2013-2014
1. B třída
Dospělí
Tabulka - 1. poločasy
Celkové pořadí |
Pořadí |
Skupina |
Tým | Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
1.
|
A |
Zavidov | 21 |
14 |
7 |
0 |
30:4 |
+26 |
49 |
|
2.
|
1.
|
C |
Vykáň | 26 |
15 |
10 |
1 |
53:18 |
+35 |
55 |
|
3.
|
1.
|
D |
Nespeky | 25 |
15 |
6 |
4 |
36:14 |
+22 |
51 |
|
4.
|
1.
|
B |
Horky | 26 |
12 |
13 |
1 |
22:5 |
+17 |
49 |
|
5.
|
1.
|
E |
Mníšek pod Brdy | 26 |
13 |
8 |
5 |
25:12 |
+13 |
47 |
|
6.
|
2.
|
C |
Stará Boleslav | 26 |
15 |
4 |
7 |
36:20 |
+16 |
49 |
|
7.
|
2.
|
D |
Teplýšovice | 26 |
14 |
4 |
8 |
30:22 |
+8 |
46 |
|
8.
|
2.
|
E |
Rožmitál | 26 |
13 |
6 |
7 |
33:20 |
+13 |
45 |
|
9.
|
2.
|
B |
Pšovka Mělník | 26 |
10 |
14 |
2 |
24:10 |
+14 |
44 |
|
10.
|
2.
|
A |
Doksy | 26 |
10 |
13 |
3 |
20:9 |
+11 |
43 |
|
11.
|
3.
|
D |
Zvole | 23 |
13 |
6 |
4 |
34:16 |
+18 |
45 |
|
12.
|
3.
|
C |
Sokoleč | 25 |
14 |
5 |
6 |
39:17 |
+22 |
47 |
|
13.
|
3.
|
E |
Lety | 25 |
12 |
8 |
5 |
29:15 |
+14 |
44 |
|
14.
|
3.
|
B |
FC Mělník | 23 |
11 |
7 |
5 |
33:19 |
+14 |
40 |
|
15.
|
3.
|
A |
Zdice | 23 |
8 |
10 |
5 |
18:14 |
+4 |
34 |
|
16.
|
4.
|
E |
Podlesí | 22 |
12 |
5 |
5 |
25:19 |
+6 |
41 |
|
17.
|
4.
|
C |
Poříčany | 25 |
14 |
4 |
7 |
39:21 |
+18 |
46 |
|
18.
|
4.
|
B |
Bakov nad Jizerou | 24 |
9 |
11 |
4 |
22:11 |
+11 |
38 |
|
19.
|
4.
|
D |
Liblice | 25 |
12 |
3 |
10 |
26:34 |
-8 |
39 |
|
20.
|
4.
|
A |
Velká Dobrá | 23 |
8 |
10 |
5 |
17:10 |
+7 |
34 |
|
21.
|
5.
|
C |
Jirny B | 25 |
13 |
6 |
6 |
28:18 |
+10 |
45 |
|
22.
|
5.
|
E |
Hostomice | 25 |
12 |
4 |
9 |
23:21 |
+2 |
40 |
|
23.
|
5.
|
D |
Sedlec-Prčice | 25 |
11 |
5 |
9 |
31:21 |
+10 |
38 |
|
24.
|
5.
|
B |
Pěčice | 25 |
8 |
12 |
5 |
24:15 |
+9 |
36 |
|
25.
|
5.
|
A |
Hýskov | 25 |
9 |
7 |
9 |
16:15 |
+1 |
34 |
|
26.
|
6.
|
C |
Libice nad Cidlinou | 25 |
10 |
12 |
3 |
25:11 |
+14 |
42 |
|
27.
|
6.
|
E |
Tochovice | 25 |
12 |
3 |
10 |
25:27 |
-2 |
39 |
|
28.
|
6.
|
B |
Řepín | 22 |
9 |
7 |
6 |
15:14 |
+1 |
34 |
|
29.
|
6.
|
D |
Tuchoraz | 24 |
10 |
5 |
9 |
21:21 |
0 |
35 |
|
30.
|
6.
|
A |
Braškov | 24 |
8 |
9 |
7 |
17:16 |
+1 |
33 |
|
31.
|
7.
|
E |
Hořovicko B | 23 |
12 |
2 |
9 |
26:20 |
+6 |
38 |
|
32.
|
7.
|
A |
Jedomělice | 20 |
7 |
9 |
4 |
17:12 |
+5 |
30 |
|
33.
|
7.
|
C |
Bílé Podolí | 25 |
10 |
6 |
9 |
26:23 |
+3 |
36 |
|
34.
|
7.
|
D |
Uhlířské Janovice | 24 |
9 |
7 |
8 |
22:19 |
+3 |
34 |
|
35.
|
7.
|
B |
Dolní Bousov | 24 |
7 |
11 |
6 |
18:14 |
+4 |
32 |
|
36.
|
8.
|
C |
Lysá nad Labem | 26 |
9 |
8 |
9 |
21:28 |
-7 |
35 |
|
37.
|
8.
|
E |
Žebrák | 24 |
8 |
7 |
9 |
17:22 |
-5 |
31 |
|
38.
|
8.
|
D |
Říčany | 25 |
8 |
8 |
9 |
22:26 |
-4 |
32 |
|
39.
|
8.
|
A |
Hřebeč | 23 |
7 |
8 |
8 |
13:14 |
-1 |
29 |
|
40.
|
8.
|
B |
Byšice | 26 |
5 |
15 |
6 |
21:19 |
+2 |
30 |
|
41.
|
9.
|
D |
Průhonice | 24 |
7 |
11 |
6 |
17:13 |
+4 |
32 |
|
42.
|
9.
|
A |
Mutějovice | 23 |
7 |
6 |
10 |
23:27 |
-4 |
27 |
|
43.
|
9.
|
E |
Nový Knín | 24 |
7 |
7 |
10 |
19:19 |
0 |
28 |
|
44.
|
9.
|
B |
Labský Kostelec | 24 |
6 |
10 |
8 |
18:24 |
-6 |
28 |
|
45.
|
9.
|
C |
Býchory | 26 |
6 |
10 |
10 |
17:22 |
-5 |
28 |
|
46.
|
10.
|
D |
Miřetice | 22 |
9 |
3 |
10 |
23:33 |
-10 |
30 |
|
47.
|
10.
|
A |
Unhošť | 23 |
7 |
6 |
10 |
18:26 |
-8 |
27 |
|
48.
|
10.
|
E |
Březnice | 23 |
5 |
9 |
9 |
11:18 |
-7 |
24 |
|
49.
|
10.
|
B |
Nelahozeves | 25 |
5 |
11 |
9 |
15:20 |
-5 |
26 |
|
50.
|
10.
|
C |
Kutná Hora B | 26 |
4 |
12 |
10 |
22:33 |
-11 |
24 |
|
51.
|
11.
|
D |
Zdislavice | 22 |
7 |
4 |
11 |
20:23 |
-3 |
25 |
|
52.
|
11.
|
A |
Tatran Rakovník B | 24 |
7 |
6 |
11 |
16:22 |
-6 |
27 |
|
53.
|
11.
|
E |
Jince | 23 |
5 |
8 |
10 |
12:19 |
-7 |
23 |
|
54.
|
11.
|
B |
Lužec nad Vltavou | 24 |
5 |
8 |
11 |
15:29 |
-14 |
23 |
|
55.
|
11.
|
C |
Sadská | 23 |
5 |
7 |
11 |
16:32 |
-16 |
22 |
|
56.
|
12.
|
D |
Kunice B | 22 |
7 |
3 |
12 |
31:30 |
+1 |
24 |
|
57.
|
12.
|
A |
Tuchoměřice | 25 |
6 |
8 |
11 |
18:32 |
-14 |
26 |
|
58.
|
12.
|
E |
Petrovice | 24 |
6 |
3 |
15 |
20:34 |
-14 |
21 |
|
59.
|
12.
|
B |
Vysoká | 26 |
4 |
9 |
13 |
22:35 |
-13 |
21 |
|
60.
|
12.
|
C |
Břežany II | 26 |
3 |
11 |
12 |
20:39 |
-19 |
20 |
|
61.
|
13.
|
A |
Jeneč | 23 |
5 |
7 |
11 |
14:21 |
-7 |
22 |
|
62.
|
13.
|
E |
Vonoklasy | 22 |
5 |
6 |
11 |
12:20 |
-8 |
21 |
|
63.
|
13.
|
D |
Kondrac | 24 |
4 |
10 |
10 |
17:22 |
-5 |
22 |
|
64.
|
13.
|
B |
Bělá pod Bezdězem | 25 |
4 |
9 |
12 |
15:24 |
-9 |
21 |
|
65.
|
13.
|
C |
Milovice | 24 |
3 |
8 |
13 |
16:33 |
-17 |
17 |
|
66.
|
14.
|
E |
Dobřichovice | 22 |
5 |
4 |
13 |
19:30 |
-11 |
19 |
|
67.
|
14.
|
B |
FK Kralupy 1901 | 20 |
4 |
5 |
11 |
11:36 |
-25 |
17 |
|
68.
|
14.
|
A |
Novoměstský Kladno | 23 |
3 |
8 |
12 |
13:28 |
-15 |
17 |
|
69.
|
14.
|
C |
Ratboř | 26 |
3 |
3 |
20 |
9:52 |
-43 |
12 |
|
70.
|
14.
|
D |
Stříbrná Skalice | 25 |
2 |
5 |
18 |
7:43 |
-36 |
11 |
Přesuny do další sezóny
Zavidov - Postup do 1. A třída A
Zdice - Přesun do 1. B třída E
Tuchoměřice - Sestup do Okresní přebor
Novoměstský Kladno - Sestup do Okresní přebor