1. A třída A dospělí 2020-2021

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 22.08.2020 10:15 Libušín Zdice 4:2 (1:2) Editovat zápas
22.08.2020 17:00 Jíloviště Vestec 2:1 (1:1) Editovat zápas
22.08.2020 17:00 Doksy Klecany 2:5 (1:1) Editovat zápas
22.08.2020 17:00 Nelahozeves Nové Strašecí 4:1 (1:0) Editovat zápas
22.08.2020 17:00 Votice Velká Dobrá 4:1 (0:1) Editovat zápas
23.08.2020 10:30 Podlesí SK Rakovník B 3:0 (2:0) Editovat zápas
23.08.2020 17:00 Sedlec-Prčice Chlumec 0:2 (0:2) Editovat zápas
23.08.2020 17:00 Mníšek pod Brdy Spartak Příbram 1:3 (0:0) Editovat zápas
2. kolo 29.08.2020 10:30 Vestec SK Rakovník B 7:2 (3:1) Editovat zápas
29.08.2020 10:30 Klecany Podlesí 1:2 (0:0) Editovat zápas
29.08.2020 10:30 Spartak Příbram Libušín 3:1 (3:1) Editovat zápas
29.08.2020 17:00 Jíloviště Votice 1:2 (1:1) Editovat zápas
29.08.2020 17:00 Velká Dobrá Mníšek pod Brdy 2:3 (0:2) Editovat zápas
29.08.2020 17:00 Chlumec Nelahozeves 2:1p (1:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
29.08.2020 17:00 Nové Strašecí Doksy 1:2 (1:0) Editovat zápas
30.08.2020 17:00 Zdice Sedlec-Prčice 0:2 (0:2) Editovat zápas
3. kolo 05.09.2020 10:15 Velká Dobrá Libušín 1:3 (1:2) Editovat zápas
05.09.2020 17:00 Doksy Chlumec 2:1 (2:0) Editovat zápas
05.09.2020 17:00 Nelahozeves Zdice 7:1 (3:0) Editovat zápas
05.09.2020 17:00 Votice Vestec 1:3 (1:0) Editovat zápas
06.09.2020 10:15 SK Rakovník B Klecany 0:3 (0:0) Editovat zápas
06.09.2020 10:30 Podlesí Nové Strašecí 8:1 (6:1) Editovat zápas
06.09.2020 17:00 Sedlec-Prčice Spartak Příbram 1:0 (0:0) Editovat zápas
06.09.2020 17:00 Mníšek pod Brdy Jíloviště 3:2 (1:0) Editovat zápas
4. kolo 12.09.2020 10:30 Vestec Klecany 8:4 (3:2) Editovat zápas
12.09.2020 10:30 Spartak Příbram Nelahozeves 1:2p (1:0)
(pen. 7:8)
Editovat zápas
12.09.2020 17:00 Votice Mníšek pod Brdy 5:0 (1:0) Editovat zápas
12.09.2020 17:00 Jíloviště Libušín 1:3 (0:2) Editovat zápas
12.09.2020 17:00 Velká Dobrá Sedlec-Prčice 3:4p (3:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
12.09.2020 17:00 Chlumec Podlesí 0:2 (0:0) Editovat zápas
12.09.2020 17:00 Nové Strašecí SK Rakovník B 3:0 (0:0) Editovat zápas
13.09.2020 17:00 Zdice Doksy 1:0 (0:0) Editovat zápas
5. kolo 19.09.2020 10:15 Votice Libušín 3:0 (2:0) Editovat zápas
19.09.2020 10:30 Klecany Nové Strašecí 4:0 (0:0) Editovat zápas
19.09.2020 16:30 Doksy Spartak Příbram 3:0 (1:0) Editovat zápas
19.09.2020 16:30 Nelahozeves Velká Dobrá 4:0 (1:0) Editovat zápas
20.09.2020 10:15 SK Rakovník B Chlumec 1:2p (1:0)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
20.09.2020 10:30 Podlesí Zdice 3:0 (2:0) Editovat zápas
20.09.2020 16:30 Sedlec-Prčice Jíloviště 3:1 (2:0) Editovat zápas
20.09.2020 16:30 Mníšek pod Brdy Vestec 3:4 (1:1) Editovat zápas
6. kolo Editovat výsledky 26.09.2020 10:30 Nové Strašecí Vestec -:- Editovat zápas
26.09.2020 10:30 Spartak Příbram Podlesí 4:3p (2:2)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
26.09.2020 16:30 Votice Sedlec-Prčice 0:1p (0:0)
(pen. 0:3)
Editovat zápas
26.09.2020 16:30 Jíloviště Nelahozeves 1:2 (1:2) Editovat zápas
26.09.2020 16:30 Velká Dobrá Doksy 1:2p (0:0)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
26.09.2020 16:30 Chlumec Klecany -:- Editovat zápas
27.09.2020 16:30 Zdice SK Rakovník B 0:4 (0:2) Editovat zápas
27.09.2020 16:30 Mníšek pod Brdy Libušín 5:3 (2:2) Editovat zápas
7. kolo Editovat výsledky 03.10.2020 10:15 Vestec Libušín 6:0 (1:0) Editovat zápas
03.10.2020 10:30 Klecany Zdice 0:2 (0:0) Editovat zápas
03.10.2020 16:00 Nové Strašecí Chlumec 1:0 (1:0) Editovat zápas
03.10.2020 16:00 Nelahozeves Votice 4:2 (3:0) Editovat zápas
03.10.2020 16:00 Doksy Jíloviště 3:5 (2:2) Editovat zápas
04.10.2020 10:15 SK Rakovník B Spartak Příbram -:- Editovat zápas
04.10.2020 10:30 Podlesí Velká Dobrá 6:2 (2:1) Editovat zápas
04.10.2020 16:00 Sedlec-Prčice Mníšek pod Brdy 5:2 (2:1) Editovat zápas
8. kolo Editovat výsledky 10.10.2020 10:15 Sedlec-Prčice Libušín 2:3 (1:1) Editovat zápas
10.10.2020 10:30 Vestec Chlumec 3:0 (2:0) Editovat zápas
10.10.2020 10:30 Spartak Příbram Klecany 3:2 (1:1) Editovat zápas
10.10.2020 16:00 Votice Doksy 3:1 (0:1) Editovat zápas
10.10.2020 16:00 Jíloviště Podlesí -:- Editovat zápas
10.10.2020 16:00 Velká Dobrá SK Rakovník B 2:5 (1:3) Editovat zápas
11.10.2020 16:00 Mníšek pod Brdy Nelahozeves 2:3p (1:1)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
11.10.2020 16:00 Zdice Nové Strašecí 0:1 (0:0) Editovat zápas
9. kolo Editovat výsledky 17.10.2020 10:30 Klecany Velká Dobrá -:- Editovat zápas
17.10.2020 15:30 Chlumec Zdice -:- Editovat zápas
17.10.2020 15:30 Nelahozeves Libušín -:- Editovat zápas
17.10.2020 15:30 Doksy Mníšek pod Brdy -:- Editovat zápas
17.10.2020 15:30 Nové Strašecí Spartak Příbram -:- Editovat zápas
18.10.2020 10:15 SK Rakovník B Jíloviště -:- Editovat zápas
18.10.2020 10:30 Podlesí Votice -:- Editovat zápas
18.10.2020 15:30 Sedlec-Prčice Vestec -:- Editovat zápas
10. kolo Editovat výsledky 24.10.2020 10:15 Libušín Doksy -:- Editovat zápas
24.10.2020 10:30 Vestec Zdice -:- Editovat zápas
24.10.2020 10:30 Spartak Příbram Chlumec -:- Editovat zápas
24.10.2020 14:30 Votice SK Rakovník B -:- Editovat zápas
24.10.2020 14:30 Jíloviště Klecany -:- Editovat zápas
24.10.2020 14:30 Velká Dobrá Nové Strašecí -:- Editovat zápas
25.10.2020 14:30 Mníšek pod Brdy Podlesí -:- Editovat zápas
25.10.2020 14:30 Sedlec-Prčice Nelahozeves -:- Editovat zápas
11. kolo 31.10.2020 10:30 Klecany Votice -:- Editovat zápas
31.10.2020 14:00 Nelahozeves Vestec -:- Editovat zápas
31.10.2020 14:00 Doksy Sedlec-Prčice -:- Editovat zápas
31.10.2020 14:00 Chlumec Velká Dobrá -:- Editovat zápas
31.10.2020 14:00 Nové Strašecí Jíloviště -:- Editovat zápas
01.11.2020 10:15 SK Rakovník B Mníšek pod Brdy -:- Editovat zápas
01.11.2020 10:30 Podlesí Libušín -:- Editovat zápas
01.11.2020 14:00 Zdice Spartak Příbram -:- Editovat zápas
12. kolo 07.11.2020 10:15 Libušín SK Rakovník B -:- Editovat zápas
07.11.2020 10:30 Vestec Spartak Příbram -:- Editovat zápas
07.11.2020 14:00 Nelahozeves Doksy -:- Editovat zápas
07.11.2020 14:00 Votice Nové Strašecí -:- Editovat zápas
07.11.2020 14:00 Jíloviště Chlumec -:- Editovat zápas
07.11.2020 14:00 Velká Dobrá Zdice -:- Editovat zápas
08.11.2020 14:00 Mníšek pod Brdy Klecany -:- Editovat zápas
08.11.2020 14:00 Sedlec-Prčice Podlesí -:- Editovat zápas
13. kolo 14.11.2020 10:30 Spartak Příbram Velká Dobrá -:- Editovat zápas
14.11.2020 10:30 Klecany Libušín -:- Editovat zápas
14.11.2020 13:30 Chlumec Votice -:- Editovat zápas
14.11.2020 13:30 Nové Strašecí Mníšek pod Brdy -:- Editovat zápas
14.11.2020 13:30 Doksy Vestec -:- Editovat zápas
15.11.2020 10:15 SK Rakovník B Sedlec-Prčice -:- Editovat zápas
15.11.2020 10:30 Podlesí Nelahozeves -:- Editovat zápas
15.11.2020 13:30 Zdice Jíloviště -:- Editovat zápas
14. kolo 21.11.2020 10:15 Libušín Nové Strašecí -:- Editovat zápas
21.11.2020 10:30 Vestec Velká Dobrá -:- Editovat zápas
21.11.2020 13:30 Doksy Podlesí -:- Editovat zápas
21.11.2020 13:30 Nelahozeves SK Rakovník B -:- Editovat zápas
21.11.2020 13:30 Votice Zdice -:- Editovat zápas
21.11.2020 13:30 Jíloviště Spartak Příbram -:- Editovat zápas
22.11.2020 13:30 Mníšek pod Brdy Chlumec -:- Editovat zápas
22.11.2020 13:30 Sedlec-Prčice Klecany -:- Editovat zápas
15. kolo 28.11.2020 10:30 Spartak Příbram Votice -:- Editovat zápas
28.11.2020 10:30 Klecany Nelahozeves -:- Editovat zápas
28.11.2020 13:30 Nové Strašecí Sedlec-Prčice -:- Editovat zápas
28.11.2020 13:30 Chlumec Libušín -:- Editovat zápas
28.11.2020 13:30 Velká Dobrá Jíloviště -:- Editovat zápas
29.11.2020 10:15 SK Rakovník B Doksy -:- Editovat zápas
29.11.2020 10:30 Podlesí Vestec -:- Editovat zápas
29.11.2020 13:30 Zdice Mníšek pod Brdy -:- Editovat zápas

Aktualizace

25.10.2020 20:15:01 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 165 zápasů.
Zítra se hraje 107 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde