2017-2018
1. A třída
Dospělí
Tabulka - podzim
Celkové pořadí |
Pořadí |
Skupina |
Tým | Z |
V |
VP |
PP |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
1.
|
A |
Libušín | 15 |
12 |
0 |
1 |
2 |
51:18 |
+33 |
37 |
|
2.
|
1.
|
B |
Vyšehořovice | 15 |
10 |
2 |
1 |
2 |
36:17 |
+19 |
35 |
|
3.
|
2.
|
A |
Hřebeč | 15 |
11 |
2 |
0 |
2 |
36:20 |
+16 |
37 |
|
4.
|
2.
|
B |
Pěčice | 15 |
8 |
3 |
1 |
3 |
34:21 |
+13 |
31 |
|
5.
|
3.
|
A |
Tochovice | 15 |
11 |
0 |
2 |
2 |
45:28 |
+17 |
35 |
|
6.
|
3.
|
B |
Poděbrady | 15 |
9 |
1 |
0 |
5 |
37:22 |
+15 |
29 |
|
7.
|
4.
|
A |
Podlesí | 15 |
9 |
2 |
1 |
3 |
41:24 |
+17 |
32 |
|
8.
|
4.
|
B |
Kly | 15 |
9 |
0 |
1 |
5 |
35:26 |
+9 |
28 |
|
9.
|
5.
|
A |
Jíloviště | 15 |
9 |
0 |
1 |
5 |
32:24 |
+8 |
28 |
|
10.
|
5.
|
B |
Kosmonosy | 15 |
6 |
3 |
0 |
6 |
32:26 |
+6 |
24 |
|
11.
|
6.
|
A |
Vestec | 15 |
8 |
0 |
2 |
5 |
35:24 |
+11 |
26 |
|
12.
|
6.
|
B |
Český Brod B | 15 |
7 |
0 |
3 |
5 |
31:25 |
+6 |
24 |
|
13.
|
7.
|
B |
Lysá nad Labem | 15 |
7 |
1 |
1 |
6 |
29:23 |
+6 |
24 |
|
14.
|
7.
|
A |
Votice | 15 |
7 |
1 |
0 |
7 |
33:29 |
+4 |
23 |
|
15.
|
8.
|
B |
Záryby | 15 |
6 |
3 |
0 |
6 |
28:25 |
+3 |
24 |
|
16.
|
8.
|
A |
Komárov | 15 |
5 |
3 |
0 |
7 |
36:37 |
-1 |
21 |
|
17.
|
9.
|
B |
Čelákovice | 15 |
6 |
1 |
3 |
5 |
37:27 |
+10 |
23 |
|
18.
|
9.
|
A |
Cerhovice | 15 |
6 |
1 |
0 |
8 |
26:32 |
-6 |
20 |
|
19.
|
10.
|
B |
Divišov | 15 |
7 |
0 |
1 |
7 |
23:29 |
-6 |
22 |
|
20.
|
10.
|
A |
Jílové | 15 |
6 |
0 |
1 |
8 |
34:32 |
+2 |
19 |
|
21.
|
11.
|
B |
Velim | 15 |
6 |
0 |
3 |
6 |
25:25 |
0 |
21 |
|
22.
|
11.
|
A |
Klecany | 15 |
4 |
3 |
0 |
8 |
26:34 |
-8 |
18 |
|
23.
|
12.
|
B |
Pšovka Mělník | 15 |
6 |
1 |
1 |
7 |
20:27 |
-7 |
21 |
|
24.
|
12.
|
A |
Zavidov | 15 |
6 |
0 |
0 |
9 |
29:45 |
-16 |
18 |
|
25.
|
13.
|
B |
Luštěnice | 15 |
6 |
1 |
0 |
8 |
16:30 |
-14 |
20 |
|
26.
|
13.
|
A |
Mníšek pod Brdy | 15 |
5 |
0 |
2 |
8 |
16:26 |
-10 |
17 |
|
27.
|
14.
|
A |
Kosoř | 15 |
3 |
2 |
2 |
8 |
22:38 |
-16 |
15 |
|
28.
|
14.
|
B |
Mnichovo Hradiště | 15 |
3 |
1 |
1 |
10 |
18:33 |
-15 |
12 |
|
29.
|
15.
|
A |
Černolice | 15 |
4 |
0 |
0 |
11 |
32:58 |
-26 |
12 |
|
30.
|
15.
|
B |
Sázava | 15 |
2 |
2 |
1 |
10 |
16:37 |
-21 |
11 |
|
31.
|
16.
|
B |
Uhlířské Janovice | 15 |
2 |
1 |
3 |
9 |
17:41 |
-24 |
11 |
|
32.
|
16.
|
A |
Nový Knín | 15 |
0 |
0 |
2 |
13 |
19:44 |
-25 |
2 |
Přesuny do další sezóny
Hřebeč - Postup do Oblastní přebor
Libušín - Postup do Oblastní přebor
Černolice - Přihlášení do Okresní přebor
Zavidov - Sestup do 1. B třída A
Nový Knín - Sestup do 1. B třída E