Okresní přebor starší dorost u19 2019-2020

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 24.08.2019 10:15 Chotusice-Nové Dvory Nehvizdy 4:2 (3:1) Editovat zápas
24.08.2019 10:15 Radim-Plaňany Záboří nad Labem 7:2 (2:1) Editovat zápas
25.08.2019 10:15 Mukařov Kouřim 1:2 (1:1) Editovat zápas
25.08.2019 10:15 Č. Pečky/Sendražice Liblice 5:0 (1:0) Editovat zápas
25.08.2019 10:15 Louňovice Suchdol 0:2 (0:1) Editovat zápas
25.08.2019 10:15 Konárovice Tupadly/Močovice 3:2p (1:2)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
2. kolo 31.08.2019 10:15 Suchdol Chotusice-Nové Dvory 3:0 (1:0) Editovat zápas
01.09.2019 10:15 Záboří nad Labem Konárovice 1:5 (1:4) Editovat zápas
01.09.2019 10:15 Nehvizdy Radim-Plaňany 3:5 (2:1) Editovat zápas
01.09.2019 10:15 Kouřim Krakovany/Žiželice 4:0 (1:0) Editovat zápas
01.09.2019 10:15 Liblice Louňovice 0:7 (0:2) Editovat zápas
01.09.2019 10:15 Mukařov Č. Pečky/Sendražice 0:4 (0:1) Editovat zápas
3. kolo 07.09.2019 10:15 Chotusice-Nové Dvory Liblice 3:0 (3:0) Editovat zápas
07.09.2019 10:15 Radim-Plaňany Suchdol 1:11 (1:6) Editovat zápas
08.09.2019 10:15 Krakovany/Žiželice Tupadly/Močovice 4:1 (2:0) Editovat zápas
08.09.2019 10:15 Konárovice Nehvizdy 4:1 (1:1) Editovat zápas
08.09.2019 10:15 Louňovice Mukařov 12:0 (4:0) Editovat zápas
08.09.2019 10:15 Č. Pečky/Sendražice Kouřim 2:0 (2:0) Editovat zápas
4. kolo 14.09.2019 10:15 Suchdol Konárovice 2:1 (1:0) Editovat zápas
15.09.2019 10:15 Záboří nad Labem Krakovany/Žiželice 2:1p (0:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
15.09.2019 10:15 Kouřim Tupadly/Močovice 6:2 (3:0) Editovat zápas
15.09.2019 10:15 Liblice Radim-Plaňany 1:3 (0:1) Editovat zápas
15.09.2019 10:15 Mukařov Chotusice-Nové Dvory 0:6 (0:4) Editovat zápas
15.09.2019 10:15 Č. Pečky/Sendražice Louňovice 3:1 (1:1) Editovat zápas
5. kolo 21.09.2019 10:15 Chotusice-Nové Dvory Č. Pečky/Sendražice 1:0 (1:0) Editovat zápas
21.09.2019 10:15 Radim-Plaňany Mukařov 7:1 (2:1) Editovat zápas
22.09.2019 10:15 Tupadly/Močovice Záboří nad Labem 7:3 (3:1) Editovat zápas
22.09.2019 10:15 Krakovany/Žiželice Nehvizdy 6:1 (4:0) Editovat zápas
22.09.2019 10:15 Konárovice Liblice 4:1 (3:0) Editovat zápas
22.09.2019 10:15 Louňovice Kouřim 3:1 (2:1) Editovat zápas
6. kolo 28.09.2019 10:15 Suchdol Krakovany/Žiželice 0:3 (0:2) Editovat zápas
29.09.2019 10:15 Louňovice Chotusice-Nové Dvory 1:2p (1:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
29.09.2019 10:15 Č. Pečky/Sendražice Radim-Plaňany 2:0 (0:0) Editovat zápas
29.09.2019 10:15 Mukařov Konárovice 2:7 (1:3) Editovat zápas
29.09.2019 10:15 Nehvizdy Tupadly/Močovice 1:3 (1:3) Editovat zápas
29.09.2019 10:15 Kouřim Záboří nad Labem 6:0 (1:0) Editovat zápas
7. kolo 05.10.2019 10:15 Chotusice-Nové Dvory Kouřim 1:2p (0:0)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
05.10.2019 10:15 Radim-Plaňany Louňovice 4:2 (3:0) Editovat zápas
06.10.2019 10:15 Záboří nad Labem Nehvizdy 2:3p (1:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
06.10.2019 10:15 Tupadly/Močovice Suchdol 0:3 (0:1) Editovat zápas
06.10.2019 10:15 Krakovany/Žiželice Liblice 2:0 (1:0) Editovat zápas
06.10.2019 10:15 Konárovice Č. Pečky/Sendražice 2:1p (0:0)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
8. kolo 12.10.2019 10:15 Chotusice-Nové Dvory Radim-Plaňany 5:1 (2:0) Editovat zápas
12.10.2019 10:15 Suchdol Záboří nad Labem 10:1 (6:1) Editovat zápas
13.10.2019 10:15 Louňovice Konárovice 5:0 (4:0) Editovat zápas
13.10.2019 10:15 Mukařov Krakovany/Žiželice 0:5 (0:4) Editovat zápas
13.10.2019 10:15 Liblice Tupadly/Močovice 1:2p (1:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
13.10.2019 10:15 Kouřim Nehvizdy 9:1 (3:0) Editovat zápas
9. kolo 19.10.2019 10:15 Radim-Plaňany Kouřim 2:5 (1:1) Editovat zápas
20.10.2019 10:15 Nehvizdy Suchdol 4:2 (2:0) Editovat zápas
20.10.2019 10:15 Záboří nad Labem Liblice 2:1 (1:1) Editovat zápas
20.10.2019 10:15 Tupadly/Močovice Mukařov 2:1 (1:1) Editovat zápas
20.10.2019 10:15 Krakovany/Žiželice Č. Pečky/Sendražice 1:3 (1:2) Editovat zápas
20.10.2019 10:15 Konárovice Chotusice-Nové Dvory 2:1 (0:0) Editovat zápas
10. kolo 26.10.2019 10:15 Radim-Plaňany Konárovice 1:4 (1:2) Editovat zápas
27.10.2019 10:15 Kouřim Suchdol 4:1 (1:1) Editovat zápas
27.10.2019 10:15 Liblice Nehvizdy 1:3 (1:0) Editovat zápas
27.10.2019 10:15 Mukařov Záboří nad Labem 1:2 (0:2) Editovat zápas
27.10.2019 10:15 Č. Pečky/Sendražice Tupadly/Močovice 8:1 (6:1) Editovat zápas
27.10.2019 10:15 Louňovice Krakovany/Žiželice 1:5 (1:1) Editovat zápas
11. kolo 02.11.2019 10:15 Suchdol Liblice 6:2 (4:0) Editovat zápas
03.11.2019 10:15 Krakovany/Žiželice Chotusice-Nové Dvory 1:0 (1:0) Editovat zápas
03.11.2019 10:15 Tupadly/Močovice Louňovice 2:1 (1:0) Editovat zápas
03.11.2019 10:15 Záboří nad Labem Č. Pečky/Sendražice 1:6 (1:1) Editovat zápas
03.11.2019 10:15 Nehvizdy Mukařov 4:3 (3:1) Editovat zápas
03.11.2019 10:15 Konárovice Kouřim 2:4 (2:2) Editovat zápas
12. kolo 09.11.2019 10:15 Radim-Plaňany Krakovany/Žiželice 5:2 (3:0) Editovat zápas
09.11.2019 10:15 Chotusice-Nové Dvory Tupadly/Močovice 6:0 (4:0) Editovat zápas
10.11.2019 10:15 Č. Pečky/Sendražice Nehvizdy 6:0 (1:0) Editovat zápas
10.11.2019 10:15 Louňovice Záboří nad Labem 3:0 (2:0) Editovat zápas
10.11.2019 10:15 Mukařov Suchdol 0:6 (0:4) Editovat zápas
10.11.2019 10:15 Kouřim Liblice 7:0 (2:0) Editovat zápas
13. kolo 16.11.2019 10:15 Suchdol Č. Pečky/Sendražice 1:0 (0:0) Editovat zápas
17.11.2019 10:15 Liblice Mukařov 0:1p (0:0)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
17.11.2019 10:15 Nehvizdy Louňovice 1:2 (0:2) Editovat zápas
17.11.2019 10:15 Záboří nad Labem Chotusice-Nové Dvory 1:7 (0:3) Editovat zápas
17.11.2019 10:15 Tupadly/Močovice Radim-Plaňany 1:3 (0:2) Editovat zápas
17.11.2019 10:15 Krakovany/Žiželice Konárovice 4:2 (1:1) Editovat zápas
14. kolo Editovat výsledky 21.03.2020 10:15 Suchdol Louňovice -:- Editovat zápas
22.03.2020 10:15 Tupadly/Močovice Konárovice -:- Editovat zápas
22.03.2020 10:15 Záboří nad Labem Radim-Plaňany -:- Editovat zápas
22.03.2020 10:15 Nehvizdy Chotusice-Nové Dvory -:- Editovat zápas
22.03.2020 10:15 Liblice Č. Pečky/Sendražice -:- Editovat zápas
22.03.2020 10:15 Kouřim Mukařov -:- Editovat zápas
15. kolo Editovat výsledky 28.03.2020 10:15 Chotusice-Nové Dvory Suchdol -:- Editovat zápas
28.03.2020 10:15 Radim-Plaňany Nehvizdy -:- Editovat zápas
29.03.2020 10:15 Konárovice Záboří nad Labem -:- Editovat zápas
29.03.2020 10:15 Krakovany/Žiželice Kouřim -:- Editovat zápas
29.03.2020 10:15 Louňovice Liblice -:- Editovat zápas
29.03.2020 10:15 Č. Pečky/Sendražice Mukařov -:- Editovat zápas
16. kolo Editovat výsledky 04.04.2020 10:15 Suchdol Radim-Plaňany -:- Editovat zápas
05.04.2020 10:15 Tupadly/Močovice Krakovany/Žiželice -:- Editovat zápas
05.04.2020 10:15 Nehvizdy Konárovice -:- Editovat zápas
05.04.2020 10:15 Liblice Chotusice-Nové Dvory -:- Editovat zápas
05.04.2020 10:15 Mukařov Louňovice -:- Editovat zápas
05.04.2020 10:15 Kouřim Č. Pečky/Sendražice -:- Editovat zápas
17. kolo Editovat výsledky 11.04.2020 10:15 Chotusice-Nové Dvory Mukařov -:- Editovat zápas
11.04.2020 10:15 Radim-Plaňany Liblice -:- Editovat zápas
12.04.2020 10:15 Konárovice Suchdol -:- Editovat zápas
12.04.2020 10:15 Krakovany/Žiželice Záboří nad Labem -:- Editovat zápas
12.04.2020 10:15 Tupadly/Močovice Kouřim -:- Editovat zápas
12.04.2020 10:15 Louňovice Č. Pečky/Sendražice -:- Editovat zápas
18. kolo Editovat výsledky 19.04.2020 10:15 Záboří nad Labem Tupadly/Močovice -:- Editovat zápas
19.04.2020 10:15 Nehvizdy Krakovany/Žiželice -:- Editovat zápas
19.04.2020 10:15 Liblice Konárovice -:- Editovat zápas
19.04.2020 10:15 Mukařov Radim-Plaňany -:- Editovat zápas
19.04.2020 10:15 Č. Pečky/Sendražice Chotusice-Nové Dvory -:- Editovat zápas
19.04.2020 10:15 Kouřim Louňovice -:- Editovat zápas
19. kolo Editovat výsledky 25.04.2020 10:15 Chotusice-Nové Dvory Louňovice -:- Editovat zápas
25.04.2020 10:15 Radim-Plaňany Č. Pečky/Sendražice -:- Editovat zápas
26.04.2020 10:15 Konárovice Mukařov -:- Editovat zápas
26.04.2020 10:15 Krakovany/Žiželice Suchdol -:- Editovat zápas
26.04.2020 10:15 Tupadly/Močovice Nehvizdy -:- Editovat zápas
26.04.2020 10:15 Záboří nad Labem Kouřim -:- Editovat zápas
20. kolo Editovat výsledky 02.05.2020 10:15 Suchdol Tupadly/Močovice -:- Editovat zápas
03.05.2020 10:15 Nehvizdy Záboří nad Labem -:- Editovat zápas
03.05.2020 10:15 Liblice Krakovany/Žiželice -:- Editovat zápas
03.05.2020 10:15 Č. Pečky/Sendražice Konárovice -:- Editovat zápas
03.05.2020 10:15 Louňovice Radim-Plaňany -:- Editovat zápas
03.05.2020 10:15 Kouřim Chotusice-Nové Dvory -:- Editovat zápas
21. kolo Editovat výsledky 09.05.2020 10:15 Radim-Plaňany Chotusice-Nové Dvory -:- Editovat zápas
10.05.2020 10:15 Konárovice Louňovice -:- Editovat zápas
10.05.2020 10:15 Krakovany/Žiželice Mukařov -:- Editovat zápas
10.05.2020 10:15 Tupadly/Močovice Liblice -:- Editovat zápas
10.05.2020 10:15 Záboří nad Labem Suchdol -:- Editovat zápas
10.05.2020 10:15 Nehvizdy Kouřim -:- Editovat zápas
22. kolo Editovat výsledky 16.05.2020 10:15 Suchdol Nehvizdy -:- Editovat zápas
16.05.2020 10:15 Chotusice-Nové Dvory Konárovice -:- Editovat zápas
17.05.2020 10:15 Liblice Záboří nad Labem -:- Editovat zápas
17.05.2020 10:15 Mukařov Tupadly/Močovice -:- Editovat zápas
17.05.2020 10:15 Č. Pečky/Sendražice Krakovany/Žiželice -:- Editovat zápas
17.05.2020 10:15 Kouřim Radim-Plaňany -:- Editovat zápas
23. kolo Editovat výsledky 23.05.2020 10:15 Suchdol Kouřim -:- Editovat zápas
24.05.2020 10:15 Konárovice Radim-Plaňany -:- Editovat zápas
24.05.2020 10:15 Krakovany/Žiželice Louňovice -:- Editovat zápas
24.05.2020 10:15 Tupadly/Močovice Č. Pečky/Sendražice -:- Editovat zápas
24.05.2020 10:15 Záboří nad Labem Mukařov -:- Editovat zápas
24.05.2020 10:15 Nehvizdy Liblice -:- Editovat zápas
24. kolo Editovat výsledky 30.05.2020 10:15 Chotusice-Nové Dvory Krakovany/Žiželice -:- Editovat zápas
31.05.2020 10:15 Liblice Suchdol -:- Editovat zápas
31.05.2020 10:15 Mukařov Nehvizdy -:- Editovat zápas
31.05.2020 10:15 Č. Pečky/Sendražice Záboří nad Labem -:- Editovat zápas
31.05.2020 10:15 Louňovice Tupadly/Močovice -:- Editovat zápas
31.05.2020 10:15 Kouřim Konárovice -:- Editovat zápas
25. kolo Editovat výsledky 06.06.2020 10:15 Suchdol Mukařov -:- Editovat zápas
07.06.2020 10:15 Krakovany/Žiželice Radim-Plaňany -:- Editovat zápas
07.06.2020 10:15 Tupadly/Močovice Chotusice-Nové Dvory -:- Editovat zápas
07.06.2020 10:15 Záboří nad Labem Louňovice -:- Editovat zápas
07.06.2020 10:15 Nehvizdy Č. Pečky/Sendražice -:- Editovat zápas
07.06.2020 10:15 Liblice Kouřim -:- Editovat zápas
26. kolo Editovat výsledky 13.06.2020 10:15 Radim-Plaňany Tupadly/Močovice -:- Editovat zápas
13.06.2020 10:15 Chotusice-Nové Dvory Záboří nad Labem -:- Editovat zápas
14.06.2020 10:15 Konárovice Krakovany/Žiželice -:- Editovat zápas
14.06.2020 10:15 Louňovice Nehvizdy -:- Editovat zápas
14.06.2020 10:15 Č. Pečky/Sendražice Suchdol -:- Editovat zápas
14.06.2020 10:15 Mukařov Liblice -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 9 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 106 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde