3. třída A dospělí 2021-2022

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 30.10.2021 14:00 Křečhoř Sendražice -:- Editovat zápas
30.10.2021 14:00 Velký Osek Cerhenice -:- Editovat zápas
30.10.2021 14:00 Konárovice Nová Ves -:- Editovat zápas
30.10.2021 14:00 Štítary B Polepy -:- Editovat zápas
31.10.2021 14:00 Nebovidy Týnec nad Labem -:- Editovat zápas
31.10.2021 14:00 Veltruby Tři Dvory -:- Editovat zápas
2. kolo 06.11.2021 14:00 Týnec nad Labem Sendražice -:- Editovat zápas
06.11.2021 14:00 Nová Ves Štítary B -:- Editovat zápas
06.11.2021 14:00 Tři Dvory Konárovice -:- Editovat zápas
07.11.2021 14:00 Nebovidy Jestřabí Lhota B -:- Editovat zápas
07.11.2021 14:00 Cerhenice Veltruby -:- Editovat zápas
07.11.2021 14:00 Polepy Křečhoř -:- Editovat zápas
3. kolo 13.11.2021 11:00 Jestřabí Lhota B Týnec nad Labem -:- Editovat zápas
13.11.2021 13:30 Velký Osek Nebovidy -:- Editovat zápas
13.11.2021 13:30 Konárovice Cerhenice -:- Editovat zápas
13.11.2021 13:30 Štítary B Tři Dvory -:- Editovat zápas
13.11.2021 13:30 Křečhoř Nová Ves -:- Editovat zápas
13.11.2021 13:30 Sendražice Polepy -:- Editovat zápas
4. kolo 21.08.2021 14:30 Jestřabí Lhota B Velký Osek 0:4 (0:1) Editovat zápas
21.08.2021 17:00 Tři Dvory Křečhoř 7:0 (3:0) Editovat zápas
21.08.2021 17:00 Nová Ves Sendražice 5:2 (3:1) Editovat zápas
21.08.2021 17:00 Týnec nad Labem Polepy 4:3p (1:2)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
22.08.2021 17:00 Cerhenice Štítary B 7:0 (2:0) Editovat zápas
22.08.2021 17:00 Nebovidy Veltruby 2:7 (2:1) Editovat zápas
5. kolo 28.08.2021 17:00 Velký Osek Týnec nad Labem 4:1 (2:1) Editovat zápas
28.08.2021 17:00 Konárovice Nebovidy 0:1 (0:0) Editovat zápas
28.08.2021 17:00 Křečhoř Cerhenice 0:6 (0:4) Editovat zápas
28.08.2021 17:00 Sendražice Tři Dvory 5:0 (2:0) Editovat zápas
29.08.2021 17:00 Polepy Nová Ves 1:3 (1:0) Editovat zápas
29.08.2021 17:00 Veltruby Jestřabí Lhota B 4:3p (2:2)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
6. kolo 04.09.2021 14:30 Jestřabí Lhota B Konárovice 3:2 (2:1) Editovat zápas
04.09.2021 17:00 Týnec nad Labem Nová Ves 3:5 (2:4) Editovat zápas
04.09.2021 17:00 Tři Dvory Polepy 4:2 (1:2) Editovat zápas
04.09.2021 17:00 Velký Osek Veltruby 8:2 (3:1) Editovat zápas
05.09.2021 17:00 Cerhenice Sendražice 4:0 (2:0) Editovat zápas
05.09.2021 17:00 Nebovidy Štítary B 3:1 (1:0) Editovat zápas
7. kolo 11.09.2021 17:00 Nová Ves Tři Dvory 4:0 (4:0) Editovat zápas
11.09.2021 17:00 Křečhoř Nebovidy 1:2p (0:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
11.09.2021 17:00 Štítary B Jestřabí Lhota B 1:5 (1:2) Editovat zápas
11.09.2021 17:00 Konárovice Velký Osek 1:6 (0:4) Editovat zápas
12.09.2021 17:00 Polepy Cerhenice 0:5 (0:1) Editovat zápas
12.09.2021 17:00 Veltruby Týnec nad Labem 2:3 (2:2) Editovat zápas
8. kolo 18.09.2021 14:00 Jestřabí Lhota B Křečhoř 2:1p (0:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
18.09.2021 16:30 Týnec nad Labem Tři Dvory 0:5 (0:2) Editovat zápas
18.09.2021 16:30 Velký Osek Štítary B 7:0 (5:0) Editovat zápas
19.09.2021 16:30 Veltruby Konárovice 10:0 (5:0) Editovat zápas
19.09.2021 16:30 Nebovidy Sendražice 4:3p (1:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
19.09.2021 16:30 Cerhenice Nová Ves 6:1 (2:1) Editovat zápas
9. kolo 25.09.2021 16:30 Sendražice Jestřabí Lhota B 7:0 (3:0) Editovat zápas
25.09.2021 16:30 Křečhoř Velký Osek 0:4 (0:2) Editovat zápas
25.09.2021 16:30 Štítary B Veltruby 0:3 (0:2) Editovat zápas
25.09.2021 16:30 Konárovice Týnec nad Labem 5:1 (1:1) Editovat zápas
26.09.2021 16:30 Polepy Nebovidy 6:2 (4:1) Editovat zápas
03.10.2021 16:00 Tři Dvory Cerhenice 2:4 (0:2) Editovat zápas
10. kolo 02.10.2021 13:30 Jestřabí Lhota B Polepy 2:5 (1:1) Editovat zápas
02.10.2021 16:00 Týnec nad Labem Cerhenice 0:1 (0:0) Editovat zápas
02.10.2021 16:00 Konárovice Štítary B 2:3p (1:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
02.10.2021 16:00 Velký Osek Sendražice 3:2 (1:2) Editovat zápas
03.10.2021 16:00 Veltruby Křečhoř 5:0 (3:0) Editovat zápas
03.10.2021 16:00 Nebovidy Nová Ves 0:4 (0:0) Editovat zápas
11. kolo 09.10.2021 16:00 Tři Dvory Nebovidy 6:2 (2:1) Editovat zápas
09.10.2021 16:00 Nová Ves Jestřabí Lhota B 4:1 (2:1) Editovat zápas
09.10.2021 16:00 Sendražice Veltruby 0:3 (0:2) Editovat zápas
09.10.2021 16:00 Křečhoř Konárovice 1:2p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
09.10.2021 16:00 Štítary B Týnec nad Labem 3:4 (0:2) Editovat zápas
10.10.2021 16:00 Polepy Velký Osek 5:1 (4:0) Editovat zápas
12. kolo 16.10.2021 13:00 Jestřabí Lhota B Tři Dvory 1:3 (1:1) Editovat zápas
16.10.2021 15:30 Štítary B Křečhoř 2:1p (0:0)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
16.10.2021 15:30 Konárovice Sendražice 0:2 (0:0) Editovat zápas
16.10.2021 15:30 Velký Osek Nová Ves 7:2 (3:0) Editovat zápas
17.10.2021 15:30 Veltruby Polepy 1:5 (1:1) Editovat zápas
17.10.2021 15:30 Nebovidy Cerhenice 0:5 kont. Editovat zápas
13. kolo Editovat výsledky 23.10.2021 15:30 Křečhoř Týnec nad Labem 0:1 (0:1) Editovat zápas
23.10.2021 15:30 Sendražice Štítary B 5:0 (2:0) Editovat zápas
23.10.2021 15:30 Nová Ves Veltruby 1:3 (1:1) Editovat zápas
23.10.2021 15:30 Tři Dvory Velký Osek 1:2 (0:1) Editovat zápas
24.10.2021 15:30 Polepy Konárovice 6:0 (2:0) Editovat zápas
24.10.2021 15:30 Cerhenice Jestřabí Lhota B 6:2 (4:1) Editovat zápas

Aktualizace

28.10.2021 18:57:13 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 9 zápasů.
Zítra se hraje 1 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde