2013-2014
1. B třída
Dospělí
Tabulka - jaro
Celkové pořadí |
Pořadí |
Skupina |
Tým | Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
1.
|
B |
Pšovka Mělník | 13 |
12 |
1 |
0 |
37:13 |
+24 |
37 |
|
2.
|
1.
|
C |
Vykáň | 13 |
11 |
2 |
0 |
61:18 |
+43 |
35 |
|
3.
|
1.
|
D |
Nespeky | 13 |
11 |
0 |
2 |
43:11 |
+32 |
33 |
|
4.
|
1.
|
A |
Zavidov | 13 |
8 |
3 |
2 |
30:12 |
+18 |
27 |
|
5.
|
1.
|
E |
Podlesí | 13 |
9 |
0 |
4 |
32:23 |
+9 |
27 |
|
6.
|
2.
|
D |
Zvole | 13 |
10 |
2 |
1 |
43:14 |
+29 |
32 |
|
7.
|
2.
|
B |
Horky | 13 |
9 |
2 |
2 |
24:9 |
+15 |
29 |
|
8.
|
2.
|
C |
Poříčany | 13 |
9 |
0 |
4 |
46:23 |
+23 |
27 |
|
9.
|
2.
|
A |
Doksy | 13 |
7 |
6 |
0 |
22:8 |
+14 |
27 |
|
10.
|
2.
|
E |
Rožmitál | 13 |
9 |
0 |
4 |
28:20 |
+8 |
27 |
|
11.
|
3.
|
B |
Bakov nad Jizerou | 13 |
8 |
3 |
2 |
30:16 |
+14 |
27 |
|
12.
|
3.
|
C |
Libice nad Cidlinou | 13 |
8 |
3 |
2 |
25:16 |
+9 |
27 |
|
13.
|
3.
|
E |
Lety | 13 |
7 |
5 |
1 |
29:13 |
+16 |
26 |
|
14.
|
3.
|
A |
Unhošť | 13 |
8 |
1 |
4 |
35:21 |
+14 |
25 |
|
15.
|
3.
|
D |
Sedlec-Prčice | 13 |
7 |
2 |
4 |
30:18 |
+12 |
23 |
|
16.
|
4.
|
C |
Sokoleč | 13 |
8 |
2 |
3 |
39:20 |
+19 |
26 |
|
17.
|
4.
|
A |
Velká Dobrá | 13 |
7 |
3 |
3 |
27:12 |
+15 |
24 |
|
18.
|
4.
|
E |
Jince | 13 |
7 |
3 |
3 |
17:14 |
+3 |
24 |
|
19.
|
4.
|
B |
Nelahozeves | 13 |
7 |
1 |
5 |
21:20 |
+1 |
22 |
|
20.
|
4.
|
D |
Teplýšovice | 13 |
7 |
1 |
5 |
30:32 |
-2 |
22 |
|
21.
|
5.
|
C |
Býchory | 13 |
8 |
0 |
5 |
24:13 |
+11 |
24 |
|
22.
|
5.
|
A |
Mutějovice | 13 |
7 |
2 |
4 |
24:21 |
+3 |
23 |
|
23.
|
5.
|
E |
Hostomice | 13 |
7 |
1 |
5 |
29:19 |
+10 |
22 |
|
24.
|
5.
|
D |
Zdislavice | 13 |
6 |
2 |
5 |
30:30 |
0 |
20 |
|
25.
|
5.
|
B |
Labský Kostelec | 13 |
6 |
1 |
6 |
26:25 |
+1 |
19 |
|
26.
|
6.
|
C |
Břežany II | 13 |
7 |
3 |
3 |
35:31 |
+4 |
24 |
|
27.
|
6.
|
E |
Mníšek pod Brdy | 13 |
6 |
2 |
5 |
16:10 |
+6 |
20 |
|
28.
|
6.
|
D |
Průhonice | 13 |
5 |
3 |
5 |
27:17 |
+10 |
18 |
|
29.
|
6.
|
B |
Dolní Bousov | 13 |
5 |
3 |
5 |
25:18 |
+7 |
18 |
|
30.
|
6.
|
A |
Jedomělice | 13 |
5 |
2 |
6 |
19:23 |
-4 |
17 |
|
31.
|
7.
|
C |
Stará Boleslav | 13 |
6 |
1 |
6 |
33:22 |
+11 |
19 |
|
32.
|
7.
|
E |
Vonoklasy | 13 |
6 |
1 |
6 |
23:26 |
-3 |
19 |
|
33.
|
7.
|
B |
Pěčice | 13 |
5 |
3 |
5 |
26:20 |
+6 |
18 |
|
34.
|
7.
|
D |
Říčany | 13 |
5 |
3 |
5 |
23:24 |
-1 |
18 |
|
35.
|
7.
|
A |
Jeneč | 13 |
5 |
2 |
6 |
20:29 |
-9 |
17 |
|
36.
|
8.
|
E |
Dobřichovice | 13 |
6 |
0 |
7 |
29:24 |
+5 |
18 |
|
37.
|
8.
|
D |
Kondrac | 13 |
6 |
0 |
7 |
21:24 |
-3 |
18 |
|
38.
|
8.
|
B |
Lužec nad Vltavou | 13 |
5 |
3 |
5 |
24:30 |
-6 |
18 |
|
39.
|
8.
|
C |
Bílé Podolí | 13 |
5 |
2 |
6 |
22:24 |
-2 |
17 |
|
40.
|
8.
|
A |
Hýskov | 13 |
5 |
1 |
7 |
15:21 |
-6 |
16 |
|
41.
|
9.
|
E |
Hořovicko B | 13 |
6 |
0 |
7 |
24:20 |
+4 |
18 |
|
42.
|
9.
|
B |
Byšice | 13 |
4 |
5 |
4 |
25:22 |
+3 |
17 |
|
43.
|
9.
|
D |
Uhlířské Janovice | 13 |
5 |
2 |
6 |
20:23 |
-3 |
17 |
|
44.
|
9.
|
A |
Hřebeč | 13 |
4 |
3 |
6 |
17:18 |
-1 |
15 |
|
45.
|
9.
|
C |
Lysá nad Labem | 13 |
5 |
0 |
8 |
22:31 |
-9 |
15 |
|
46.
|
10.
|
D |
Liblice | 13 |
5 |
2 |
6 |
23:33 |
-10 |
17 |
|
47.
|
10.
|
E |
Tochovice | 13 |
5 |
1 |
7 |
23:35 |
-12 |
16 |
|
48.
|
10.
|
A |
Braškov | 13 |
4 |
3 |
6 |
23:28 |
-5 |
15 |
|
49.
|
10.
|
B |
FC Mělník | 13 |
3 |
5 |
5 |
21:27 |
-6 |
14 |
|
50.
|
10.
|
C |
Kutná Hora B | 13 |
4 |
1 |
8 |
21:34 |
-13 |
13 |
|
51.
|
11.
|
D |
Miřetice | 13 |
5 |
1 |
7 |
29:36 |
-7 |
16 |
|
52.
|
11.
|
E |
Březnice | 13 |
4 |
3 |
6 |
17:23 |
-6 |
15 |
|
53.
|
11.
|
A |
Zdice | 13 |
4 |
2 |
7 |
16:21 |
-5 |
14 |
|
54.
|
11.
|
B |
Řepín | 13 |
3 |
3 |
7 |
15:23 |
-8 |
12 |
|
55.
|
11.
|
C |
Jirny B | 13 |
4 |
0 |
9 |
25:36 |
-11 |
12 |
|
56.
|
12.
|
D |
Tuchoraz | 13 |
5 |
0 |
8 |
25:22 |
+3 |
15 |
|
57.
|
12.
|
A |
Tatran Rakovník B | 13 |
4 |
2 |
7 |
17:27 |
-10 |
14 |
|
58.
|
12.
|
C |
Milovice | 13 |
4 |
0 |
9 |
20:39 |
-19 |
12 |
|
59.
|
12.
|
E |
Žebrák | 13 |
2 |
4 |
7 |
14:27 |
-13 |
10 |
|
60.
|
12.
|
B |
Bělá pod Bezdězem | 13 |
2 |
3 |
8 |
15:27 |
-12 |
9 |
|
61.
|
13.
|
D |
Kunice B | 13 |
4 |
1 |
8 |
31:35 |
-4 |
13 |
|
62.
|
13.
|
A |
Tuchoměřice | 13 |
3 |
3 |
7 |
16:26 |
-10 |
12 |
|
63.
|
13.
|
C |
Sadská | 13 |
4 |
0 |
9 |
16:37 |
-21 |
12 |
|
64.
|
13.
|
E |
Petrovice | 13 |
3 |
1 |
9 |
17:32 |
-15 |
10 |
|
65.
|
13.
|
B |
Vysoká | 13 |
2 |
2 |
9 |
24:36 |
-12 |
8 |
|
66.
|
14.
|
E |
Nový Knín | 13 |
1 |
5 |
7 |
14:26 |
-12 |
8 |
|
67.
|
14.
|
A |
Novoměstský Kladno | 13 |
1 |
5 |
7 |
18:32 |
-14 |
8 |
|
68.
|
14.
|
B |
FK Kralupy 1901 | 13 |
2 |
1 |
10 |
16:43 |
-27 |
7 |
|
69.
|
14.
|
C |
Ratboř | 13 |
1 |
0 |
12 |
12:57 |
-45 |
3 |
|
70.
|
14.
|
D |
Stříbrná Skalice | 13 |
0 |
1 |
12 |
6:62 |
-56 |
1 |
Přesuny do další sezóny
Zavidov - Postup do 1. A třída A
Zdice - Přesun do 1. B třída E
Tuchoměřice - Sestup do Okresní přebor
Novoměstský Kladno - Sestup do Okresní přebor