KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor A
Oblastní přebor B
1. A třída A
1. A třída B
OFS Kolín
Okresní přebor
Okresní přebor 7+1
Soutěže
Kluby
Novinky (1)
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2019-2020
Starší žáci U15
Oblastní přebor
Oblastní přebor A
Zápasy
2019-2020
Oblastní přebor A
Starší žáci U15
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Č. L. Beroun
Dobříš
Hořovicko
Hostouň
Lhota
Povltavská fotbalová akademie
Psáry
Roztoky
Sedlčany
SK Rakovník
Slaný
Spartak Příbram
Švermov
Tatran Rakovník
Unhošť
Vestec
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Č. L. Beroun
Dobříš
Hořovicko
Hostouň
Lhota
Povltavská fotbalová akademie
Psáry
Roztoky
Sedlčany
SK Rakovník
Slaný
Spartak Příbram
Švermov
Tatran Rakovník
Unhošť
Vestec
1. kolo
28.08.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
2:2
(1:1)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2019 09:30
Tatran Rakovník
0:4
(0:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2019 10:00
SK Rakovník
1:1
(1:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2019 10:15
Švermov
2:8
(2:4)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2019 10:15
Unhošť
6:1
(3:0)
Roztoky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2019 10:15
Spartak Příbram
1:1
(1:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2019 10:15
Hostouň
2:1
(0:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2019 10:15
Vestec
0:10
(0:4)
Hořovicko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
11.09.2019 09:30
Lhota
7:2
(5:1)
Hořovicko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2019 10:00
SK Rakovník
1:4
(0:3)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2019 10:15
Slaný
8:0
(6:0)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2019 10:15
Sedlčany
5:0
(3:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2019 10:15
Dobříš
8:0
(3:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2019 10:15
Č. L. Beroun
6:3
(6:2)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2019 10:15
Roztoky
3:7
(2:4)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2019 10:15
Psáry
3:0
(2:0)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
24.08.2019 10:15
Švermov
4:1
(0:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.08.2019 10:15
Hostouň
1:5
(1:3)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.08.2019 10:15
Vestec
2:11
(0:8)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
3:5
(2:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2019 09:30
Tatran Rakovník
1:2
(1:1)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2019 10:15
Unhošť
3:1
(2:1)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2019 10:15
Spartak Příbram
13:0
(7:0)
Roztoky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2019 10:15
Hořovicko
4:2
(2:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
31.08.2019 09:30
Lhota
3:0
(3:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2019 10:00
SK Rakovník
0:11
(0:5)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2019 10:15
Roztoky
2:5
(1:3)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2019 10:15
Psáry
5:0
(2:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2019 10:15
Švermov
8:1
(3:1)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2019 10:15
Sedlčany
1:3
(0:2)
Hořovicko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2019 10:15
Dobříš
19:2
(6:2)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2019 10:15
Č. L. Beroun
3:3
(1:2)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
07.09.2019 10:15
Hostouň
7:2
(4:2)
Roztoky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.09.2019 10:15
Vestec
3:9
(2:3)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
9:1
(5:0)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2019 09:30
Tatran Rakovník
6:0
(0:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2019 10:15
Unhošť
2:5
(1:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2019 10:15
Spartak Příbram
9:0
(6:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2019 10:15
Hořovicko
1:5
(1:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2019 10:15
Slaný
1:0
(0:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
14.09.2019 09:30
Lhota
3:1
(1:1)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2019 10:00
SK Rakovník
1:7
(0:3)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2019 10:15
Roztoky
5:1
(2:0)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2019 10:15
Psáry
2:6
(1:4)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2019 10:15
Švermov
3:4
(1:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2019 10:15
Dobříš
2:0
(1:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2019 10:15
Č. L. Beroun
3:1
(3:0)
Hořovicko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2019 10:15
Unhošť
1:4
(0:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
21.09.2019 10:15
Hostouň
6:0
(1:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.09.2019 10:15
Vestec
2:5
(2:1)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
2:2
(2:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2019 09:30
Tatran Rakovník
0:2
(0:1)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2019 10:15
Spartak Příbram
7:3
(5:1)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2019 10:15
Hořovicko
5:2
(3:0)
Roztoky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2019 10:15
Slaný
1:5
(0:3)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2019 10:15
Sedlčany
2:7
(1:2)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
28.09.2019 09:30
Lhota
3:1
(2:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2019 10:00
SK Rakovník
6:2
(5:1)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2019 10:15
Roztoky
2:3
(1:3)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2019 10:15
Psáry
0:5
(0:2)
Hořovicko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2019 10:15
Švermov
4:0
(3:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
4:0
(0:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2019 10:15
Č. L. Beroun
3:1
(2:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2019 10:15
Unhošť
1:2
(1:1)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
05.10.2019 10:15
Hostouň
1:3
(0:0)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.10.2019 10:15
Vestec
4:7
(1:5)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2019 09:30
Tatran Rakovník
0:8
(0:5)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2019 10:15
Spartak Příbram
4:2
(3:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2019 10:15
Hořovicko
1:0
(0:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2019 10:15
Slaný
4:1
(4:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2019 10:15
Sedlčany
1:0
(0:0)
Roztoky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2019 10:15
Dobříš
2:2
(1:2)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
12.10.2019 09:30
Lhota
1:3
(1:1)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.10.2019 10:00
SK Rakovník
4:3
(1:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.10.2019 10:15
Roztoky
1:2
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.10.2019 10:15
Psáry
4:0
(3:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.10.2019 10:15
Švermov
0:3
(0:3)
Hořovicko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
5:1
(3:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2019 10:15
Unhošť
3:3
(2:1)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2019 10:15
Tatran Rakovník
1:3
(0:3)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
19.10.2019 10:15
Hostouň
0:1
(0:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.10.2019 10:15
Vestec
1:7
(1:3)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2019 09:30
Tatran Rakovník
1:8
(0:4)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2019 10:15
Hořovicko
6:0
(3:0)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2019 10:15
Slaný
3:1
(0:0)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2019 10:15
Sedlčany
9:0
(3:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2019 10:15
Dobříš
3:1
(1:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2019 10:15
Č. L. Beroun
7:0
(4:0)
Roztoky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
26.10.2019 09:30
Lhota
7:1
(5:1)
Roztoky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.10.2019 10:00
SK Rakovník
0:7
(0:3)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.10.2019 10:15
Psáry
1:6
(0:2)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.10.2019 10:15
Švermov
5:2
(2:2)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
4:1
(2:0)
Hořovicko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2019 09:30
Tatran Rakovník
3:0
(2:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2019 10:15
Unhošť
0:6
(0:3)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2019 10:15
Spartak Příbram
2:1
(0:1)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
02.11.2019 10:15
Hostouň
2:5
(1:4)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.11.2019 10:15
Vestec
1:2
(1:1)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.11.2019 10:15
Roztoky
5:4
(4:4)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2019 10:15
Hořovicko
3:2
(1:2)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2019 10:15
Slaný
1:0
(0:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2019 10:15
Sedlčany
3:0
(1:0)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2019 10:15
Dobříš
8:0
(6:0)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2019 10:15
Č. L. Beroun
3:0
(1:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
09.11.2019 09:30
Lhota
5:2
(1:0)
Psáry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.11.2019 10:00
SK Rakovník
2:3
(2:0)
Roztoky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.11.2019 10:15
Švermov
1:4
(1:3)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.11.2019 10:15
Hostouň
7:1
(4:0)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
3:0
(0:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2019 09:30
Tatran Rakovník
2:4
(1:1)
Hořovicko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2019 10:15
Dobříš
9:0
(5:0)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2019 10:15
Spartak Příbram
0:0
(0:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
16.11.2019 10:15
Vestec
1:4
(1:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.11.2019 10:15
Roztoky
3:4
(2:1)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.11.2019 10:15
Psáry
5:1
(2:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2019 10:15
Hořovicko
4:3
(2:2)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2019 10:15
Slaný
0:0
(0:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2019 10:15
Sedlčany
1:1
(0:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2019 10:15
Dobříš
5:0
(1:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2019 10:15
Č. L. Beroun
7:0
(3:0)
Unhošť
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)