Rákosník Velký Osek 4 3 1 0 0 0 0 0 0 0
Půža Polepy 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0
Novotný Nebovidy 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Morávek Český Brod B 4 2 2 0 0 0 0 0 0 0
Martin Michálek Radim 4 3 1 0 0 0 0 0 0 0
Lenz Český Brod B 4 4 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Kratochvíl Tři Dvory 4 1 3 1 0 0 0 0 0 0
Košnar Tři Dvory 4 1 3 0 0 0 1 0 0 0
Martin Kopecký Český Brod B 4 4 0 0 0 0 0 1 0 0
T. Houžvička Vyžlovka 4 2 2 0 0 0 0 0 0 0
David Frič Český Brod B 4 4 0 0 0 0 0 2 0 0
Radek Böhm Český Brod B 4 4 0 2 0 0 0 0 0 0
Bílek Kostelec nad Černými lesy 4 4 0 1 0 0 0 0 0 0
Rudolf Bubla Český Brod B 4 3 1 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Adamec Velký Osek 4 3 1 1 0 0 1 0 0 0
Radek Adam Nučice 4 2 2 2 1 0 0 0 0 0
Jiří Šusta Nučice 3 3 0 0 0 0 0 1 0 0
Adam Čuřín Kostelec nad Černými lesy 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Tanko Býchory 3 0 3 0 0 0 0 1 0 0
Sokol Polepy 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Sedláček Zásmuky 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Puchmertl Vyžlovka 3 1 2 1 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Procházka Kostelec nad Černými lesy 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Libor Pospíšil Velký Osek 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0
Petr Nekolný Český Brod B 3 3 0 0 0 0 0 8 0 0
David Mullner Nebovidy 3 1 2 1 0 0 0 1 0 0
Radek Menc Český Brod B 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Matej Český Brod B 3 3 0 1 0 0 0 4 0 0
Lébl Vyžlovka 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Liga Radim 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0
Koštálek Radim 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Koška Velký Osek 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Koubský Červené Pečky 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Janovský Červené Pečky 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0
Espiňoza Radim 3 1 2 0 0 0 0 0 0 0
Batela Český Brod B 3 1 2 1 0 0 0 0 0 0
Šperlich Český Brod B 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
S. Řehák Veletov 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Zajíc Radim 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Vejdělek Radim 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Urik Radim 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Svoboda Radim 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Martin Soukup Nebovidy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Soudný Zásmuky 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Slavík Český Brod B 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Skala Velký Osek 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Semerád Vyžlovka 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Oldřich Ryšánek Nebovidy 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
A. Přibyl Veletov 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Procházka Velký Osek 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Zdeněk Novák Velký Osek 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Munzar Velký Osek 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0
Marek Český Brod B 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Ložek Český Brod B 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Loskot Velký Osek 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Liga Český Brod B 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Kočí Nučice 2 1 1 1 0 0 1 0 0 0
Miroslav Kopecký Český Brod B 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Kopecký Český Brod B 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Kolínský Velký Osek 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
T. Kohout Vyžlovka 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
J. Kohout Vyžlovka 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Jakub Hovorka Český Brod B 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Martin Honc Nebovidy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Chvojka Kostelec nad Černými lesy 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Břichnáč Radim 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Petr Bláha Český Brod B 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Blažek Velký Osek 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Šmejkal Český Brod B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Šanc Tři Dvory 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Šafář Vyžlovka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jan Černohlávek Tři Dvory 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Václav Zelenka Nebovidy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Teslík Polepy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Sodomka Nebovidy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Slabina Radim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
J. Siňor Radim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Serbus Tři Dvory 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Viktor Pařízek Český Brod B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Nádraský Kostelec nad Černými lesy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Novotný Radim 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Mácha Nebovidy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Milan Michálek Radim 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Dan Kubát Kostelec nad Černými lesy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Kostka Vyžlovka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Josef Kopecký Nučice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Kazda Český Brod B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Karela Velký Osek 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Karban Velký Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Michal Jindra Zásmuky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jeřábek Velký Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jankovič Tři Dvory 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Andrej Janiš Červené Pečky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Hůlka Český Brod B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Hřídel Český Brod B 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Hrubeš Tři Dvory 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Hrabal Radim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Holub Nučice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Hansa Zásmuky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Viktor Gráf Nebovidy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
From Velký Osek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Fliegel Český Brod B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
David Fikejz Český Brod B 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0
Dvořák Zásmuky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Drábek Nebovidy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Milan Chlumský Býchory 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Carvan Zásmuky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Bříza Radim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Březina Český Brod B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1
Milan Burda Nebovidy 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
Martin Buchta Zásmuky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Bronec Vyžlovka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0

Aktualizace

19.10.2020 20:29:57 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 6 zápasů.
Včera se hrálo 9 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde